24 júl 08, 02:56:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2373065 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8940 Dátum: 11 okt 20, 10:55:15 »

A byakugan szerintem nem ide tartozik, arról nem volt szó, hogy abból lehet sharingan-t csinálni.

Viszont fura, hogy Edo Madara, és Kabuto is úgy hivatkozik Tobi-ra hogy Ő. Váá. ez egyre érdekesebb.
És az az utolsó jutsu? Engem rögtön arra emlékezett amikor Naruto elnyomta a Kyuubit. Annak a végén volt egy olyan hogy a fekete chakra gömböt átváltoztatta földszerű izévé és széthullott. Lehet amit most Madara csinál az is egyfajta Izanagi. Ép teremt. Nevet
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8941 Dátum: 11 okt 20, 12:44:41 »

Lehet most Naruto megprobája a Bijuu Bombát és sikerül...ezzel megmenti a csapatot Nevet
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #8942 Dátum: 11 okt 20, 12:57:49 »

Leesett az állam, és a földön maradt! Kíváncsian várom a folytatást!
De álljunk csak meg egy pillanatra! Tehát ha jól értem, Nagato csak valamilyen C-szintű Rinnegannal rendelkezett - feltételezem, hogy Rikodué S, Madaráé A szintű - továbbá a 2 Mangekyou egyesítéséből lesz a FMS, de ha valaki átlépi a korlátait, az már Rinnegan. Namármost, egyet kell értenem egy korábbi hozzászólással, hogy akkor Nagato valszeg Madara Rinneganját birtokolta, és így már én is némileg az "öccs" elmélet felé hajlok Tobival kapcsolatban - "Csak visszaveszem, ami az enyém volt." Mondta, amikor elvette Nagato szemeit (ha az ő szemeit is felhasználták a létrehozására) - de továbbra sem tudom, hogy akkor most mi van?!? És főleg, ha Madara ilyen tápos, ki volt olyan erős, hogy "legyakja"?!?
Naplózva
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8943 Dátum: 11 okt 20, 12:58:49 »

Gyerekek!!!!

Több sebből is vérzik az a verzió hogy egy uchiha keze lenne a dologban, csupán egy nyamvadt sharingan utal erre, amit valljuk be más is használhat. Én sokkal inkább a senjuk-ra terelném a figyelmeteket, akiknek ugye fontos volt az uchiha klán veszte, mert ugye Hashirama és Madara csetepatéja közben kiderült hogy az uchihák - mint a csillagharcosok - képesek felszívni magukat egy magasabb szintre. Madarát ezért is kellett kiszórni olyan gyorsan, nehogy a többi uchiha tudomására jusson.
Na most vegyünk egy kb. isteni hatalommal rendelkező Madarát, aki a sharingant a rinengant, és a Kyuubi-t birtokolja.
Aztán egy Hashiramát aki köztudottan faelemet használ, magyarán életet tud teremteni, és nagyon úgy tűnik hogy gyűjtögeti a Bijuu-kat , de sharingan nélkül a Kyuubit nem tudja megszerezni Mosolyog .
Hashirama és öccse Tobirama közt vacilálok állandóan.

Hashirama: Faeleme biztosíthatja neki a rendkívüli életerőt, magyarázhatja Tobi leszakadt karjának pótlását, a génmanipulációt Zetsunál illetve a sok klónt. Halála tisztázatlan, de eljátszhatta egy klónnal is. /Erre bizonyíték lehet Zetsu képessége amellyel tökéletes másolatot tud létrehozni. / Ezen felül mindent tudhat az uchihákról és a történelemről, így eladhatja magát Madarának egy szerzett sharingannal. Ellene szól hogy a bijuu-kat szétosztotta "halála" előtt, de lehet hogy csak azért hogy ne egy kézben öszpontosuljanak, és így később könnyebben visszaszerezhetők.
Tobirama: Mellette szól minden ami a bátya mellett, ha a nyomdokaiba akart lépni. Ellene, hogy fehér a haja. Mosolyog

A senjuk ellen szól az is hogy Kabuto, valójában Madara bemutatásával győzte meg Tobi-t, aki mondhatni az egyetlen valódi ellenfél volt számára, és azonnal lebuktathatná. Mindemellett én Hashirama-ra szavazok!

És igen! Madara öccse is tutira beleillik a képbe! Mosolyog

Remélem ezzel sikerült egy kis elgondolkoztató alternatívát mutatnom nektek. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 13:02:08 írta hatakiri » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8944 Dátum: 11 okt 20, 13:05:05 »

"Több sebből is vérzik az a verzió hogy egy uchiha keze lenne a dologban, csupán egy nyamvadt sharingan utal erre, amit valljuk be más is használhat."
De ha nem lenne uchiha (vagy senju) akk a teste nem bírná a folyamatos használatot, lásd kakashi. mostanában tobinak pedig folyton látszik a sharniganja, a rinneganról nem is beszélve. a senjuk meg eddig a jófiút játszották, és annak meg mi értelem volna, ha a jófiúk (senju) és a rosszfiúk (uchiha) is tombolni akarnának?

szerk.: és ha hashirama eljátszotta a halálát,mégis hogy tudták volna magidézni, majd lepecsételni (örökre)? ő 100, hogy halott, mint a kő. esetleg egy rokona? ugyan melyik senju híres még rajta kívül? ugye madarát az egekig magasztálták, hogy ilyen-olya tápos, etc., tehát ennek is valami híresnek kell lennie...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 13:10:23 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8945 Dátum: 11 okt 20, 13:18:42 »

igen itt a senjuk kérdése is tisztázatlan.... a másik hogy a 6 út pain 6 teste??? akkor naruto 1 úttal sem rendelkezik, én azthittem h ridoku 6 útja 6 mely szétoszlott 2 utóda közt egyenlő arányban de ha a rinegannal elő lehet hozni a 6 utat akkor mi a kérdés egyértelmű fölénye van az uchiháknak.....  Neeem
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #8946 Dátum: 11 okt 20, 13:19:49 »

Ez a mostani rész nagyon ütött Nevet
Madara brutális nem akármilyen tűz jutsut mutatott meg nekünk. A Susanoo-ja nagyon komoly, de azt végképp nem számítottam, hogy Rinneganja is van, igaz a halála előtt kapta meg. Naruto-ék nagy bajban vannak, nem tudom hogy fogják megállítani a meteort és madarát. Azon csodálkozok, hogy Hashirama hogyan győzte le őt. Jó lenne, ha Kishi megmutatná a harcot.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8947 Dátum: 11 okt 20, 13:26:04 »

Tuti meg mutatja majd Nevet az az eddigi Naruto történelem legnagyobb harca, és sok mindent kilehet hozni belőle , valamint kezd értelmet nyerni az elméletem mert úgy tűnik Tobit is ismeri akárcsak Nagato-t. Tuti úgy lesz majd ,hogy Ita megtöri a jutsut , és madara lelke felszabadul de visszatér majd még amikor a "terv" teljes lesz.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8948 Dátum: 11 okt 20, 13:41:02 »

Hát ez valami eszméletlen fejezet volt.Madara nagyon brutál,és jelenlegi tudásunk szerint 3 utat birtokol,denem tartom elképzelhetetlennek,hogy mind a 6-ot.Ugyanis:ugye megküzdött hashiramával,aki elverte.De:mivan hahashirama is több úttal rendelkezett?Ha belegondolunk,madara uchiha,és senju dns nélkül 2 útja volt(rinnengan,uchiha vér) vagyis lehet hogy hashirama is annyira tehetséges volt,hogy több utat felébresztett magában,és ezért felvette a harcot madarával és a kyuubival egszerre.Gondolkozzatokel az elméletemen...
Amúgy az utolsó lapon madara izanagival létrehozott kreálmányát láthatjuk szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 20, 13:41:52 írta IndianA » Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #8949 Dátum: 11 okt 20, 13:47:05 »

miért ha már van rineganod akkor az izanagit használhatod bármikor szemveszteség nélkül? de az utak továbbra sem tiszták mert tobi aztmondja h neki van 3 az uchiha a senju mega rinegan akkor van még 3 út... ami továbbra sincs meg
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8950 Dátum: 11 okt 20, 13:53:54 »

Nekem ebből a manga fejezetből az jön le, hogy hashirama gyengébb volt mint a mostani madara aki harcol a narutoékkal. Hogy miért? Mert kabuto mondta, hogy megcsinálta, hogy azt a formát hozza vissza ami a fénykorába volt, szóval ez azt jelenti, hogy ha hashiramától kikapott az a halál előtti pillanat, edo tensei viszont azt hozza vissza a halál előtti pillanatot, de kabuto megcsinálta, hogy a fénykorába lévőt hozza vissza és ezért csodálkozott madara. Szóval ha hashirama elleni vívott harcba halt meg akkor nem akkor volt formába amikor a hashirama ellen harcolt, de van még egy dolog. Már pedig az, hogy lehet, hogy a hashirama elleni harcba volt fénykorába és nem halt meg csak tetette a halálát és öregen halhatott meg, de mivel hashirama ellen súlyos sebeket szerezhetett és mivel öregedett ezért nem lehetett hashirama harc után a fénykorába, hiába lett meg a rinneganja a halála előtt ha a teste nem volt fénykorába. Szóval nekem az jön le ezekből, hogy hashirama nem a rinneganos madarát verte el ami most a narutoékkal harcol, hanem egy FMS-el rendelkezőtt.
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #8951 Dátum: 11 okt 20, 14:07:54 »

Amit Mach5 ír, az nagyon valószínű, pontosabban: azért rendezhette meg Madara a halálát, mert mielőtt Hashirama "megölte" őt, felébredt a Rinneganja. Viszont ezekből az utak közül csak 3mat ismerünk (igaz, egy korábbi elméletem volt arról, hogy a remete-mód, és az Uzumaki-vérvonal jó eséllyel pályázik a következő 2re), és a feltámasztott Madara láthatóan csak 2vel rendelkezik, csak Tobinak van 3, abból is a fa-elem csak passzív képesség nála! Ja, és a sennin gyerekei, fia volt kettő, lányokról nem tudunk, de attól még lehettek, és az idősebbik fiú a sennin szemeit örökölte - ha kikeresitek a mangában, akkor láthatjátok, hogy az se nem rinnegan se nem sharingan, szerintem Kishi nem véletlenül fogalmazott és rajzolt így!
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8952 Dátum: 11 okt 20, 14:22:25 »

Uramisten! Nagyon jó fejezet volt Nevet Hogy bevannak már rosálva Madarától. És a fordulat tökéletes sharingan-> Rinnengan Nevet:D Szal Sasukenak is tuti meglessz Mosolyog Végre ujra felkeltette a manga a figyelmem, és nézni fogom Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #8953 Dátum: 11 okt 20, 14:23:49 »

Na végre! Egy jó fordulat a mangában Nevet Rinnegan.. áh ez nagyon tetszett! na de vajon akkor Shodai milyen erős lehetett? O_O
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8954 Dátum: 11 okt 20, 14:27:19 »

Emberek , mért kell hashiramát le nézni? Madara kijelentette hogy ő volt az egyetlen ember, akire felnézett és tisztelt.. riválisa volt, ha egyik nemzet felbérelte a senjukat, a másik az uchihákat.Valamivel kiérdelemte madara tiszteletét, és mi mással ha nem erővel..Illetőleg a végső harcuk, ahol harcoltak,a végzet völgye is a harc következtében alakult ki.Tuti hogy majdnem, vagy kicsit még erősebb is volt mint madara, ez nem kétség.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!