24 júl 08, 03:15:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2373088 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
simesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #8925 Dátum: 11 okt 19, 21:03:44 »

Na még1 elmebeteg hipotézis Nevet gondoljunk bele hogy madara most milyen erős- elvileg már rinneganja is volt a Hashiramás harc előtt... ebből kiindulva vagy segítették vagy tényleg annyira erős ( ez kicsit elképzelhetetlen 1 úttal)- úgyhogy mi van ha egyáltalán nem volt semmilyen harc ?

hogy miért gondolom ezt ? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/5  itt van 1 olyan kis szösszenet hogy jobban hasonlít zetsu dns e az elsőére mint yamato előtt .. tehát már előtte is hasonlított.
Mi van ha Madara és hasisráma szépen összeálltak , hasi megalkotta Zetsut  aki madarát lemásolta a chakra alapján ( ugyebár tud ilyet ) és létrejött tobi..
valószínű hasi is észrevette madara rinneganját ( ha más nem harc közben...) és kigondoltak 1 tervet...madár halála után odaadják  a  Rinnegant Hasi feleségének 1 rokonának , 1 uzumakinak ( nagato - gondolom kell azért valamilyen szinten a kezeléséhez h a Sennin leszármazottja legyen )-mivel ha neki ültetik be mind2őt , Kakashiból kiindulva csak néha tudna 2 szemet nyitvatartani ^^ ezután majd ez a kölök (nagato ) felnő feléleszti Madarát , aki feléleszti hasist és végrehajtanak valami tervet Nevet
még1szer megjegyzem h ez annyira butaság h már nekem is fáj ^^
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #8926 Dátum: 11 okt 19, 21:25:54 »

Fantasztikus fejezetek voltak az utóbbi időben, Madara visszatérése ugye mindenki számára várható volt.
Én azt tudom elképzelni, hogy maga Rikudou sennin is vissza fog térni! És a Juubi is! Mosolyog
Egyébként van olyan leszármazott, aki megörökölte külön külön ágról Rikudout "mindenestül"?

"Egy elmélet szerint a bölcs képességei két fiatal fiúban születtek ujjá. Az egyik fiú az idősebb: a bölcs szemével erőteljes chakrával, és spirituális energiákkal rendelkezett. A fiatalabbik a bölcs testével erejével, és akaratával született. Az elmélet szerint a fiatalabb testvér volt a Senju klán őse az idősebbik pedig az Uchiha kláné. Innen ered a két klán ősi rivalizálása is."

Erre gondoltam..
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8927 Dátum: 11 okt 19, 21:32:29 »

Igen Tobi adta a Rinnengant Nagatonak és nem Madara, bár gondolom Tobi is csak egy küldönc volt Nevet Mondta is Konan halála után hogy "Vérgre visszekerült a Rinnengan a Helyére" vagy valami ilyesmi Kúl
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8928 Dátum: 11 okt 19, 22:40:31 »

valószínűnek tartom én is, hogy tobi is egyfajta zetsu, de hogy összeállt volna hasisrámával azt kétlem
nem tudom mi lesz de 1 biztos, a vége az lesz, hogy naruto fogja megoldani a helyzetet, nem azért mert kedvelem, sőt igen unszimpatikus karakter (kedvenceim Oonoki -sajna van egy olyan érzésem, hogy most el fog patkolni, kár érte-, Itachi és Tobi -amikor még dei-i fiúval szórakozott- ), hanem mert az egész sorozatnak az a címe, hogy naruto és nem mondjuk  a Shinobik háborúja, az Uchiha visszatér...bár jó fejezet cím lett volna  ikszdé

vki le tudná írni, hogy most hány út van és melyek azok, mert volt már peinci 6 útja volt már 3 út (sharingan, rinnegan és
senju) akkor most hogy is van ez, mert belekavarodtam...

ja és feltűnt már vkinek, hogy tobi új maszkján 3 lyuk van, oda mi fog kerülni (remélem hinata egyik szeme ikszdé...) - csak vicc volt
de tényleg mit fog oda rakni, vagy csak egy béna célkereszt, hogy ide dobd a kunai-t ikszdé... -ez is vicc volt
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #8929 Dátum: 11 okt 19, 23:00:01 »

hogy miért gondolom ezt ? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/5  itt van 1 olyan kis szösszenet hogy jobban hasonlít zetsu dns e az elsőére mint yamato előtt .. tehát már előtte is hasonlított.

Itt Yamato elfogása előttre gondol Sakura, azaz most, hogy az első klónjának dns-e bele került zetsuba jobban hasonlit rá.
Naplózva
Jenlain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8930 Dátum: 11 okt 19, 23:03:48 »

Szerintem Madarat itachi fogja megállítani. Emlékezzetek vissza arra, amikor Kabuto mondja, hogy Itachi messze a többiek felett áll. Ebből gondolom, hogy Itachinak még valami nagyon fontos szerepe lesz ebben a harcban
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #8931 Dátum: 11 okt 19, 23:19:43 »

Na egy kicsit vissza olvastam és 3 dolog:

1. Ahogy sokan irták Kabutot Itachi intézi el, igy megmentve a népet Madarától.

2. Ez szép és jó, hogy a sharinganból lesz a rinnengan, de ezzel a húzásal a Bykugan most már csak lóg a levegőben, lényegében az a klán nagyon megszivta, mert az ő dojutsuja sz*rt sem ér.

3. Narutonak erősödni-e kell, benne valszeg megvan 1 vagy 2 út (senju + biju), de az nem lesz elég, még a tökéletes jinchuriki sem. Lehet elcsépelt lenne, de egy dojutsut kellene kapnia, vagy a rinnengant vagy a bykugan valamilyen poweres változatátt (a mesternek be kell újitania), mert lássuk be igy bizony halál vár az egész haderőre, még akkor is ha sasuke észheztér.

(bocsi a helyesirási hibákért de orosz bilentyüzetett használok és igy is vért izzadtam 1-2 betüért, továbbá bocsi a hibás megnevezésekért is)
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #8932 Dátum: 11 okt 20, 00:05:49 »

Szerintem ez a hatalmas tömeg ami közelít az a Hold.
Tudom kicsit túlzásnak hangzik, de lehetséges, hiszen Tobi elmondása szerint a juuby lepecsételt teste benne van a Holdban, ami viszont kell majd Tobinak, így nem meglepő, hogy vki, aki rendelkezik a rinnengannal visszahozza Földre, mert ugye ki más lehetne erre képes, mint Madara /Kabuto ezért is idézhette meg, mert Tobi előtt akarta megszerezni a tízfarkú testét/.
Jah, és mielőtt vki megkérdezné, hogy mikor mondta ezt Tobi, annak tessék: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15
Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8933 Dátum: 11 okt 20, 05:37:52 »

igen ez jó kérdés hogy akkor melyik is a hat út ez nekem sem tiszta  Gondolkozik
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8934 Dátum: 11 okt 20, 06:06:22 »

Szerintem az lesz amit korábban is írtak, hogy ez az Izanagi. Se nem hold, se nem chibaku, hanem egy képzelet által megformált, a Rinnegan+Uchia chakra+Senju chakra által valóságossá tett anyag. Hogy ezt miből gondolom?

Tipp: Tudjuk hogy Madara Hasirama harc előtt érte el a Rinnegant. Valamint tudjuk, hogy  harc közben lopta el a DNS-ét. Ergo, szimpla Uchiha erő is elég hogy valaki elérje a RInnegant. A Senju Chakra meg az Izanagi hoz kell.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8935 Dátum: 11 okt 20, 06:57:03 »

Szerintem az lesz amit korábban is írtak, hogy ez az Izanagi. Se nem hold, se nem chibaku, hanem egy képzelet által megformált, a Rinnegan+Uchia chakra+Senju chakra által valóságossá tett anyag. Hogy ezt miből gondolom?

Tipp: Tudjuk hogy Madara Hasirama harc előtt érte el a Rinnegant. Valamint tudjuk, hogy  harc közben lopta el a DNS-ét. Ergo, szimpla Uchiha erő is elég hogy valaki elérje a RInnegant. A Senju Chakra meg az Izanagi hoz kell.

"Tudjuk, hogy Madara Hasirama harc előtt érte el a Rinnegant" - ezt melyik mangában olvastad???
azt tudom hogy az benne van a mangában, hogy harc közben ellopta Hasisrámának a dns-ét, mert azt mondja tobi, de hogy a harc alatt meglett volna neki az Rin azt kétlem
hogy Izanagi simán meglehet, de akkor nem kéne az egyik szemének örökre bezáródnia??? mert tobi is képes volt erre a trükkre pedig ha minden igaz neki csak sima Sh-ja van és az egyik szeme be is csukódott...

na annyit még, hogy mivan akkor, ha az uchihák örökölték a képességet, hogy a szemükkel irányítsák a bijuu-kat a senjuk pedig azt hogy a tökéletes tárolójuk legyenek http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15 -hogy elfoljtsa ezt az erőt a saját testébe pecsételte -saját test - senjuk örökölték a sennin testét...
+ mi van ha amibe a Juubi teste van az nem is a hold, hanem az amit madara most a susanoo-jával megidéztetett, csak a sok okos azt hitte, hogy az a hold és így kapott szárnyra ez a szóbeszéd...
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8936 Dátum: 11 okt 20, 07:52:53 »

Nagyon jó kis rész volt. Erre nem nagyon lehetett számítani, Madara, tényleg az Uchihák legjobbja volt, ezen a szinten. Most már érthető, hogy hogyan adhatta Tobi Nagatonak a szemeket, valszeg azok magának Madarának a szemei, de hogy miért pont Nagato lett kiválasztva erre? az még rejtély...

Arra viszont még ne vegyen senki mérget, hogy Hashirama ellen is ezekkel a szemekkel vonult fel. Mivel ismerte Nagato-t, tényleg nem halt meg a harcban akkor, ő viszont mondta, hogy a halála előtt ébredt fel benne ez, csak az edo tenseie különleges, gondolom megmaradtak az különleges új szemek, viszont a test maradt a fiatal erős változat.

Amúgy meg kis észrevétel: Madara simán háríthatta volna a Rasen Shurikent a Susanooval, csak ismét aktiválnia kellett volna....De ő magasabbra kapcsolt és kijelentette, hogy ez már túl sok volt.....ergo, az rs elég sokat ér a Susanoo ellen, hátha még a bijuu bomba is elkészül...

A másik, ami kicsit zavaró, hogy Naruto nem tud már a fáklyás üzemmódba kapcsolni, nyilván Kishi nem akarja lelőni a poént, hogy Narutonak mennyi esélye lenne úgy, mert akkor Spoilert látnánk a Naruto vs Sasukéból, de azért mégis valami apróság jöhetne. Nevet

És végül megmaradt a kérdések kérdése, ki a fene lehet Ő, vagyis Tobi?!
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #8937 Dátum: 11 okt 20, 08:07:06 »

Uram atyám! Nem mostanában volt mikor utoljára ennyire fel lettem tüzelve a mangával kapcsolatban, csak olvastam, mint valami kötelező heti adagot, de ez a  rész nagyon... juj... Egyébként is nagy Uchiha fan vagyok no de Madara bá' bizony túltett a fantáziámon. Kicsit túl vannak tápolva ezek az Uchihák nem? Sebaj, ide nekem minddel! Nyelvesít
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
szuperpocok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8938 Dátum: 11 okt 20, 09:28:06 »

Sokan nem értik, hogy micsoda is pontosan az a "Sage of the six path" Vagyis a hat út aminek elérését a Rinnegan teszi lehetővé.
Kishimoto nagyon sok mitológiai elemet ültetett bele a történetbe különböző vallásokból, mint Rowling a Harry Potterbe.
Ahoz, hogy meg lehessen érteni azt, hogy mire is képes a Rinnegan ahoz kell egy kis Buddhizmus.
A Rinnegan másik neve angolul "Samsara eyes". A samsara az nem más mint a létezés különböző síkjai a világon.
1. Deva: ez az isteni/mennyei sík
2. Asura: démoni sík
3. Emberi sík
4. Állati sík
5. Preta: szellemi sík
6. Naraka: a pokoli sík

Mind a hat Pein ezeket testesítette meg. Yahiko volt a legfelsőbb az isteni sík. Azt sejtem, hogy mind a 6 sík különböző erőket rejt. De hogy pontosan miket azt nem tudom. Mindegyikre jellemző valami sajátosság.
Az isteni sík ereje volt a Shinra Tensei(vagy mi) vagyis az a kemény lökéshullám amivel Yahiko/Pein letarolta konohát.
A szellemi sík ereje az amivel el lehet nyelni akármilyen támadást.
És az, hogy mindezen erő elérhető bármelyik Uchiha számára az eléggé gáz Ördögi
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #8939 Dátum: 11 okt 20, 10:29:15 »

azért azt most megtudtuk amit eddig is tudtunk, hogy a rinnegan a legnagyobb dó jutsu!

byakagun-> sharingan->rinnegan.

Szerintem Tobi a Madara szemeit adta oda Nagatónak, és most ott van az ő bal szemébe Mosolyog

Kicsit azt sem értem még hogy mikor nagato csepp gyerek volt és felidegesítette magát mikor megölték a szüleit akkor dzsiraia szenszej látta hogy rinneganja van. tobicsek már akkor odata neki a szemeket? höh mind1.

Hogy Ki is az a Tobi, Tudja a Búbánat. Mosolyog Kiderű
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!