24 szep 22, 15:27:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473088 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9510 Dátum: 11 nov 10, 21:47:30 »

Csumi Mindenkinek!

A fejezet jó volt csak rövidnek éreztem(susanno törés, pofázás, tobi'vs'naruto) na mindegy. Nekem is feltűnt a homok-golem párosítás, érdekes ábrázolása Mosolyog amint látjátok elléggé Kirabí fan vagyok sőt, persze nekem is eszembe jutott az ötlet hogy meghal DE akkor eléggé unalmas lenne a Naruto világa, merthát valljuk be ő az egyik legszínesebb karakter és hogy kishi belevitt egy kis szint a történetbe(van egy falu ahol kábé mindenke fekete:) ) nálam ez plusz pont.
Az a lényeg hogy sajnálnám hogy, ha meghalna, amúgy Guy az hol van? Kakasival? annyira nem izgat, de régen láttam a bili fejét.

béke
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9511 Dátum: 11 nov 10, 21:52:01 »

Ezzel az a baj, hogy teljesen mindegy, hogy milyen arcot használ Tobi. Ha Narutoék nem ismerik akkor teljesen mindegy, hogy eltörik vagy sem. Nem fog számukra semmit sem jelenteni. Ráadásul tudjuk, hogy Tobi nem mai gyerek. Lehet, hogy másoknak, idősebbeknek vagy a kagéknak mondana valamit de lehet, hogy Narutonak semmit. Ráadásul létezik olyan, hogy alakváltó jutsu amivel szinte mindent meglehet magyarázni. Röviden, nincs túl nagy jelentősége.

Azért annyit Madara megjegyzéséhez hozzátennék, hogy hamar megváltozott a hozzáállása a dolgokhoz. Hamar kijelentette, hogy nem találhatja el egy ilyen szintű jutsu mert akkor neki annyi. Éppen ezért nagyon gyorsan komolyan vette ezt a harcot amelyet a Susanoo csatasorba állításával bizonyított is.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9512 Dátum: 11 nov 10, 22:01:15 »

"Naruto will be on a break next week"
Bíztató -.-
A magyarázat meg egyszerű.Naruto nagyongyors és tobinak időre van szüksége,hogy megszellemüljön...

Ez hülyeség: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/6 raikage majdnem olyan gyors mint a kyuubi-narutó,és tobi mégis átengedte magán,ráadásul sokkal-sokkal közelebb volt ,,A" én szerintem hogy tobi nem váltott át ,,szellemmódba" az a kyuubi chakrája miatt van.

Erre lehetne az a magyarázat,hogy kagék ellen alapból szellemformával indított mert számított támadásra és az ötperc dologtol sem félt mert ha raikage nem üt át rajta akkor biztos butaság lenne tovább ütlegelni,míg az erdőben szaladgálás közben nem hiszem hogy annyira tartana a vérmókusoktól,hogy állandóan szellemformát viselne...
És az,hogy Tobi maszkja nem hullott szét elsőre talán a hatásosság miatt van,hogy majd következő részben árnyékolt arca lesz és csak a sharinnenganja fog világítani aztán egy szellemes egoista monológ után két oldalt elfoglaló kép lesz ráncos orcájáról...
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 10, 22:03:48 írta trees » Naplózva

jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #9513 Dátum: 11 nov 10, 22:06:28 »

Mindenki hiányolja, hogy nem hullanak a pozitív szereplők.

Szerintem viszont az sem lenne túl fair, ha a már egyszer nehezen legyőzött rosszfiúk szednének még pár fontos áldozatot, ahelyett, hogy csak úgy visszaküldenék őket oda, ahonnan jöttek.
Sőt, ha úgy vesszük a másik oldalon is csak Zetsu klónok és Kabuto bábjai hullanak, az ismeretlen ninják, akik elesnek viszont élő emberek.

Szerintem Kishi csak akkor áldozza be a szereplőit, amikor valami komolyabb dráma van. Itt viszont csak egy monumentális csata zajlik, egy fajta Finalhoz értünk. Megjegyzem az eddig feltámasztott szereplőkkel folytatott párbeszédek tompítottak a korábban bemutatott drámai történeteken (lsd pl. Gara esetét)
 


Madara vs. Kage-k:
Kíváncsi vagyok, h az edo-tenseinen felülkerekedni tudó Itachi mikor keríti elő Kabutót. Szerintem nem biztos h elég lesz az 5  Kage, hogy el lehessen bánni Madarával.
Ami viszont furcsa, ha Madara egy ilyen flisten (ráadásul még egy rinegunt is rejtegetett), hogy tudták legyőzni.

Tobi vs. Naruto összefejelés:
Nem tudhatjuk, hogy Sasuke épp ott volt-e mellette. Ha igen, a Tobi vs Naruto meccs elmarad, helyette Sasuke ugrik be ringbe, Tobi maszkot javít  Nevet
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9514 Dátum: 11 nov 10, 22:19:58 »

Sasuke meg a rejtekhelyen pihen Hümm-hümm
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Naruto0007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #9515 Dátum: 11 nov 10, 23:33:18 »

Gondoljátok logikusan... Ha mindent átengedő cuccal elengedi Narutot és rálépne egy fára azon tovább csúszna és seggre ülne a földön. >.<#
Ez direkt egy ilyen hatásvadász belépő volt. Azért nem láthatta, mert érzékelte csak Madara nem látta és szerintem Naruto is csak érzékelte a gonosz "jelenlétét", mert még azon a képen amikor be ér a Finishbe és padlógázzal megindul ott hagyva Bee-t akkor még nem is látszik Madara. Szóval szerintem messze voltak egymástól és Naruto begyorsított és megjelent Madara előtt azzal a teleport-os (vagy valami olyasmi cuccal) és így már reagálni se volt ideje Madarának, mert egyből szétfejelte Naruto.

Kagék vs. Madara. Személy szerint viccnek tartom, hogy így az "első menetben" így megszívatták Madarát... Azért úgy lenne jó, ha esetleg legyőznék, akkor is csak úgy, hogy azért eléggé kiegyenlített lenne. Nevet Egyéb esetben kb. a fejemet fognám, hogy akkor jó sok értelme volt őt is idehívni. Az összes Kage haljon meg kivéve Gaara, mert őt bírom Tsunade se halljon meg, de ha úgy van, akkor menjen.

Tobi kiléte ----> Coming soon! Felesleges tippelni szerintem szvsz úgy is kiderül. Mosolyog Eltört-e a maszkja? Meglássuk remélem igen. Kicsit hosszú lett, de remélem nem gond. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 10, 23:35:10 írta Naruto0007 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9516 Dátum: 11 nov 10, 23:41:13 »

Gondoljátok logikusan... Ha mindent átengedő cuccal elengedi Narutot és rálépne egy fára azon tovább csúszna és seggre ülne a földön. >.<# ...

A nagy kalkulálgatásban csak éppen ezt nem írta be senki. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #9517 Dátum: 11 nov 11, 08:26:53 »

Tobira egy szó erejére:

Zombi Madara és Tobi is egy és ugyanarról a tervről beszélt, Kabuto kérdése  Madarához a shodaime képességeinek ellopása, és halálának valós idejével kapcsolatban mondhatjuk hogy komoly kapcsoalt van köztük! Én arra tippelek hogy Madara öccse az vagy talán valaki akit nem nyírtak ki a nagy uchica mészárlás ideje alatt! Tény hogy mind kabuto és Madara "ő"-nek mondja Tobit, tehát mindketten tudják ki is ő valójában. Chakra sempai mondta hogy naruto töklámpás alakja valamilyen szinten befolyásolni tudta Tobi állag váltó képességét, és le tudta fejelni mert vagy ideje, vagy még jobb a  képessége nem volt hozzá! Szerintem mind naruto alapjában véve, és most a kyuubi chakrája is hat a 6 útra elvégre  minden bijuu Rikodu sennin teremtményei a 10 farkút leszámítva.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 08:29:08 írta picassopeter » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9518 Dátum: 11 nov 11, 08:37:11 »

Picassopeter:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=411.0 ezt inkább ide írd.
Egyébként ha naruto feloldja a klónokat nem kéne elfáradnia ,de nagyon?
Naplózva
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #9519 Dátum: 11 nov 11, 09:02:40 »

előre is bocs hogy ezt ide teszem.
http://kepfeltoltes.hu/111111/tobi_s_a_dead_man_by_alphadelta1001_d3flx4g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
de talán tényleg ez lesz a mangában:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9520 Dátum: 11 nov 11, 11:23:01 »

Ha tömegesen szüntetné meg őket akkor biztosan komolyan észrevenné, de így egy-egy megszűnésével azért nem olyan komoly az eset, bár biztos ez is jelent valamennyit.  És itt most amit láttunk a kage harcnál csak egy klón szűnt meg.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9521 Dátum: 11 nov 11, 13:26:41 »

Idézet
Ami viszont furcsa, ha Madara egy ilyen flisten (ráadásul még egy rinegunt is rejtegetett), hogy tudták legyőzni.

Ki mondta, hogy legyőzték? Nem mondta senki szerintem, hogy madara úgy halt meg, hogy elverték. Egyedül hashirama verte el akiről tudjuk, hogy elverte és ő se ezt a madarát hanem FMS-es madarát (ő se bírta elverni teljesen hisz még harc után élt tovább csak hashirama azt hitte, hogy megölte:)) Csak azóta kb. kitesz vagy 2 2,5madarát ezekkel a plusz képességekkel:)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 13:27:53 írta Mach5 » Naplózva
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9522 Dátum: 11 nov 11, 13:40:27 »

Majd arra leszek kiváncsi hogy Kishi melyik szálat fogja folytatni jövőhéten. A madara vs 5kaget vagy a  naruto vs tobit .  Mosolyog  Ha madara győzni akar  az 5 kage ellen akkor elsőnek tsunadet kell elintéznie a gyógyító jutsuk miatt. Ha raikaget támadja  az csak chakra pazarlás lesz , kivéve ha sikerül őt megölnie egyetlen csapással/jutsuval  gyorsan.  MAjd erre is kiváncsi vagyok ....vajon mi lesz a taktikája a kagek ellen  ? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 11, 13:41:23 írta Minizs2 » Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #9523 Dátum: 11 nov 11, 14:22:24 »

Csak nálam verték ki a biztosítékot a Kagék viselkedése?

Most komolyan, nagyon szép, hogy mind az öten kiállnak az edo Madara ellen, de aztán Tobit pedig rábízzák a Narutóra és Bee-re???? Ez csak szerintem f@szság?
Ráadásul pont Tsunade jelentette ki, h Tobi a jelenlegi ismeretek szerint halhatatlan, pLusz pont az ellen küldik, aki elakarja kapni. A Kagék is jól tudhatják, hogy Narutó valószínüleg fáradt és a chakra szintje is leapadt, hiszen a klónjai minden csatatéren megjelentek. Összesítve:

5 kage Vs. edo Madara (akinek van rinneganja) + (1/2Muu-t nem számolom, mert azzal Genmáék foglalkoznak)
Narutó + Bee Vs. Tobi + 6 brutál testőre 

ez csak szerintem nem túl fair így elsőre?
Persze küldhetnek erősítést Narutóéknak, de amíg azok végeznek az ellenséggel és odaérnek, addig lenyomják a csatát.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9524 Dátum: 11 nov 11, 14:45:07 »

Amúgy én arra vagyok rohadt kiváncsi bár erre tuti hogy csak jó sok fejezet múlva kapunk vlaszt taáln több mint 50, hogy mi ,,AZ" a jutsu amit narutonak tökéletesítenie kell és még gamatora is elcsodálkozott rajta, hogy anrutonak még egy ilyen jutsu-ra is szüksége van? Mert tuti valami ultra brutál tápnak kell lennie, nem a hiraishinnak ahogy sokan tippelték anno mert az megint nem lenne ennyire ködösítva mint tobi valódi kiléte, ugye ott is túl egyszerű lett volna ha valóban ő madara de még mindig nem láttuk az arcát és nem véletlen... Nyílván az sem véletlen hogy arról a bizonyos jutsuról sem hallottunk még semmit...

Szerintem akkor a sennin mod ról beszéltek mert azt nem tudta jirraya tökéletesíteni naruto meg igen, bár annak nem sok köze van gamatorának nemtom h már nem emlékszek h akkor arrol a tekercsről volt szó ami a pecsétet őrzi, mer ha igen akkor a 9farkú formárol szolt ha meg nem akkor megg a sennin modról.
Tényleg röhejes h pont narutot  meg beet küldik az ellen a tobi ellen aki pont őket akarja elfogni ráadásul rinnegan ja is meg hót fullos kicsit röhelyes na mind1 ők tudják
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!