24 szep 22, 17:29:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473390 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9495 Dátum: 11 nov 10, 16:59:15 »

Túl gyors lenne, ha ennyi huzavona után (300 fejezet) hipp-hopp csak úgy letörne Tobi maszkja, és meglátnánk az arcát teljes egészében. Ergo a kövi fejezetben 100%, hogy még nem látjuk őt maszk nélkül.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9496 Dátum: 11 nov 10, 17:20:19 »

Idézet
5. Naruto lefejelésébe az nem tetszett hogy ha Madarának 2 szemtechnikája van akkor miért nem képes őt érzékelni? -.-''.

Mert már a történet elején, a Lee vs. Sasuke "harc" alatt megtudtuk, hogy ha a tested nem elég gyors, akkor megsütheted a Sharinganodat. Mosolyog

Szerintem Tobi azért lepődött meg mert Naruto le tudta fejelni , a lámpás formát nem tudja átengedni magán. ...

Ez sem nem egy rossz lehetőség! Yamato fagerendái és a Zetsuk is kirügyeztek Naruto közelségére. Miért ne lehetne hatással a többi útra is...? Bár még mindig nem tudjuk, hogy a "mindent átengedek magamon" technikának van-e köze a Sharinganhoz.

Mi van ha kapott egy kis genjutsu-t Naruto?Eléggé egymás szemébe néznek azon a képen.  Mosolyog

Örülök, hogy ez a lehetőség másnak is eszébe jutott. Igaz, csak egyszer láttunk Tobitól Sharinganos genjutsut (Konan ellen), de tudjuk, hogy képes rá.

...
Aztánmég egy szót megérdemel a homok+gólem védelem ami még ígyis épphogy nem lett áttörve (kis képen látszik,hogy megreped a gólem) Madara technikájától de megmutatta ahogy az idős és fiatal összedolgozik...(bár kicsit perverzre sikeredett...)
...

Tudod, rossz az, aki rosszra gondol... De nekem is átfutott ez a fejemen. ikszdé

Az 563. fejezetről:
Hátast én sem dobtam tőle, de nem volt ez olyan rossz rész.
Madara nagyképű, mint állat, bár mondjuk van is mire. Viszont azért a Kage címet sem csak dísznek osztogatják. Furcsa is lenne, ha az öt Kagénak együtt sem lenne esélye. Akkor má tényleg túl táp lenne Madárka. Mosolyog
Naruto talán befejelte Tobit, de lehet, hogy a következő fejezet elején el is száll egy Shinra Tenseitől. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9497 Dátum: 11 nov 10, 17:25:16 »

Tudja a fene. A Naruto világában bármi megtörténhet. Már láttuk egyszer Tobit maszk nélkül. De ez is lehet egy jutsu. Egy ilyen fejjel való összecsapás után az a minimum, hogy a maszk széttörik főleg ha Naruto szándékát és sebességét vesszük alapul. Ez a minimum aminek be kellene következnie. A kép alapján úgy látszik mintha egyszerre vennék észre egymást, de Naruto reakciója jobban sikerült. Nálam ezzel a jelenettel meglehetősen leszerepelt Tobi barátunk, akár milyen erős is. Aki majdnem olyan gyors mint Minato és nem tudja ezt lereagálni az nálam problémás. Másfelől Narutot is problémásnak tartom ilyen szempontból mert ilyen formában egyből kiírhatta volna Tobit a történetből. Talán megtudjuk két hét múlva, hogy miért nem tették ezt.

A kagék és Madara mérközést én még nem vártam, pontosabban csak a végén vártam a meccs kezdetét. Egy kis fejtágítóra gondoltam Madara részéről az elején. A harc menete így is várható volt. Madarának vagy támadni vagy védekezni kell hiszen öt erős ember áll vele szemben. Ő a köztes állapotot választotta a Susanoo személyében amely véd és alkalmas támadni is. Nem mellesleg azért a beszólása itt is megvolt. Ha kisebb arca lenne talán még az istállóajtón is beférne. Ez a harc azért nagyon az elején van. Fogják még a fejüket fogni a kagék még ha a végén be is hajtogatják Madarát, már ha ez bekövetkezik és Kabuto nem gondolja másként.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9498 Dátum: 11 nov 10, 17:41:46 »

Ahogy elnézem madarát is úgy fogják legyűrni, hogy pár fejezet alatt és, hogy 1kage se hal meg... Ha pedig így lesz akkor eléggé nagyot csalódok az egész harcba és, hogy miért? Kakashi vs hét kardforgató harcot nem láttuk és ott se halt meg egy jó se, a többi harcba se halt meg egy jelentős ember csak az ellenségnél, ráadásul a volt kaget is úgy gyűrték le, hogy egy jelentős ember meg se halt. Ha madarát is úgy fogják legyűrni, hogy nem hal meg minimum 1-2kage akkor ez az egész háború finoman szólva sz@r lesz, de remélem madarát nem fogják már ilyen könnyen legyűrni meg tobit, most már halhatnának meg jelentős szereplők is. Mondjuk 2kage (ha több meghal az se érdekel, csak haljon már meg pár erős is a jó oldalról) meg a killer-bee a tobi harc során.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9499 Dátum: 11 nov 10, 18:06:30 »

Én igazából sajnálnám, ha bármelyik kage meghalna, kedvelem őket, bár elismerem, kicsit "unfair", hogy csak a "rosszak" hullanak. Akit legjobban sajnálnék, az Méh lenne, ha eltávozna. Nagy kár lenne, személy szerint egyik kedvencem a Narutóban. A múltjától kezdve a személyiségéig minden szimpatikus benne, nagyon sajnálnám, ha meghalna. Igaz, én ezt esélyesnek tartom, szerintem Naruto marad mint utolsó jinchuriki. Remélem, nem következik be. :)
A kagék közül igazából nem tudom, melyiket sajnálnám leginkább, mindben van valami, ami miatt rossz lenne, ha eltávozna.
A fejeléshez: ha a "fizikát" nézzük, szerintem mindenképp az lenne reális, ha Tobi maszkja széttörne, bár, nem tudjuk, milyen anyagból van. xd Ez viszont elég béna megoldás lenne a kilétének megismerésére, így nem is tartom valószínűnek. Ha nem is 100% hogy nem fogjuk látni az arcát, igencsak elenyészőek az esélyei ennek ellenkezőjének. Valami sokkal ütősebb lelepleződésre számítok.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9500 Dátum: 11 nov 10, 18:52:16 »

Madara csak játszik a kagékkal(remélem), mindig tesz valami megjegyzést szal szerintem elemzi a képességeiket és majd úgy cselekszik ahogy egy shinobinak kel... mert ha nem akkor lepecsételik és teljesen jogosan.

Kabuto és az elképzelései http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/14 lap alján... nemtom, hogy most ezeket a kapitális elgondolásokat Kishi minek csinálja így a karakter bénának tűnik pedig képes az edo tenseit használni,szinte mindenkiről mindent tud stb..
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #9501 Dátum: 11 nov 10, 18:56:46 »

Én is Krieg véleményén vagyok, sajnálnám ha bárki meghalna, de ennek be kell következnie.Anno Jiraya-t is "megsirattam", mert Itachi után ő volt a kedvenc de neki eljött akkor az ideje, ez van.Bee-vel kapcsolatban: nagyon bírom a karakterét de neki sajnos meg kell majd halnia, mert akkor Naruto túl nagy "biztonságban" van ha nem kapják őt is el, mivel ő nem halhat meg, max. Bee után, és így nem haladna tovább a Tobi-Madara terv. (hülyén fogalmazok, bocsi..  smirksweat )
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9502 Dátum: 11 nov 10, 19:31:27 »

Tobi nem sérthetetlen, meglehet lepni, sikerült már pár embernek. Ráadásul Naruto érzékelési képességei igen kimagaslóak lettek, számíthatott rá már egy ideje, hogy összefut Tobival.
Naplózva


 
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9503 Dátum: 11 nov 10, 20:28:01 »

Amúgy, vegyétek figyelembe hogy madara azt mondta: ,,Mind az 5-en itt vagytok, ha kevesebben vagytok, az nem lenne elég",vagyis madara mintha csak játszana a kagékkal.Úgy értem, hogy az ereje felét sem mutatja, leakarja tesztelni őket valószínűleg, a következő fejezetben szerintem majd fordul a kocka, a kagék fognak majd vesztésre állni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #9504 Dátum: 11 nov 10, 20:35:55 »

Ez sem nem egy rossz lehetőség! Yamato fagerendái és a Zetsuk is kirügyeztek Naruto közelségére. Miért ne lehetne hatással a többi útra is...? Bár még mindig nem tudjuk, hogy a "mindent átengedek magamon" technikának van-e köze a Sharinganhoz.

Nem valószínű. Naruto odavillant Tobi képe elé és megfejelte. Nem lehetett erre reagálni.

Örülök, hogy ez a lehetőség másnak is eszébe jutott. Igaz, csak egyszer láttunk Tobitól Sharinganos genjutsut (Konan ellen), de tudjuk, hogy képes rá.

Én nem különben. Ha ilyen sebességel és erővel megfejelnek akkor mindegy a genjutsu, felhagysz vele. És így az ellenfél kizökken.

Amúgy, vegyétek figyelembe hogy madara azt mondta: ,,Mind az 5-en itt vagytok, ha kevesebben vagytok, az nem lenne elég",vagyis madara mintha csak játszana a kagékkal.Úgy értem, hogy az ereje felét sem mutatja, leakarja tesztelni őket valószínűleg, a következő fejezetben szerintem majd fordul a kocka, a kagék fognak majd vesztésre állni.

A szavak mögött "isteni" hatalom áll.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9505 Dátum: 11 nov 10, 20:39:06 »

Hát igen így totálisan irreális h 1 fontos szereplő se hal meg, de 1et értek én is kireggel az a baj h ha mégis meghalnának 1 páran annak 1általán nem örülnék szerintem kishi nem meri a fontos szereplőket meghalasztani Mosolyog) vagy nem is nem meri de jól teszi kicsit így uncsibb lesz, de úgy meg rossz lenne.xDDD Bár nem tom h hogy lenne a rosszabb. A kagek közül meit eltudnám engedni bár szerintem kizárt h ő meghal fiatal még meg az túl feltűnő lenne ha a kagek közül is pont akit a legkevésbé szerettünk meg (már aki nem szeretett bele xxDD) az hal meg Mosolyog Bele gondolva megnézzük pl lee vagy shikamaru vagy vmeik ilyen karakter kakashi vagy gai valameik ilyen fontosabb szzereplő meghalna az elég szomorú lenne elégedjetek meg szegény ero sennin meg itachi halálával, meg meghaltak azér 1 páran a ''3.nagypapi''  bár az már nem mostanába volt de itt volt még asuma is xD az a baj h egyiknek sincs köze a háborúhoz úgyhogy ez ugyan úgy irreális marad.

Na mind1 erről ennyit Tobival kapcsolatban úgy tűnik tévedtem akk marad az h a lámpás forma miatt van bár nem tény, de sokkal érthetőbb h tobi két dojutsuval mérnem tudta felfedezni, és így akk nem is azon lepődött meg annyira h itt van naruto hanem inkább azon h eltudta találni vagy inkább neki tudott menni:).Meg ha nem így lenne és csak tobi volt a noob akk az a baj h innentől kezdve tobit nemigazán lehet legyőzni naruto nem tudja h csak 5 percig tudja fentartani az "ektoplazma no jutsut " lolool :Mosolyog)) úgyhogy gyakorlatilag semmi esélye h eltalálja, meg neki amúgy sincs olyan jutsuja amivel több mint 5 percig folyamatosan tudja bombázni mint amilyen konannak volt,szóval úgy elég furcsa helyzet lenne ott van 6 megölhetetlen jinjuuriki aki ráadásul sharingannal meg pein 6 útjával is rendelkezik meg még itt tobi is akihez hozzá se lehet érni meg nemtom ilyenkor benne is megven a rin'negan 6 útja vagy ilyenkor az kivan osztva 6felé ja meg nagatonak ahoz h irányítani tudja őket magába kellet furasztani azt a sok fémrudat h úgynézzen ki a háta mint 1 sünnek meg a jinjururikiknek is tele kéne lenni fémekkel a testének én annyira nemfigyeltem de szerintem nemvoltak "kidekorálva" velük na mind1 ha ezt összegezzük akk ezek ellen 2 embernek jelenlegi tudásunk szerint pecsételő jutsut 1ik se ismer  kicsit kilátástalan lenne narutonak meg beenek.A szóval valszeg nem véletlen a dolog legalábbis naruto helyében én csak remélni tudom h a lámpás ereje miatt tudta lefejelni nem véletlen:).
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9506 Dátum: 11 nov 10, 21:21:35 »

A mai manga szerintem átlagon felüli,de nem csúcskategóriájú fejezet volt.....jó volt ikszdé ....miután elolvastam,előbb a komenteket olvastam el.és csak most komentelek.......sokan valami ütőset várnak Tobi leleplezésére.....most milyen ütős dolgot akartok látni???? ? Nem költői kérdés választ kérnék rá!.....Szerintem a maszk össze kellene törjön....igen,én is sajnálnám,ha bármelyik Kage meghalna,de Kishire bízom.......izgalmas harcnak nézünk elébe,de azt nem tudom,hogy ha most Tobi ellen fog harcolni Naruto és SameBee,akkkor Sasuke ellen mennyi ereje lessz??Ha összefutnának a harc utén,akkor megint az lenne,mint elsőnek a shippuudenbe,hogy nem a teljes erejével harcol....az  lenne a reális,ha a Naruto vs Sasuke harc majd később lenne.....és úgy mind a ketten fullosak lennének..Jah és szerintem Tobi nemtudta használni, az "átengedek mindent magamon no jutsut",mert Naruto annyira szpíd volt ikszdé ...összeségében jó vlt addig,amíg el nem olvastam ezt:::... Jövőhéten nem lessz Naruto manga.... WTF????Sírok mindjárt de komolyan...annyira rossz,hogy két egéssz hetet kell várni.... Szomorú  Neeem /cry....
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9507 Dátum: 11 nov 10, 21:30:33 »

Itt az a sazr hogy jön max még 5 fejezet aztán jön a szokásos 2-3 hét szünet a karácsony meg új év miatt... Amúgy én arra vagyok rohadt kiváncsi bár erre tuti hogy csak jó sok fejezet múlva kapunk vlaszt taáln több mint 50, hogy mi ,,AZ" a jutsu amit narutonak tökéletesítenie kell és még gamatora is elcsodálkozott rajta, hogy anrutonak még egy ilyen jutsu-ra is szüksége van? Mert tuti valami ultra brutál tápnak kell lennie, nem a hiraishinnak ahogy sokan tippelték anno mert az megint nem lenne ennyire ködösítva mint tobi valódi kiléte, ugye ott is túl egyszerű lett volna ha valóban ő madara de még mindig nem láttuk az arcát és nem véletlen... Nyílván az sem véletlen hogy arról a bizonyos jutsuról sem hallottunk még semmit...

Ja meg kicsit visszatérve a ki is tobi valójában-ra, hogy ugye a kyuubi egyből ,,befosott" madaratól hogy inkább te mint ő, viszont tobinál semmi ilyen nem volt pedig ott is paráznia kellett volna ha ismeri madara chakráját...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 10, 21:40:34 írta Sammy Blaze » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #9508 Dátum: 11 nov 10, 21:34:15 »

Azzal semmi bajom, ha valaki széttöri a maszkot, lehetőleg valaki olyan, aki felismeri az ott "lapuló" emberkét. Csak ezt tartanám kicsit elhamarkodottnak és bénának, hogy már így a harc elején lekerül az arcáról. Azzal például nem lenne nagyobb bajom, ha harcolnának Narutóval és úgy megizzasztaná, hogy még a maszk is "rongálódik" közben. Én legalábbis mindenképp valami "csúcsjelenetbe" tenném ezt a dolgot, nem csak így egy random harc elejére.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9509 Dátum: 11 nov 10, 21:46:25 »

Valószínűleg , most a háttérbe kerül a Madara vs Kage harc . Naruto vs Tobi lesz , szerintem se kerül le a maszk a következő részben , max. a harc közben rongálódik , és a harc végén kerül le . 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!