24 szep 27, 12:16:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479963 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10875 Dátum: 12 feb 03, 23:31:25 »

Mivel ott volt a pecsét, amin álltak, körülöttük meg nagy semmi, elég egyértelmű, hogy a belső világában voltak.
A 12. oldalnál Kurama mögött látszik a fal és a kétfarkú farkánál is látható, na meg a következö oldalon(13. old.) szintén Kurama mögött jól látszik, hogy mögötte fal van. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem a nagy semmiben vannak, hanem valahol és az se biztos, hogy Rikodou belső világában.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #10876 Dátum: 12 feb 04, 01:35:01 »

Valamit nem értek.....Narutonak és Kin-Gin tesóknak ott van az arcán a rókára jellemző 3-3 vonal.
De akor Kushinának és Mitonak miért nincs ott?
Vagy lehet h ez csak a férfiaknál mutatkozik?
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10877 Dátum: 12 feb 04, 01:42:32 »

Hello sziasztok.
Most regeltem és most írok ide először.
Kicsit sok az a 700 akármennyi oldal ezért nem olvastam végig az egészet.
Csak az utolsó néhányat és sok kérdésemre választ kaptam.
Viszont 1 kérdésemre nem kaptam lehet hogy ezt már megtárgyaltátok nem tudom... nem tudom kikeresni a sok hozzászólásból.
Szóval a kérdés ami megfogalmazódott bennem a következő:
Most ugye gyakorlatilag a naruto sipuden csúcspontjánál tartunk minden előzmény amit nem értettünk most világossá vált és gyakorlatilag tobi a főgonosz.
Amivel nincs is semmi gond viszont ha ezt letudják utána mit tud mutatni nekünk a mangaka???
Mert ugye ezt lehet húzni minden egyes csatát minden egyes cselt végig vinni mire tobit elkapja naruto.
De utána megint jön 1 főgonosz és megint narutonak fejlődnie kell h legyőzhesse?
Mert akkor nagyon hajazni kezd a dragon ballra ahol sorra jöttek a "főgonoszok" akiket gokunak kikellett csinálni.
Folyamatosan fejlődgetett lásd ssj1/2/3/4 és egy picit vontatottá vált én meg ezt nem akarom h vége tobinak és akkor jön majd Peti aki szét akarja verni konohát utána jön kati aki ugyszint szval ebben várom a válaszokat ki hogy godnolja ezt kinek milyen ötlete van erre.
Természetesen ha vmi nem érthető az irományomban akk kérdezzetek.
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv.: Ádám

Teljesen jogos az aggodalmad, nem vagy egyedül ezzel. Igazából "csak" Kishi elhatározása kell, hogy hogyan alakul a végkifejlett. Túl sok titokról nem rántotta le a leplett Kishi, szóval szerintem a hosszabb és erőltetettebb úton ismerjük meg a fégkiejlettet ( már ha megismerjük ) Én mindenesetre bízom, hogy egy kerek egész történetet tesz le az asztalra.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #10878 Dátum: 12 feb 04, 10:57:28 »

Szóval a kérdés ami megfogalmazódott bennem a következő:
Most ugye gyakorlatilag a naruto sipuden csúcspontjánál tartunk minden előzmény amit nem értettünk most világossá vált és gyakorlatilag tobi a főgonosz.
Amivel nincs is semmi gond viszont ha ezt letudják utána mit tud mutatni nekünk a mangaka???

Még nagyon sok minden van hátra. Például a mostani Tobi elleni harc is folytatódhat 3 féleképp:
 - a Gedou Mazou szoborral megtámadja Narutoékat (7 Bijuu ereje egyben azért nagyobb falat lenne)
 - beszállhat maga is a harcba Nagato technikáival (ha tudja azokat használni)
 - vagy csak egyszerűen elmenekül
( - Sasuke nem hiszem hogy befut mert Tobinak is sokáig tartott az út)

Ott van még a Kagék vs Madara harc. Ott is lesz valamilyen fordulat, pl:
 - ha elmenekül innen Tobi, akkor ott egyből támadhat -> a GM ellen szinte tehetetlenek, a 7 Bijuuról nem is beszélve
 - Sasuke is odaérhet és még azt is nehéz megmondani hogy melyik oldal mellé fog állni a harcban
 - Itachi is befuthat

Még benne van a pakliban egy Kabuto - Itachi - Sasuke találka is és szerintem Madarát végül Naruto fogja legyűrni (vagy Sasuke, esetleg Itachi de a Kagék biztos nem).

Ezeken kívül még biztosra veszem hogy lesz egy visszaemlékezés a Madara vs Hashirama elleni harcról. A ki is lehet Tobi témában pedig kifejtettem a véleményem Tobiról és ezzel kapcsolatban várok még egy Zetsus "ismertetőt" is.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 10:58:19 írta CsukiIce » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10879 Dátum: 12 feb 04, 15:30:23 »

hát szerintem nagyon cukorfalat volt a pici Kurama ikszdé remélem dA-n majd felrakja valaki színesbe ^^
Kakashival tervez valamit? Könyörgöm nehogy meghaljon nekem Neeem

Amúgy olyan furcsa, hogy egy csomóan 'Kishi'nek hívja Kishimoto senseit. oké nem tud valaki hopp elugrani Japánban, felkeresni és összehaverkodni, de részemről megadom neki a tiszteletet ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10880 Dátum: 12 feb 04, 15:44:50 »

Főleg, hogy elvileg a Sharingan csak valami elkorcsulása volt eredetileg a Byakugannak. Kishi féle logika fail, ilyenekre nem kell gondolni Nevet

A tengu elmélet már egy 1000x lejáratot téma... még annak idején találta ki vmi pihent agyú rajongó amikor először Kurama szájából elhangzott Uchiha Madara neve. Nem kéne adni az eféle hülyeségekre pláne h már sok más manga fejezetben is elhangzott dolog megcáfolja a byakugan és sharingan rokonságát.

Szerény véleményem szerint csak azért hozta létre kishi a byakugant mert annak idején így lett beharangozva a sharingan: Ez egy doujutsu! Ami aztat engedi következtetni h van más szemtechnika is, és erre azért volt szükség h ne csak az Uchiák legyenek ilyen isten királyok és csak nekik van a szemükből áradó erejük! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 15:45:41 írta Morause » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10881 Dátum: 12 feb 04, 15:47:05 »

Nincs semmi köze a tengu elmélethez, animében és talán mangában is volt, Kakashi vagy Gai mondta, amikor Neji harcolt (part 1). Nyilván csak nem gondolta ennyire előre a sztorit.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10882 Dátum: 12 feb 04, 16:43:47 »

Jaja a Sharingan és byakugan kérdése tényleg volt feszegetve az Animében és szerintem Kakashi mondta. De az is érdeked, hogy 16 évvel ezelőtt mi a francot akartak a kyuubitól mikor az utoljára kell a szoborba?  Pojén
Szóval van itt bőven olyan dolog aminek a mai ismereteink alapján már semmi értelme.
De Kishi biztos áttervezte párszor a sztorit és ennek ellenére elég kevés "hiba" van benne. Ami azért dicséretes. Pontosan  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 16:45:01 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #10883 Dátum: 12 feb 04, 16:57:05 »

Jaja a Sharingan és byakugan kérdése tényleg volt feszegetve az Animében és szerintem Kakashi mondta. De az is érdeked, hogy 16 évvel ezelőtt mi a francot akartak a kyuubitól mikor az utoljára kell a szoborba?  Pojén
Szóval van itt bőven olyan dolog aminek a mai ismereteink alapján már semmi értelme.
De Kishi biztos áttervezte párszor a sztorit és ennek ellenére elég kevés "hiba" van benne. Ami azért dicséretes. Pontosan  Nevet

Tobi simán csak el akarta pusztítani Konohát 16 éve. Egyébként sem jön rosszul egy chakra szörny házikedvencnek Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10884 Dátum: 12 feb 04, 17:20:11 »

Gai, vagy KAkakashi mondta? Igazából mindegy, egyikükne sem volt fingja se a sharingan igazi erejéről és a történetéről akkor még, és nagyon feltételesen mondták, hogy azt bezsélik, hogy állítólag abból fejlőött ki. Jó, ennyire nem feltételesen, de ezek közól volt valamelyik.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10885 Dátum: 12 feb 04, 17:35:12 »

Szerintem meg mindjárt jln Neji és a Mangekyou Byakuganjával megöli Tobi ikszdé Faceg
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
malakian666
Vendég
« Válasz #10886 Dátum: 12 feb 04, 17:42:11 »

"Some characters believe that the Sharingan was somehow derived from the Hyūga clan's Byakugan.[20] It is however revealed by Tobi that the Sharingan is evolved from the Uchiha Clan Ancestor's dōjutsu, which is evolved from the Rinnegan. It is unknown where or even if the Byakugan fits into this lineage. "

Keresem a manga részt hozzá.

Itt van: http://www.mangareader.net/93-83-13/naruto/chapter-78.html

Ja, nem mondták biztosra, csak zavaróak ezek a félig-meddig téves információk. Vagy Kishi direkt hagy kiskapukat magának, hogy szabadabban alakulhasson a történet.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 17:52:06 írta malakian666 » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10887 Dátum: 12 feb 04, 17:45:58 »

Magyarúl pedig igy szólna : Néhány karakter úgy hiszi,hogy a sharingan valahogy a Byakuganból vált ki.Kiderűlt,Tobitól,hogy a sharingan az idősebbik fiú,az uchiha klán ősétől származik,ami pedig a rinneganból...Rejtéj,hogy a byakugn honnan származik,vagy hogy egyáltalán benne van-e ebben a vérvonalban....KÁBÉ Nevet
Naplózva

redline66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7


Jounin


« Válasz #10888 Dátum: 12 feb 04, 18:41:12 »

Hát köszönöm a válaszokat!
Minden esetre várom azt h mi lesz a "vége" ennek az arc-nak!
Illetve hogy a mangaka miket hoz ki ebből sasuke miféle szerepet fog játszani ilyesmi...
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #10889 Dátum: 12 feb 04, 20:49:49 »

Egész jó fejezet volt, végre kiderült, hogy is volt ez hogy rikoudo nevet adott a bijuuknak. A mini bijuuk tényleg jóra sikeredtek, amikor Kurama sírt az nagyon ott volt. bow
Amúgy sokan itt mondtátok hogy rikoudo-sennin hátán az körív az örvényfalu-konoha jele. Szerintem nem. Szerintem az a rin'negant szimbolizálja.
Ami legjobban érdekel, az sasuke. Az miatt hogy: ugye madarának be kell mutatnia az ems igazi erejét. De akkor mi marad sasukénak? Ráadásul Kishi hogy fogja kimagyarázni hogy sasuke ems-e a meglepetés miatt teljesen különbözni fog, esetleg sokkal erősebbre sikerül? Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!