24 szep 23, 09:10:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474841 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9735 Dátum: 11 nov 30, 22:31:10 »

Igen, elvileg ugyanez a cucc jön a Gedou Mazou-ból. Valószínű ilyen távolságból nem szükséges hogy Tobi hátából is tűpárna legyen, mint Nagatoéból.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9736 Dátum: 11 nov 30, 22:42:32 »

Lenne 1 kérdésem.
Mért van az hogy tobi sharinganja fehér a jinchuké fekete?
http://naruto-kun.hu/mangaolv/index.php?oldal=14
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9737 Dátum: 11 nov 30, 22:46:34 »

Ez csak tónusozás Nevet

Nem lehet az arca is meg a szeme is fekete, az úgy ronda lenne Neeem
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9738 Dátum: 11 nov 30, 22:47:49 »

Több, mint valószínű, hogy így van szemléltetve ama röpke tény, hogy Tobi még él ellentétben az Edo Tensei-es zombikkal, mint például Madara. Link Madara szeméről
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9739 Dátum: 11 nov 30, 22:49:12 »

Kiváncsi vagyok azért mivel rukkolnak elő ellenük mert elvonultak narutoék.

Azért naruto-ékat se kell túlbecsülni mert a felállás most más és a régi jinchuurikik uralnak pár erőt + a szemkontaktusuk meg a sharingan ami felerősíti a taijutsuikat meg teljesítményüket.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 22:52:38 írta Kentonsama » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9740 Dátum: 11 nov 30, 22:50:53 »

A feltámasztottak szeme mint láttad eddig, ahol egy átlagembernek fehér, nekik ott szürke/fekete, mindenesetre, sötét. Tobiról nem tudjuk, hogy feltámasztott lenne.
Random példa: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/533/5
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9741 Dátum: 11 nov 30, 23:17:24 »

Hát igen Méh átváltozása nekem  2dolgot súgal
1. most vagy elpusztítja az erdőt és a benne lévő mókusokat+ Tobi útjait, Naruto pedig odavillan Tobihoz és kicsinálja
vagy
2. Naruton kívül mindenki felveszi a démonok alakját Nevet és 1 vs 6 harc lesz óriásdémon alakban


Igen, elvileg ugyanez a cucc jön a Gedou Mazou-ból. Valószínű ilyen távolságból nem szükséges hogy Tobi hátából is tűpárna legyen, mint Nagatoéból.

ui.: Tobinak is vannak csakra adóvevői, mert ha nincs akkor nem ő a főnöke a báboknak.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 23:21:01 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9742 Dátum: 11 dec 01, 08:49:13 »

Kedves kis átvezető fejezet volt ez is, de szerintem 1-2 részen belül megindul majd a fight. Ezen kívül egyébként jó volt a fejezet! Hacibi! Yooooo! xD

Aki pedig azon parázik, hogy Tobcsi hogyan irányítja őket annak elmondom, hogy van egy elképzelésem. ikszdé
Szerintem Tobi tányérantennaként használja Madárka legyezőjét. Hogy miért gondolom ezt? Akkor vette magához a legyezőt amikor megindult a jinchuukkal, valamint kié volt az a legyező eredetileg? Maradáé. És kinek volt még rinneganja? Madarának.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9743 Dátum: 11 dec 01, 15:06:55 »

Hát azért már jóval a Jinchuurikik beüzemelése előtt, a Konannel való ütközet után vette magához a gitárt legyezőt.
Továbbá nem igazán értem, hogy egy legyező hogyan üzemelhet adóvevőként. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9744 Dátum: 11 dec 01, 15:25:11 »

Nem igazán tartom jó résznek de azért van benne egy-két jó jelenet. Az egyik jó jelenet, hogy ez a két lökött megpróbálja használni az eszét még ha nem is igazán megy nekik. Az egyik pillanatban levonnak egy jó következtetést mire a másik pillanatban rákontráznak erre a következtetésre. Most megpróbálják kiütni az erdőt de szerintem a por, füst teremtése többet segítene rajtuk mivel Naruto így is tud tájékozódni a rossz érzékelésével, míg a Rinnegan látótér összekötése képessége megvakul.

Nem hinném, hogy a chakrarud a mozgatásárt felel. Inkább összekapcsolta Tobi őket a Gedo Mazouban lévő démon chakrájával. Így képesek azt a chakrát is használni. Mivel ezek a volt jinchurikik maguktól is képesek mozogni így azok irányítására nincs szükség úgy mint Nagatoék esetében volt. Itt csak egy chakrarud van a testben amely nem a mozgatásért felel hanem csak a chakra átvitelért. Szerintem a Rinnegan a látótér összekötéséért és esetleg Pein hat útjának egyikét tartalmazza. A sharingan felel az irányításért és az érzékelések felerősítéséért legalábbis szerintem.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9745 Dátum: 11 dec 01, 15:34:21 »

Hogyha a chakrarudak segítségével valóban képesek a Gedo Mazóból bijuu chakrát közvetíteni a testekbe, akkor ennyi erővel az anno Nagato által irányított Peineket is jinchuurikikké tehették volna (legalábbis a bijuu chakrát használhatták volna). Így nem hiszem hogy gondot jelentett volna Naruto elfogása, ami ugye ennek a háborúnak is az egyik célja.
Erre ellenérv lehet, hogy talán a "régi" Peinek nem lettek volna képesek irányítani az erőt, mivel ők nem voltak összeszokva a bijuukkal. Erre nem igazán derült fény még ugye, mivel nem tudjuk biztosan hogy ki és hogy irányítja a feltámasztott jinchuurikiket (azaz hogy a bijuu-chakra irányítása függ-e a feltámasztott személy előéletével).
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9746 Dátum: 11 dec 01, 15:38:08 »

Vagy esetleg nagato nem ismerte ezt az opciót.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9747 Dátum: 11 dec 01, 15:42:51 »

Tobinak szerintem érdekében állt volna megmutatni Nagatónak a "módszert", mivel neki kedvez, ha sikerül elfogni a jinchuurikiket.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9748 Dátum: 11 dec 01, 15:46:44 »

Hát az igaz viszont akkor azért elég nagy erőhöz került volna nagato amit tobi nem tudott volna legyőzni mert nagato nem volt olyan hülye hogy rá nem jön mit történik.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9749 Dátum: 11 dec 01, 15:49:45 »

De am Tobi szerintem mégvéletlen se gondolta hogy Naruto legyözi a 6 Pein, ezért nem adta a kezébe a bijuu chakrát Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!