24 szep 22, 05:34:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472172 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9345 Dátum: 11 nov 03, 21:36:08 »

Öm.....valaki emlitete vagy 2-3 oldallal visszább,hogy Zetsu nem használ fa elemet.... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/5 itt a bizonyiték (a középső hosszú képben a szöveg)rá,hogy használ,és Zetsut Hashiramából hozták létre....azaz vagy Madara,vagy Hashi maga hozta létre....vagy Tobi.....
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9346 Dátum: 11 nov 03, 22:12:47 »

 Arra a feltevésre hogy madara ellen 5 fáradt kage fog harcolni,elvetem.Elég gáz lenne ha madara ellen így harcolnának,ha az 5 kage együtt harcol,akkor szerintem teljes erejükben lesznek.A kulcs pedig tsunade.Szinte biztos vagyok benne hogy megfogja gyógyítani az összes kagét,így lessz egetrengető a csata Ördögi Ördögi Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 22:13:47 írta IndianA » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9347 Dátum: 11 nov 03, 22:19:25 »

Azért nagyon durva, hogy van olyan ember aki ellen 5kage összefog. Bele gondolunk eddig mindig a kagek voltak az über brutálok meg minden faluból a legjobbak stb. most meg 5en mennek madarára hát eléggé durva most már az erőszint, látszik, hogy madara már egy fél isten kb. Madara láttán még a nagy kagek is eltörpülnek olyannyira, hogy öten kell neki menniük, az azért nem semmi:) Mondjuk öt kage elkél oda hisz sasuke az ms-el raikaget eléggé megbírta semezni és az csak egy ms és egy 16éves zseni:) Madara meg több tapasztalattal rendelkezik ráadásul fms van neki+rinnegan is+fa elem is. Nagy harc lesz úgy érzem:) Remélem kishimoto erre szán pár fejezetet és mindenki megmutatja, hogy mit tud. Azt is remélem, hogy nem olyan lesz, hogy egy manga alatt bedarálják a madarát azt megy mindenki tovább.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9348 Dátum: 11 nov 03, 22:43:07 »

mach5: én is remélem de remélem nem lesz egy peines csata mert naruto vs pein az 12 fejezeten át ment az animébe meg 7 részen keresztül -.-'' ez nem hiányzik ide se elég 2-3 max 4 fejezet amibe el lehet magyarázni mutatni ki milyen erős és stb + madar azt mondta még nem tesztelhette minden technikáját. az állításod madaráról lehet igaz = félisten. nem tudom lehet de akkor hashirama is az mert nekik is van tisztázatlan erejük. az 5. kage túlzás madara ellen max 3 elég ha jól kiválogatják pl raikage kell a gyorsaság miatt mei meg a víz elemmel meg a többivel a tűz meg stb ellen tschuikage/tsunade/gaara mind 1 ki a 3. személy mert ha tschuikage megy akkor a meteorok semmik ha tsunade akkor senki se végzi sérüléssel ha gaara akkor könyebben verik le mert homokkal kirántja a susanoobol. bevallom igazad van de csak annyiba hogy 5 kage kell ahhoz hogy biztosan győzzenek mert úgy nyernek de 3 is elég hol 99% és 1% az meg minden egyéb. majd meglátjuk hogy lesz Mosolyog
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9349 Dátum: 11 nov 03, 22:47:45 »

Idézet
de akkor hashirama is az mert nekik is van tisztázatlan erejük

Hashirama mitől lenne az? ő egy kage szint kb. és kész. Tudtommal egy FMS-es madarát vert el, de madara azóta meggazdagodott rinnegannal+fa elemmel és az szerintem eléggé sokat kitesz. Most gondolj bele, hogy sasuke mekkorát lépett sharinganról mangekyou sharinganra. Madarának meg ez a lépés mérföld kövekkel több mert azért mégis csak fa elem+rinnegannal lett azóta gazdagabb. Hashirama meg FMS-es madara szintjét egy erős kage szintre helyezném, de fél isten szintre azért nem:)
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9350 Dátum: 11 nov 03, 23:10:35 »

Hashirama az EMS-es Madarát zúzta le ez igaz... de a Rinnengan nem ér annyit mint 9démon és az első elosztogatta a démonokat...

Én sok dumára számítok a következő fejezetben és valami minőségi csapatmunkára.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9351 Dátum: 11 nov 04, 00:56:17 »

Idézet
Nem tudom mennyire visselte meg Raikaget és Tsunadet ez a teleport jutsu de biztos hogy kivett kicsit az erejükből és a frisseségükböl. Tehát tulajdonképpen a harc így fog kinézni:  5 fáradt kage vs madara és muu

Miért jön le nekem mindig úgy, hogy most kagekat mindenki lebecsüli, hogy így meg úgy fáradtak muuékat meg fel? Ha ennyire veszitek ezt a nagy fáradságokat akkor azt is megnézhetitek, hogy nem muu hanem 1/2muu, meg raikagenak biztos nagyon sokat levett most az erejéből az a utazás amikor bijuu mennyiségű chakrája van. Meg ennyi erővel madarát is mondhatjátok, hogy jaj 1%ot elhasznált a chakrájából mert csinált egy erdőt narutonak. Mert attól mert edo tensei-es zombi attól nem hinném, hogy végtelen chakrája van neki is, szóval az erejéből ez is elvett ennyi erővel egy kicsit ez a erdő készítés. Egyedül akik fáradtak a kageknál az a oonoki+gaara azt kifújt. Mizukage nem hinném, hogy egy zetsutól majd ott hű de fáradt lenne amikor még voltak testőrei is. Raikaget se hinném, hogy elfáradt volna abba az utazásba amikor bijuu mennyiségű chakrája van nem oszt nem szoroz.
Nem arról van szó hogy lebecsülöm  a kagekat . Persze hogy erösek , nem  véletlenül ők  a kagek. Én csupán lehetséges tényeket közlök . Nevet   Azért gondolm hogy elfáradt Raikage  meg Tsunade mert  ha jól emlékszem végül azt  a jutsut választották ami nem müködik  embereken. Még figyelmeztették is őket hogy szétszakadnak a sejtjeik ha ahsználják  autsut emberen. Nah most én azért gondolom hogy ez kivett kicsit belőlük mert elv halálos az a teleport jutsu. Persze Tsunade meggyogyitja magát , Raikage meg szivos . Nah de érted mire akarok kijukadni ezzel az egésszel , hogy egyik kage se 100%os.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9352 Dátum: 11 nov 04, 01:41:03 »

Igazad van. Egyik kage sem 100as. Mindegyiknek van valami dilije.

A viccet félretéve, a kage-k közül senki nem harcolt még együtt, emiatt én megkérdőjelezem a csapatmunka pontosságát. Az ész azt diktálná, hogy muu-t üssék ki először, mert akkor kabuto komunikáció csatornája megszakad(kitudja Madara mit akar), na meg nem kellemetlenkedik senki. Az apóról mindenki lemondott, ahogy olvastam a kommenteket. Hát nem bánnám, ha valaki önfeláldozással győzné le madarát. Tsunade mé a végén kilógna a sorból, ha nem a yondaime pecsételő jutsujával halna meg. Az első, és második azzal lett lezárva, és a 3. és 4. feláldozta magát ezzel a jutsuval. Követni kell a tradíciókat. Gaara úgy hiszem, hogy túléli. 

Igazán örülnék annak ha gemma csapata a kage harc alatt elvonulna a naruto klónnal edzeni egy kicsit a yondaime technikáját.(tudom h nincs csakra, de jó lenne) Így mikor kipukkad a klón akkor már, az eredeti, és a többi klón is tudja használni ezt a képességet.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9353 Dátum: 11 nov 04, 08:07:33 »

na szóval, megfigyeltem hogy mindenki agyon dicséri madarát, pedig szerintem annyira nem nagy durranás, most az edoval persze, de csak azért mert csakis pecséttel lehet legyőzni, most gondoljunk bele ha csupán a szimpla madara állna ott rinnegan nélkül, mokutonnal meg susanooval, így a kagék azért egyszerűen letudnák verni, bár mondjuk ez a kettő más téma.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #9354 Dátum: 11 nov 04, 10:51:04 »

Nem rossz nem rossz Nevet Jó kis harc lesz remélem. Utakata24 szerintem azért ne becsüld le annyira Madarát. Amit most látsz, olyan volt életében is. És szerintem még nem mutatott sokat az erejéből. Majd most a kagék ellen talán... Madarától nem véletlenül félnek annyira, hogy az 5 legerősebb shinobi ment neki késlekedés nélkül. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesznek elegen Madara és a másik ellen együtt akik ott vannak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9355 Dátum: 11 nov 04, 11:21:55 »

De ne becsüljük túl se. Azért mégiscsak öten állnak szemben vele. Felhozhatjuk a meteorokat is de azt is megemlíthetjük, hogy Oonoki is foghatta volna az egész teknőst és a fejéhez vághatta volna. A lényeg, hogy mindannyian ismernek olyan jutsut amelytől a másik menten megfekszik. A legfontosabb, hogy ki talál célba és ki az aki nem bírja.

Ami nálam mondjuk meglepetés most már hosszú idő óta, hogy az elején bemutattak olyan pirulákat amellyel lehet növelni/pótolni a chakrát de azóta sem láttam senkit, hogy használta volna azt. Mindegyik nyöszörög, hogy kimerült a chakrája de mégsem jut eszükbe, hogy használják. Tudom, hogy később problémát/kimerültséget okoz, de ezt egy ilyen rendkívüli esetben meg kell rizikózni. Továbbá nem csak a kagék vannak ott hanem például Aobáék is Narutoval együtt. Tehát Muu hamar leválasztható és amúgy sincs most teljes erőben hiszen a fele ereje eltűnt. Mondjuk sejtem, hogy ez a Madara nem pecsételhető le mert akkor Kabuto meggyengül és ezért inkább maga Kabuto fogja megszüntetni Madarát amikor úgy látja, hogy nincs esély vagy elég kárt okozott. Másrészt ha ennek a Madarának lepecsételnék a lelkét akkor nem tudna egyesülni Tobival.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9356 Dátum: 11 nov 04, 11:35:39 »

Egyesülni tobival? Narutoba is van fúzió? Vagycsak én maradtam le valamiröl?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9357 Dátum: 11 nov 04, 11:41:55 »

Ne szó szerint gondolj az "egyesül" szóra. Nyelvesít Átadja Tobi az azóta megszerzett ismereteit, tudását, stb. Így próbálj rá gondolni.
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #9358 Dátum: 11 nov 04, 13:01:42 »

Mintha azt éreztetnék többen, hogy a kage-k fáradtak lesznek és milyen gyengék, mert amihez elég volt az első hogake, ahhoz most 5 kage kell.

Először: Mizukage: nem erőltette meg magát Zetsu ellen, tehát kipihent. Raikage: Sasuke-s adok-kapok alatt elvesztette a kezét, mégse panaszkodott, ergo vele se lesz gond. Tsunade: Egy elit orvosi jutsukat használó nőt nem féltek, simán regenerálta magát, és így is megmaradt a homlokán a jel, messze nem használta fel teljesen a tartalékait (ne felejtsük el, hogy Pein Konohát taroló shinra tensei-énél az egész falu lakosságát védte meg és csak attól merült ki) . A kő és homok kage-járól már inkább elmondható, hogy fáradtak, de ők is megerőltetik majd magukat és nem lesz velük gond, elég elszántnak tűnnek az utolsó képen.

Másodszor: Az első hokage ellen még nem volt meg a rinnenganja Madarának, ha most is csak sharinganja lenne, akkor Gaara és Naruto kombója már 2. percben kivégezte volna, ennyit arról, hogy milyen gyengék…

 
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9359 Dátum: 11 nov 04, 13:37:29 »

draszbi rinneaganos elmefuttatásához:
ha jobban is használja a rinnegant(ami kizárt mert a halála elött kapta, így gyakorlás kb 0%) akkor is letudják győzni, gondoljunk bele, nagatot 6 testel naruto leverte, nagatot egy testbe itachi, killer B és naru leverte(ezek szerint egy testbe jobb a rinnegant) és itachi nem volt kage szintű(báár...) a lényeg mivel mei elolvasztja a mokutont és a susanoot/gaara kirántja belőle a meteorokat a és tsunade szét csapja, tehát a rinnegannal sem lesz probléma, csak némi diszturbancia.
sajnos oonokitól búcsúzunk bye bye
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!