24 szep 25, 21:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477997 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Frenkyg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10650 Dátum: 12 jan 25, 21:02:44 »

csak Danzo testét Tobi nem fogja odaadni Kabutonak, a Pein testekért meg Konohába kéne beszambáznia! Konoha még menne, de Shisuit már nem fogjuk viszont látni. A shinigamiba meg csak a 4. van elzárva azt hiszem, szóval Kushina még talán befigyelhet, de kizártnak tartom,hogy elsőnek bezavarja Madarát, majd utána később csak Kushinát, logikai bukfenc enyhén, aonban Kabutot sem kel kihagyni a számításokból a háború utánra, mert ő is a 6 utat akarja megszerezni akárcsak Tobi barátunk. Vagyis még elképzelhető, hogy a háború után Kabuto lesz a főmuff! Nevet

#A Peint (Nagato-t) már felélesztette, és Itachi sikeresen likvidálta is... Ők voltak a "Két személyes hadsereg".

Jah látom csak Jiraya dns-ért lettek megemlítve a Pein-ek...

Viszont  manga az nagggyon cool!:D
Szerintem lesz nekik külön harcmodoruk:
Naruto ezzel a palástos formával és/vagy Sennin - mod -ban
+Naruto klón Kuramává transzformálódva
És majd mindketten dobálják a Bijuu-shuriken-eket...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 21:07:19 írta Frenkyg » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10651 Dátum: 12 jan 25, 21:12:14 »

Értem már...Kakashi a senseit arra mondja,mert azt hitte,hogy Yondaime az  Pirul
Naplózva

Markuskuska
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 38


WWW
« Válasz #10652 Dátum: 12 jan 25, 21:32:55 »

Nagyon jó Naruto Bijuu formája. De még lehet, hogy fejlődni fog kinézetre, mert Kurama említette, hogy a jelenlegi szinten még csak 5 percig tudja megtartani a formát. Gondolkozik
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10653 Dátum: 12 jan 25, 21:49:27 »

Kinézetre csak akkor fog változni, ha Naruto ereje is változni fog valamilyen módon.
Mondjuk a Chakra köpeny tuti, hogy nem lesz lyukacsos és nagy valószínűséggel gyorsabb és erősebb is lesz megfelelő mennyiségű edzés után. Szerintem később még a Sennin módot is hozzá tudja majd adagolni, na utána tuti, hogy nagyon durva dolgokra lesz képes Nevet

Szerk: ja és lemaradt, hogy nem hiszem, hogy később is meg lesz az 5 perces limit. Naruto a legelején csinált vagy 10 klónt. És Kurama chakráját ami a testében maradt azt is szinte teljesen elfogyasztotta. Szal azért van ott tartalék bőven. Ha egyszer lesz idejük vissza nyerni a cahakrájukat akkor nagyon durván fogják tolni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 21:57:47 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10654 Dátum: 12 jan 25, 21:50:58 »

Én most vagy túl fáradt voltam ehhez a fejezethez vagy nem tudom, de valahogy másra számítottam.
Nem mondanám, hogy nem tetszett csak ez a bijuu forma sem az amit vártam. Én személy szerint a hús-vér Kilencfarkút szerettem volna látni. Bár azért talán ez a forma praktikusabb, mert Naru így a saját jutsujait is tudja használni (?) mint most ez a sennin módos kage bunshin.
+ Ez a 13 (ugye?) oldal is igen kevés volt, talán ez az amiért kevésbé tetszett, mint pl a múltheti fejezet. Ott végigizgultam az egészet, egyáltalán nem voltak kételyeim. Meg egy csomó képből nem is tudtam kinézni, hogy mit ábrázol, de majd az animében Mosolyog (remélem).
Viszont, ahogy a Kilencfarkú megcsapta a kétfarkút a hatfarkúval, ami ráharapott a kezére, na az atom volt Nevet .
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #10655 Dátum: 12 jan 25, 22:39:04 »

Hát lehet, hogy én is fáradt vagyok már ehez, de nekem ez most nagyon nem jött be.
Kb a Godzillát (a rajzfilmet) láthattuk mangásított verzióban. Zseniális...
Ráadásul még utalás is van rá. Komolyan.. Ez gáz.

Na de mindegy, remélem a következő jobb lesz. Mosolyog (szóval tűnjön már el a sok szörny cucc: a pokémon, a csiga, a Godzillából szalajtott méh, a teknős-valami, és a lángoló macska)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 22:40:24 írta yis » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10656 Dátum: 12 jan 25, 23:19:31 »

illetve felerősíti a jinchuurikik képességeit.
ebből nem láttunk még semmit, és ezután a brutál fejezet után(végső bijuu bomba) sztem nem fogják tovább turbózni jinchuurikiket
Naplózva

johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #10657 Dátum: 12 jan 25, 23:33:35 »

am lehet csak én gondolom így, de az Itachi x Kabuto harc nemhinném hogy túl sokáig el lenne húzva, mert ha belegondolok abba h kabuto idézte meg és csak az irányítást vesztette el a cselekedetei fölött attól még simán feloldhatja a technikát és Itachi meg eltűnne. Bár ez túl egyszerű megoldás lenne rá Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10658 Dátum: 12 jan 26, 01:12:47 »

Darkeagle: Már elnézést, de Karin Konoha fogságában van, és eddig kihallgatás alatt volt, Kakashi vitte be a hátán a hidas harc után!
Viktor: Bee itt taglalja a dolgokat! Előző oldalt meg említi, hogy sokkal gyorsabb lett mint életében volt, halál után azért az embernek nincs sok lehetősége az edzésre! Mosolyog
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10659 Dátum: 12 jan 26, 01:28:18 »

Oh ennek fejében , kicsit jól sikerült a Barca-Real meccs eredmény megünneplése, és hát szó mi szó, felfogó képességem nem éppen az alkalmazható határán belül teljesít ezek szerint, én kérem elnézésed! Mosolyog
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10660 Dátum: 12 jan 26, 05:06:34 »

tooooooom hogy ne ne ne ne nem hentaiiii oldal, de azért jó:D és to to tot tom hogy van fantáziám:P de nem lenne jó már ez?
Remélem kiszórakozod magad, ha egy moderátor meglátja, remélem jól az orrodra koppint!
Kurama egyébként elég beszédes, bár ha énis évekig nem beszélgetnék, eléggé megeredne a nyelvem.
Remélemtem hogy nem hús vér kuramává válik, az úgy anyira nem ilett volna hozzá, meg valamivel ki kell tűnjün a jinchurikik közül.De cooool Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10661 Dátum: 12 jan 26, 07:17:11 »

Minden esetre nagyon jó lett ez a rész is.
Azért egyetértek, "Sasuke mit ül még mindig a kis formás fenekén"??
S tobi ha megöli a bijuukat, akkor mi lesz a nagy tervével??

Sok kérdést szült a dolog, meglátjuk mi sül ki ebből.

Egyébként, Bee a 8 farkúként nézz ki bijuu formában, Naruto, miért nem? Vagy ehhez is tanulnia kéne, míg felnem tudná venni rendesen az alakját?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 07:17:49 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10662 Dátum: 12 jan 26, 07:32:08 »

Valaki irta,hogy a nyaklánc felcsószott Naruto köpenyére...ez nem teljesen igaz,mivel a köpenyen is van,és a testén is van...lásd ez a kép : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/571/7 nézd a köpenyt és a ruháját is... vagy http://browse.deviantart.com/?order=5&q=naruto%20new%20form#/d4nmhq7 itt...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 07:33:30 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10663 Dátum: 12 jan 26, 09:56:13 »

Valaki irta,hogy a nyaklánc felcsószott Naruto köpenyére...ez nem teljesen igaz,mivel a köpenyen is van,és a testén is van...lásd ez a kép : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/571/7 nézd a köpenyt és a ruháját is... vagy http://browse.deviantart.com/?order=5&q=naruto%20new%20form#/d4nmhq7 itt...

Igen erre reagáltam én is korábban, hogy nem csúszott fel semmi a köppenyére, mert az egyik képen látszik, hogy a képpenye nem más mi az előző szintű palástja csak széthasad.. Azon meg alapból ott volt az a nyaklánc....
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/571/3
Ott bal oldalt látszik a hachibi felett hogy széthasad...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10664 Dátum: 12 jan 26, 12:46:47 »

ez az a jelent, amit már nagyon várok animében Nevet mármint az egyik. istenem, de mesze lesz még az TT-TT addig még van Kushina, Kisame, Madara.... Talán mejd jövő ilyenkorra...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!