24 szep 23, 05:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474556 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #9690 Dátum: 11 nov 24, 18:33:16 »

Igen gaara képes a homok irányítására és ez hogy jön ide? Ha narutobol kiszednék a kyuubit (és túl is élné.Nevet)ő is képes lenne a rasenshurikenre, kage bunshinra , sennin modra meg mindenre ami nem kyuubis teknika.
+ szerintem csak akkor lehetne feltámasztani a bennük lévő bijuut ha azok hallottak lennének ,de mint tudjuk nem lehet őket megölni.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9691 Dátum: 11 nov 24, 19:25:06 »

Nem tudom lehet hogy én vagyok teljesen degradált, de nekem az jött le még a sima narutoban is említik azt hiszem hogy Gaara shukaku miatt tudja irányítani a homokot (kézjelek nélkül itt ezen van a hangsúly), valamint miatta is védi meg automatikusan. Még arra is emlékszem, hogy volt egy interjú a készívővel, amiben megkérdezte a riporter, hogy hogy-hogy Garanak még megvannak a foltjai a szeme körül, meg hogy tud homokot irányítani, ha már kiszették belőle a Bijut, erre azt válaszolta a manga készítő, hogy ez az 'átváltozás' (mármint hogy elveszik belőle a biju erő) nagyon lassú folyamat, és nem egyik pillanatról a másikra történik.
De ez már itt off.
Még valamit a tegnapi részhez hozzá tennék, hogy az azért elég csúnya húzás volt kishimototól, hogy a két héttel ezelőtti mangában tisztán látszott, hogy megreped tobi maszkja, a mostaniban meg még meg sem karcolta. Ezek szerint ezt csak felcsigázásra használta volna? ájj ez kicsit szemét volt de hatásos Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9692 Dátum: 11 nov 24, 19:31:24 »

Nem látszott hogy megrepedt a maszk azok a "repesések" már előtte is ott voltak a mangába.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/18 Már itt is van egy repedés a 6. képkockánál.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9693 Dátum: 11 nov 24, 19:34:31 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/3
Hát itt meg nincsenek repedések... sőt a többi helyen sincsenek ahol a mostani részben tobi szerepelt. Ez csak egy csel volt hogy mindenki azt higgye, hogy le fog esni tobi maszkja! Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9694 Dátum: 11 nov 24, 19:38:40 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/13
És ezen a képen sincs tele mindenhol repedéssel ügye? Nevet
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9695 Dátum: 11 nov 24, 19:40:36 »

Gaara nem Shukaku miatt tudja irányítani a homokot. Ezt nemrég mondta az apja a Kage harcnál:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/547/16
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9696 Dátum: 11 nov 24, 19:44:22 »

Igazat adok nektek (Putir de azt el kell ismerned, hogy azért amikor össze fejeltek akkor több repedés volt közép tájt és tényleg úgy lehetett érezni, hogy le fog esni a maszkja  Nevet) (CsukiIce igazad van ezt elnéztem bocs Pirul)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9697 Dátum: 11 nov 24, 20:19:44 »

... Orochimaru Kabuto-ban él tovább, ...

Orochimaru még mindig Itachi Susanno-jának lopótökjébe van lepecsételve. Kabuto csak a sejtjeit ültette magába.

Tobi kinézetéről annyit tudunk  hogy szőke haja van ...

Tobi kinézetéről csak annyit tudunk, hogy nem szőke... Viszont aki ezt a szőkeséget kitalálta, az lehet, hogy az. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9698 Dátum: 11 nov 24, 20:30:57 »

Tobi szőke? Nevet Ez honnan jött? Obitot hagyjuk már békében nyugodni végre. Szerencsétlennek egy fél hegy esett a fejére.

Bocs rosszul emlékeztem .   Viszont  Tobi fél arcát már láthattuk .  Nevet   

http://indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_139resz_magyar_felirat
17:50-től kell nézni  mert ott a lényeg
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9699 Dátum: 11 nov 24, 20:31:13 »

Ezt már kilencvenedszer kiveséztük: úgy, hogy a feltámasztandó embertől csak DNS kell, nem a teste. A DNS alapján újraalkotja azt az állapotot, amiben éppen a halálakor volt. Ergo Itachinak Sharinganja, Nagatonak Rinneganja, a Kin-Gin tesóknak Kyuubi-chakrájuk van, stb.

Ha Loah jól tudja vagy gondolja és a halála elötti állapotot hozza vissza az Edo Tensei ( amit ugye Itachi szemei bizonyítani látszik) akkor a jinchurikiket -ben nincs már benne a bijuu, de az erejének valamilyen maradványa még benne lehet, ezért korlázotott farokmutogatásra képesek.
Most újragondolva nem fogalmaztam pontosan. Ha logikusan akarjuk végiggondolni, akkor gyakorlatilag a DNS alapján alkotja újra a személyt. A DNS (már amennyire én tudom, lehet, hogy nincs igazam) a sérüléseket és hasonló dolgokat nem hordozza. Magyarul ha egy csata közben levágják "A" karját, meghal, majd visszahozzák, akkor két karral támad fel.
Az mondjuk kérdés, hogy mi alapján jelennek meg a tárgyak a feltámasztott emberrel együtt, hiszen mindenki ruhában és hasonlóban jött vissza.
Ez a téma viszont keményen off itt Mosolyog.

Más: nem is értem, hogy lett vitatéma, hogy a jinchuurikik Edo Tensei-esek, vagy sem. Nézzétek meg a szemeiket és gondolkozzatok, mielőtt írtok! :/
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #9700 Dátum: 11 nov 24, 20:51:19 »

bocsi hogy fel hoztam a edo-tenseit Nevet Nekem DNS nem DNS majd ha animében is le adják lehet megértem valamennyire. És amúgy,a szoborból tuti nem szedte ki a biijukat,mivel a jinchuurikit amit el akarnak fogni,élve akarják,mivel ha a jinchuuriki meghal a biiju nem de egy idő után újjá szület valami más helyen.(én így értettem meg) De megint ha ez igaz akkor a kyuubi miért adta önként átt a csakráját amikor bele esett a verembe amikor Jiraya bele lökte? Ha ténleg igaz hogy halhatatlan és újjá születhet akkor hatta volna meghalni itet. Bocsi ha már ez is ki volt vesézve,de 3 hétig nem voltam itt és 47 lappal le maradtam,amúgy se nagyon olvasgatok itt úgyhogy ténleg bocs  bow
Naplózva
SDmemory
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #9701 Dátum: 11 nov 24, 21:00:37 »

Felkeltette az érdeklődésem amit Tobi magyarázott a maszkjáról, hogy kifejezetten háborús célokra spéci anyagból készült. Elvileg ez akkor egy "sisak" ami védelemre szolgál, ergo számít rá, hogy nem tudhat mindent átengedni magán és ezért cserélte le a megszokott törékeny maszkot ( a kage találkozóra is abban ment, annál nagyobb dream team meg nem nagyon van). Vajon ez a Rinnegannal függ össze vagy teljesen véletlen?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9702 Dátum: 11 nov 24, 22:46:45 »

A kage találkozóra még a régi maszkját vitte.
http://www.mangareader.net/93-35269-9/naruto/chapter-467.html

Obiton szerintem is felejtős, nem csak a fiatalsága miatt, hanem mert tudtommal obito arcának, és testének a jobb fele pusztult meg, míg Tobitól folyamatosan csak a jobb arcrészt "láthattuk".

Ezt az edo tensei-es bijus dolgot én sem nagyon értem. Ha úgy van ahogy mondjátok, hogy azt az állapotot hozzák vissza amikor még a testükben volt a biju, akkor most az összes korábbi jinchuriki is itt állhatna, tehát lehetne egyszerre akár 5 db három farkú is(csak példa). Mivel mindegyik bijuból csak egy van, ezért ezt eléggé ellentmondásosnak érzem.

A farkak szerintem úgy jöhettek elő, hogy a gedo mazoból áramoltatták a  volt jinchurikikbe a chakrát. Ezt hasonlóképpen tudom elképzelni, mint ahogy a Fehér Zetsukba is az össz bijuk erejét áramoltatták, yamato és hashirama testén keresztül. Persze jelen esetben a két faelem használó kimarad.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9703 Dátum: 11 nov 25, 09:13:33 »

Loah, az edo tenseies témábna válaaszoltam.

A Kin-gin tesók után nem tudom mit van midnenki kiakadva egy kis bijuuchakramaradványon, és tudom, hogy erről is volt már szó, de ott le is lehetett volna zárni a témát. Még palástot sme láttunk, csak egy-egy farkat. Ami amúgy elég fura is.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 25, 09:15:53 írta STM » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9704 Dátum: 11 nov 25, 10:42:30 »

A kin-gin tesókból nem "szívták ki" gedo mazóval a chakrájukat. A jinchurikik halála előtt meg nem hiszem, hogy kabuto vagy oro oda ment volna mindegyikhez, hogy: "bocsi, nem tudnál egy hajszálat adni?"
Viszont, ha azokból a testekből csinált edo-t ami az akatsukinak meg volt már, akkor viszont nem lehetett chakra maradék, mert teljesen eltávolították a gedo mazoval.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!