24 okt 06, 06:15:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487288 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Cele713
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #8895 Dátum: 11 okt 19, 17:25:01 »

Itachi használ egy genjutsut és Kabutó már azt se tudja mit csinál, nem hiába nem tudta Orochimaru sem megszerezni a testét, szval szerintem Itachi elintézi Kabutót majd aztán Saskét elfenekeli XDXDXD
Naplózva




Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8896 Dátum: 11 okt 19, 17:28:19 »

Hát csak ismételni tudom az előttem szólókat.Nagyon durva fejezet volt!  Ohh My God Én is úgy gondolom ahogy előttem néhányan.Madara nem halt meg az Elsővel való csatájában, túlélte, szerzett egy kis senju dns-t, magába pakolta valahogy előhozta a Rinnegan-t, találkozott Itachi-val, kiirtották az Uchiha-kat "megalkotta" Tobi-t és aztán meghalt mivel már vagy "ezeréves" volt. Nevet Nagato is tőle kapta a szemét és azért is volt állandóan "online" üzemmódban mert nem igazi Uchiha (csakúgy mint Kakashi).Mivel óriási chakra mennyisége van ezért nem merül le olyan gyorsan mint a mi copy ninjank. Csak most Kabuto kicsit belerondított a képbe, egy "picit".  Ördögi Hát durva amit Kishi leművelt most!  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 17:29:20 írta tibee77 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8897 Dátum: 11 okt 19, 17:37:26 »

Szóval azt mondod azok az uchihák érhetik el a rinnegant akik felébresztették a ems-t + van bennük senju dns?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8898 Dátum: 11 okt 19, 17:39:07 »

Még ezt nem tudni, csak anyit hogy madara a halála előtt érte el a rinnnegant.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #8899 Dátum: 11 okt 19, 17:41:58 »

bocs hogy ilyen hülyeséget kérdezek de most az ems és az fms között mi a különbség?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8900 Dátum: 11 okt 19, 17:46:45 »

Én nem úgy ismerem kabutot hogy csak úgy hogy "ja úgy lehet megtörni hogy használd rajtam a sharinganodat és formáltasd meg a kígyó majom ló láma disznó pecsétet és megtörik" Nevet Kabuto ennél sokkal okosabb és Itachi úgy fel fog sülni hogy öööö.... nagyon. Kabuto mindig mindenkinél 1 lépéssel előbb járt megjön Itachi maximum annyi történik hogy nem fogja tudni uralni a bábokat , bár ez is elég nagy hátrány.
Nagyon fasza a fejezet 100%-osan meg vagyok elégedve ezt vártam. Volt benne harc magyarázás MUU gaara OOnoki MADARA.

Itara! Itachi Edo tensei által kinyírhatatlan, Kabuto nem tudja uralni,  MS és ott a Susanoo-ja egy rakás genjutsu+MS szintű genjutsu, és Amaterasu! Meséld már hogyan tudna felsűlni?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8901 Dátum: 11 okt 19, 17:47:06 »

Semmi a fms és az ems ugyan az csak pár ember kitalálta hogy olyan hogy fms nem létezik meg stb. ,de szerintem mindegy hogy fms-t vagy ems-t írunk.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #8902 Dátum: 11 okt 19, 17:52:02 »

hú basszus, én nem tok ennyit visszaolvasni smirksweat
szóval ismétlem a kérdést: hol néztétek ti meg a mangát??
linket pls.
ja és ha azért nem találom mert chakra kitörölte akk előre sry chakra bow
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8903 Dátum: 11 okt 19, 17:52:40 »

Mert az Fms minek a rövidítése?Nevet Ems azt vágom, de fms nem xD Forever mangekyou? mangastream.com..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8904 Dátum: 11 okt 19, 17:55:10 »

Fuumetsu mangekyou sharingan, bár ez itt kicsit off.
Ami a fejezetet illeti... nagyon durva lett. Nevet Én már nem tudom mit gondoljak az utakról, a rinneganról, a sharinganról, meg az egész Uchiha-Senju dologról... sikerült teljesen összezavarni Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #8905 Dátum: 11 okt 19, 18:00:44 »

Hát gyerekek, azt hiszem szinte mindenki nevében beszélhetek, amikor azt mondom, hogy erre nem számítottam. Azt tudtam, hogy Madara überdurva volt, de hogy annyira felfejlessze magát, hogy a Sharinganja átalakauljon Rinneganná.. ez még csak fel sem merült bennem. Nagyon tetszett ez a megoldás Kishitől Mosolyog Mondjuk hogy még egy egyszerű tűztámadása is ennyire pusztító legyen, hát le a kalappal az öreg előtt. Az meg külön szimpatikus volt, hogy Ōnoki és Gaara ilyen jól kezdenek összedolgozni. Az a hármas kombó, ami nyomtak, az mesteri volt ^^
Az utolsó képen a technika mellesleg egy Chibaku Tensei v 2.0 akar lenni?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 19, 18:06:53 írta MoonTiger » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8906 Dátum: 11 okt 19, 18:04:48 »

Arra vagyok kiváncsi, hogy ha a Sennin leszármazotja Madara ilyen erős akkor a senjuknak mi jutott?
Kezdettől fogva az Uchiha Klán volt a mozgatórugója mindennek, ha Kishi fontosnak tartja, akkor majd kitér rájuk bővebben.

Mindig volt valaki aki megállította őket.
Volt, a háborúban egyenlőként küzdöttek, Konohában pedig a sajátjaik fordultak ellenük. Nagy szerencse ez utóbbinak hogy Shizui és Itachi is ugyanazt a nonsense eszmét vallotta...

Remélem Narutoban feléled ez az erő, vagy a Kyubbi támogatja már csak azért is mert nem akar újra Madara csicskája lenni.
Egy olyan csicskása, aki egy rámen zabáló, természetéből adódóan agyhalott hülye gyerek, kinek IQ-ja még Bee haverjával együtt sem éri el egy átlagos meztelen csigáét, vagy egy olyas valaki csicskása aki csatából csatából vezeti, kiélheti vérszomját és gyűlöletét, ami a lényét képezi. Nem nehéz a kérdés.

A másik Kabuto azt mondja végre megérinthetem Isten erejét. Tulajdonképpen mi a s**rról beszél?
A rinnegan erejéről vagy valami ennél is nagyobbról?
Az utolsó képen? Kabuto azt mondja, hogy végre láthatja Isten erejének egyrészét. Nem mindennap potyognak ilyen dolgok az égből.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #8907 Dátum: 11 okt 19, 18:05:38 »

 Azt hiszem ezzel a Tobi egy Madara klón verzió ugrott is. Egyrészt csodálkozott, hogy ő ( Tobi ) visszahozta őt, másrészt ha Tobi valóban az ő klónja lenne akkor alapból meglett volna neki a Rinengan, és nem kellett volna benyulnia Nagato-tól.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #8908 Dátum: 11 okt 19, 18:12:43 »

OFF: Remélem azokat már rég kirúgták mert akik azt a harcot csinálták velem nagyon kiszúrtak és szerintem nemcsak velem.

ON: Hát ez egy nagyon beteg rész volt nekem nagyon tetszett örülök neki hogy naruto nem esik neki tízezer féle rasengantechnikával mert akkor elveszne a varázs Nevet az hogy még az eredeti formájánál is táposabb lett madara az pedig külön tetszik !! Az egyesített shinobi haderők felköthetik a felkötnivalót!
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8909 Dátum: 11 okt 19, 18:25:41 »

...
A fejezet nagyon tetszett. Végre letisztázódott a két szemtechnika. Durva ez a Madara csávó.....
A Susanoo hasonlít a tároló szoborra....

Végre nem csak nekem tűnt fel. Madara Susanoojának bőre olyan "bordás", mint a Gedou Mazou. Lehet, hogy a szobor valakinek a megkövült Susanooja...?

... Bár akkor még "csak" FMS-e volt hisz a halál előtti pillanatba lett madarának rinnegan szóval lehet a hashirama pont megölte és úgy halt meg. ...

Csak annyit tudunk, hogy "röviddel halála előtt" ébredt fel a Rin'neganja. A "röviddel" meg lehet pár hét vagy hónap is.

...
UI: Nagatonak csak 1 út volt meg a három közül és mire volt képes!! Madara kettővel rendelkezik eleve, amit Tobi sosem fog űberelni! Érdekesen beszélt  mind Madara , mind Kabuto Tobiról afféle "mindketten tudjuk ki is a kamu Madara" utalás!

Tobinak most elvileg 3 útja van (Uchiha és Senju DNS-ek és a Rin'negan). Vagyis máris Madara szintjén van, legalábbis utak számában.

ÁLLJATOK MÁR ÜRESBE!
...

Moderátor:
Vegyél vissza kicsit, mert hidd el, nem túl jó 2 hétig csak olvasni a fórumot. Mosolyog Nem ez az első eset, hogy ilyesmi miatt figyelmeztetlek. Ez egy fórum, ahol normális formába öntve mindenki leírhatja a véleményét, még ha az néha katyvasz is, még te is.


...
UI: Egyre jobban körvonalazódik a fejemben , hogy Tobit Madara hagyta hátra egy terv érdekében amit Kabuto tört meg azzal , hogy ideje korán felébresztette őt. ...

Ez egy jó meglátás, mivel Madara is valami tervet emleget.

bocs hogy ilyen hülyeséget kérdezek de most az ems és az fms között mi a különbség?

Az egyik az angol, a másik az eredeti japán név.

Angol: EMS = Eternal Mangekyou Sharingan = Örök Mangekyou Sharingan
Japán: FMS = Fumetsu Mangekyou Sharingan = Örök Mangekyou Sharingan

Én úgy vagyok vele, hogy bár technikailag mindkettő helyes és ugyanazt jelenti, de ha már nem a magyar megfelelőt használjuk (Örök MS), akkor érdemesebb a japán (FMS), mert csak az az eredeti neve. Mosolyog

____________________________

Madara bedobta magát... Nesze neked Éhes Szellem Birodalom útja. o.O Nevet

Az a "kavics" a fejezet végén a Holdnak túl "kicsit"... Lehet egy meteor az űrből (ikszdé) vagy egy félig kész Izanagi, ami még "csak" tárgyakat tud létrehozni...
De ezt nem sok minden fogja tudni megállítani. Esetleg csak maga Madara (mondjuk Kabuto utasítására) vagy esetleg egy(-két) Bijuu-bomba és talán Oonokinak valami hiper-szuper-végső por elem jutsuja...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!