24 szep 22, 23:30:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474043 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9630 Dátum: 11 nov 23, 14:04:53 »

Az eheti rész tartalma nagyban hasonlított az előzőhöz (kevés beszéd, inkább az akción van a hangsúly), a mostani mégis sokkal jobban elnyerte a teszésemet   Nevet. Ebben nagy szerepet játszott az, hogy míg a Kagék a szokásos, már látott technikákat nyomatták, addig a jinchuurikik mutattak egy kis újdonságot.
  
Roushiról már tudtuk hogy lávaelemet használ, csak úgy mint Mei, viszont víz helyett a földet kever a tűzzel, nem rossz.
A Mizukagéket eddig mind szerettem, úgy látszik Yagura sem lesz különb, a víztükör elég jó védelmet biztosít : D.
A Roukobis filler teszett talán a legjobban az NS-ben, szal Utakata buborék jutsuját is jó volt így mangában látni .
A többiektől annyira nem láttunk érdekes dolgokat, Fuu valamiféle vakító jutsut használ, Yugito pedig megnöveszti a kömeit  smirksweat . Han erejét meg még nem azonosítottam xd.
Remélem hogy még mutatnak valamit a bjuu erejükön kívül. A Tobi-Naruto beszélgetés is jóra sikeredett, rövid volt és lényegretörő.
 
Tehát összevetve élveztem a heti mangát, messze körözte az előzőt.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 24, 12:17:06 írta mateee-kun » Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #9631 Dátum: 11 nov 23, 14:30:35 »

Azon kvűl hogy Tobi tudtára jutott hogy kabuto előszedte "original" Madarát, azon kívűl semmi érdemleges nem történt. Max hogy hogy róka meglepődött Naruto kijelentésén és ez a későbbiekben komoly változásokat hozhat. A harcok jók voltak, de gondolom mindenki inkább A Tobi maszkja mogötti rejtélyre volt kiváncsi! a 6 ex-jinchuuriki meg komoly erő, de a bijuu-juk nélkül már nem akkora cucc egyik sem. Röhejes hogy Kishimoto egy filler epizód alapján hozta képbe Utakatát....
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 14:34:07 írta picassopeter » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9632 Dátum: 11 nov 23, 14:51:39 »

A mangában előbb volt Utakata mint az animben. Én pedig kívánom, hogy arcon köpjenek egy kis lávával. Azok a farkak amik megjelentek biztos a hímvesszőjük. Olvass figyelmesen legközelebb.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 14:52:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9633 Dátum: 11 nov 23, 15:04:48 »

Nekem nagyon bejött az új rész, a jinchurikik egyedi támadásai mellett még az átváltozás korai szakaszába is belepillanthattunk Nevet Yagura Roshi és Yugito a legjobb Nevet És valóban a kyubiban mintha megmozdult volna egy érés (" hogy megfojtom vagy valami ilyesmi" Nevet Üvegtigris) És szerintem Hannak az lehet az ereje, hogy a hátán lévő "palack" gőzt bocsájt ki, és ezzel megerősíti az ütőerejét.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 15:08:08 írta Domynyk » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9634 Dátum: 11 nov 23, 15:09:11 »

Dan erejét meg még nem azonosítottam xd.

Nem Dan, hanem Han.^^ Dan Tsunade exe. Mosolyog

Azon meg senki se csodálkozzon, hogy A Jinchuurikik képesek farkat növeszteni.
Emlékszünk még a Kin-Gin tesókra?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/528/18

Ők is zombik voltak, mégis képesek voltak felvenni a Kyuubi palástot.

Ergo a lényeg:
Mivel a Jinchuurikik úgy élték életüket, hogy a bijuuik DNS-e beléjük ivódott, nincs miről tovább beszélni... kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9635 Dátum: 11 nov 23, 15:55:03 »

Dan erejét meg még nem azonosítottam xd.
Nem Dan, hanem Han.^^ Dan Tsunade exe. Mosolyog
Oh jól mondod, ezt elnéztem  smirksweat

Azon meg senki se csodálkozzon, hogy A Jinchuurikik képesek farkat növeszteni.
Emlékszünk még a Kin-Gin tesókra?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/528/18

Ők is zombik voltak, mégis képesek voltak felvenni a Kyuubi palástot.

Ergo a lényeg:

Mivel a Jinchuurikik úgy élték életüket, hogy a bijuuik DNS-e beléjük ivódott, nincs miről tovább beszélni... kacsint

Valszeg igazad van, viszont szerintem a Kin-Gin tesókkal ellentétben a jinchuurikik nem tudják majd felvenni a bijuupalástot így, hogy a saját chakrájukat kell használniuk, bár ez még majd kiderül  .
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 16:01:32 írta mateee-kun » Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #9636 Dátum: 11 nov 23, 16:00:54 »

A mangában előbb volt Utakata mint az animben. Én pedig kívánom, hogy arcon köpjenek egy kis lávával. Azok a farkak amik megjelentek biztos a hímvesszőjük. Olvass figyelmesen legközelebb.

semmi értelme annak amit mondasz.....


mateee-kun!

a Gin-kin tesók csak 2 hetet töltöttek a kyuubi gyomrában és ez lett az eredménye. Akkor szerinted a jinchuuriki aki 1 egész életet élt együtt a bijuujával mire lehet képes? csak példa képp mondom...

Ennek ellenére kétlem hogy Naruto és Bee képes lenne begyűrni a 6 ex jinchuurikit. oda pecsételés kell, és sem Naruto sem Bee nem rendelkezik pecsételő jutsuval. ráadásul Ekkora arcok ellen nem máködik a "majd én lekötöm a figyelmét te meg pecsételd le". Már csak a rinnegan megosztott vizuális  képessége miatt sem!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 16:07:26 írta picassopeter » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9637 Dátum: 11 nov 23, 16:08:39 »

Arra próbált célozni, hogy Utakata egyáltalán nem filler szereplő.
Mangában előbb szerepelt --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/420/3, mint animében. Ergo a filler évad, amire te gondolsz, egy valós karakterre lett építve.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9638 Dátum: 11 nov 23, 16:11:20 »

Amúgy én arra lennék kíváncsi, hogy Fü most akkor férfi vagy nő? Ő a bogár bijuu jinchuurikije aki "láthatatlan lett". Csak mert legutóbb amikor kérdezték Kishimotot-tól akkor azt felelte, hogy még ő sem tudja. Azt pedig Haku után simán elhiszem, hogy lehet férfi is ilyen csajos megjelenéssel.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9639 Dátum: 11 nov 23, 16:14:10 »

Ha ő a zöld hajú akkor muszáj nőnek lennie mert bele szerettemxD Pont pár hónapja beszéltem róla Chakrával. Sajnálom, hogy nem ismerhettük meg élve. Érdekes karakternek tűnik:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9640 Dátum: 11 nov 23, 16:24:18 »

Az baj lenne mert nekem is nagyon tetszik ikszdé

Meg a hentais oldalak hogy beégnének már xD
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #9641 Dátum: 11 nov 23, 16:27:10 »

Én Yugitoval vagyok így Nevet de ő tutira csaj  Pontosan
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #9642 Dátum: 11 nov 23, 16:29:14 »

Szerintem mindegy milyen nemű, mert néhányan habozás nélkül rávetnék magukat.

A fejezet olyan mint az előző. Itt is alig történt valami. Ilyenre 2 hetet várni...
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9643 Dátum: 11 nov 23, 17:25:24 »

Hát, én sokkal jobb fejezetre számítottam... azt aláírom, hogy látványos fejezet volt, de alig történt valami fontosabb, pl. sokkal jobban megnéztem volna egy visszaemlékezést, vagy tobi-madara kapcsolatáról többet megtudni...
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9644 Dátum: 11 nov 23, 17:36:33 »

sztem épp elég dolog történt ebben a fejezetben. az jó,hogyha a kilencfarkú szíve meglágyúlt,mert itt kell majd az erősítés  Pontosan egyébként sztem most a bijuuk ellen kell küzdeni,meg a jinchuurikik ellen,úgyhogy nagyon durva események lesznek még itt. Különben észrevettétek,hogy nyúlt tobi a maszkjához,és utána pedig nem? de mind1 hátha  önkéntesen be fogja mutatni az arcát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!