24 szep 23, 03:17:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474401 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9645 Dátum: 11 nov 23, 17:42:00 »

Kis részben IndianA-val kell egyetértenem mert kicsit tényleg unalmas volt viszont nem megtudtunk sok minden mást.
1. Megtudtuk hogy mire képesek az ex jinchuurikik ( persze hogy nem sok mindent de láthattunk valamit Mosolyog ) . 2. Tobi eléggé elhatározott most már. 3. Kemény harc lesz.

Én részletesebb véleményem az az hogy ez a rész jó volt számomra arra hogy minden lapon gondolkozzak el jól mi lehet a következő és hogy meglepődjek tobin hogy leveszi e a maszkot vagy nem.
 
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9646 Dátum: 11 nov 23, 18:41:38 »

Legalább megtudtuk, hogy nem szándékosan ment neki Tobi narutonak + az a maszk csak szolgál más célt is azon kívül, hogy az "operaház fantomja" hatást fent tartsa. A kyubi biztos, oda fogja tenni magát annak ellnére, hogy láthatóan sz*rik a világban történtekre (értem ezalatt, hogy a hachibi azért közli észrevételeit, míg a róka csak ha érdeke). Viszont egy pillanatra én is azt hittem, hogy leveszi a maszkot önként a kis hamis. Másrészről kezd beigazolódni, -legalábbis egy lépéssel a megerősítéséhez adott fejtörést- a "Tobi Madara bunshin" vagy mi, az a kijelentése miszerint hívhatjuk Tobinak is vagy Madarának is, a lényeg, hogy menjen a hold szeme mission. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 18:44:58 írta sulooman » Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #9647 Dátum: 11 nov 23, 19:11:09 »

kíváncsi vagyok h a következő részekben alakulni fog-e a naruto és a kyuubi közti kapcsolat, talán a kyuubi a testét is felajánlja narutonak.

és egy kérdés. az utolsó oldalon a volt jinchuurikiknek kezdett vmi farokszerűség kinőni. ők is át tudnak alakulni bijuu formába? de hogyan?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9648 Dátum: 11 nov 23, 19:15:48 »

Lásd:
Előző oldalon írt hsz-em. kacsint
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3521.msg649451#msg649451
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9649 Dátum: 11 nov 23, 19:39:33 »

Szerintem egyszerűen csak valahogy belevezette a saját bijuujuk chakráját a gedou mazobol. Mint pl. a zetsu hadsereg létrehozására is a bijuuk chakráját használta, akkor ehhez miért ne tudná? De persze aztán lehet, hogy Daninak lesz igaza és én tévedtem.
Tobi már nem tűnt annyira magabiztosnak miután megtudta, hogy az igazi Madara be lett vetve. Ez a "nevem senki" duma meg olyan semmilyen, nem tetszett.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9650 Dátum: 11 nov 23, 19:57:41 »

Engem kifejezetten nem érdekel Tobi/madara kiléte, engem a kagek, jinchurikik, bijuuk és a Tobin kívüli akatsukisok érdekelnek. Szóval én ennek, és az előző fejezetnek nagyon örültem.

Valószínű, hogy a kövi fejezetben már a jinhurikik bijuu formában lesznek. ha nem is teljesen, de legalább néhány farokkal, és szeretnék látni erős bijuu támadásokat( nem bijuu bombát, hanem, ami kifejezetten egy adott bijuura jellemző)
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #9651 Dátum: 11 nov 23, 20:46:46 »

Mit is mondjak erről a fejezetről? Wow! Harc terén eseménydús volt, valamit a Kyuubi reakciója tetszett. Nevet Hachibi és a napszemcsi... ikszdé Kíváncsian várom a következő fejezetet. Remélem nem lesznek további fejezetváltogatások egy jó ideig. xD

Ja! És én már tudom, hogy ki Tobcsi. Nevet http://kepfeltoltes.hu/111123/terencehill8jghjghjgh_www.kepfeltoltes.hu_.png
Nem?! Hisz a neve SENKI!!! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 20:47:41 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9652 Dátum: 11 nov 23, 20:52:39 »

564. fejezet:

Jó kis átvezető volt.
Tobi jó kis fejet vágott (még így, maszkban is) miközben magyarázott arról, hogy ő mekkora egy "senki" (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/14). Tetszett az a perspektíva. Végül is, nem minden "senki" mondhatja el magáról, hogy sikerült kirobbantania a Negyedik Nagy Shinobi Háborút. Nevet
Yugito karmai jól voltak, tisztára, mint Halálcsapás az X-men képregényekből. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9653 Dátum: 11 nov 23, 21:00:28 »

Ja tényleg  Nevet Yugitonak még a lábain is megnőhetnek a körmök Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 09:25:18 írta Domynyk » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9654 Dátum: 11 nov 23, 21:07:11 »

De én egy dolgot nem értek...ha most Naruto elvette a kyuubi chakrályát,akkor miért nem tud mindent amit a kyuubi??Másrészröl meg a kyuubi chakrálya mostmár nem a kyuubié,hanem Narutoé...a kyuubi már nem olyan csontos,mint amikor kiszedte Naruto a chakrályát...akkor ha most kiakarlyák szipózni a kyuubit Narutobol,akkor nem a kyuubi chakrályával,hanem a Naruto chakrályával,és a kyuubi tetével szívnák ki,mert Naruto mondta is egy részben,hogy látom újra a régi vagy a chakrámtol...mert tudjuk,hogy a kyuubi szívja Naruto chakrályát,miközben Naruto használja az övét....aki érti a hsz-emet az pls válaszoljon... Mosolyog
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9655 Dátum: 11 nov 23, 21:14:06 »

különben nem úgy néz ki tobi,mintha meg akarná mutatni az arcát. szerintem a naruto-kyuubi szövetség elméletem régebről még ér,sőt még megerősítette ez a rész,hisz a kyuubi szeme eléggé furcsa volt,kiengedett.tuti átmennek bijuu alakba(jinchuuriki),mert szerintem csak sima csakra farkak nőnek ki ,ha nem mennek.tobi már egyenesen irritál azzal,hogy"azért meg kell dolgoznotok"-kal.amúgy tőle nem láttunk semmi speckót.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9656 Dátum: 11 nov 23, 21:15:42 »

Csakrája vagy esetleg chakrája ,de semmikép se chakrálya.
A Kyuubi csakrája nem narutoé hanem a kyuubié nem értem mire gondolsz.
Naruto akkor fog tudni mindent amit a kyuubi tud ha össze spannolnak.
Ha kiszívjak narutoból a kyuubit akkor gondolom naruto csakráját is szívják mert a végén belehal(ez nem biztos mert uzumaki és az anyja is elég jól bírta miután kitépték belőle a kyuubit.).
A fejezett jó volt nekem tetszett és végre megtudtuk tobi igazi nevét.Nevet
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #9657 Dátum: 11 nov 23, 21:21:14 »

ja neve:Senki,azaz Terence Hill XDXDXD viccet félretéve jo volt ez a fejezet,nekem tetszet,de már téll leszedhetnék rola azt a h*lye maszkot :@ Nevet Nevet
Naplózva

qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #9658 Dátum: 11 nov 23, 21:42:17 »

 Gondolkozik Szerintem TOBI LEVETTE A MASZKJÁT MIKOR ÉRTE NYÚLT http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/16 A KÖVETKEZŐ  OLDALON NARUTOÉK IGENCSAK MEG VANNAK LEPŐDVE  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/564/17  vélemény ?
szerintem tényleg levette csak mi nem láttuk ?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 21:46:43 írta qwert90 » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9659 Dátum: 11 nov 23, 21:42:55 »

9farkú feltámad ha meghal a hordozója, tehát egy ilyen kis 50%os csakravesztés meg se kottyan neki. Az pedig, hogy Narutos csakrája lett az övé az azért van, mert Naru azt nem használja kyuubi formában(ez azsem el lett magyarázva a mangában anno)

Meg kell mondjam én arra számítottam, hogy vagy eltörik a maszk és Tobi iszonyat meglepődik vagy direkt maradt szilárd, hogy Narutoból kihúzza a lelkét esetleg genjutsuba ejtse...

A 2farkú hordozója arra az adamantium karmos csajra hasonlít nem Rozsomákra  Pojén és tudjuk, hogy képes volt 2farkat is használni tehát a cica erejét is látni fogjuk majd remélem.
A Yagurától is többet várok(3farkat) szerintem egy ex kagénak illik a démona erejét jól kihasználni ill. ő az egyik aki tudta írányítani a démonát(persze lehet Madara volt majd kiderül).
4farkútól azt kaptam amire számítottam nem is kell több de Han csávó "STEAMPUNK" taijutsut használ a gőzzel tápolt ütéserő növelés sablonos de itt tempóra is várok elvégre lódelfin a démona.
Utakatától és a vízeséses csajtol? max 2-3 farkat várok meg persze azt, hogy egy rassengan azt a buborék fújót törje már el mert irritál  Ördögi

qwert90 és az utsó oldalon ki az a maszkban?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 21:43:58 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 642 643 [644] 645 646 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!