24 júl 05, 06:02:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2371050 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #8955 Dátum: 11 okt 20, 14:30:29 »

Hashiramába megvan a tűz akarata és a népe védelmében gondolom erősebb volt mint amikor orocsi írányitotta
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8956 Dátum: 11 okt 20, 14:34:03 »

Anyit hozzá fűznék, hogy hashirama mikor meg lett idézve az edo val, más helyzet volt.
Vagyis, akkor csak parancsot teljesített, mint a mostaniak, de ugye a végén aszem mondták is sarutobinak, hogy bocsánat hogy enyi gondot okoztak neki.Harcoltak, de nem teljes erőből, ez 100%.De ha pl orochimaru, teljsesen gyilkoló géppé változtatja őket, akkor sarunak anyi lett volna.
http://manga.animea.net/naruto-chapter-123-page-11.html
itt van, it mondja hogy sajnálják.Tehát segítettek neki, mint itt is a több edos zombi tette
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 14:42:51 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Cele713
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #8957 Dátum: 11 okt 20, 14:35:10 »

batai 15-tel egyet értek, a másik dolog az, hogy szerintem a Rinnengan-ja nem volt még meg a Hasirima elleni harcban. Valószínű, hogy az majd utánna éledt fel benne, én ezen a véleményen vagyok. De ez előbb utóbb úgy is ki fog derülni. Mosolyog
Naplózva




Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
simesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #8958 Dátum: 11 okt 20, 15:03:29 »

Am 1 mangát link már pls h mi alapján mondják egyesek h izanagival teremtette az uccsó képen a golyszlit.. Nevet
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8959 Dátum: 11 okt 20, 15:07:49 »

Nahát erre eggyáltalán nem számítottam....Madara meg a Rinnegan.....akkor ezek szerint Sasukénak is lehet Rinnegan....hát Narutonak nemtomhogy lessz esélye itt bárki ellen is.....max ha a rókával kieggyezik......és régebben írtam hogy szerintem Hashirama kb. olyan érős volt,mint Madara....mostmár nem vagyok lan biztos benne,de ha ez igaz,akkor bizony iszonyat tápos kellett hogy legyen...és azt mondta Madara,hogy nemsokkal a halála előtt ébresztette fel a Rinnegant....akkor tényleg nem halt bele a csatába....



Edit:::jah igen és még annyit szeretné hozzá tenni,hogy Orochimaru Edo Tenseie szerintem nulla volt a Kabutojéhoz képest....mert itt van,Oro volt tanitváya az a csaj,itt van Yamato(ő mondjuk nem biztos hogy segit az Edo jjutsunak),és ezek mind erősítik az edo tenseit.....meg szerintem most Kabuto erősebb,mint a fit Orochimaru,aki épp új testbe költözve van....
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 15:25:31 írta naruto96ricsmond » Naplózva

hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8960 Dátum: 11 okt 20, 15:55:33 »

Azért érdekes hogy a Tengu-k hogy eltűntek a képből.  Ördögi

Na meg a híres kőtábla amit csak rinnegannal lehet teljesen elolvasni, az is egy nyalánkság lessz, már ha a bazi nagy kráter alatt volt a terem amibe rejtették, mert ugye elvileg Konoha alatt volt.   Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 16:03:38 írta hatakiri » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8961 Dátum: 11 okt 20, 16:00:12 »

Naná hogy erősebb mint Oro. Hiszen feltámasztotta a halott Akatsuki tagokat + a volt Jinchuurikiket meg a fontosabb személyeket akik benne voltak eddig a történetben. Nem csak erő fölény szempontjából, hanem lelki okokból is. Láthattátok hogy mennyire megtörte az elején Choujit hogy a volt Senseije ellen kellett harcolnia.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8962 Dátum: 11 okt 20, 16:03:51 »

Aztakva!

Ez a fejezet nagyon odavágott!!!!! Bár amit nem értek és ebbe légyszíves segítsetek:  Ha már nagyonfejletten használlod a sharnigant akkor az átalakul rinneganná (megkapod a rinnegan képességét és azt használod amelyiket épp akarod). De akkor mi van Nagato val?  Ő nem volt uchiha és neki egyből rinneganja volt.... ?!

És ha a használó sharinganról rinneganra vállt  akkor ugyanúgy tudja használlni a sharingan képességeit (pl sussano?)
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 16:04:59 írta vegita » Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8963 Dátum: 11 okt 20, 16:16:58 »

Felmerült bennem egy kérdés:

A rinnengan,uchiha hány út összesen? Eddig úgy tudtuk 2, de a friss infók szerint egymásből következnek.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8964 Dátum: 11 okt 20, 16:21:28 »

Lehet uchiháknak akkor 2 útjuk van szegény senjuknak meg csak 1:S
Hatakiri a tenguk tudod hova tűntek? Sehova mert azt a történetet csak egy fan találta ki.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 16:22:48 írta Putir » Naplózva
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8965 Dátum: 11 okt 20, 16:59:39 »

Ok ezt a tengus dolgot nem tudtam.... Mosolyog

Amúgy továbbra is érdekel majd mit hoznak ki az egészből, mert jelenlegi állás szerint akár maga Rikudou Sennin is lehet Tobi állarca mögött, ami nem is lenne lehetetlen gondolat.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8966 Dátum: 11 okt 20, 17:04:45 »

Az elején még a sima sharingan is nagy hatalom volt . Aztán jött a MS-ez már über király ha megszerzed . Aztán a FMS ha ezt megszerzed ... . Most ott tartunk , hogy lassan mindenki rinnengannal járkál .  >.<#

Ki lehetne már valami mást is találni , nem csak szemtechnikát , hanem valami mást is amit nem szemmel és nem bijuu-val lehet elérni .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8967 Dátum: 11 okt 20, 17:10:56 »

MarioV ennek a sharingan-rinnegan kapcsolatnak igenis ki kellett derülnie, mivel mind a kettő egy helyről származik....Most Madara által tudtuk ezt meg, ami nagyon jót tett az uchiha-k hírnevének (nem mintha eddig kispályásnak tartottuk volna őket Nevet ).Amúgy meg néhányan itt kicsit túlságosan belelkesültek, ne feledjétek nem a hozzászólások mennyisége hanem a "minősége" számít...   smirksweat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8968 Dátum: 11 okt 20, 17:21:24 »

...
2. Ez szép és jó, hogy a sharinganból lesz a rinnengan, de ezzel a húzásal a Bykugan most már csak lóg a levegőben, lényegében az a klán nagyon megszivta, mert az ő dojutsuja sz*rt sem ér.
...

"Tényleg" szívás a 360°-os, mindenen átlátó térlátás, amivel látja a chakrapontokat...  Hümm-hümm

... A Senju Chakra meg az Izanagi hoz kell.

Izanagizni lehet Senju chakra nélkül is, simán csak Sharingannal.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/478/17
Itt mondja Tobi, hogy még az Uchihák is betiltották. Ahhoz pedig, hogy betilthassák tudniuk kellett használni.

...

Az elméleted ott borul, hogy Hashiramát és Tobiramát meg tudta idézni Orochimaru az Edo Tensei-jel, vagyis halottak voltak. De ha ez nem lenne elég, akkor utána Sarutobi-sensei még le is pecsételte őket a Shinigami gyomrába, ahonnan nem igazán térhetnek vissza.

igen itt a senjuk kérdése is tisztázatlan.... a másik hogy a 6 út pain 6 teste??? akkor naruto 1 úttal sem rendelkezik, én azthittem h ridoku 6 útja 6 mely szétoszlott 2 utóda közt egyenlő arányban de ha a rinegannal elő lehet hozni a 6 utat akkor mi a kérdés egyértelmű fölénye van az uchiháknak.....  Neeem

Ne keverjük a dolgokat.
Pein hat útja és Rikodou hat útja nem ugyanaz.
Pein hat útját ismerjük, láttuk is őket.
Rikodou hat útjából eddig csak a következőket ismerjük: Senju DNS, Uchiha DNS (Sharingan), Rin'negan
Persze ebbe most bekavart az, hogy a Sharingantól is el lehet jutni a Rin'neganig. De ez magában még nem cáfolja azt, hogy ne lehetnének két külön út.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 17:25:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #8969 Dátum: 11 okt 20, 17:43:05 »

Én nem hiszem, hogy a sharinganból lesz a rinnegan. Tobi mondta Sasukenak, hogy Madara csatája Hashiramával a végzet völgyében a senju dns megszerzésére irányult. Miután ez sikerült Madara eljátszotta a halálát. Egyébként nem hiszem, hogy már megvolt neki a rinnegan a csatában, azt azért Hasirama észrevette volna sztem. Én úgy gondolom, hogy a senjuk és az uchihák között kellett, hogy legyen erőegyensúly. Én úgy képzelem, hogy az uchihák kapták a sharingant és ezzel az abszolút védelmet a susanoo által, a senjuk pedig a rinnegant mint a leghatalmasabb támadófegyvert. De persze könnyen lehet, hogy tévedek. Majd kiderül. Ezért imádom a Narutót, mert egy csomót lehet agyalni rajta és engem Kishimoto még mindig meg tud lepni. Alig várom a jövő hetet.

Ez most egy kicsit off lesz de úgy érzem, hogy a shippuuden mostanában lealacsonyítja Kishimoto munkáját. Nemcsak a fillerekre gondolok hanem pl a Pein vs Kyuubi harcra amit sikerült komédiává alacsonyítani. Plusz az egész Kage találkozó történetet is elcseszték a rengeteg visszaemlékezéssel és a szöveget is átírták amikor Naruto és Sasuke találkoznak. Ott teljesen kiakadtam.

OFF vége.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!