24 szep 22, 00:10:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471822 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #9315 Dátum: 11 nov 03, 00:26:52 »

Igen, összekülönböztek a falu politikáját illetően.  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/12  

 A Shodai Hokage békét akart, és  szövetségre akart lépni az addigi ellenségeivel. Madara viszont az irányítása alá akarta vonni azokat. Nem csoda, ha ez is szerepet játszott a Végzet völgyében kialakult harchoz (a másik indok Hashirama DNS-ének megszerzése volt, amiről tudunk)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 00:30:50 írta Terumi Mei » Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9316 Dátum: 11 nov 03, 08:04:06 »

De ha belegondolunk a ninjutsu kilőve a kagék részéről,hiszen madara a rin'negan egyik útjával elnyeli.Pont ez a helyzet narutóval.Ha belegondolunk ha kiegyezik a kyuubival,ha teljesen átalakul akkor madara egyszerűen odamegy és elszívja a chakráját.Vagyis szerintem narutónak valami mást is ki kell találnia,szerintetek? Gondolkozik
itt jön képbe a mizukage, azt azért megnézem h madara hogy a retekbe fogja meg gőzt Nyelvesít
amúgy, én nem hiszem annyira hogy tsunade meghal, bár van rá sansz, de én nagyon sajnálnám Szomorú
onoki 90% h meghal, gaara és mei még azért fiatal(mei még házasodni is akar Nyelvesít)
a raikagéról ötletem sincs, mivel ő fog előre nyomulni neki és van esélye hogy megpörkölje a susanoo.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #9317 Dátum: 11 nov 03, 09:24:47 »

Nah végre gépközelben vagyok Nevet A fejezet nem ütött annyira, mint Madara felbukkanása, de nem volt gyenge fejezet.
Most egy gyors összegzést írnék Nevet

-Tetszik Oonoki kitartása, és hogy ennyire meg akar küzdeni Madarával, de azért gondoljunk már bele, hogy ki ez a 2 ember. Az egyik a valaha élt (egyik) legnagyobb shinobi, rendelkelkezik pár Rikudou-sennin úttal, ellenfele pedig egy öregedőfélben levő nagypapa, aki már így is túl van hajszolva... a vesztébe rohant volna az öreg. (Ezt a harcot Sasuke vs Orochimaru harchoz tudnám hasonlítani, ahol a nagy tehetség, a 17 éves Sasuke megöli a nálánál sokkal öregebb, TAPASZTALTABB, és betegebb Orochimarut-->sima ügy volt, ez is az lett volna)

-A maszkos fickó, aki Madarának adta ki magát, ugyebár a Mugen Tsukuyomival akarja elhozni a világbékét/uralni a világot, de mivel kiderült, hogy a csávó egy kamu (a dolgok jelen állása szerint ő nem Madara), így a jutsu létezése, és elérése is megkérdőjeleződött. DE, aminek megintcsak örülök, hogy Madara megemlíti (6. oldal 2. kép), hogy a Mugen Tsukuyomi mégis létezik, így legalább a valódi, és a kamu Madarának ez a terve egyezik.

-Yondaime teleportációs jutsujában kicsit csalódtam (Hiraishin no jutsu). Azt hittem, hogy csak ő tudja használni, de  Shikaku (Shikamaru apja) mondja Tsunadénak, hogy nem csak a Felhő-országbeli teleportot tudná használni, amibe belehalhat, hanem ezt is. Kicsit demotiváló volt, amint ezt olvastam, mert azt hittem, hogy ezt a jutsut csak Yondaime tudja használni. Igaz, hogy 3emberes a jutsu, de jobban tették volna, ha meghagyják Yondaime privilégiumának,

-Sötét-Zetsuban is csalódtam a fejezetet olvasván, elég hamar legyőzték, és még csak nem is Naruto (annak örülök, hogy a kardforgató gyűrte le, Narutonak nem kell ennyire középpontban lennie) Amikor Sötét-Zetsu beolvadt a fába, és kijelentette, hogy "Én vagyok a föld", és utána egy bazinagy tájkép volt látható, azt hittem, hogy az valami ultraspéci jutsu, de ezek szerint maximum csak kémkedés céljából volt jó ez a jutsu. És mivel most legyőzték (azt hiszem), nem fog tudni eljutni a földesurakhoz.

-És hogy egy kis vicceset is tegyek a hozzászólásba: Az utolsó képen olyan, mintha Naruto feje baszorult volna Oonoki s*ggébe xD
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #9318 Dátum: 11 nov 03, 11:02:10 »

Itara, nem tudom, hogy olvastad-e az előző fejezeteket, de nem teljesen ismeretlen a srác (Choujirou), és a kardja sem teljesen ismeretlen, a neve Hiramekarei (Ikerpenge), ez maradt meg eredetiként az összes többi közül, előző viselője Suigetsu unokatesója volt, aki az összes kard forgatásához kitűnően értett... Ennyit arról, hogy semmit sem tudunk a kardról... Ez persze nem minden, de a semminél több. (Elnézést az offtémáért, de erre reagálnom kellett)
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #9319 Dátum: 11 nov 03, 11:05:35 »

Suigetetsu bátyáé volt Nevet De az erejéről nem tudunk semmit, a gyerekről se nagyon tudunk semmit csak azt hogy az utolsó legális kardforgató és hogy nagyon szerény. Így értettem bocs a pontatlan megfogalmazásért.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Morause
Vendég
« Válasz #9320 Dátum: 11 nov 03, 12:14:40 »

Ohhh my god! Lesütöttszemek Az meg sem fordul a fejedben h Oonoki flashbackje még a "nagy harc" előtt volt? Ezek sem úgy kezdték h kedden megalapították konohát utána másnap meg vérre menő csatát vívtak a "végzet völgyében"!

« Utoljára szerkesztve: 11 nov 03, 12:15:20 írta Morause » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9321 Dátum: 11 nov 03, 12:30:59 »

Az , hogy ki lehetne az új föld kage, az majd elválik. Eleve nem nagyon ismerünk a kő országból embereket.


Off: drszabi, kérlek fogalmazz mondatokban, mert összefolyik amit írsz, és elég nehéz kibogozni, hogy mit is szeretnél mondani vele.

Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9322 Dátum: 11 nov 03, 12:31:36 »

Engem egy dolog nem hagy nyugodni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/515/8 amit zetsu mond sasukénak az ems-ről,mindenképpen azt az érzést hangoztatja bennem hogy az 5 kage nem bír el madarával.A másik:ugye hashirama is azt hitte hogy madara meghalt.Most tegyük-szinte kizártnak tartom de tegyük fel-az 5 kage nyer madara ellen,madara ugyanúgy őket is megszívathatja mint hashiramát,szerintetek? Gondolkozik
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9323 Dátum: 11 nov 03, 12:59:30 »

Idézet
A másik:ugye hashirama is azt hitte hogy madara meghalt.Most tegyük-szinte kizártnak tartom de tegyük fel-az 5 kage nyer madara ellen,madara ugyanúgy őket is megszívathatja mint hashiramát,szerintetek?

Most nem bírja szerintem mivel edo zombi és ha kagek azt hiszik, hogy megölték akkor lefogják pecsételni, onnan meg nem hinném, hogy kibírna törni majd. Szóval csak maga alatt vágná a fát.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9324 Dátum: 11 nov 03, 13:01:12 »

Ez most már nem ilyen egyszerű számára. Azért mert most már bizonyossá vált, hogy Madara-Tobi páros él. Akkoriban azt hitték, hogy meghalt, így nem is keresték különösebben őket. Teljesen szabadon tevékenykedhettek és beindíthatták a tervüket. Most viszont, hogy tudják, hogy két darab van belőle a föld alól is előkerítik őket és biztosan keresnek bizonyítékokat is a halálukra. Megelőlegezendő még egy ilyen esetet. Ezután egyszerűen addig nem nyughatnak míg egy Madara lélek nincs lepecsételve mindörökre és egy Tobi fej nincsen tálcán kínálva.
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #9325 Dátum: 11 nov 03, 14:34:49 »

Először én is kicsit csalódott voltam, hogy nem csak Minato tudja használni a hiraishin no jutsu-t, de aztán bele gondolva, egyáltalán nem para.. ezek hárman szerintem harcban nem is tudják használni, csak arra hasznos, hogy távol helyek közt teleportáljanak embereket/dolgokat. ez a jutsu úgy ütött nagyot ahogy Minato használta, azzal a gyorsasággal, meg, hogy a támadásokat is el tudta vele küldeni egy másik helyre
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #9326 Dátum: 11 nov 03, 15:23:32 »

Naruto vagy egy lónja látta élőben az apja jutsuját. Akár le is másolhatta, legalább is remélem Mosolyog
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #9327 Dátum: 11 nov 03, 15:40:48 »

Már mégis hogyan láthatta volna Naruto eggyik klónja a hiraisha(vagy micsoda smirksweat ikszdé) no jutsut????
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9328 Dátum: 11 nov 03, 15:46:12 »

Úgy, hogy a fekete Zetsuval harcolt - a Mizukage mellett -, utána elteleportált és ott is volt egy másik klónja.
Az mondjuk kérdés, hogy Sharingan nélkül mégis mire megy azzal, hogy látta, de sebaj Mosolyog.
Naplózva
simesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #9329 Dátum: 11 nov 03, 16:04:32 »

Nem tom vki észrevette e de itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/11 madara mi a fenét leshet ?Nevet fent a középső képen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!