24 szep 22, 17:22:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473316 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9525 Dátum: 11 nov 11, 14:59:33 »

Idézet
Tényleg röhejes h pont narutot  meg beet küldik az ellen a tobi ellen aki pont őket akarja elfogni ráadásul rinnegan ja is meg hót fullos kicsit röhelyes na mind1 ők tudják

Szerintem az lett volna a legjobb, hogyha tsunade a klónt meggyógyította volna és ő is beszállt volna a harcba, így könnyebben elverték volna a madarát és aki megmaradt volna a csatából azokat még elküldeni segítségnek tobi ellen (tudom, hogy valószínű elfáradtak volna, de azért fáradt kage mégis több mint szimplán naruto+killer-bee) és a naruto klónt meg a harc után megszüntették volna, vagy a harc közben amikor már besegített bőven az igazi narutohoz. Szóval akkor már rögtön jobb lett volna a felállás mert akkor naruto+killerbee+annyi fáradt kage amennyi megmaradt.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9526 Dátum: 11 nov 11, 15:39:15 »

Ha a Naruto klon marad akkor Tobi es a 7 Jinchiuriki szerintem elerte volna Madarkaekat es akkor a Naruto klonna kitörölhetik a hatsojukat Ördögi
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Putir
Vendég
« Válasz #9527 Dátum: 11 nov 11, 15:41:38 »

1. 6 Jinchiuriki van tobi mellet nem 7.
2. Mért is? Szerintem akkor is egymásba ütköztek volna.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9528 Dátum: 11 nov 11, 16:08:56 »

De se a sennin mód, se a kyuubi chakra formája nem JUTSU... És jiraiya-ék meg jutsuról beszélnek, és gamatora is annyit mondd narutonak amikor átadják neki a kulcsot, hogy ezzel majd tökéletesíteni tudod azt a jutsut is és akkor már rég tudta a sennin módot, de ez nem is fontos... a shiki fuujin meg nekem nem tűnik olyannka amit tökéletesíteni kéne, hanem lehet itt jön majd be a kekkei genkai vagy kitudja, hogy még minato sem tudta irányítani a saját kekkei genkai-át az ereje nagysága miatt és azt kell tökéletesítenie narutonak, vagy ha csak valami jutsuról van szó akkor is szinte biztos hogy még nem hallottunk róla...
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #9529 Dátum: 11 nov 11, 16:21:39 »

1. Minatonak nincs vérvonalképessége. Legfeljebb az Uzumakiknak.
2. "Az a jutsu", amiről beszéltek a rasenshuriken. Róka-chakrával nem csak 2őt tud csinálni, és még a veszély sem áll fönn, hogy "lerohad" a keze, mer a technika visszaüt rá is.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9530 Dátum: 11 nov 11, 16:30:47 »

Amúgy mivel tobi vs. narutó lessz, nagyon úgy néz ki hogy a narutó mangának hamarosan vége.. Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a következő fejezet hogy lessz megoldva, hogy kishi innnetől a narutó vs. tobira koncentrál, vagy a madara vs. 5 kagéra. Amúgy szerintem a következő fejezetben semmiféle harc nem lessz, hanem tobi tart egy kis ,,mesedélutánt" amiből a dolgok nagy része kiderül. Pl. zetsu kilétére, rikoudo-sennin további 3 útja. Az hogy ki tobi, nagyon kétlem hogy kiderül a következő fejezetből, szerintem az csak a harc legvégén derül majd ki. Amúgy egyvalami nagyon foglalkoztatt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/521/6 mi lehet kabutó ,,másik" jutsuja?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 16:31:38 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9531 Dátum: 11 nov 11, 16:49:58 »

IndianA: Én is kiváncsi lennék hogy mi lesz majd az a '' másik '' jutsu. Viszont szerintem több szál is lesz mostantól mert így lassaban haladnának a dolgok és lesz még több manga. 1. szál: Naruto és killerbee vs tobi és 6 jinchuriki 2. szál: madara és muu vs 5 kage és az a pár jounin 3. szál: itachi vs kabuto 4. szál: nem tudom talán chojuro vs zetsu vagy sasuke lesz de nem biztos hogy így lesz. Viszont hátra van még sok minden és nem hiszem hogy vége lenne ilyen hamar tehát számítok 650 fejezetig.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 16:50:29 írta Kentonsama » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #9532 Dátum: 11 nov 11, 17:20:40 »

Először is az tuti nem a rasen shuriken ugyanis minato nem tudta hozzáadni a természet manipulációt a rasenganhoz naruto emg már rég emgcsinláta amikor ez a beszélgetés zajlik.. Magyarul ez ugy lenne helyes ha a rasenganról beszélnének de azt akkor már naruto rég ,,tökéletesítette".... Ez egy teljesen más jtusu lesz mint eddig, amúgy ha olyan lenne amit most is használ azt tudnánk de nem így van... A másik az hogy tobi vs naruto egyáltalán nem jelenti hogy jön a manga vége, sőt semmit sem jelent... Tobi halála után már ha meghal is simán mehet tovább a manga, pl simán visszatérhet orochimaru is ha átveszi az irányítást kabuton ott van szöcske is és amugy is ha tobi kipusztul lehet valami más fejezi be a tervét mert juubinak  úgy is lennie kell... Naruto talán már nem is kell hozzá a kin-gin tesók miatt, csak bee... Shounen mangákra nem az a jellemző hogy megtudják akadályozni a legerősebb ellenfél(juubi) ébredését vagy eljövetelét hanem hogy legyőzik... Olyannal legalábbis én nem találkoztam még, hogy megakadályozták volna a felbukkanását, magyarul a juubit is lekéne majd győzni elvileg de attól még mindig kurva messze vagyunk!
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9533 Dátum: 11 nov 11, 19:02:29 »

szerintem nem lesz vége a narutonak hamarosan,de én egy olyan 590 fejezetre számítok csak.ha tovább menne,(a háború után)akkor már ugyanolyan hülyeség lenne ,mint a bleach,(túlzás)és nem néznénk.egyébként én arra számítok,hogy naruto továbbfejlesztette a klón-jutsu-ját és már nem fárad,csak a tapasztalat,erő és tudás érkezne vissza.különben én azt mondom,hogy tsunade,meg raikage meg kéne halljon.így tényleg unfair lenne az egész.kakashit nem piszkálja kisi,sztem ő nem hal meg.amúgy madara harc már el lesz hanyagolva,sztem a kövi részben kiderül,hogy ki tobi,ezért kell két hetet várni,mert még ő is csak most találja ki  ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9534 Dátum: 11 nov 11, 22:25:16 »

Tudjátok dícsérő kommenteket vagy kritikát is fölösleges írnom, lényegében tetszett ez a fejezet... nem vártam mást a mangakától főleg h neki is a héten velem egy napon ünnepelte a születésnapját! ISTEN ÉLTESSEN KISHIMOTO, UTÓLAG! smirksweat

Viszont én kicsit elhamarkodottnak tartom azt h most fejezze be a mangát, ezért vmi elég csúnya dolog jutott eszembe... Naruto a főszereplő és még van egy harca sasukéval ugyebár, de van egy érzésem még ha meg is csapkodják Tobit, illetve  megizzasztják, de még nem veszíthet egy ilyen csatában! Vmi olyasmit tudok elképzelni h a csata közepette Narutó segítségre szorul bee megmenti és esetleg az életébe kerül ezzel meg már csak Naruto marad mint utolsó jinchuriki!
Aztán még azt is eltudom képzelni h Sasuke belebotlik Itachi Edo Tensei alakjába (mivel úgyis bátyó függő talán hallgatna is rá) itachi elmond neki pár valós infót, és lehet tényleg előbb együtt legyűrik Narutoval a főgonoszt és na.. de ezt most inkább hagyom a lényeg h a Naruto vs. Tobi csatába Bee kiesik szerintem!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9535 Dátum: 11 nov 11, 22:55:20 »

Csak nálam verték ki a biztosítékot a Kagék viselkedése?

Most komolyan, nagyon szép, hogy mind az öten kiállnak az edo Madara ellen, de aztán Tobit pedig rábízzák a Narutóra és Bee-re???? Ez csak szerintem f@szság?
Ráadásul pont Tsunade jelentette ki, h Tobi a jelenlegi ismeretek szerint halhatatlan, pLusz pont az ellen küldik, aki elakarja kapni. A Kagék is jól tudhatják, hogy Narutó valószínüleg fáradt és a chakra szintje is leapadt, hiszen a klónjai minden csatatéren megjelentek. ...

A Kegék épp most ismerték el Narutót saját magukkal egyenrangúnak. Ez nem elég nagy dolog? Mosolyog Elismerték az eszméit, a képességeit és az erejét.
Továbbá honnan tudhatták volna, hogy a "Győzz!" üzenet után szinte azonnal belebotlik Tobiba? Nevet

Amúgy mivel tobi vs. narutó lessz, nagyon úgy néz ki hogy a narutó mangának hamarosan vége.. ...

Olyan hamarosan, hogy titkok feléről még lövésünk sincs. Nevet És Kishimoto M. sensei nem lesz olyan sügér, hogy egyszerre fedi fel őket. Lesz még itt sok duma, csata és ereszd-el-a-hajam-parti. Visszaemlékezéseket is lehet még szép számmal betolni a mangába, mert egy rahedli dolgot meg kell még ismernünk a múltról. Mosolyog

... Chakra sempai mondta hogy naruto töklámpás alakja valamilyen szinten befolyásolni tudta Tobi állag váltó képességét, és le tudta fejelni mert vagy ideje, vagy még jobb a  képessége nem volt hozzá! ...

Én csak feltételeztem és nem is én voltam az első, aki ezt felvetette. De nem kell tényként kezelni, mert csak egy ötlet. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 22:55:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9536 Dátum: 11 nov 12, 00:33:38 »

hmm rahedli,nyám-nyám  Nevet Amúgy lehet én estem ki,de mikor említették,hogy a jinchuu-k nem tudják használni a shiki fuujin-t? smirksweat különben naruto sztem volt vagy 300m távolságban tobitól,de rákapcsolt nagyon és mikor meglátta használta a minato,akár minatonál kicsit gyorsabb gyorsaságot és bumm-headshoot Nevet,egyébként,igen, sztem is naruto gyorsabban reagált,de tobi nagyon betojt,legalábbis nem gondolta,hogy egy pillanat múlva naruto egy fejessel kezdi  ikszdé  bye bye
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9537 Dátum: 11 nov 12, 07:06:34 »

Chakra senpai vagy valaki okos Nyelvesít megmondaná nekem valaki az okát,hogy miért nem lessz Naruto manga jövőhéten???
A Naruto-Bee vs Tobi-6 jinjurichi valami Naruto vs Pain feelinget ébrezt fel bennem  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 07:23:01 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Naruto0007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #9538 Dátum: 11 nov 12, 08:48:07 »

Tökíletesíteni a jutsu-t. Mit mondott Méh? A Rasengan a biju bomba tanulmányozásából jött létre így: A biju bomba lesz az, amit tökéletesíteni fog valószínűleg. Mosolyog Én erre tudok tippelni.

A manga vége még messze lesz. Lehet lesz abban valami, hogy Itachi hatására Sasuke és Naruto megy együtt neki Tobinak és miután kinyírták lesz egy harc Sasuke és Naruto között amiben Sasuke életét veszti (szándékosan valami olyan feelingel, hogy sajnálja amit tett és így a legjobb, ha ő meghal). Akkor lenne benne egy kis dráma is és végül Naruto az egyesített Shinobi haderő fő valakije lesz, amivel túlszárnyalja a kagékat.

Ha Orochimaru visszajönne kijelenteném: Ezt a b*zit nem lehet kinyírni?? Gondolkozik smirksweat Inkább ne jöjjön vissza régen is utáltam. Nevet

Egy kis hipotézis.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9539 Dátum: 11 nov 12, 11:11:43 »

Chakra senpai vagy valaki okos Nyelvesít megmondaná nekem valaki az okát,hogy miért nem lessz Naruto manga jövőhéten??? ...

Talán Kishimoto M. sensei "adatgyűjtésre" megy. kacsint Nevet
_______________

Moderátor:
"Azt" a jutsut, amit tökéletesíteni akar ne itt beszéljétek ki, mert témába nem illő. Irány vele vagy Naruto témája vagy a Naruto Duma téma.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!