24 szep 27, 12:13:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 725 726 [727] 728 729 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479953 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #10890 Dátum: 12 feb 04, 21:18:08 »

Az új generáció (előbb vagy utóbb, de mindenképp) felülmúlja az előző(ke)t. Nevet
Amúgy Madara harcát ha nem látjuk, de Sasukéét igen, akkor végül is ő mutatja be az fms valódi erejét. Faceg
(Ha eltekintünk a meteoroktól  smirksweat... Vagy még többet tud a sharingan/rinnegan mint amit eddig Madara mutatott? Hmm?)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 21:22:48 írta kopasz7 » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10891 Dátum: 12 feb 04, 21:23:04 »

Kivéve Rikudou sennin esetében, aki még mindig a legnagyobb Nevet De gondolom majd Naruto megváltoztatja ezt, mert ő a főszereplő, ahogy Itachi is megmondta Nevet
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10892 Dátum: 12 feb 04, 21:30:02 »

Hát nagyon egyszerűen megoldja Madara majd nyomul Rin'negannal ikszdé Ha már egyszer felébresztette. Nevet

Amúgy mivel minden MS más így nem nehéz így sem magyarázni, hogy Sasukéé erősebb ( vagy bele szövi azt, hogy a gyűlölete miatt olyan erős  >.<#. )

Amúgy Madara (az igazi) eddigi jelleme nekem nem is egy bosszúállót juttat az eszembe hanem egy becsületes harcost.
Tök nyugisan beszélget ott a másik edo tensei-ssel meg Kabutoval is ( bár rá egyértelműen pipa mert azért csak nem szereti egy ekkora harcos, hogy dróton rágassák.)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10893 Dátum: 12 feb 05, 10:14:40 »

Idézet
Amúgy mivel minden MS más így nem nehéz így sem magyarázni, hogy Sasukéé erősebb ( vagy bele szövi azt, hogy a gyűlölete miatt olyan erős  >.<#. )

Szerintem sasuke fms-el erősebb lesz mint madara és, hogy miért? Itachi+Sasuket erősebbnek tartom mint izunát+madarát (teljes erejűket nem tudjuk, de belehet tájolni hogy milyen erősek lehettek ms-el hisz madara fms-el volt hashirama szintű, hashiramát meg olyan erősnek mondják mint negyedik hokaget, itachit meg kicsit gyengébbnek tartják mint negyedik hokaget, ebből nekem az jön le, hogy sasuk+itachi ms-e erősebb szóval valószínű akkor fms-el már verné az fms-es madarát, ráadásul sasuke akkor is fejlődik amikor nem gyakorol hisz láthattuk, hogy amikor nagyon ideges meg sok rossz vagy akár jó emlék felgyül akkor a chakrája hisz ridegebb és erősebb lesz ezt még karin mondta) Szóval én személy szerint sasuket fms-el már erősebbnek képzelem mint madarát fms-el ami azt jelenti, hogy sasuke már túllépte az előző kagek erejét és naruto is)
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10894 Dátum: 12 feb 05, 11:24:46 »

Majd úgy is eldől, ki erősebb. De mi is ez az  "fms"? ^^" ikszdé ms gondolom mangekyo sharingan de az "f"?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 11:29:04 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10895 Dátum: 12 feb 05, 11:38:27 »

Idézet
Majd úgy is eldől, ki erősebb. De mi is ez az  "fms"? ^^" ikszdé ms gondolom mangekyo sharingan de az "f"?

Hát ha látjuk sasuket fms-el attól még nem tudjuk, hogy madara milyen erős volt fms-el csak találgatni lehet. Amúgy fms az az amikor két mangekyou sharingan szempár eggyé olvad és így egy új doujutsu jön létre. Mint pl. izuna és madara esetébe a két mangekyou sharingan összeolvadott és így erősebb lett madara és új doujutsu jött létre (FMS vagy EMS vagy örök mangekyou sharingan)
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10896 Dátum: 12 feb 05, 11:56:24 »

Majd úgy is eldől, ki erősebb. De mi is ez az  "fms"? ^^" ikszdé ms gondolom mangekyo sharingan de az "f"?

FMS=Fuumetsu Mangekyou Sharingan. Én egy hete kérdeztem , azért tdom   Nevet
Naplózva
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #10897 Dátum: 12 feb 05, 13:56:03 »

...Amúgy fms az az amikor két mangekyou sharingan szempár eggyé olvad és így egy új doujutsu jön létre. Mint pl. izuna és madara esetébe a két mangekyou sharingan összeolvadott és így erősebb lett madara és új doujutsu jött létre (FMS vagy EMS vagy örök mangekyou sharingan)

Azért ez elég nagy hülyeség...kacsint

Tudtommal az FMS (nem pedig EMS, pár oldallal ezelőtt lett tisztázva) úgy jön létre, ha egy családtagod MS-ét kapod meg. Mivel a sima MS folyamatosan romlik a használójának, mígnem meg nem vakul, addig az FMS-nél nincs ilyen probléma. Nincs szó semmilyen összeolvadásról... smirksweat
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #10898 Dátum: 12 feb 05, 14:22:56 »

Ha ez igy lenne akkor pl madara és izuna miért nem cserélték ki egymásnak és nyomulhattok volna mindketten fms-el Nevet ebbe belegondolva szerintem is összeolvasztásról van szó
Naplózva
NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #10899 Dátum: 12 feb 05, 14:26:29 »

A részletekről ne engem kérdezz, de az 100%, hogy nem olvasztgattak..Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10900 Dátum: 12 feb 05, 14:28:37 »

És honnan veszed hogy esélytelen?
Írj manga oldalt ahol bárki is kimondja hogy nem olvasztják össze a két szemet.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10901 Dátum: 12 feb 05, 15:14:01 »

A kulsejujuk is osszeolbadasra hajaz elegge.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10902 Dátum: 12 feb 05, 15:32:39 »

Annyira nem bírom az embereket, akik ilyen megfogalmazásbeli dolgokba belekötnek, amikor mindenki tudja, hogy mire gondolunk.
Ott van az a négyszemű szörny, aminek 2 szemgödre üres, és a csápjaival belerakja az elvett szemet a tiéd fölé, ami az alsó 2 szemgödrében van. Megfelel?
Alakra is olyan, mintha összeolvadnának, Madara MS+ Izuna MS = Madara FMS, nézd meg.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10903 Dátum: 12 feb 05, 21:28:00 »

malakian666: Máskor ha vmivel érvelsz támaszd alá vmi linkel mert lehet mások nem értik mire gondolsz... én értem de azértsegítek: Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/11

Azért érdekelne h a Gedo Mazoval tudna vmit most kezdeni naruto vagy bee! Mosolyog
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #10904 Dátum: 12 feb 05, 22:07:46 »

Naruto és a GM? Hmm... Van pár ötletem!
1. Ha a GM tetteire semmilyen befolyása sincs a benne lévő bijuuknak, tehát a cselekedetei teljes mértékben Tobitól függnek, akkor itt az alkalom, hogy Naruto bizonyítsa azt, hogy az Uzumaki-vérvonal révén egyfajta természetes és nem tudatos őstehetségét a pecsételő technikákat illetően. Ugyanis a GMtől csak pecsételő ninjutsut láthattunk eddig (és ezen van most a hangsúly, nem tudjuk, hogy a szobor tud-e más valamit is), illetve elképesztő fizikai erővel (életerővel!?!) rendelkezik, mivel Hashirama sejtjeiből hozták létre. Személy szerint kíváncsi vagyok, hogy mit csinálna egy BijuuBomba ellen, de asszem, az ellen Tobi megvédené a Shinra Tenseijel (kétlem, hogy a chakra-elszívás működne olyan masszív chakra-mennyiség ellen, mint a BB). Habár kérdéses, hogy a következő menetben Naruto képes lenne újra kyuubi-formát ölteni az előzmények ismeretében.
2. A GM tetteit valamilyen szinten, ha nem is teljesen, képesek befolyásolni a benne lévő Bijuuk. Ez esetben Tobinak komoly gondjai lehetnek, sharingan és rinnegan ide meg oda, 1 nem engedelmeskedő GM, Kakashi, Gai + a dupla duó túl nagy falat lenne neki. Ha tippelnem kéne (és miért ne, amíg nem törli az admin a hsz-emet), akkor azt mondanám, hogy Tobi abban a pillanatban, hogy a GM többé nem pitizne neki, seperc alatt elteleportálna emo-hercegünkért, hogy gyakja már le Narutot, Beeék ellen olyan képességekkel simán tudna harcolni.
3. Itachi barátunk odaér az Akatsuki rejtekhelyre, legyakja Kabutot (remélem lesz némi Orochimaru-comback), majd kiszabadítja a nagy, gonosz félfejű sárkány fogságából  ikszdé(bocsi Dant-C bow) az éppen hamupipőke álmot alvó Yamatot alias Tenzout, és ennek köszönhetően GMtől végveszélyben lévő hőseink megmenekülnek. Folytatás ugyan az, mint a 2. esetben a GM fölötti kontroll elvesztése ill. a GM esetleges elpusztulása után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 725 726 [727] 728 729 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!