24 szep 25, 09:28:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477502 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #10500 Dátum: 12 jan 20, 12:10:48 »

Az nem lehet, hogy Kurama ilyen könnyen megadta magát... remélem van valami király hátsószándéka Nevet de azért jó lenne látni őt harcolni Nyelvesít

mi az, hogy ilyen könnyen? az eddigi 568 chapter könnyű volt??? sztem vhol már ideje vlt, vagy csak e az esemény kellett. igaza van Kuramanak, h inkább Naruto irányítása alatt álljon mint Tobiéba Nevet
Naplózva


eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #10501 Dátum: 12 jan 20, 13:26:55 »

Na ezt a fejezetet is öröm volt olvasni! Nevet Végre Kurama is beadta a derekát, kíváncsi vagyok, mennyire tudnak Naruto-val szinkronban harcolni meg milyen dumákat vágnak le mondjuk a 8farkúval! ikszdé Nevet Lényeg a lényeg: várom a következőt de nagyooon Nevet Pontosan
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10502 Dátum: 12 jan 20, 15:36:57 »


a rész oltári volt remélem most lesz a teljes bigyó forma
végre 1 kis csapat munka Kurama és Naruto közt, és nem csak ez a váááááááááá kinyirlak ha kijutok báj csevej  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 15:37:29 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10503 Dátum: 12 jan 20, 16:44:30 »

Jéé egyelőre nem történt semmi pedig Naru lámpás formában volt mikor megszünt a sage klón.... Gondolkozik   talán később
Ha már a kagék nem láthatják majd a bijuu harcot remélem  megérzik Kurama megjelenését .
 Csak bennem fogalmazodott meg vagy már másban is, hogy valóban meg kellett-e menteni az emberiséget a Jubiitól ?
Igaz baromi keveset tudunk róla meg egyáltalán a bijuukról, világ elpusztítás nincs benne a természetükben , tény az embereket utálják , de meg is van rá az okuk. Ha így vesszük az első Hokaget se kedvelhették túlzottan.

  (Agymenés :Nagy pofára esés lenne ha kiderülne Madara Hold szem terve eredetileg Rikodou sennin-é volt csak nem vetette be, mert inkább fiára bízta a jövőt. )
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10504 Dátum: 12 jan 20, 19:00:38 »

Rikodou-sennin, mint rossz-, vagy mérsékelten rossz arc? Ez nem egy fantáziátlan ötlet, de aza lapján, ahogy SOn beszélt róla, kétlem, hogy iylesmiről lehet szó.
A Juubi meg tényleg elég gonosznak nézett ki.  >.<#
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10505 Dátum: 12 jan 20, 20:39:31 »

Az is elég érdekes, hogy van a "nagyon rosszarc" juubi, amit ha darabokra szednek (Rikkudou sennin), akkor csak meg nem értett, félreismert bijuuk maradnak, akikben nyomban sincsen meg a gonosz hajlam...

Amúgy a shodaime nekem kifejezetten antipatikus és a nidaime sem sokkal jobb.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 20:42:18 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
malakian666
Vendég
« Válasz #10506 Dátum: 12 jan 20, 21:15:21 »

+1, első arca nem szimpatikus, második kitalálta az edo tenseit. Ja és Madara menőbb is.
Legyen első, második gonosz, Naruto rájön, hogy hülyeség a Hokage cím, mert alapból szemét emberek alapították, Madara leöli Itachit, Kabutot, Tobit, elkapja Méhet, Sasuke mestere lsz, Naruto-t elárulja a Kyuubi amikor kiengedi, de Naruto meg a Kyuubit árulja el, átadja Madarának, hogy életben maradhasson, Hold szem tervnél Sasukéval elárulják Madarát, együtt uralkodnak, de nem jön be, háborúznak, meghalnak, az emberek rájönnek, hogy a shinobik csak szenvedést hoznak, legyillkolnak mindenkit, akinek chakrája van, világbéke.
Ja nem, most az jön, hogy legyűrik a rosszfiúkat (akik szerencsére csak sablonos zombik, zetsu masszaklónok, nagyonrosszarcú nagyonrosszfiúk, akik nem okoznak senkinek morális dilemmát), Naruto a Hokage hős, világbéke. Az 1. verzió érdekesebb lenne.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10507 Dátum: 12 jan 20, 22:51:02 »

 ? smirksweat
ez csak úgy kipattant a búrádból, vagy erre a gondolatmenetre időt is szántál ?
mellesleg komoly elképzelés lenne  Nevet
egy benne a probléma: mégpedig ha naru átadja a kyuubit madarának, akkor abba beledöglik...
na mind1
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10508 Dátum: 12 jan 21, 01:16:38 »

A másik, hogy Madara halott. Ezt nem lehet megváltoztatni.
Itt olvastam azt az elméletet, hogy Tobi, egy Haku féle tanítvány, s ez szerintem eddig a legjobban helytálló. Merthát sokat beszéltek a régmúltról, hogy anno milyen kapcsolat volt mester és tanítvány között s ez pont beleillene.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Whitman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10509 Dátum: 12 jan 21, 08:54:22 »

Nos, mindenki sok érdekességet mondott, de azt tényleg nem lehet mondani hogy Kurama könnyen beadta a derekát.
És igen, nem tűnhet el nyom nélkül a rosszakarat a 10 farkúból, nem is tűnt, egyszerűen szétosztódott.
És kuramának jutott belőle a több, mivel ő a "masszívabb" csakra létforma.
Ám azt is figyelembe kell venni, hogy míg a többi jinki gyerekként kapta meg a bijuu-ját, Naruto már csecsemő korba.
És ahogy a 4. és Kusima (Ha jól emlékszem ez volt naruto anyjának a neve.) belűlről figyelemmel kísérték naruto rögös útját, úgy kurama is figyelemmel kísérte, és ráébredt arra, hogy narutonak is olyan nehéz volt mint neki.
És mint tudjuk madara, és tobi csak kihasználni akarja a bijuu-kat, míg naruto elhatározása ennek teljesen az ellentettje.
Azt se felejtsük el, hogy a bijuu-k egészen rikudo sennin óta léteznek, ergó pontosan tudják, hogy a két testvér közül melyik volt a normális. És itt jön képbe kurama mondása is, hogy inkább narutot "szolgálja" mint madarát.
Innét is látszik, hogy alapból a bijuu-k "békés" természetűek, az évszázadok alatt tanusított viselkedésük a nindzsáknak tudható be, akik fegyverként akarták használni az erejüket, és meg sem próbálták megérteni őket.
Csak a harc érdekelte őket, nem a béke megőrzése.
Naruto mellett azért áll most kurama, mert a békéért harcol, és per pillanat nem azért hogy önös érdekből hokage lehessen. Ezért "fogadta el" Son is, és ezért jöhet ki Méh és a nyolcfarkú olyan jól.
Ugyan ez van az életbe is.
Ha önös érdekből ölsz meg valakit más szemmel bírálják, mintha valaki védelmében ölsz.
Már meg ne haragudjatok, de először gondolkodni kellene, mielőtt leírtok valamit.
És tudni azt, hogy a legtöbb anime és manga értelemmel bír.
Ha ezeket a "tanításokat" észrevesszük, és képesek vagyunk értelmezni, akkor értjük csak meg igazán a mű értékét.
Sajnos mi már mind a nyugati kultúrában elfelejtettük az emberi értékeket, amiket a keleti kultúra a mai napig mélyen őriz, és örökít át nemzedékről nemzedékre.
Ezen kellene elgondolkodni, és végre használni a fejünket is, és pl nem nevetni azon, hogy ők még mindig tisztelettel beszélnek az idősebbekkel, és "titulusokkal" illetik őket. (san, sama, kun, stb.) nálunk ez rég kikopott, holott párszáz éve még bizony büntetés járt volna az olyan tiszteletlen beszédért, amit manapság teljesen elfogadottnak tekintünk.

De asszem kicsit elkalandoztam, bár szerintem még ha nem is szorosan, de a témához tartozik.
Utólag is elnézést kérek, akit ezzel megbántottam volna, nem szándékos volt, de ha megbántódsz ezen, az csak az én igazamat bizonyítja. Ha megértetted mit is akartam ezzel mondani, akkor már megérte leírni, és az azt jelenti, hogy képes vagy a dolgok mögé látni, és elfogadni azokat.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10510 Dátum: 12 jan 21, 10:55:12 »

Naruto mellett azért áll most kurama, mert a békéért harcol, és per pillanat nem azért hogy önös érdekből hokage lehessen.

Na ezzel az egy dologgal vitatkoznék, Naruto azért akar Hokage lenni, hogy végre elismerjék a falusiak és tisztelettel gondoljanak rá. Nem gondolom, hogy ez olyan önző dolog lenne.
De a hsz-ed többi része nekem is tetszik! Nevet

Másik: Szerintem a Kyuubi azért pacsizik le most Naruval, mert Ő is belátta, hogy ha néha kimehet játszani ahelyett, hogy a rácsok mögött lenne az neki sokkal jobb. Vagyis úgy gondolom, hogy ő sem csupa jóságból áll Naruto mellé kacsint .
                                                                                               
                                                                                                     
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10511 Dátum: 12 jan 21, 10:56:51 »

Csak poénból írtam, de szerintem ha Kyuubi már kint van, akkor Naruto-nak nem lesz baja a lepecsételésétől. Madara edo-zombi, ha az irányító (Kabuto) meghal, akkor ő megmarad, csak pecsételéssel tudják megölni/ elzárni.
Oké, hogy üzenete van a mangának, de sablonos, sztori miatt érdekes lenne pár csavar.
Ja és még edo-hoz: Oro tervében Sasuke teste + K segítségével edozombiként halhatatlan lett volna, Sharingannal. Bár úgy sem lett volna esélye I ellen szvsz.
Naplózva
Whitman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #10512 Dátum: 12 jan 21, 11:13:32 »

Nos az "önös érdek"-et idéző jelbe kellett volna tennem, ezt elismerem.
A lényeg, hogy nem saját céljait tartja most szem előtt.
És azt se felejtsük el, hogy Goku vagy a hachibi mondta, hogy kurama jól kitanítja a jinchurikijét.
Szóval lehetséges, hogy már alapból hasonló volt a célja.
És persze hogy megbizonyosodjon róla, hogy ő más mint a többiek.
(Talán hogy mennyire hasonlít természetileg rikudo senninhez, vagy akár az első hokagéhoz még mielőtt elzárták volna, vagy valami. Ez most még eléggé ködbe burkolódzott egy dolog szerintem.)
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #10513 Dátum: 12 jan 21, 11:14:24 »

Pein harca után, Naruto-t már elfogadták! OK nem lett még Hokage, de elfogadták, szal nagyvonalakban már őt sem érdekli annyira a Hokage cím... annyira... most igen a békén van a hangsúly illetve már béke van!! csak Tobi nyomatja még a balhét. Hiszen a sinobi nemzetek már mind összefogtak Mosolyog A léyeg azon van, ohgy a Bijuuk is vagy.. szolgaként élnek ha Tobi győz, vagy társként élnek, ha legyőzik Nevet ÚGyhogy sztem nincs itt hátsószándék Kuramánál Mosolyog
Naplózva


Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10514 Dátum: 12 jan 21, 12:07:36 »

Ha az összes bijuu-t az Ichibitől a Kyuubiig mind valahogy "beadná a derekát" úgy mint a Hachibi és a Kyuubi és megszelidűlnének és ha az összes bijuu-t így ebben a formában egyesítenék , akkor a létrejött Juubi nem lenne gonosz szerintetek?
Most itt ne beszéljünk arról , hogy ez lehetetlen , meg hogy a Gedou Mazou-ba vannak a bijuuk meg hogy Tobi írányítja őket , stb stb... , de, tegyük fel , hogy a többi Bijuu is megtapasztalja azokat az érzéseket amiket a 8-9farkú eddig átélt , és ők is "Jók" lennének akkor ha összeolvasztanák őket akkor a Juubi szerintem nem lenne gonosz , szerintetek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!