24 szep 22, 23:33:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474056 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #9615 Dátum: 11 nov 22, 14:10:45 »

Nem tudom előttem felhívta e már valaki arra a figyelmet, hogy Tobi jinjurikii lehet nem is edo tendei-el mennek hanem mint nagato esetében is a hulláikból csinálta meg a saját  6 útját, mivel neki megvoltak a volt jinjuriki hullák. Ezért mikor azt a technikát alkalmazta mint Nagato is a hullák rendelkeztek a használó szemeivel, és csak azért nincsenek teletüzdelve chakra rúdakkal mert nem távolról irányítja őket. Ebben az esetben úgyanúgy mint a Pein testek esetében megölhetőek.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #9616 Dátum: 11 nov 22, 14:25:00 »

Tobi jinjurikii lehet nem is edo tendei-el mennek hanem mint nagato esetében is a hulláikból csinálta meg a saját  6 útját, mivel neki megvoltak a volt jinjuriki hullák.
Ennek az elméletnek ellent mond:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/515/21 Itt lettek Edo Tensei-es zombiként feltámasztva.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/544/18 Itt eléggé az Edo Tensei-re jellemző repedések találhatóak rajtuk.
Amúgy érdekes lenne a csakrarudas megoldás is, hiszen a testek tényleg az akatsukinál vannak, de a lelkük már nincs ott, így megidézhetővé is válnak. Tehát akár csakrarudas és Edo tensei-es változatban, azaz két példányban is szerepelhetnének. Azonban nyilván csakrarudas állapotban csak testek, míg Edo tenseies változatban képesek használni Pain hat útján kívül a saját képességeiket is. Így többet érnek. (Pain hat útja eredetileg Yahikon kívül névtelen töltelékshinobik adták, ráadásul ott nem is volt lehetőség az Edo Tenseire.)
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9617 Dátum: 11 nov 22, 15:31:31 »

Szerintem a testek zetsunál vannak...raktározva de már nem felhasználható állapotban Nyelvesít
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9618 Dátum: 11 nov 22, 16:47:28 »

Ha mondjuk az egyik jinchuuriki úgy halt meg hogy benne volt a bijuuja akkor ha edo tenseiel feltámasztják akkor ott lesz a bijuu a hasába nem? Volt olyan jinchuuriki aki nem abba halt meg hogy kiszedték belőle a bijuut ?
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #9619 Dátum: 11 nov 22, 17:04:23 »

mindegyik abba halt bele hogy kiszedték belőle a bijut.
ha emlékszel nagyon vigyáztak ara hogy élve kapják el őket mert ha meghalnak még előtte a démon kiszabadul vagyis megtörik a pecsét.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9620 Dátum: 11 nov 22, 17:07:53 »

Nem 1 generációnyi jinchuuriki van hanem több volt és ha tudott szerezni Madara DNS-t akkor egy régi jinchuurikitől is tudna.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9621 Dátum: 11 nov 22, 18:12:12 »

Ha mondjuk az egyik jinchuuriki úgy halt meg hogy benne volt a bijuuja akkor ha edo tenseiel feltámasztják akkor ott lesz a bijuu a hasába nem? Volt olyan jinchuuriki aki nem abba halt meg hogy kiszedték belőle a bijuut ?
Megpróbálom CSAK súrolni a genetika részleteit, de ha jól fogom fel az edo tensei ezen részét, akkor jelen esetben a teljes a dns készlettel rendelkezik az ember a megszületése pillanatában. Na már most, ha egy idegen testet belehelyezünk a gazdatestbe, attól még maga a dns lánc nem fog változni, mert az erős testi, illetve belső mutációkhoz is vezethet. Ez pedig nem történt meg egyik jinchunál sem! Vagyis hiába kapsz egy olyan jinchu dns-t, amit akkor szereztek mikor a bijuu még a gazdatestben volt, attól még az edo zombiban nem lesz ott.
Remélem sikerült megérthető formába önteni Mosolyog
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9622 Dátum: 11 nov 23, 03:49:05 »

Na ez mekkora rész volt Nevet Tobi már nem is tudja, hogy mit mondjon:D Azt gondoltam, hogy az összes jinchurikinek egyéni technikája van, de azt már kicsit soknak érzem, hogy mindegyik elő tudja hívni magából a biju erejét. Az úgy nem létezhet, hogy az edo tensei hozta vissza beléjük ezt, mert ennyivel 5 sanbi is állhatna egymás mellett. Vagy ki lette porciózva a gedo mazoból vagy nem tudom, de most lehet izgulni, hogy meik madara harcból mennyit látunk:D
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9623 Dátum: 11 nov 23, 07:15:08 »

áááááá >.<# >.<#

15ös oldalon majdnem levette a maszkját ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #9624 Dátum: 11 nov 23, 08:47:53 »

Nem volt semmi rész, Naruto-ék felköthetik a gatyót.Ezt, hogy ők is tudják használni a Bijuu-ik erejét ezt nem értem....
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9625 Dátum: 11 nov 23, 10:38:14 »

Hát szerintem,Tobi visszanyomkodta a gedou mazobol a bijuuk erejét a volt jinjuchba....láttátok?a kyuubi meghatódott amikor Naruto azt mondta,hogy nem rossz úgy élni,hogy egy szörny van bennükXDJó rész volt,bár nekem úgy tünt mintha,Nartoval játszott volna Tobi...Remélem a kövi részben ez a harc lessz majd,és azt is remélem,hogy a kyuubi átadja minden erejét Narutonak...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9626 Dátum: 11 nov 23, 11:12:29 »

Jó fejezet volt. Tetszett, hogy bemutatta mindegyiknek a képességét. A végén meg még rátett egy lapáttal a farkakkal:D. Ha tippelnem kéne, azt mondanám a Rinneganalcsinálta/ták a szemük a kapcsolat a gedo mazoval és a bijuukal.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #9627 Dátum: 11 nov 23, 11:13:05 »

Ha Naruto így folytatja az idomár szerepet, akkor lassan lehet láthatunk majd egy double lariathoz hasonló bijuu bomba kombót is Nevet
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #9628 Dátum: 11 nov 23, 11:58:47 »

Nos igen. Epekedve vártam már a tegnap esti spoilerek után, hogy milyen lesz a fejezet. Mivel nem rég keltem fel, így a reggeli kávé mellé tökéletes volt ez a rész.
Tetszett, hogy bemutatta mindegyiknek a képességét.

Azt el is vártam Kishitől, ha már nem láthattuk azokat a harcokat, amikor elkapták őket. Bár úgy utálom az angol fordítást! Nem láthatom az eredeti japán jutsu-t, csupán ezt a retek angol fordítást... ejnye.

Minden esetre ennél a harcnál az lesz a döntő, hogy milyen erősen tud összedolgozni a megmaradt két Jinchuuriki a bennük lévő Bijuu-kkal. És merem remélni, hogy a 8 farkú figyelmeztetése után Bee tényleg nem majomkodja el ezt a harcot.

Tobi/Madara kicsoda?? kérdéseket pedig már odáig húzták, hogy tök érdektelen maradtam a témában....
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9629 Dátum: 11 nov 23, 13:45:46 »

Érdekes volt látni az átok billogot a legyezőn. Tetszett a rész, de talán picit tobbet vártam. Úgy +1 részt  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 640 641 [642] 643 644 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!