24 júl 03, 15:55:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2369271 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2115 Dátum: 10 ápr 10, 23:41:39 »

Nekem az egész manga nagyon bejött most. Naruto szerintem most ,majd Beehez megy,amire utaltak is. "Ideje,hogy találj nekünk egy polipot". Amúgy egyaltalán nem biztos,hogy Bee segíteni is fog Narutonak. Főleg azok után,hogy a Raikage-nak könyörgött Sasuke ügyében ,aztán Sasu majdnem kinyírta a találkozón a Raikaget:) Én valahogy nem tudom elképzelni ahogy Bee ötleteket mond Narutonak :/
A 6. koporsóból nekem Tobi egyik mondatán akadt meg a tekintetem. "Te őrült" Na már most ugye Tobi/Madara kérdés ezek után megint nyitott. Egyenlőre szerintem mind1,hogy ki Tobi. A lényeg,hogy akit megidézett Kabuto attól fél Tobi.
Ha Madara akkor érzelmileg nem lehetne zsarolni. Nem az ő stílusa. Sokkal inkább megijedt attól amit látott.
Másrészről ha nem Madara akkor lehet Madara igazi teste és akkor már passzolna a mondat. Én nem tudom elképzelni ,hogy ha nem Madara lenne Tobi.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2116 Dátum: 10 ápr 11, 11:06:03 »

sztem meg pont h segítőkész lesz majd bee narutoval... az lényegtelen amit csinált vele kapcsolatban, azzal az indokkal megy majd oda h szüksége van a tudásra h letudja győzni saskét ami közös céljuk...
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2117 Dátum: 10 ápr 11, 11:46:13 »

Egyet kell értsek, Bee egyáltalán nem tűnik olyannak, aki bármi miatt megvetné az embert.
Azért alapjáraton eléggé hasonló emberek, két idióta jól kijön. A Raikage már más, de kétlem, hogy ne értené meg Naruto tetteit, láthattuk, hogy mennyire kiakadt, amikor úgy tudta Bee meghalt, valamilyen szinten biztosan megérti, ha nem is helyesli Naruto megalázó cselekedetét.
Meg azért a villám tesók szerintem nem egy olyan hű, de zord karaktereknek lettek beállítva.
Naplózva

Geisenrich
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2118 Dátum: 10 ápr 11, 13:41:15 »

Üdv! Nevet
És ha az az ember a koporsóba, az Rikoduo Sennin fia, aki a Sharingant és a gyűlöletet örökölte?
vagy a másik ötletem az Uchiha Kagami ( a Danzuo halála részbe van). Valamiért beleírta Kishi a történetbe... Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2119 Dátum: 10 ápr 11, 13:48:50 »

http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/490/Naruto_490_04.png?action=big&size=original&fromthumbnail=true
Itt Kabuto azt mondja a legutolsó képkockán, hogy Ne aggódj, nem mondom el senkinek. Ha nem lenne köze ilyen szinten madarához, hogy Kabuto biztosítja a diszkréciójáról, akkor miért mondta ezt? Nem mondja el senkinek, hogy megidézett 6 tagot, majd megidézett még egyet a síron túlról? Valahogy nem passzolna össze...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 11, 15:17:47 írta six » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2120 Dátum: 10 ápr 11, 14:55:16 »

Szerintem Bee és Naruto találkozni fognak és össze fognak haverkodni...Számomra egyértelmű utalás volt az h. Bee rímt keres és a Dattebayo pont illene rímnek a szövegbe...Mivel nem hinném h. a Saskés összecsapás előtt szabadon engedné a 9 farkút ezért elméletben kell elsajátítani vkitől a atudást, nem tom h. a békák mennyire képesek ebben okatni az unalmas lenne ha meginta a békák képeznék tovább.
Én nekem a 6. koporsóra maga Madara a tippem. Tobi testéről még tuti ki fog derülni ez az, meg hűt ez Kakashi éve vagy vmi ilyesmi szóval tuti lesz vmi Kakashival kapcsolatosna is...Meg sztem nem véletlenül lett bemutatva Kakashi múltja és az sme véletlen h. mikor majdgem meghalt az ő nevüket mondta Kakashi...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 11, 14:57:03 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2121 Dátum: 10 ápr 11, 16:44:26 »

Ashti arra gondolsz mikor Pein megtámadta Konohát? kicsit pontosítok: akkor Kakashi nem csak majdnem meghalt, hanem meghalt csak újraélesztették. Kakashi múltja nagyrészt azért lett megmutatva, hogy megtudjuk honnan van a Séróbárónak Sharinganja, és azért hogy láthassuk Yondaimét. De lehet hogy igazad van és lesz még ez a téma felhozva.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2122 Dátum: 10 ápr 11, 16:45:49 »

ha csak a chakra megy majd akk naruto 9 faroknál is marad naruto testben? vagy teljesen elő tud jönni mint bee is néha előhozza

Szerintem a kinézet is jön,mert olyan nagy koncentráltságú chakrát mint amilyen a 9 farkúnak van,naruto teste nem bírná el.(lehet rossz szót használtam,de annyi a lényeg,hogy az történne mint Naruto vs Orcsimarcsinál.Az a sok kis chakragömböt összegyűjtöm majd kifekszek és akkorát lövök vele,hogy még kid the death is megirigyelné-től csak húsdarabkák maradnának naruból.)
Naruto-Bee szerintem hasonló lesz Gai-Naruto kapcsolathoz.
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #2123 Dátum: 10 ápr 11, 17:06:28 »

Hát nem tudom hogy Tobi kitől ijedhetett meg ennyire talán esetleg a tengu király is lehetne , de nem tudom. Mindenestere most szerintem Narutó-nak és Bee-nek össze kell fognia és valahogy legyőzni tobiékat .
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2124 Dátum: 10 ápr 11, 17:15:51 »

Kyuubi-kun most afejemt vágom a falba és elgondolkodik ,hogy te mit csinálsz mégis?!?!?!Tengu király Istenem ,olyan nincs is az csak egy kitalált történet ,amit már ezer éve megdöntöttek ,ennél már csak az lenen jobb ,ha Kiszel Tünde lenne a koporsóba ,aki épp ideges mert nem engedték be a bálra.
   Persze ,hogy Naruto külseje is átfog változni ,ha kiengedi a Kyuubi chakráját.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2125 Dátum: 10 ápr 11, 18:03:19 »

nem feltétlenül, a kisame vs bee harcnál is bee tanácskozott a hachibivel h nem kéne a teljes méretű formát választani me akk a mesterét bántja, és a kis megoldást választották
http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/471/Naruto_471_02.png?action=big&size=original  itt még 7 farokkal
http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/471/Naruto_471_10.png?action=big&size=original itt meg emberi alakba sűrítette a teljes erőt Pontosan
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2126 Dátum: 10 ápr 11, 18:07:37 »

Nemtom... Behelyettesítem Kabuto mondatába, amit írunk itt... És nem jön ki teljesen, hogy miért idézett volna meg mást Kabuto, mint magát Madarát...

De megnyugodhatsz, nem mondom el senkinek, hogy a Tengu királyt idéztem meg ikszdé
De megnyugodhatsz, nem mondom el senkinek, hogy Rikudo-sennint idéztem meg...
De megnyugodhatsz, nem mondom el senkinek, hogy TE nem Uchiha Madara vagy...
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #2127 Dátum: 10 ápr 12, 08:04:44 »

Akkor egy kérdésem van,ha magát Madarát idézte volna meg: miért mondja utána Kabuto,hogy "Uchiha Madara...te tényleg egy teljesen más szinten vagy"
http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/490/Naruto_490_06.png?action=big&size=original&fromthumbnail=true

Szóval valaki másnak kell lennie,úgy gondolom Mosolyog
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2128 Dátum: 10 ápr 12, 10:04:55 »

Jó, de ki lehet at akitől még maga madara is elképed? Talán Yondi, mert ugye Sarutobi is csak attól félt hogy ő elő ne jöjjön. Vagy Jiraya-ra is gondolok, bár tőle nem képedne ennyire el. Hát előbb-utóbb kiderül, a gond az hogy ezzel egy csapásra megoldotta az Akatsuki felvétel hirdet problémát. Bár ha őt megölik a jutsu-nak is annyi...
Naruto menni keresni polip(ka) hogy tanulni meg használni Kyuubi Nevet Na az agyhalál lesz amikor elkezd rappelni neki, de kis szerencsével lehet egy jó harc Kisame és Naruto Között, márha Kisame lenyomja addig Bee-t!
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2129 Dátum: 10 ápr 12, 11:07:27 »

Hát remélem, hogy a mostani manga-ból kiderül, hogy ki van a koporsóban, mert ez a találgatás már nagyon fárasztó. Az olvasottak alapján simán ki lehet jelenteni, hogy bárki lehet abban a koporsóban, és ennyi az, ami biztos.

Kisame csak nem veri le Bee-t még a nagy találkozás előtt, mondjuk szerintem nem is lenne rá képes, azért a Raikage most biztosan nagyon védi őt. Sőt, mivel láttuk mennyire aggódik érte, én feltételezem, hogy ő maga a testőre.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!