24 szep 21, 03:38:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470857 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8775 Dátum: 11 okt 14, 14:13:27 »

Elég ha csak Yamatora gondolsz mint Orochimaru kísérleti patkányára és arra amit Yamato Narutonak mesélt a faelemmel kapcsolatban.
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8776 Dátum: 11 okt 14, 15:47:10 »

Szerintem teljesen értelmetlen azon filózni hogy Madara vagy Hashirama volt az erősebb számtalanszor összecsaptak ez arra utal hogy nagyábol egy szinten alhattak sőt később a két klán szövetséget is kötött szóval mindkettő tartott a másiktól másik meg hogy  Madara nem halt meg abba a harcban hiszen ismerte a kiskorú Nagatot aki jóval ez a harc után született szóval vagy Tobinak van igaza és tényleg csak kamu harcvolt ez kettejük között vagy talán lepaktáltak egymással? ikszdé
De egy biztos Madara jóval Gaara vagy a vén Onoki felett áll rajtuk kívül meg maradt egy kimerült Naruto klón a többiek meg eddig is csak golyó fogónak voltak jók ebben a harcban és Madara nem lesz olyan segítő kész mint az eddigi Kagék voltak hiszen velük ellentétben neki igen is van oka harcolni >.<#
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8777 Dátum: 11 okt 14, 15:58:56 »

Szerintem nem tudhatjuk egyenlőre, hogy ez az edo zombi Madara, hogyan állhat Tobi Madara ellenében. Szóval lehet, hogy nemigazán fogják szeretni egymást ha összefutnak. Márpedig Tobi is erre tart. Itt például nálam mindjárt felmerült egy olyan kérdés is, hogy Tobi semmit sem tudott az Edo Tensei-ről, míg ez az edos Madara azonnal tudta, hogy micsoda jutsu is. Persze tudhatta hiszen a 2. hokage technikája volt, így majdnem egy időszakban éltek. Sőt a rosszallása is kiérződött a szövegéből. Viszont Tobi nem tudta ha jól emlékszem.
Naplózva
sajtmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8778 Dátum: 11 okt 14, 16:01:13 »

Idézet
Használhatta a föld és víz elemeket is szabadon, nemcsak a fát.

Bocs belinkelnéd azt a mangaszámot ahol ott van, hogy föld és víz elemet is bírta használni a hashirama? Mert nem emlékszem ilyenre.


alapbol vegyük azt hogy a fa elem azért használható mivel rendelkezik a föld és a víz elemmel is, és igaz olcsó megfogalmazás de "azokból nőnek a fák stb." és így egyértelmű, de emlékezz vissza mikor Yamato rasen shuriken edzésén készített egy hatalmas vízesést hogy megemelte a földet és stb, linket hirtelen nemtaláltam max vki bedobja (:

+ 5 alap elem van : föld, víz, tűz, levegő, villám (itt pl. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/333/14 )
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8779 Dátum: 11 okt 14, 17:00:03 »

Igen és azt honnan tudod ,hogy az FMSel kap újabb képességeket ?Egyáltalán nem tudjuk még mire képes az a doujutsu.
hashirama meg Madara valóban egy erőske lehetnek ,pont ahogy mondták a két klán számtalanszor összecsapott egymással.Hogy ott mi történhetett a végzet völgyében az meg még kérdőjeles.

naruto96ricsmond az meg ott pont ,hogy sima sharingan ,nem kell bele magyarázni semmit ,ezenfelül a manga az alap nem pedig az anime.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8780 Dátum: 11 okt 14, 17:12:04 »

titus: pl.: Itachi tudta az amateratsut, a susannoot, és a tsykuyamit, és szöcske csak az amaterasut tudta,meg a formálását. de mivel itachi mintabátyó, mielőtt feldobta volna a pacsker, ezért odatah a szeme képességeit, szöcskének, szal így már az eddig felsoroltakkal mind rendelkezik. Szal két erősből egy még erősebb jön létre ^^"

Am arra kíváncs lennék, hogy tobi (már majdnem madarát írtam megszokásból >.<) honna szerzi az instant rinneganokat... Meg mit kezde az X-jinchuurikivel? mert a bijuujuk nélkül nem olyan tápok mint régen... mm a jinchuuk ált. a bijuujuk erejére támaszkodnak nagy részben, így most igaz, hogy lett 1 sharinganjuk, meg egy rinneganjuk, de... :S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8781 Dátum: 11 okt 14, 18:10:39 »

Na erre én is szeretnék reagálni..
1, én csak poénból írtam hogy Tobi ölte meg (de szerintem ez az írásomból látszik is smirksweat) és milyen több száz év max 20-30 év(Nagato kölyök kora óta halhatott meg)...
2, Kabuto valóban talizmánok segítségével irányítja az edos zombikat ugyan úgy mint anno Orochimaru is tette
3, ez egy kulturált téma meg köszönnénk ha ehhez mérten reagálnál mások írására bow
Naplózva
Sakkosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8782 Dátum: 11 okt 14, 18:50:02 »

Leírtam Rasen shurikenbe is a véleményem most ide is (lehet nem vág ide de nem akarom hogy elvesszen a gondolatmenetem)

Elég sok "zavart" ember van itt... akik azt hiszik hogy Obito Tobi... Nem gondoltam volna hogy az ütőkártyát idézi meg MÚÚÚ de hát ez van. Tudásunkat ezzel a fejezettel bővülve kijelenthetjük hogy ki az a 2 ember aki tobi lehet.
Most mondom kik NEM:

OBITO-Szerintem ezt nem kell indokolnom aki meg nem érti az olvassa végig az előző összes mangafejezetet meg az 559-hez írt hsz.-eket. ha már ennyire nem tudja összerakni a képet...

MADARA- Mivel csak azt az embert lehet megidézni akinek a lelke a túlvilágon van és Madarat ugye megidézték... A lélekszakítós marhaságok nem megfelelők... Ez nem Harry Potter. Csak olyannak lehet visszahívni a lelkét a túlvilágról akinek ott is van... HA ez nem lenne elég akkor gondoljatok Orochimarura. ORochimaru lelke kabuto-ba lett belepecsételve tehát a lelke még nincs egészében a túlvilágon... Összefoglalva nem lehet Madara mert csak halottat lehet megidézni túlvilágról... Ha kettétszakította volna a lelkét (Ami badarság...) Akkor eleve nem lehetett volna megidézni...

Tulajdonképpen hogy ez a két ember ki lett zárva kevesen maradtak... (Az ilyen Orochimaru meg Hashirama van a masz mögött arra nem válaszolok elég komolytalanok... Bár Chuck Norris az esélyes )

Ki van a Maszk mögött??
2 lehetőség van a valószínűtlenebbel kezdem...

Madara öccse (Izuna): Nem valószínű hogy ő az... semmit nem tudunk róla... Hogy élt volna eddig...? Hogy nem ölték meg a Senjuk... eleve gyengébb volt mint Madara...)Legalábbis akkor gyengébb volt) Meg eleve semmit nem tudunk róla... De azért az esély meg van rá...

Uchiha Kagami- Ő a mi Tobink

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/481/2 -Kép
Legalábbis ez a legvalószínübb. Tobi a ráncai alapján már öreg kb 70 éves... Pont mint Sandaime lenne. Tobi kiválóan használ tér-idő jutsukat. Kagami a 2. Hokage tanítványa aki kiválóan használta a tér-idő jutsukat. Ő az egyetlen Uchiha akire ráillik ez az egész tehát kor + erő (pont kijön minden). Orochimaruval való ismerettség is bejön így.

Néhány zárómegjegyzés: Tobinak EI-je van =Eternal Izanagi=)Örök Izanagi. Nem csukódik le a szeme az Izanagi használat után mert megvan benne az Uchiha és a Senju "rész" is. (Még vmit akartam de elfelejtettem)

Már csak az nem áll össze hogy Miért adja ki magát Madarának és Mi az indítéka...

Amit tudunk Madara(úgyértem igazi madara) nem rég még élt mert ismerte nagatót, valamint Kisame visszaemlékezésnél is ő szerepel... nem akkarok hosszú fejtegetésekbe kezdeni már ez is épp elég hosszú de a teóriám:

Madara-t legyőzte Hashirama; de Madara megszerezte Hashirama DNS-ét.(Nagato-t ismerte nem tudjuik honnan de biztos ne azért emlegette mert azthitte őtámasztotta fel mert azthiszem csak a "frissen" megölteket lehet feltámasztani(viszahívni beléjük a lelküket)). Madara eltűnt. Kagami az ő tanítványa aki beszivárgott a Senjuk közé közvetlen a 2.-ik Hokagéhoz... Végig ott volt. Késöbb megölte Madarat hogy megszerezze a hatalmát; Vagy hogy ne legyen útban. Most pedig mindenütt Madaranak adja ki magát mivel mindent tud róla így nem áll nehezére hazudozni...

Ez az én Science Fiction-om... Én így gondolom de nem kell komolyan venni Abban elég biztos vagyok hogy Kagami Tobi az indítékai és a sztori hogy ő Madara az már csak találgatás... Nem írtam volna ide ennyit csak már feltolta a pumpát ez a sok Obito=Tobi vélemény. Nem kell letorkolni engem csak kifejtettem a véleményem.- Capabor (Sakkosy)
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8783 Dátum: 11 okt 14, 18:56:27 »

Már nem azért,de el lehet csitulni,mert te is orbitális baromságokat írtál. MI az hogy hashirama a bijuu-t meg madarát is hazavágta?ez egy rohadt nagy baromság. Uzumaki Kushina, naruto anyja elmondta,hogy az egész küzdelem alatt hashirama oldalán harcolt a 9farkú,csak azért mert hashirama fan vgy nem kell mindenféle fanficceket szerkeszteni, okoskám.

Egy kicsit vegyél vissza légyszíves. Annyit kértem, hogy aki cáfolja az egyik állításom vagy másét, az támassza alá. Lehet, hogy te más mangát olvasol, de itt nem azt mondja Kushina, hogy végig Hashirama oldalán állt a róka, sőt:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6

Idéznék meg egy korábbi hozzászólást amivel én is egyetértek:
Csak ezzel az a baj, hogy nem Hashirama hozta/idézte a harctérre a rókát hanem Madara. Tehát az elején Madara együtt harcolt a rókával majd pedig Hashirama elvette tőle a róka feletti irányítást. Röviden mindketten harcoltak a rókával együtt és ellene is. Hashirama kibírta ezt a harcot amíg a róka Madara irányítása alatt volt míg madara nem bírta el ezt a harcot és megpucolt. Miért nem vette vissza az irányítást a róka felett és harcolt volna a rókával Hashirama ellen. Most akkor ki is volt a jobb? Abban a harcban a róka is csak egy fegyver volt ahogy mondani szokták. Éppen olyan mint Akamaru. Sem több, sem kevesebb.
Szerintem jobban meglepődhetett Hashirama, amikor Madara beállított a 9farkúval, mint Madara mikor a Hokage felszabadította az irányítása alól a Kyuubit. Még adnék egy kis olvasnivalót:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/398/20
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/12
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/13

A talizmános részt pedig leírta exuslucy.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8784 Dátum: 11 okt 14, 19:27:45 »

Sabaku Sasukénak is ugyan úgy megvolt azAmaterasu ,Tsukoyomi és a Sussano mint Itachinak ,csak ő más beállítotságú és egyáltalán nem adott neki semmilyen képességeket ,amire te gondolsz az csak "1 lövetű amaterasu" volt Tobi ellen.
Csak most ültették be Sasukénak az új szemeket és egyáltalán nem tudjuk még milyne új képességekkel bír az új szem.

és... téves! azt mondták, hogy 'itachi átadta suasukéna az összes doujutsuját' nem csak az egytöltetű amateratsut, hanem a susannoot pl nem tudná megcsinálni, ha itachi nem segít be. a tyukoyamit valszegt tudja, de nem használja, ergo vaszlszeg az FMS-e csak annyival lesz jobb, hogy jobban fogja bírni a starpát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8785 Dátum: 11 okt 14, 23:11:51 »

nah szal befejeztük a veszekedést smirksweat és folyatom gondolataim menetét,ahol abbahagytam ikszdé szerintem madara vs hashirama harcban eléggé vegyes volt az erőviszony. Szerintem madara a sima mangekyou-val egy szinten hintázhatott hashiramaval Pontosan . de amikor megszerezte az FMS-t, akkor sokkal erősebb lett. A leszámolásnál a biztonság kedvéért sztem elvitte a 9farkút(csak úgy gondolt egyet ikszdé)de hashirama szívesen átvette a faelemnek a segítségével a felügyeletet Nevet, aztán kitudja hány bijuu-bombával meg pofozással látta el madarát a kilencfarkú.Kitudja meddig állta a sarat madara és mennyire jól küzdött ellene,de a lényeg hogy eléggé kifárasztotta a kilencfarkú,és fordítva. Amiután hashirama belefáradt a 9farkú irányításába,és kezdett kicsúszni az irányítás alól(bár a kilencfarkúnak sem volt már valszeg sok csakrája), a felesége azt mondta neki,hogy ne fáraszd magad uram, majd magamba pecsételem a kilencfarkút, te meg zúzd le madarát ikszdé.  Hashirama csak csakra szinten fárasztotta magát,ennek ellenére madara még bírta hashirama ellen is a sarat és egymásnak is okoztak sérülést,de végül mégsem tudta legyőzni hashi-t ikszdé,de nem halt bele sérüléseibe,majd később na mind1 erre csak tippem van és csak gyenge.(hogy hogy halt meg) bye bye
Naplózva
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8786 Dátum: 11 okt 14, 23:52:15 »

hali
ha nem bánjátok bekapcsolódnék, eme eszmecserébe...

kezdjük madara kontra hasisrámával...
véleményem szerint madara jött a 9f-el, míg haska feltartóztatta a 9f-et, míg az asszony lepecsételte
azt sem zárnám ki, hogy haskának az öccse (gyk.: a 2. hokage) is besegített a harcban (magyarázná, hogy madara honnan tud az edo tensei-ről), de ez majd úgyis kiderül, valszeg madara előadást fog tartani "Az életem legnagyobb csatája" címmel, vagy vmi hasonlóval

Tobi kiléte...hááát igen

A Kagami-s verzióban tényleg lehet vmi... nem tudunk arról a fazonról semmit tehát simán meglehet, hogy ő az, és tényleg elég sok minden stimmelne

Madara...KIZÁRT, hogy miért? -> MERT MEGHALT!!! Ez nem HP!

Izuna: lehetséges, róla is keveset tudunk, bár nem valószínű...

Obito: bár sokan leírtátok, de szerintem lehetséges...ki is fejteném

1., obito-tobi vicces, olyan mint egy jel (nyugi nem ez a legnyomósabb érvem)

2., a szem stimmel, a sárga maszkjában az a szeme látszik, amelyikre ráesett a szikla, de az nem feltétlenül azt jelenti, hogy szét is placcsant (narutón is átment egy chidori, még is él, jó tudom hogy 9farkú, de hát akkor is, lehetséges)
a másik Sh. pedig nem az övé, ezért nem mutogatja (láthattuk, hogy szép kis készlete van Sh-ból)

3., 4. hokage tanítványa + Sh. összehozhat egy tér-idő jutsut, amivel megmenekülhetett, és amit most is használ

4., Uchiha, ugyanúgy berághatott konohára mint szöcske

5., amikor tobi rágrasztotta a rókát konohára, akkor már elég idős lehetett, hogy a magasság stimmeljen, nézzétek meg, van egy kép gai-ról és kakashiról - ők sem olyan kisgyerekek már, mint amikor obito "meghalt"

6., a ráncok tobi szeme alatt, lehetséges, hogy a sérülés maradéka, amit a szikla okozott (szó szerint begyűrte az arcát...)


Az igazi kérdés az

Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8787 Dátum: 11 okt 14, 23:59:40 »

Szerintem a 3-as ponttal meg is cáfoltad, hogy miért nem Obito = Tobi. A 4. Hokage tanítványa, de akkor még szinte gyerek volt és elég gyenge (239 - 244 fejezetek), majd Naruto születésekor már olyan tapasztalt, harcedzett férfiként jelent meg, akinek a teleportáló jutsuja sokkal jobb mint Minatoé? Nem hiszem, hogy 4 - 5 évnél több telt volna el a két harc között, de szerintem ennyi sem.

(Inkább a korábbi hozzászólásod módosítsd, mert a szabályzat nem engedi a dupla post-ot.)
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 00:00:22 írta CsukiIce » Naplózva

achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #8788 Dátum: 11 okt 15, 00:07:01 »

srry, csak az szárnyaimat próbálgatom
új fiú vagyok még a fórumban...
igen ez is lehet Pontosan, de ha megnézed szöcskének mekkora erőt ad a dühe, így elképzelhető... Gondolkozik
lehet, hogy orcsi is besegített, így az is stimmelne miért tud annyit kabuto tobiról
végezetűl még annyit, hogy:

TOBI JÓ FIÚ... ikszdé
 bye bye
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8789 Dátum: 11 okt 15, 00:09:02 »

az, hogy honnan tud madara nagato-ról
mert amikor nagato gyerek volt, akkor már a saru volt a 3 hokage, tehát addigra már a második is elpatkolt
talán tényleg Uzumaki Nagato és amikor született akkor páran tudták, hogy az Uzumaki klánba született vki a Rin-el
ugyebár konoha-örvény országa közötti jó kapcsolat, lehet, hogy pont madarát értesítették a dojutsu miatt, aztán elpatkolt, de ez csak akkor lehetséges, ha a 2. hokage nem volt sokáig hokage...

én valószínűbbnek tartom, hogy a halottak végig figyelemmel tudják követni a halandók életét. volt erről szó korábban is. így tehát madara látott és tud mindenről, ami a halála után történt a világban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!