24 szep 23, 05:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474573 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9720 Dátum: 11 nov 28, 21:31:01 »

Lehet a Kamasutra titkos pózai amit csak a Shari tud olvasni ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Morause
Vendég
« Válasz #9721 Dátum: 11 nov 29, 15:08:59 »

Én elsütötem volna a másik maszk viccet. Ilyen fekete símaszk szerű cuccmég lehetne rajta, vagy be lehetne fáslizva a  képe.

A poénnak lenne némi 'dejavu' jellegű értéke... mivel ugyanezt már sima naruto 100 vagy 101-ik részében volt ilyen mikor narutoék kakashi maszkját meg akarták nézni, és a végén mikor megkérték h vegye le egy másik maszk volt alatta... ha ugyanezt eltolná kishi tobival, persze rohadt nagy poén lenne, de már kevésbé epic fail mint mondjuk kakashi esetében! Nevet

Amúgy nekem most tűnt fel h nem is írtam semmit a mangához, bár lehet ennek az oka csak annyi h mire írnák vmi jellemzést nincs értelme mert előttem már 32746723743725435 hozzászólás született minden kis részletről, dupla ennyi felhasználótól!
Nekem tetszett naruto lazasága az elején h nem tudta széttörni a maszkot amit kiis jelent tobi meg rámondja h: "Dehogy megse tudtad repeszteni..." Ez nekem kábé olyan szintű volt mintha azt mondaná neki h: -_-' Egoista majom!
Kiváncsian várom ki is lehet igazából tobi, illetve mire képesek a volt jinchurikik a bestiáik erejével! Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9722 Dátum: 11 nov 29, 17:11:13 »

ha kishi ugyanolyan eseménytelen epizódot ad most is ,mint az utóbbi epizódok,tuti felakasztom magam. az eseménytelen szó alatt azt értem,hogy semmi titok nem derül ki,vagy nem történik semmiféle olyan dolog,ami érdekelne pl.: naruto nem békült meg a kilencfarkúval, killer-bee nem használta még csakraszívásra same-hada-t ,nem derült ki semmi madarárol,se tobirol stb. kishi mostmár jobban tenné,ha egy olyan epizódot varázsolna holnapra,amire ezt mondom:nah ez volt egy epizód,azt sem tudom mit mondjak,olyan jó ,majd később írok,csak még gyönyörködöm benne  Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9723 Dátum: 11 nov 29, 17:54:09 »

Én elsütötem volna a másik maszk viccet. Ilyen fekete símaszk szerű cuccmég lehetne rajta, vagy be lehetne fáslizva a  képe.
A poénnak lenne némi 'dejavu' jellegű értéke... mivel ugyanezt már sima naruto 100 vagy 101-ik részében volt ilyen mikor narutoék kakashi maszkját meg akarták nézni, és a végén mikor megkérték h vegye le egy másik maszk volt alatta... ha ugyanezt eltolná kishi tobival, persze rohadt nagy poén lenne, de már kevésbé epic fail mint mondjuk kakashi esetében! Nevet

Az a rész filler volt. Igaz, van egy ahez hasonló manga-fejezet is, de ott nincs semmi 'duplamaszk'.  Pojén
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9724 Dátum: 11 nov 30, 16:25:33 »

Hát ez a rész ismét egy olyan semmis rész volt....nem sokat mondott....vagyis semmit,csak annyit,hogy van jinjurichikben az a chakrarud....de ezt eddig is tudni lehetett...hát...nekem nem nagyon jött be,átvezető rész...

Edit: meg most ne mááár.....Narutot a kyuubi chakráját használva,hogy szétkenik....most lehet,hogy csak a békülős feeling miatt csinálja ezt Kishi,hogyha majd kibákűl a kyuubival,akkor majd hiperszupererős lessz,sokkal erősebb,mint most,és csak ezt akarja Kishi sensei éreztetni velün,vagy kellene már Narutonak,vmi klassz kis vérörökség...de inkább a békülés...

Meg amúgy is Naruto nem hiperszuper még a 4.Raikagénál is gyorsabb mozgásra képes shinobi,mostani állapotában??Akkor,hogyhogy nem mozog annak a sebességnek megfelelően??A sebességével simán leverhetne vagy 4 junjucht...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 16:41:34 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9725 Dátum: 11 nov 30, 17:15:37 »

nos, én örültem hogy végre láttunk egy-két jinchuu fogást, főleg fű szárnyai tetszettek, azt sajnálom hogy jutsut nem mutatott, amúgy ez a rész nem vitte tovább a történetet Nyelvesít
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #9726 Dátum: 11 nov 30, 17:16:22 »

Mindig is hiányoltam azokat a harcokat, amikor az Akatsuki elkapta a Bijuu-kat. Most láthatunk pár érdekes Jinchūriki képességet. Nem teljesen fedi le azokat a harcokat, de legalább a képességeiket megmutatják. Azok alapján már el lehet képzelni milyen csaták lehettek. Sőt! Minél több képességet látunk, annál jobban fogunk tudni latolgatni az esélyekről a "Ki nyerne csatában?" témában.  Nevet

Akkor,hogyhogy nem mozog annak a sebességnek megfelelően??A sebességével simán leverhetne vagy 4 junjucht...

Engem is pipít cseppet, de ott mondta Bee, hogy ezekkel a szemekkel igencsak fel lettek turbózva a képességeik. Minden esetre csípem mikor Méh átmegy formba, és tombol cseppet.

Leeeeroy!  Nevet
Naplózva

magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #9727 Dátum: 11 nov 30, 17:44:09 »

Elég jó fejezet volt ! Főlleg Bee miatt tetszett. Viszont Naruto "ügyetlensége" kicsit idegesített, hiszen mindenki azt várta hogy miután feloszlik 1-2 klón azután Naruto über-brutál lesz..ehez képest most Bee sokkal durvább mint ő
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9728 Dátum: 11 nov 30, 18:11:01 »

hát igen,már amióta itachival küzdött naruto,azóta nagyjából csak box zsáknak jó  Pirul . de remélhetőleg,hogy csak a béke előkészítésének szánja kishi ezt a bénázást. mindig bee fogja ki,és most a végén is ő tombolt. a jinchuu-k erősek,főleg roushi,ahogy magára húzta a csakra rétegét,ahogy a bijuu csakra jelmezére rávezette a köves láváját,és így erősebb lett,naon nagy.  Kúl han is jó,valahogy fuu képessége nem jött be(miért is? basszus hogy jöjjön be az,hogy csap egyet a bijuu-ja szárnyával?) különben külön figyelmet érdemel az,hogy a samehada esett neki fuu-nak(biztos érezte a hatalmas csakrát) amúgy szerintetek hülyeség az az ötletem,hogy a samehada összeolvad méh-hel,és ha vele olvad össze,rávezeti méh a samehadara a villámot,és egy csakra szívó, villámpajzsa lesz!? és rá tudná vezetni samehadara a 8farkú csakráját ,és erősebb lenne a samehada,vagyis méh csakraszívó villámpajzsa Nevet. már izgatottan várom a kövi heti részt,remélem hogy nem megint vmi töltelék feeling-jű epizódot rak elénk kishi,hanem ahogy írtam,naruto és kilencfarkú megbékél,meg kiderül vmi titok,vagy kiderülő félben lesz. amúgy narutót még sosem láttuk úgy,hogy nem őrült volna meg,mikor a kilencfarkú csakrája rámegy,már várom  bye bye
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9729 Dátum: 11 nov 30, 18:37:44 »

Nekem tetszett ez a fejezet, különösen Yugito, akiről tudjuk, hogy képes meghosszítani a körmeit, aztán képes előhívni a 2ből egy farkat, van ez a tüzes patkányos jutsuja, ami szerintem nagyon találó egy macskához Nevet ja és még képes felvenni a teljes bijuu alakot.

Ja és kiderült, hogy miért képesek feltámasztva is bijuuként harcolni. Mert miután fel lettek támasztva Tobi újra jinchurikikké tette őket.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 19:26:26 írta Domynyk » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9730 Dátum: 11 nov 30, 21:14:07 »

Meg amúgy is Naruto nem hiperszuper még a 4.Raikagénál is gyorsabb mozgásra képes shinobi,mostani állapotában??Akkor,hogyhogy nem mozog annak a sebességnek megfelelően??A sebességével simán leverhetne vagy 4 junjucht...
Nah hja, megcsinálhatná Kishi hogy Naruto villámgyorsan szétszedi őket, de nem lenne ez túl egyszerű?? Mármint azért elötte mutathana egy kicsit magából az ellenség és mellesleg Bee-nek is kijárt már egy kis szereplés ha már Narutóval együtt indult a csatába, ő is kaphat pár fejezetet anélkül hogy a Szöszi kezébe vegye a dolgokat. Ettől függetlenül Naruto tényleg le lett lassítva egy kicsit.

Am a fejezet nem volt rossz, de valami böki a csőröm: Mégis minek van a jinchuurikikben chakra rúd? Ha jól tudom az azért kellett a Peinekbe, mert a testük nem mozgott (hulla lévén..) és azokkal lehetett irányítani őket.Viszont ezek edo tenseies testek, szal nem látom szükégüket >.<# .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 23:07:54 írta mateee-kun » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9731 Dátum: 11 nov 30, 21:26:45 »

Szerintem ezeknek a fejezeteknek a többi 6 jinchurikiről kell szólnia, és nem Narutoról vagy bee-ről. Őket már eleget láttuk.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9732 Dátum: 11 nov 30, 22:27:39 »

Tobcsi elsztorizhatná a jinchuuk meséjét, vagy miután naruék kiszedik a rudakat, velük is az történne mint itával^^
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #9733 Dátum: 11 nov 30, 22:28:41 »

Idézet
Am a fejezet nem volt rossz, de valami böki a csőröm: Mégis minek van a jinchuurikikben chakra rúd? Ha jól tudom az azért kellett a Peinekbe, mert a testük nem mozgott (hulla lévén..) és azokkal lehetett irányítani őket.Viszont ezek edo tenseies testek, szal nem látom szükégüket
gondolj bele egyrész dupla védelem ha lepecsételik őket akkor még mindig ott vannnak a rudak amivel lehet irányitani ez visszafelé is igaz ha eltőrik a rudakat attol még megvan az edo tensei.
Amugy szerintem a rudaknak az utakhoz lehet v mi közünk
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #9734 Dátum: 11 nov 30, 22:30:21 »

Am a fejezet nem volt rossz, de valami böki a csőröm: Mégis minek van a jinchuurikikben chakra rúd? Ha jól tudom az azért kellett a Peinekbe, mert a testük nem mozgott (hulla lévén..) és azokkal lehetett irányítani őket.Viszont ezek edo tenseies testek, szal nem látom szükégüket >.<# .

Szerintem egyrészt az osztott látáshoz kell, másrészt így "írja felül" az Edo Tenseit hogy Kabuto ne tudjon bezavarni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!