24 szep 22, 23:29:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474036 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9600 Dátum: 11 nov 20, 23:09:21 »

Én nekem most jutott az eszembe hogy igenis Itachi a kulcsember itt.......pl az 5 kage madara ellen még más de viszont így nézve tobinak erős védelme van bee és naruto ellen és szerintem tobi lefárasztja őket majdnem a végsőkig de éppen mikor kabuchimarut megállítja itachi akkor feloszlanak a 6 edo tenseijes jinchuuriki és onnan már élőbe megy Nevet.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9601 Dátum: 11 nov 21, 08:15:51 »

Egy nagyon érdekes kérdésem lenne:

Madara miért nem élesztette fel Rikodu Sennint a Rinne Tenseiel, régen, mikor Rinije volt? Gondolkozik
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #9602 Dátum: 11 nov 21, 08:27:33 »

Egy nagyon érdekes kérdésem lenne:

Madara miért nem élesztette fel Rikodu Sennint a Rinne Tenseiel, régen, mikor Rinije volt? Gondolkozik

Szerinted Madara egy idős Rikoduval?
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9603 Dátum: 11 nov 21, 08:35:24 »

Az mind1 Rinne Tensei kell a felélesztéshez, bár a pontos részleteit nem ismerjük a jutsunak Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
RodoF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9604 Dátum: 11 nov 21, 11:34:10 »

Azon gondolkodtam, hogy vajon, hogy oldja meg Itachi ezt a problémát.. ha feloldatja Kabutoval az edo-t akkor ő is meghal újra, mert ő is zombi és utána Kabuto újra kezdheti az egészet valszeg. nem tudom, érdekes lesz. mondjuk ha megsebzi halálosan Kabutot és még mielőtt meghal akkor oldatja fel az edo tensei-t az úgy elképzelhető, de nem lesz egyszerű kiviteleznie..
Szerintem ha el tudná engedni akkor már megtette volna, mit ér egy irányíthatatlan zombival?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9605 Dátum: 11 nov 21, 13:01:21 »

Egy nagyon érdekes kérdésem lenne:

Madara miért nem élesztette fel Rikodu Sennint a Rinne Tenseiel, régen, mikor Rinije volt? Gondolkozik

Madara undorodik az Edo Tenseitől. No és az se biztos, hogy tudja használni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morause
Vendég
« Válasz #9606 Dátum: 11 nov 21, 14:29:18 »

Bocsika de a Rinne Tensei meg Edo tensei két külön jutsu.. a Rinne tensei az rinnegan technika amit nagato használt a konoha falusiakon! )
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9607 Dátum: 11 nov 21, 14:31:11 »

Jah félre olvastam azt hittem, hogy miért nem hozza vissza edo tenseiiel:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #9608 Dátum: 11 nov 21, 16:33:27 »

Nem sokat tudunk a rinne tenseiről, és hogy hogyan működik pláne nem. Biztos van valami korlátja, mint pl a shinra tenseinek... Ugye lehet, hogy pl csak azt élesztheted fel, aki te öltél meg. De akkor Nagato miért nem élesztette fel Yahikot? Vagy Csak egy bizonyos időn belül teheti meg a felélesztést, pl a halála után néhány napig. Vagy lehet mind a kettő feltétel egyszerre, vagy még egyéb amiről nem tudunk... (amit írtam csak feltételezés)
De szvsz nem fog már kiderülni, mert madara nem hiszem, hogy használná szóval ha őt legyőzik, akkor már csak flashbackel lehetne valahogy arra terelni a történetet. Gondolkozik
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9609 Dátum: 11 nov 21, 17:09:56 »

Azon gondolkodtam, hogy vajon, hogy oldja meg Itachi ezt a problémát.. ha feloldatja Kabutoval az edo-t akkor ő is meghal újra, mert ő is zombi és utána Kabuto újra kezdheti az egészet valszeg. nem tudom, érdekes lesz. mondjuk ha megsebzi halálosan Kabutot és még mielőtt meghal akkor oldatja fel az edo tensei-t az úgy elképzelhető, de nem lesz egyszerű kiviteleznie..

Az Edo Tenseies zombik nem halnak meg még akkor sem ha az idézőt kiiktatják. Feloldani sem tudja, mert Itachi felül írta a Koto Amatsukamival. Vagyis sem irányítani, sem feloldani nem tudja Itachiról az Edo Tenseit.
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #9610 Dátum: 11 nov 21, 18:37:09 »

Biztos van valami korlátja, mint pl a shinra tenseinek...
Én úgy gondolom, hogy a Rinne Tensei alapvetően abban különbözik az edo tenseitől, hogy fogja a lelket, ami a túlvilágon (megtisztult világban) van http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/449/11, és "hazaküldi" az eredeti testbe. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/449/12. Így csak azoknál használható, akiknek még megvan a fizikai test, az élettel összeegyeztethető állapotban. Az Edo Tensei pedig ezt hidalja át azzal, hogy mást használ "tárolónak".

Madara Rinneganja ezért feltehetőleg nem fog shinobikat feltámasztani, viszont időközben az is eszembe jutott, hogyha valaki meghal most a Kagék közül Madara ellen, akkor őt Kabuto visszahozhatja Edo tensei-es zombiként, ha szerez egy kis DNS-t. Talán ezért nem hullott még el annyi fontosabb szereplő, nehogy Edo-zombiként térjen vissza.
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9611 Dátum: 11 nov 21, 22:36:54 »

ezek szerint ha Itachiról nem tudják feloldani az edo-tensei-t akkor ő egy halhatatlan zombi aki regenerálódik míg le nem pecsételik? vagy most csak egy sima feltámadt ember akit ha megölnek meghal? nem emlékszem, hogy ezek tisztázva lettek volna a mangában, hogy akkor mi is van vele pontosan, de lehet csak én nem emlékszek. légyszi egy fejezetet dobjon már valaki aki erről többet tud!
Naplózva
ShinraTensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9612 Dátum: 11 nov 22, 00:09:11 »

Nem tudjuk, hogy Tobi hat útja, vagyis a Rin'neganos/Sharinganos volt jinchuurikik hogy vannak irányítva. Nem tudjuk, hogy eszüknél vannak-e (bár elég üveges a tekintetük), vagy Kabuto elnyomta a tudatukat. Ahogy azt sem tudjuk, hogy esetleg Tobi agymosta-e őket. Azt sem tudjuk, hogy szét van-e "osztva" köztük Nagato jutsujai.

Igazából semmit nem tudunk a kinézetükön (kétféle szem) kívül. Nevet Ami nem is csoda, mivel eddig kb. csak 3 fejezetben szerepeltek, ott is csak 1-2 képkocka erejéig. Mosolyog

Majd ha elkezdenek harcolni és Tobi "hangosan" fog gondolkodni, akkor kiderül.
Már benne volt.. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/544/18 "pein 6 útjának felállása tehát szét vannak osztva közöttük a  jutsuk és a háttérben ott virít a gedo mazo (ezen a képen jobban látszik http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/20 ) ami valószínűleg azt jelenti, h (legalábbis ha jól vettem eddig ki) chakra rudakhoz van köze és nem kabuto támasztotta fel őket ahogy többen is feltételezték.( Naruto Shippuuden 173.rész Pein születése http://indavideo.hu/video/NARUTO_SHIPPUUDEN_173RESZ_MAGYARFELIRAT_CIME_-_Pein_szuletese ebben van benne a gedo mazo hoszabb ideig)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9613 Dátum: 11 nov 22, 11:05:43 »

Most nem tudom melyik manga fejezetben, de világosan megmutatja Kabuto, hogy ő élesztette be a Jinchuurikiket, kb 40 másik halottal együtt. A gedo mazo oké, lehet, hogy van valami köze a dologhoz irányítás terén, de az új Peinek 100% Edo tensei esszenciából és némi emberáldozatból vannak. Ez nem vita tárgya.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #9614 Dátum: 11 nov 22, 12:22:01 »

Jó volt megnézni Pein születését mégegyszer. Kösz a linket! Mosolyog

Egyébként, Kabuto valsz oda adta Tobinak a Jinchurikiket és már nincs felette hatalmuk vagy nem foglalkozik így velük. Kaptak cuki Sharingant meg ugye a Rinnegant. Mivel 6-an vannak, szinte biztosra vehetjük, hogy az utakat is birtokolják.
Nem tudom mire lesz képes Naruto meg Bee Tobi ellen... Mivel ő a főhős így biztos pozitívan jönnek majd ki a dologból. Ide látom, hogy majd Bee anyázós ódákat fog lejteni a Shinra Tensei és testvéreitől.  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!