24 szep 21, 04:05:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470904 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8685 Dátum: 11 okt 12, 20:32:23 »

Szép lassan kezd összeállni a kép. Volt egy olyan rész amikor Itachi beszélt Madarával, pontosabban a hosszú hajú maszkos csávóval. Edo Madara ismeri Nagatót.. vagyis tud róla.. Ezek szerint vagy volt már feltámasztva korábban, vagy tényleg elég sokáig élt. Tobi... most nagyot csalódtam benne... Kis suttyó aki Madarának adja ki magát, bár lélekben még mindig lehet Madara. Nevet
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8686 Dátum: 11 okt 12, 20:41:03 »

Bububo nagyon felpörögtél most ,hogy megjelent Madara:D
Viszont ezzel nem vagy egyedül ,most végre beindulnak az események.Remélem nem fog Madara csaldást okozni és nagy mészárlást fog rendezni.

A kérdés viszont az ,Madara honnan tud Nagatorol amikor teljesen más korban éltek?!
Ezen felül Tobi honnan tudhat annyit ,illetve az hogy teljessé akar válni ,illetve Itachi szerint is Tobi valóban Madara ,illetve ki is jelentette hogy csak árnyéka régi önmagának.

Lehet hogy akkor ott Hashirama ellen egy része tényleg meghalt ,de valahogy tovább tudott élni ,valószínűleg ez lehet a magyarázat.
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #8687 Dátum: 11 okt 12, 21:21:19 »

Én még nem nyugodtam bele ebbe a kardforgatókba basszus! Már csal 3 van? Na ne! Túl simán megy minden madara bácsi és tobi bácsi szerintem 1. irtani fognak 2. Lehet hogy a pecséteket leszedegetik na az lenne az epic fail Nevet Pojén Olyan boldog lennék ha mondjuk megtudnám a 2. muzukage nevét vagy egy kicsit a kardforgatókról valamit. Illetve hanzou jutsuit picit jobban megismerni. De ott van nekem még muu is, akit mondjuk nem nagyon zavart Uchiha Madara személyesen. Nagyon raj ahogy Muu és Uchiha Madara a csőcselék fölött terpeszkedik. Mondjuk meghalhatna gaara tsuchikage a raikage shino meg hasonlók.
1 teljes hetet kell várni a kövi fejezetig! 7 nap 168 óra 10080 perc 604800 másodperc rengeteg idő!
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8688 Dátum: 11 okt 12, 21:37:00 »

A kardforgatók közül nekem Kushimaru Kuriarare.Nagyon vagány csávó Kúl (http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/014/0/1/kuriarare_kushimaru_by_itachis999-d376xn1.png)

Ja és most jön az izgalmas rész, mert mi maradt?Egy csomó fáradt Chunin, Jounin, meg pár Kage szintü harcos  vs 7 Jinchiuriki sahringa-rinnengan kombóval, Muu, Madara, Tobi(aki valszeg a téridö jutsuján kivül egy senki ikszdé ) meg Sasuke EMS el.Eddig Tobiéknál az elöny:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8689 Dátum: 11 okt 12, 21:46:16 »

Azért azon gondolkodom, hogy ez a háború Naruto nélkül már a jóknak annyi lenne ikszdé
De nagyon zsilletpenge volt a mai fejezet Mosolyog Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8690 Dátum: 11 okt 12, 21:51:34 »

Az is lehet, hogy Tobi csak egy szétválás technika mint a mit Mu csinált... és a másik fele meghalt( vagy 2/3-a) és Tobi csak a maradék Madara Ohh My God

Azért betojnék ha kiderülne Tobiról hogy eddig egy ismeretlen karakter... annak nem örülnék
Ez egyáltalán nem marhaság,. Bár én inkább arra tippelnék,hogy tobinak vmi köze van madarához,de nem egy klón,meg hasonló baromságok,amit egyesek írnak. Egyébként a mangában jelenleg is egy vgy két személy tudja a kilétét tobinak. 1. Kabuto,hisz ő idézte meg madarát,meg célzott is rá, hogy mikor pofára fog esni tobi a megidézett madarától,akkor látni akarja az arcát, "kár hogy azzal az idétlen maszkal takarja a pofáját". Nevet 2. Maga madara, de ő csak egy lehetséges személy, a biztos hogy kabuto tudja.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8691 Dátum: 11 okt 12, 22:16:04 »

Én még továbbra is azt tartom valószínűnek, hogy Tobi egy különálló személy aki eredetileg rendelkezett a Rin'negannal. Ezért mondta Tobi, hogy eredetileg is az övé volt. Valamilyen módon összekeveredett Madara és Tobi szellemisége. Hogy ez csatában vagy tervszerűen történt az nem tudom. Madara meghalt de a szellemisége, akarata, tudása, ismeretei megmaradtak Tobiban valamilyen módon. Tobi pedig tovább vitte ezt a tudást és akaratot. Az biztos, hogy Nagatot kiskorából ismeri még az eredeti Madara, tehát akkor még önmaga volt. Az, hogy Edo Tenseiel megidézhető, egyértelműen azt jelenti, hogy az eredeti valóban meghalt és a halála azután következett be, hogy találkozott Nagatoval.

A kardos srácok csak töltelékek, ráadásul Kabuto a jutsujában nem rájuk koncentrált hanem a kagékra, így alapban jóval gyengébben teljesítenek mint valójában tudnának. A Mizukage elmondta, hogy hogyan vannak programozva és hogyan harcoljanak. Viszont Kabuto nem rajtuk tartja a figyelmét és így már nem olyan erősek mint Zabuza idején.

Véleményem edo Madarával kapcsolatban. Biztos tart egy kis bemutatót a jelenlevőknek és mivel az ott lévők már kimerültek nem lesz komoly ellenállás, inkább rémült védekezés. Másrészt sejthetjük, hogy a végén ő is lefekszik. Ráadásul azt ne felejtsük el, hogy a Raikaget és a Hokagét hamar oda lehet teleportálni segítségnek vagy olyan személyeket akik rendelkeznek megfelelő képességekkel, hiszen a többi csatatéren már tulajdonképpen győztek. Nem azt mondom, hogy így lesz de ez is egy lehetőség a sok közül. Sőt azt sem tartom kizártnak, hogy akár Sasuke is megjelenhet ezen a harctéren csak úgy.(bár sejtésem szerint ő majd Tobival fog ismerkedni).  De akár Itachi is célba érhet mielőtt igazán komoly probléma lenne és megzavarhatja Kabuto terveit.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8692 Dátum: 11 okt 12, 22:22:46 »

Moderátor:
A "Ki is lehet Tobi?" téma megnyitva. A Tobi kilétét célzó elmélkedéseket ott folytassátok. De ugyanúgy érvényes, hogy ha olyat írsz be oda, ami már szerepel ott, az törölve lesz.
A "Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?" téma egyelőre lezárva. Ha még szükség lesz rá, akkor megnyitom.


_______________________________________

Szinte mindent leírtatok, így nekem már csak az álmélkodás maradt. Mosolyog

Nem tudom ki írta, de a Tobi = Tízfarkú érdekes elmélet. Csak kicsit túl nagy volumenűnek tűnik. Mindegy is, ez már a "Ki is lehet Tobi?" témába való.

Uchiha "Menő Csávó" Madara nagyon befeszített ott a szikla tetején. ikszdé De nem is vártam kevesebbet dölyfösséget egy olyan személytől, aki egy szinten volt az Első Hokagéval.

Már csak akkor esnénk arcra, ha kiderülne, hogy az nem is Uchiha Madara. Nevet Végül is, eddig csak a Tsuchikage Oonoki nevezte úgy. Maga a személy nem jelentette ki magáról. Kicsit oltás lenne, ha az jönne ki a dologból, hogy Kabuto csak összehegesztett valamit/valakit, aki úgy néz ki, mint Madara. ikszdé Bár Ao egy elég gyilkos chakrát érzékelt és Tobi korábban mondta, hogy Madara chakrája különlegesen erős volt. Persze nem tudjuk, hogy a mesedélutánjának ebből a részéből mennyi az igaz, (sok mindenről kiderült, hogy nem). Bár nem hiszem, hogy Madara életéről hazudott volna.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8693 Dátum: 11 okt 13, 01:39:05 »

Chakra sempai szerintem Kabuto összehegesztett valamit ami Madarára hasonlít teória, nem valószinű! Madara a koporsóból kilépve Nagatóról beszél. Itachi fura mód a hosszú hajú Madarával találkozött mikor rátalált, de a Tobi féle, csak másként dekorált Maszk volt rajta. Sok közösnek tűnő dolog van Tobi és Madara között. Bár a fizikálisan ez a Madara sokkal jobb bőrben van mint Tobi.De  tény, vannak szálak amik arra engednek hogy higgyem, ez a feszítős Madara nem kamu. És Tobi mikor Madarának mondta önmagát több alkalommal is (kage találkozó, Sasukéval való első beszélgetése ) saját maga mondja amit Itachi is megerősít, hogy csak árnyéka önmagának.Feltételezem hogy tényleg valaki, vagy éppen ő maga képes volt a lelkének 1 részét elmentenie még mielőtt az op rendszere véglet leállt volna.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 01:40:49 írta picassopeter » Naplózva
Hegyiraj
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8694 Dátum: 11 okt 13, 06:51:00 »

Szerintem lassan megérkezik Itachi Kabutohoz aki sharinganjával gyorsan el is tünteti az Edo Tenseies bábokat és végez Kabutoval.És ,hogy én is találgassak Tobi szerintem Obito .És ha Madarát idézte le Kabuto ő is ki fog szökni mint Itachi
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 06:58:40 írta Hegyiraj » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8695 Dátum: 11 okt 13, 08:38:33 »

Na, remélem, hogy az igazi madara tényleg naggyon táp lesz, és írtani fogja a népet Nevet én örülök, h tobi nem madara,mert akkor csalódtam volna a hírnevében, hiszen tobi eddig lótüdőt sem csinált. de madara nagyon gyilkos hatásúnak néz ki ^^ nekem lenne egy tippem, ki az, de azt a ki is tobi témában fejtem majdt ki ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8696 Dátum: 11 okt 13, 09:44:56 »

Engem még az foglalkoztat, honnan a lótúróból szerzett Kabuto DNS-t Madaratól????? Senki nem tudott róla semmit mi történt vele a végzet völgye után, de ezek szerint mégis... Soká van még a jövőhét :\
Naplózva

RodoF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #8697 Dátum: 11 okt 13, 11:19:38 »

Engem még az foglalkoztat, honnan a lótúróból szerzett Kabuto DNS-t Madaratól????? Senki nem tudott róla semmit mi történt vele a végzet völgye után, de ezek szerint mégis... Soká van még a jövőhét :\
Lehet, nem is Kabutó hanem még Oro szerezte azt a DNS-t. Mikor Oro a Harmadikkal harcolt akkor az utolsó koporsó nem nyílt ki, lehet hogy abban is Madara lett volna. A negyedik nem lehetett semmiképpen mert ő le volt pecsételve.

Edit: Bocs tévedtem, a negyedik lett volna, de a lepecsételés miatt meg sem jelent.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 11:28:36 írta RodoF » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #8698 Dátum: 11 okt 13, 11:28:06 »

Pont azért nem tudta megidézni, mert le volt pecsétleve Mosolyog
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8699 Dátum: 11 okt 13, 11:50:06 »

Különös, most a narutoban, mult héten meg a fairy tailban volt ilyen bad ass fejezet. Nevet Biztos összebeszélt a két mangaka. Nevet  Madara, tobi, sasuke, itachi... jo lesz a következö "pár" fejezet.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!