24 okt 02, 20:19:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2484643 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8970 Dátum: 11 okt 20, 18:22:28 »

Nos ha az uchiha és a senju DNS ötvözésével jöhet létre a rinnegan, az megmagyarázná hogy lehetett Nagatonak "simán" rinneganja, és azt is honnan ismeri Madara Nagatot, mert ugye Nagato lehetett kísérleti nyúl is.
Ez magyarázná azt is miért olyan iszonyat ritka a rinnegann, hisz 2 ősellenség, ritkán egyesül.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 18:24:13 írta hatakiri » Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8971 Dátum: 11 okt 20, 18:38:17 »

Azért olyan kurva ritka a rinengan,mert ahoz hogy kialakuljon ems kell, az más ..ha már kialakult beültethetik,de létre is kell jönnie. Na most EMS akiről tudunk Sasuke, Madara...ennyi ebből lehet rinengan, ÉS ha ennek is eléri a tökéletes szintjét, akiről eddig tudunk Madara, és Rikudou sennin, és arról szó sincs hogy az I.hokage DNS-e ehez kellett, azt mondta hogy el kell érni a tökéletes EMS.-T. a DNS A HAT ÚT MEGSZERZÉSÉHEZ SZÜKSÉGES NE KEVERJÜK...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:15:15 írta jonin » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8972 Dátum: 11 okt 20, 18:40:52 »

Jelenleg kettő, azaz kettő emberről tudunk, aki megszerezte az FMS-t: Madara és Sasuke. A többieknek sima MS-ük van.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8973 Dátum: 11 okt 20, 19:02:00 »

Most már rohadtul kiváncsi vagyok ki írta azt az Uchiha kő táblát,  használati utasítás kezdő uchiháknak  ikszdé
Van róla info  hogy hány éves volt Nagato mikor meghalt ? Madara akkor elvileg élt volna még mikor volt Tobi féle kyubii kiengedés ?

ui :
Látom még egyeseknek nem esett le Danzou nem az Izanagi miatt ültette be Hashirama dns-t hanem hogy  Shisui szemtechnikáját ne10 évente tudja csak használni. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/14
Naplózva
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #8974 Dátum: 11 okt 20, 19:33:58 »

jonin: ha igazad van akkor az uchihák borzasztó erőfölényben lennének. Mi marad a senjuknak? Mert valaminek kell lennie. A sennin a halálkor egyik fiának adott volna minden hatalmat? Mert oké, hogy a senjuk nagy testi erővel bírnak de az semmit se jelent ha a sharingannal és a rinnegannal egyszerre kell szembenézni. Ja és még annyit, hogy Kabuto mondja azt, hogy a sharingan után jön a rinnegan. Madara rzt nem erősíti meg csak annyit mond, hogy a halála előtt élesztette fel ezeket a szemeket.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:06:49 írta peti40 » Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8975 Dátum: 11 okt 20, 20:05:21 »

minden bizonnyal fontos szerepet fog játszani a pecsételő technika amit az uzumaki klán tud használni ez mellé szerintem lesz valami érzelmi, út akarat, vagy szeretet vagy barátság amiről tanúbizonyságot téve  minden képzeletet felülmúló erő szabadul fel.. vagy valami ilyesmire tippelek  Pontosan
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8976 Dátum: 11 okt 20, 20:09:46 »

jajjj menjünk már...az a nyálas cuc hiányzik még ,hogy a szeretet mindent legyőzz bla bla klisé ,még jó hogy a naruto nem ilyen nyálas dolgokra épül.
És ahogy most állnak a dolgok én azt sem tartom kizártnak ,hogy a Shinobi haderő elbukik.Nah akkor húzna váratlan Kishimoto sensei.
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #8977 Dátum: 11 okt 20, 20:11:46 »

...
2. Ez szép és jó, hogy a sharinganból lesz a rinnengan, de ezzel a húzásal a Bykugan most már csak lóg a levegőben, lényegében az a klán nagyon megszivta, mert az ő dojutsuja sz*rt sem ér.
...

"Tényleg" szívás a 360°-os, mindenen átlátó térlátás, amivel látja a chakrapontokat...  Hümm-hümm


Úgy értettem, hogy a sharinganhoz vagy rinnenganhoz képest nem ér sokat, talán a mezei sharinganhoz.
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #8978 Dátum: 11 okt 20, 20:15:35 »

lehet nem ide kéne,de találtam egy Érdekes (?) dolgot : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/10
ez az amikor Tobi ugye rászabaditja a falura a rokát és nekem ugy tünik,mintha a roka ismerné a maszkos fickot
bocsi,ha tévednék .. csak gondoltam lehet,h érdekes
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:17:27 írta eragon007 » Naplózva

hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8979 Dátum: 11 okt 20, 20:18:43 »

Mi ez a nagy mizéria a mangeku és az örök mangeku között?
Tudtommal az egyedüli különbség, hogy a simánál megvakulsz ha sokat használod, az öröknél meg nem. Erőben ugyanaz, de ha nem, mutassatok linket.
A senjuk meg valahogy tényleg elkallódtak képesség leírás tekintetében, mert ugye ha az uchihák vérvonal képessége a sharingan, akkor a senjuké mi? Mert ugye ha egy tőről fakadnak akkor nekik is kéne lenni vérvonal képességnek nem?

Egyébként kabuto is Madarának mondja Tobit, szal itt még lessznek turpisságok....
Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8980 Dátum: 11 okt 20, 20:21:22 »

ugyan már a végét mindenki  tudja naruto akarat ereje és a barátsága sasukéhoz fogja megoldani a problémát mi más vége lehetne?  minden fontos részben valaki szeretet segíti, irukájé az elején aztán jiraiya aztán az apja és az anyja minden erre épül fel kizártnak tartom h nem lesz benne még több hasonló érzelgősség.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8981 Dátum: 11 okt 20, 20:21:57 »

Remélem a kövi fejezetben az aszteroida vagy mit tudom én mi ez ellenére mutat , egy két olyan jutsut ami nem Rinnegan vagy ilyesmi. Szeretném tudni , hogy miket tudhatott a vérvonalán kívül . Már most túl szárnyalta Nagato-t azzal , hogy lehozza azt a sziklagolyót ( holdnak szerintem kicsi bár kiderül). De nagyon érdekel miket tudhat elemi jutsuk , egyéb ninjutsuk meg valami ütős technika . Vagy valami még elképesztőbbet. Jó , hogy itt van meg nagyon ütős lett ez a fejezet , még most sem győzöm felkaparni az arcom maradványait a földről annyira elámultam  bow , még ma is egy csomószor megnéztem  bow , de az ,hogy ilyen hamar Rinnegan kellet használnia azért kicsit sanszos . Ez a fejezet arra kellet , hogy meg mutassa a sensei milyen tápos is volt Madara, de ezzel meg az a baj , hogy anno akkor túlságosan le alacsonyították Hashimarát  Hiruzen ellen.

Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8982 Dátum: 11 okt 20, 20:31:08 »

Érdekes ,gondolom az I.Hokage testileg tényleg a toppon lehetett , feltételezzük ,hogy ems volt már mikor harcoltak,mert mikor átvette a klánja felett az írányítást azáltal tette,  és utána ütközött meg az I.hokage.-val,és a harc után v.mikor jött a rinengan a képbe. A lényeg ha ems.-t nézzük amaterasu,susano,stb. és azellen tudott védekezni az I.hokage v.mit biztos tudott, és igen egyetértek hogy a III. hokage ellen az I.hokage nagyon megalázta magát, úgy lett volna jó nha moost élesztették volna fel, és zombi 1vs1 ellen lejátszották volna ami akkor félbemaradt,hisz túlélte az öregfiú:))
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 20:32:31 írta jonin » Naplózva
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8983 Dátum: 11 okt 20, 21:18:02 »


Én úgy képzelem, hogy az uchihák kapták a sharingant és ezzel az abszolút védelmet a susanoo által, a senjuk pedig a rinnegant mint a leghatalmasabb támadófegyvert.


ez több sebből vérzik
1., Susanoo, mint abszolute védelem - ugyan, szerintem Oonoki és Gaara és Narcsi megmutatta, hogy nem az (amikor Oonoki által könnyebbé varázsolt homokkal Gaara lazán kiszedte Madarát a susanoo-jából és narcsi beleküldte az RS-t, ha nem lett volna a Rin-je akkor most darabokból ragasztaná összemagát, mint Konan az "Egy Akatsuki-s élete"-ben /ja és kijött az új rész... KÖSZ DANIII/)
2., Tobi mesélte, hogy az idősebb testvér kapta a csodaszemeket, akitől az uchihák származnak
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8984 Dátum: 11 okt 20, 21:26:30 »

Én abban bízom, hogy Madara megtöri az Edo Tensei-ét, ahogy Itachi is tette. Úgy már kevesebb az esélye, hogy elverik őt, mert ha itt Kabuto irányítani kezdi, akkor Madarának annyi. Szerintem. o.o

Gaara ügyesen megoldotta a Susanoo kérdést, csakhát... kevésnek bizonyult.

Remélem Sasukénak nem lesz Rinneganja azért... -.-

A Harashima kérdéshez: hogy tudott 1 ilyen kaliberű embert, mint Madara legyőzni, nem értem... szerintem Tobi meséjét elvethetjük, lassan már az is hazugság, ha levegőt vesz. >.<

achef: mondasz valamit, dehát lehet a róka sem tudja biztosra... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!