24 szep 25, 13:29:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477697 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Whitman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10530 Dátum: 12 jan 22, 19:03:07 »

Igaz igaz, figyelmetlen voltam, elismerem.
A bijuu-k szétosztása a háborúskodások megszünése végett volt, és hogy egyfajta erő egyensúly jöjjön létre a falvak között.
Én legalább is erre emlékszem.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10531 Dátum: 12 jan 22, 19:14:14 »

Pont emiatt mondtam, hogy ő is fegyverként bánt velük. Mindenkinek van hasonló erejű fegyvere (álá atombomba), így mindenki marad a seggén. De a bijuuk pont ezt kifogásolják, hogy csak fegyverként tekintetenek rájuk. Naruto és Bee meg ugyse társként. Hashirama felé pontosan azt nehezményezem kicsit, hogy ezt nem látta, noha ő a békésebb vérvonal örököse. Na talán most meár érthető voltam. Nem arra gondoltam, hogy bevetette mások ellen.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #10532 Dátum: 12 jan 22, 21:54:29 »

Hát igen, kicsit el gondolkodtató Hashirama gondolkodás, mint fegyverként bánt a bijuuk-kal, de szerintem valamilyen szempontból hogy úgy viselkedett velük mint egy fegyverrel, így csak mások életét akarta megmenteni a fölösleges háborúskodásoktól.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10533 Dátum: 12 jan 22, 22:08:04 »

Az is lehet hogy ez nem így van , csak mi így látjuk , hogy Shodaime fegyverként tekintett rájuk pedig lehet , hogy csak azért tette amit tett mert ezzel valamilyen szinten ,de békét hozott a Shinobi világra .
Tegyük fel , hogy Hashiramanak volt 3 választása pont mint Itachinak .
Első változat : Begyűjti a Bijuukat majd elosztja és ezzel ideiglenes béke a ninja világba, és nem törődik a Bijuuk akaratával.
Második változat: Törődik a Bijuuk akaratával nem fogja el őket és  a háborúskodás tovább folytatódik.
Harmadik változat:Nem gyűjti be Bijuukat és engedi , hogy a háború tovább folytatódjon , persze egy ilyen kaliberű embernek mint Hashirama aki a szeretet erejét  örökölte nem hagyhatta , hogy a háború tovább folytatódjon miközben tehetett volna ellene.
Itachinál is ugyan ez volt a helyzet vagy a háború vagy a klánja ,de döntenie kellett ,  Itachinak is volt választása , hogy nem vállalja a küldetést , de ez most nem ide tartozik.
Az elején  Itachit is félre ismertük a klánja lemészárlása miatt , de mikor meg tudtuk az igazságot már másképp álltunk a dolgok elé és meglehetett érteni a tetteit.
Lehet , hogy Hashiramanál is hasonló dolog történt , de remélem a jövőbeli filler részekben ez is ki fog derülni.


Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10534 Dátum: 12 jan 22, 23:31:49 »

Valószínűleg valóban a kisebbik "rosszat" sikerült választania Hashiramanak. Uchiha kérdéskör más kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 23:32:38 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10535 Dátum: 12 jan 23, 15:49:24 »

Itachi-val (ha jól emlékszem) az volt a helyzet, hogy ő már átélt egy háborút, így nem akart egy mást is. A döntésében az is szerepet játszott, hogy a falu vénei, Danzou-val az élen, kényszerítették, hogy írtsa ki a klánját. Én személy szerint nem ítélem el ezért. Szerintem az egész Naruto sztoriban ő és Sas'ke a legnagyobb áldozatok Szomorú
Naplózva

KoporShow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #10536 Dátum: 12 jan 23, 17:15:29 »

Itachi-val (ha jól emlékszem) az volt a helyzet, hogy ő már átélt egy háborút, így nem akart egy mást is. A döntésében az is szerepet játszott, hogy a falu vénei, Danzou-val az élen, kényszerítették, hogy írtsa ki a klánját. Én személy szerint nem ítélem el ezért. Szerintem az egész Naruto sztoriban ő és Sas'ke a legnagyobb áldozatok Szomorú


Azért Sasuket ne sajnáljuk annyira, ő szimplán hülye megvolt a választási lehetősége... míg Itachinak nem igazán.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10537 Dátum: 12 jan 23, 18:09:45 »

Szerintem pedig Naruto is simán megőrülhetett volna, ha Iruka sensei, később Kakashi stb. nem figyelnek rá. Az első részben, ha nem hallja Iruka monológját, hogy nem démon, akkor letarolja Konohát. Ez nem lenne őrültség, Sasuke nem erre készül épp? Nevet Naruto csak azért nem olyan mint Sasuke, mert neki a szeme láttára öldökölték le a klánját, tehát Itachi a személyes ellensége lett, és el akarta pusztítani, és a bosszú miatt nem volt képes igazán szeretni. Persze amikor Kakashi beszélt a fejével a kis khmm.. attrakciója után a Chidorival, és kikötözte a fához akkor úgy látszott megbékél...de akkor Orochimaru hálózta be. Sasuke ilyen kis rongybaba amit kötélen rángatnak Szomorú és az ő döntései mégse az övéi Orochimaru után, mert telebeszélte a fejét mindennel, biztatta Sasuket edztte, ezek után nemhiszem hogy nagyon vissza lehetett volna fordítani..aztán még Tobika is :/
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10538 Dátum: 12 jan 23, 18:29:55 »

Igen, igazad van:( Hogy is mondta Itachi? Sasuke egy fehér lap, amelyet bárki befesthet Mosolyog) Vagy vmi ilyensmi, a lényeg mindenképpen az, hogy befolyásolható.
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10539 Dátum: 12 jan 23, 21:25:07 »

Akkor,most Naruto hogyan erősebb??Igy hogy elvette Kurama chakráját,vagy amikor pl. Pain ellen harcolt 6 farokkal??
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10540 Dátum: 12 jan 23, 21:31:28 »

Gondolkozz: Hogy ha felvágsz 1 tortát 9 szeletre, akkor  mi a jobb? Ha megeszel belőle 6 szeletet vagy ha megeszed az egészet? Hülye példa de remélem érted  ikszdé
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10541 Dátum: 12 jan 23, 21:32:23 »

Nehéz kérdés. Tény, hogy akkor erősebbnek tűnt, mert akkor csak az egyik Pain volt az ellenfele. Most egyszerre többel harcol, talán azért tűnik gyengébbnek.
Mivel irányítása alá vonta Kurama chakráját és össze is haverkodott vele, így vszínüleg most erősebb. De azért kiváncsi vagyok a többiek véleményére is..Nevet
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10542 Dátum: 12 jan 23, 21:35:10 »

Gondolkozz: Hogy ha felvágsz 1 tortát 9 szeletre, akkor  mi a jobb? Ha megeszel belőle 6 szeletet vagy ha megeszed az egészet? Hülye példa de remélem érted  ikszdé

JAJA...csak arra gondoltam,hogy úgy Naruto chakrájával is keveredik...
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10543 Dátum: 12 jan 23, 21:36:55 »

De mivel nem igen használja a saját csakráját ebben módban mert ugye nincs magánál, Kurama
használja a testét igy nem igen tudja a sajátját használatba venni  szerintem  Mosolyog
Szerk.:TsunadeHime, a 6 farku bigyó módrol beszélek Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 21:45:53 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10544 Dátum: 12 jan 23, 21:39:17 »

Jah, de most a saját chakráját is tudja használni:P
Naplózva

Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!