24 júl 06, 03:37:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2371787 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2100 Dátum: 10 ápr 10, 17:04:10 »

én megfigyeltem, de nem az volt furcsa hogy nem tőle tanulja meg, hanem, hogy milyen komolyan már-már ijesztően komolyan gondolkodott, és be látta, hogy ahhoz hogy sasukét legyőzze meg minden, ahhoz kell a kyubi chakrája.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2101 Dátum: 10 ápr 10, 17:11:32 »

Világossá vált ,hogy a KYuubi és a hachibi mennyire eltérő...Narutonak teljesen kikell zárnia a Kyuubi elméjét ,még Bee szinte együtt gondolkodik vele ,teljesen más a két Bijuu ,annak ellenére ,hogy az irányítást nem teljes egészében tőle tanulja ,biztos mutat neki pár jó tippet és technikát.Kisame pedig pont ahogy gondoltam ninját játszik ,azaz kémkedik ,remek.Madra valójában Izuna szerintem túl bonyolítjátok a dolgokat ,már nem tudtok mást kitalálni és ez megy.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2102 Dátum: 10 ápr 10, 17:22:06 »

Már lassan ott fogunk ki kötni, hogy Tobi = madara = Kakashi vagy Naruto Nevet

Lényeg, hogy nem biztos hogy tobi az az madara az valójában az-e amit tudunk
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2103 Dátum: 10 ápr 10, 17:35:43 »

Se többet, csak kevesebbet. Nevet ( Amúgy Kakashi-t ne mond, elhiszik. Nevet )

Igen, tényleg világossá vált, hogy különböznek, csak hát mindenki valami Bee-sre számított, meg valami szövetségre a rókával. Sebaj, a lényeg, hogy Naruto ráébredt, mi is az ő igazi ereje, én a magam részéről örülök, hogy ismét láthatjuk majd a Kyuubi-féle technikákat akcióban.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2104 Dátum: 10 ápr 10, 17:44:58 »

Majd nyomatja a Chakra Blast Rasenshuriken combot!  bow  Nevet
Igazából én most nem is tudnék olyan technikát mondani, amivel meg lehetne fogni a Kyuubit. Na jo Minato lepcsételése, de azt meg csak Naruto tudhatja a tekercsből.
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2105 Dátum: 10 ápr 10, 17:50:31 »

Narutonak amik eddig vannak jutsuai elég ütősek ezek után fel tuningolva a kyuubi chakrájával über brutál lesz Nevet
Naplózva
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2106 Dátum: 10 ápr 10, 18:27:57 »

Már mért ne tanulná meg Beetől a róka chakrájának használatát? Bee is ugyanazt csinálj csak amien hülye a 8 farkú akarata nemtud átmenni abba a nagyon nagyon sötét fejébe Nevet ... a végén h: "... találj nekünk egy polipot!" azzal sztem Bee-re céloz hisz neki ilyen bika polip szerű a bijuu-ja ... dehát ez eddig is tiszta volt nem? most akkor miért is jött h nem tőle tanulja meg?
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2107 Dátum: 10 ápr 10, 18:37:00 »

Istenem szlsz nem is tudom minek írok ,de elmagyarázom neked ,mert úgy látom te nem olvasod elég figyelmesen a mangát ,"nem elég nézni ,látni is kell"Nos a Kyuubinál az a lényeg ,hogy az elméjét teljesen elkell különíteni nem uralhatja Naruto testét ,nem lehet ott a tudatában.Még a Hachibinél nincs ilyen gond ,valószínűleg a személyisége miatt.Mert ha megfigyeled néhány képen Bee-t Hachibi fején ábrázolják és az nem a valóság ,hanem Bee elméje ,tehát ott a kettő elme együtt dolgozik még a Kyuubinál pont ez a lényeg ,hogy külön legyenek.Ennek ellenére Bee taníthat neki pár dolgot ,vagy adhat egy két tippet ,hogy győzze le az akaratát.De ehez inkább gyűlölet nélküli szív kell és higgadt elme és mivel Naruto a jószívű hős ,a Kyuubi pont jó testbe került,már mint Konoha szempontjából ,a Kyuubi szempontjából kevésbé.
Én remélem azért Naruto még a papi technikáit is megtanulja ,nah akkor lesz igazán komoly.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2108 Dátum: 10 ápr 10, 18:43:07 »

nincs vele gond szlsz jol olvassa a mangát, az a helyzet h naruto most még csak megkapta a kulcsot de azt használni is tudnia kell amit majd szépen megtanul bee-től , vagy a másik módszert sajátítja el ami a kizárás... és hát én is az apuci technikáját várom a legjobban...
ami meg tobit illeti ő elég off és uncsi mindig rola olvasni a témában szal nyitottam neki topicot Pontosan
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2109 Dátum: 10 ápr 10, 18:46:44 »

Én már csak abban reménykedem, hogy Naruto és Bee találkozása után a mi kis hősünk Naruto nem kezd majd el reppelni ikszdé

Félre téve a poént ismét, egyet értek tititus-sal.

Mivel mindenki tudja, hogy nem egyszerű bijjukat uralni és használni főleg a kyuubi esetén, hisz mind közül ő a leg gonoszabb, csak gondolj bele szlsz hogy mi történne, hogy ha Naruto és a kyuubi jelen formájában ugyan olyan párost alkotnának mint a nyolc farkú és Bee.

Lényegében az volna amit a kyuubi akar r-go pusztítás minden felé, de mivel naruto csak a chakráját tanulja meg el venni, így a kyuubi-nak nem lesz esélye irányítani narutot.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 10, 18:47:58 írta Szellem Lovas » Naplózva
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2110 Dátum: 10 ápr 10, 18:56:26 »

titius köszönöm a részletes leírást ... egy részét eddig is tudtam ... csak úgy tudtam h a hachibi mint minden ilyen sok farkú lény gyűlölködő démon és mindent el akarnak pusztítani maguk körül ezért zárták őket emberekbe ahol korlátok közt maradhatnak és ha a hordozójára is figyelnek akkor felügyelet alatt vannak ... azt észre vettem én is h Bee és a hachibi nagyon is jól együtt működnek ... de akkor úgy látszik h a róka olyan gonosz és ki is használná Narutot ...
am köszi Dante ^^
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #2111 Dátum: 10 ápr 10, 20:10:14 »

Arra még nem gondoltatok, hogy a Hachibi azér nem tudja uralni Bee-t, mer annak állandóan rap-koncertek vannak az agyában, és ez elviselhetetlen kín számára!  Nevet Van is olyan rész, amikor Bee elméjében a Hachibi fején van és a Hachibi azt mondja, hogy hagyja a fenébe a rappelést!  Pojén
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2112 Dátum: 10 ápr 10, 20:51:14 »

erre nem is gondoltam, jó ötlet, és lehet h ezzel zárja ki amit a béka is mondott h megkell tanulnia kizárni a tudatot és így bár megtehetné de nem foglalja el a tudatát és a kölcsönös együttélés alatt megtanulták talán egymást megérteni sé alkalmazkodni egymáshoz Gondolkozik
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2113 Dátum: 10 ápr 10, 21:54:49 »

ha csak a chakra megy majd akk naruto 9 faroknál is marad naruto testben? vagy teljesen elő tud jönni mint bee is néha előhozza
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2114 Dátum: 10 ápr 10, 22:00:29 »

Ne, Naruto ne reppeljen.  Lehánylak Számomra nyolc faroknál is egy erős defekt, de a főszereplő végképp ne tegye. Arról nem beszélve, hogy nagy volt az esély, hogy nem fognak együtt dolgozni, márt csak amiatt sem, mert két külön falu, és a két démon két külön jellem. Gondoljunk csak arra, hogy rókucinak bemutatkozott Sasuke, a másiknak nem. Akkor most hogy is van ez? Zárójelben megjegyezném, hogy teszik, hogy ennyire felpörgött, mert végre nem azon kombinál végre mindenki, hogy kinek kivel kéne összejönnie...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!