24 szep 22, 02:50:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472006 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9330 Dátum: 11 nov 03, 16:23:39 »

Nem tom vki észrevette e de itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/11 madara mi a fenét leshet ?Nevet fent a középső képen

Talán az elrabolt szívét keresi...ikszdé Nem szólt olyan nagyot ez a fejezet mint vártam, de kíváncsi vagyok a kage-k mit alakítanak. Remélem Madara széjjel kapja őket. Minimum az egyiküknek meg kell halnia, ebben a csatában.
Naplózva
Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #9331 Dátum: 11 nov 03, 19:00:37 »

No én már csak arra várok, hogy kiderüljön, hogy mi ez a jutsu, na meg, hogy mikor óhajtja már használni Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/251/15, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/15 ezen az utolsó kocka.
szerintem a Hiraishin no jutsu lesz az, mivel csak ezzel van esélye Madara ellen...
vélemények? Nevet
Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9332 Dátum: 11 nov 03, 19:07:32 »

Érdekes gondolat,de ez akkor teljesen úgy jött le h ez a kyuubi erejére utal,és szerintem igen bár az nem jutsu de az animábe itt aszondták h azt az erőt nem jutsut.Nemtom meg pein ellen meg itt ott szerintem már bevetette volna naruto ha lenne,De azér vagány lenne meg logikus is h 2.5 év alatt semmit nem fejlődött maga az ereje de akkor  h ha mégis tanult volna vmi brutál jutsut az király lenne,de szerintem már bevetette volna ha lenne neki.Ez a kyuubi erejére utalt valószinüleg de érdekes felvetés.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #9333 Dátum: 11 nov 03, 19:09:14 »

az a tekercs a 9 farkút lezáró pecsét kulcsa http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/496/8 itt mutatja
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #9334 Dátum: 11 nov 03, 19:10:47 »

Na, nem sűrűn írok ide... Nevet
Nem tudom, lehet már említették, de itt bal alul, a visszaemlékezésben Madarának már Rinnenganja van. A kép pedig valószínűleg még a Madara & Hashirama harc előtti idő. Legalábbis még azt mondja "engedelmeskedni fogtok Konhának", ergo nagyon "élő" a külvilág számára, és még Konohát szolgálja.
Szóval nagyon úgy tűnik Hashirama az ereje teljében lévő Madarát győzte le, Rinnenganostul, mindenestül. Vagy baki.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 19:11:28 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9335 Dátum: 11 nov 03, 19:18:07 »

Nem tudom, lehet már említették, de itt bal alul, a visszaemlékezésben Madarának már Rinnenganja van.

Hát nekem az eggyértelmüen egy sharingan, látszik is a három pötty.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9336 Dátum: 11 nov 03, 19:18:34 »

Madara már az előző fejezetbe is stírölte a mellkasát lehet hogy azért mert az edo tensei az aranykora belli madarát hozta vissza és volt ott valami ami most nincs bár nem tudom hogy akkor mért nézi azt már 2 fejezete Nevet
Sway az ott sharingan és nem rinnegan.Sharinganja meg már nagyon régóta van itt van ki nagyítva látszódnak a "vesszők".
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 19:29:21 írta Putir » Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #9337 Dátum: 11 nov 03, 19:20:04 »

Én ráközelítettem, de nekem az eléggé Rinnengan. Aztán ki tudja... lehet nekem szar a szemem. Nevet

Edit: Nem szóltam... Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 19:21:37 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9338 Dátum: 11 nov 03, 19:37:58 »

Szerintem miután Madara megszerezte az eternal mangekyout és kifejlesztette a 3szintjét (tsukuyomi, amaterasu, susanoo) Hashiramával együtt klánokat szolgáltak konoha földjén(erről volt valami visszaemlékezés a mangában), majd egy végzetes összecsapás után madara veszített, de megszerezte a senju klán erejét, ami többnyire erős pecsét technikákról volt híres és Hashirama kekkei genkai-ját a fa elemet. Valószínüleg a rinneganhoz sharingan és senju dns keverése kell. De aztán lehet hogy tévedek Gondolkozik
Azt viszont nem tudom, mikor halt meg madara? Volt erről szó valamikor?
Naplózva

Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #9339 Dátum: 11 nov 03, 19:50:18 »

Nem  olyan rég , ha  Tsuchikage még találkozott vele ifjú korában. Szerintem meg fog halni Tsuchikage  pedig kezd egy picit szimpatikusabb lenni mint volt. Amikor a kage találkozón megismertük egy beképzelt öregembernek tünt aki lenézte a fiatalokat. Talán a háború miatt változott meg picit Mosolyog  Ha valaki még meghal rajta kivül a harcban az 5 kage közül az Tsunade  lesz.  Nem tudom mennyire visselte meg Raikaget és Tsunadet ez a teleport jutsu de biztos hogy kivett kicsit az erejükből és a frisseségükböl. Tehát tulajdonképpen a harc így fog kinézni:  5 fáradt kage vs madara és muu  
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 19:51:59 írta Minizs2 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9340 Dátum: 11 nov 03, 19:53:45 »

Annyit tudunk madaráról hogy a hashirama elleni küzdelembe halt meg ,de ez mint később kiderült nem igaz.
A senjuknak erős pecsét technikájuk van? Mikről maradtam le mert én erről nem tudtam. Kérhetnék egy manga fejezettett ahol ezt mondja valaki?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9341 Dátum: 11 nov 03, 20:04:21 »

Idézet
Nem tudom mennyire visselte meg Raikaget és Tsunadet ez a teleport jutsu de biztos hogy kivett kicsit az erejükből és a frisseségükböl. Tehát tulajdonképpen a harc így fog kinézni:  5 fáradt kage vs madara és muu

Miért jön le nekem mindig úgy, hogy most kagekat mindenki lebecsüli, hogy így meg úgy fáradtak muuékat meg fel? Ha ennyire veszitek ezt a nagy fáradságokat akkor azt is megnézhetitek, hogy nem muu hanem 1/2muu, meg raikagenak biztos nagyon sokat levett most az erejéből az a utazás amikor bijuu mennyiségű chakrája van. Meg ennyi erővel madarát is mondhatjátok, hogy jaj 1%ot elhasznált a chakrájából mert csinált egy erdőt narutonak. Mert attól mert edo tensei-es zombi attól nem hinném, hogy végtelen chakrája van neki is, szóval az erejéből ez is elvett ennyi erővel egy kicsit ez a erdő készítés. Egyedül akik fáradtak a kageknál az a oonoki+gaara azt kifújt. Mizukage nem hinném, hogy egy zetsutól majd ott hű de fáradt lenne amikor még voltak testőrei is. Raikaget se hinném, hogy elfáradt volna abba az utazásba amikor bijuu mennyiségű chakrája van nem oszt nem szoroz.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9342 Dátum: 11 nov 03, 20:11:34 »

Annyit tudunk madaráról hogy a hashirama elleni küzdelembe halt meg ,de ez mint később kiderült nem igaz.
A senjuknak erős pecsét technikájuk van? Mikről maradtam le mert én erről nem tudtam. Kérhetnék egy manga fejezettett ahol ezt mondja valaki?
közbe rájöttem hogy összekevertem az uzumaki klánnal, a két klán közel állt egymáshoz, az 1. és a 4.hokagénak is uzumakis csaja volt kyubival lepecsételve ikszdé
"The Uzumaki clan and the Senju clan, being distant relatives, always had close ties..."
a senjuknak az volt a különlegességük, hogy ők fejlesztették ki a legerősebb jutsukat ninjutsukat, de taijutsut és genjutsut is tudtak használni
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9343 Dátum: 11 nov 03, 20:25:48 »

Ki szerint? hol van ez említve? láttad madara meteor támadását? vagy csak a mindent elégető amaterasut? vagy sussanoot? nha ne viccelj.. abba viszont eggyet értek hogy nem semmiért volt a 2 klán egyenrenagú.. remélem kiderül miért is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9344 Dátum: 11 nov 03, 21:01:35 »

Azért Hashirama elég táp lehetett, ha kiállt Madara ellen egyedül, mikor itt meg az öt kage feszül.  Mondjuk Madara nem használta a teljes erejét ellene, és öt kagéból kettő kb. harcképtelen. De Naruto és Bee még befuthatnak, vagy befuthat Tobi is, mert ők is elindultak már egy ideje valahova, csak megérkezni nem nagyon akar senki. Itachi is a hulló leveleket nézegeti valahol, Sasuke meg a sötétben bújócskázik magával.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 21:02:39 írta Sidea » Naplózva
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!