24 jún 01, 01:37:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169121 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9480 Dátum: 11 nov 09, 22:20:44 »

Sokak szerint a maszk mögött TObito van. Nem tagadom én is örülnék neki bár elég kevés esély van rá viszont a remény hal meg utoljára  smirksweat

edit: Most, hogy mondod ha elvileg Obito meghalt akkor Kabuto szerintem vissza hozta volna.. de mivel nem hozta lehet hogy még él ! Ez is 1 "bizonyíték" a TObito fanoknak Nevet

Hát én nemtudom azéér már akkor is hülyeségnek tartottam mikor kiderült h madara volt a koporsóban h tobi lenne obi de mosmár mégnagyobb hülyeség szerintem :)Tény h össze ***** magam ha obito lenne de nem hinném h ő az. Kabutonak nemhinném h obito dns e meglenne meg amugysem pazarolná rá az idejét meg 1 halott testet h 1 átlag hát már nemtom chunin volt már nemhiszem Mosolyog kb a tudása alapján akk kabuto feléleszthené az összes uchihát akinek csak felébredt a 2 pöttyös sharinganja Mosolyog nemvolt obito vmi big durranás.Nagyon remélem h tobi maszkja nem adamantiumból készültxxDDDDD és simán eltörik de az arca felét már ugyis láttuk és abbol már ha valaki olyan lenne akkor fellehetett volna ismerni naruto meg aztán pláne nemfogja felismerni hiába is szakítja be hiszen ő aztán tuti nemlátta se izunát se kagamit vagy ki má nemis tom se obitot szóval mind1 neki de azér azt remélem h mi felismerjük :Mosolyog)))
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #9481 Dátum: 11 nov 09, 22:35:55 »

"Naruto will be on a break next week"
Bíztató -.-
A fejezetről: Animében érdekelne,hogy hogyan néz ki ez az egész,mert egyrészt nem láttuk Madara repülőlángocska technikáját ami érdekelne,mert Itachié is csak annyi volt,hogy nagyonerős,de B chakrabombájával és FRS-el együtt elpusztította chibaku tenseit...
Aztánmég egy szót megérdemel a homok+gólem védelem ami még ígyis épphogy nem lett áttörve (kis képen látszik,hogy megreped a gólem) Madara technikájától de megmutatta ahogy az idős és fiatal összedolgozik...(bár kicsit perverzre sikeredett...)
Mizukaget már el is felejtettem,hogy milyen erős...
Legvégül Naruto és Tobi tényleg összefejeltek.Ha nem fejelnének össze,Kishi nem zavarna be azzal,hogy úgy megreszket mindkettő mint japán és tenne közéjük azért egy panelt,vagy az a csattanás elválasztaná az egész panelt.A magyarázat meg egyszerű.Naruto nagyongyors és tobinak időre van szüksége,hogy megszellemüljön...
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9482 Dátum: 11 nov 09, 22:38:44 »

áhhh,én kizártnak tartom,hogy egy olyan erős jellemet,és egy ilyen erős kilencfarkú lámpás formát csak úgy genjutsu alá lehet hajtani Neeem egyébként a fejelést illetően lehet,hogy a csakra köpeny hatása,hogy masszív maradt,és egyben naruto gyors is volt,dehát lehet,hogy még azelől ki tudott volna térni tobi (átengedi a testén).A kilencfarkú lepel forma mindenesetre különleges,mert lehet,hogy emiatt szilárdult meg tobi,erre az életerő teljes csakrára reagált a faelem is, és rikodou sennin pecsétei találhatóak naruto testén.Én sztem,ha naruto szövetségbe áll a 9farkúval,akkor is megmarad ez a forma,csak a kilencfarkú az összes csakráját beleadja a formába és nem lesz csakracsere,vmint tudja majd  naruto a bijuu -bombát,meg egyéb jutsuai-t tökéletesítheti. Pontosan
Naplózva
ggabus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9483 Dátum: 11 nov 10, 02:05:02 »

Valószínű hogy a Tobi is Madara, szerintem ugyan azt a trükköt megjátszották vele mint az Első hokage és Jamato esetében, tehát Madara Dns ből hozták létre Tobit (és ha jól emlékszem akkor Tobi is Orochimaru embere volt).
Szerintem:)
(Tobi-Obito rol meg annyit hogy mikor meghalt a kisgyerek gondolom csak hazavitték eltemetni stb... mintha az anime ben is beszélne a sírjához Kakashi )
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #9484 Dátum: 11 nov 10, 06:58:53 »

Oonoki nagyon padlóra kűldött. Pont tőle nem vártam hogy képes lett volna ekkora változásra! Raikage 1 kézzel is nagyon tetszett, azért azk a kombók nagyon ütöttek főleg mikor Oonoki és ő összetörte a Susanoot amit eddig nem hittem hogy lehetséges! A kagék nem 1 összeszokott csapat, de nagyon komoly szinkron volt köztük! WOW....
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #9485 Dátum: 11 nov 10, 08:26:43 »

Gyerekek elfelejtkeztek valami nagyon fontosról amit nem értek. Mégpedig hogy akar Naruto győzni/Bee győzni vagy esetleg még ha ahogy mondjátok "Sasuke odamegy segíteni" mikor ott van az 5 volt jinchuriki aki edo tensei es zombi nincs aki lepecsételje őket akkor az fail de nagyon mert ha meg most azzal jön valaki hogy hu itachi megérkezik majd és pont megszünteti az edo-t akkor meg nem hiszem hogy az áll madara olyan nagy szám lenne 2 junchunak az meg már megint unalmas lesz szal nemtudom hogy akarják ezt orvosolni.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9486 Dátum: 11 nov 10, 08:47:01 »

"Naruto az öt kage csak annyit mond: győzz!!!" Én csak annyit mondok dögölj már meg... Kicsit megnehezíti a manga olvasását, hogy utálom a főhőst mint a sz@rt. De hogy lefejelte Tobit az nagyon ott volt. Remélem nem kezdenek el beszélgetni hanem rögtön egymásnak esnek. A kegéktől meg őszintén szólva nem vártam volna ennyit, de azért még mindig remélem, hogy Madara legalább egyiküket kinyírja. Kabuto, meg hogy elszállt már, öröm volt nézni.
Naplózva
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #9487 Dátum: 11 nov 10, 08:53:54 »

Hát ez érdekes volt.
Madara még nem használta a Rinnegan képességeit még mindig a Sharinganos technikákkal "szórakozik".
Ez felvet bennem egy kérdést hogy Nagato-nak mért nem voltak meg  ezek a sharinganos technikák?
Az igaz hogy Nagatónak nem volt soha Sharinganja de a rinnegannak is tudni kellene amit amit annak.
Vagy akkor Madara-nak meg el kellene veszteni a Sharinganos technikákat.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9488 Dátum: 11 nov 10, 09:00:34 »

Hát épp amiatt, hogy a rinnengan nem tudja a MSharinganos technikákat, nem lehetett tudni, hogy az csak a sharingan tovább fejlesztése. Mondjuk, én is azt várnám, hogy lehessen csinálni, de nem... De elvileg a technikákon való átlátás, képességével a rinnengan is rendelkezik. Madara, meg nem veszti el a sharinganos, technikákat, mert csak ide oda váltogatja a szemét, de attól még van neki sharinganja, de Nagatonak olyan nem volt.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9489 Dátum: 11 nov 10, 13:24:28 »

"Naruto will be on a break next week"
Bíztató -.-
A magyarázat meg egyszerű.Naruto nagyongyors és tobinak időre van szüksége,hogy megszellemüljön...

Ez hülyeség: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/6 raikage majdnem olyan gyors mint a kyuubi-narutó,és tobi mégis átengedte magán,ráadásul sokkal-sokkal közelebb volt ,,A" én szerintem hogy tobi nem váltott át ,,szellemmódba" az a kyuubi chakrája miatt van.
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #9490 Dátum: 11 nov 10, 13:26:49 »

Gyerekek elfelejtkeztek valami nagyon fontosról amit nem értek. Mégpedig hogy akar Naruto győzni/Bee győzni vagy esetleg még ha ahogy mondjátok "Sasuke odamegy segíteni" mikor ott van az 5 volt jinchuriki aki edo tensei es zombi nincs aki lepecsételje őket akkor az fail de nagyon mert ha meg most azzal jön valaki hogy hu itachi megérkezik majd és pont megszünteti az edo-t akkor meg nem hiszem hogy az áll madara olyan nagy szám lenne 2 junchunak az meg már megint unalmas lesz szal nemtudom hogy akarják ezt orvosolni.

bocsi de eléggé nonszensz amit mondasz...... lennél szíves ezt magyarul is elmondani? vagy legalább is angolul?  smirksweat
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9491 Dátum: 11 nov 10, 14:57:29 »

Tobival és a maszkjával kapcsolatban egyet nem értek, ha tobit nem ismerjük akkor minek a maszk, ha ismerjük akkor meg ki a reták lehet.
Végülis kakashi maszkjának sincs értelme, mégis van neki, de tobi tökfeje már ténleg túlzás.
A kiléte egyébként az egyetlen elvarratlan szál a narutóban.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9492 Dátum: 11 nov 10, 15:11:13 »

Hát szerintem azis elég elvarratlan h rikudounak mi a maradék három útja, meg h mi is valójában kabuto terve.Szerintem a fejeléssel kapcsolatban azis azis 1 lehetőség h tobinak a jobb szemében van a teleport jutsuja azért is nem cserélte rinneganra,meg mindig a jobb szeméből a kis lyukon keresztül szívódott fel, a bal szemébe meg volt a "átcsusszantó" testmeglesszemítő technika :Mosolyog))) csakhogy azt el izanagizta és rinnegant pakolt a helyére szóval már nincs meg neki az a jutsu.Logikus ha azt nézzük h az amaterasu tsukoyomi is külön szembe van akk talán tobinál meg ez volt így.Bár a kérdés h azóta használta e?? Én már igazából nem emlékszek rá.Viszont akár ki is kerülhette volna de a szemén nagyon látszott h meglepődött szóval az tuti h összefejeltek xD.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Zero10
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9493 Dátum: 11 nov 10, 16:34:21 »

Tobi mindkét technikát tudja használni, szerintem csak azért nem tudta  „átengedni” magán mert egyszerűen meglepte Naruto gyorsasága , meg hogy rátalált. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/537/11
Naplózva
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #9494 Dátum: 11 nov 10, 16:43:20 »

legközelebbi mangába lehet megtudjuk ki van a maszk mögött.  Nevet úgy láttam repedésnek indult...  Ördögi
vagy legalábbis elvárnám h letörjön
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 10, 16:44:06 írta Cassco » Naplózva

Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!