24 júl 01, 14:49:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2366564 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
phobia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #2130 Dátum: 10 ápr 12, 12:11:52 »

No akkor leírom én is az elméletemet. Először is tisztázni szeretném, hogy kit tekintünk egy bizonyos személynek. Alapvetően test és lélek egyek, de ha a testet elhagyja a lélek és egy másik testbe költözik, akkor azt a testet nevezzük a személynek. Tehát például Orochimarut is Orochimarunak tekintettük bármely testet is használta. Magyarul a lélek a lényeg.(Remélem érthető voltam) Madara esetében is ez a helyzet, akármilyen összetákolt teste is van (Uciha maradványok + növény) akkor is Madarának számít mivel a lelke benne van.
A másik amit tisztázni szeretnék az az Edo Tensei működése. A jutsu először egy áldozati testből és hamuból megformálja a kívánt személyt, majd befejezésképp megidézi az illető lelkét (bárhol is legyen) és beleteszi  a megformált testbe. Ezek után bábként használja az illetőt.
Tehát szerintem az utolsó koporsóban Madarát formázta meg Kabuto. És azért ijedt meg Madara annyira, mert ha Kabuto befejezi a jutsut akkor utolsó lépésként a lelkét átrakta volna a bábba és ez egyenlő lenne a halállal számára. Vagyis az érinthetetlen Madara apót egy fiatal kölyök egy csettintéssel megölheti. Én is berosáltam volna a helyében.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2131 Dátum: 10 ápr 12, 12:16:44 »

Ezzel csak annyi a baj, hogy eddig úgy tudtuk, az Edo Tensei csak halott emberek lelkét hozhatja vissza. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2132 Dátum: 10 ápr 12, 21:48:52 »

másrészről ez már teljesen off és még meg is van a saját topicja...
on: naruto most visszamegy konohába vagy mi lehet más vele me csak a a kyuubi kontrol volt most csak terítéket... de remélem h előtte még mondják volna még itt valami, voltaképpen 'az apuci jutuját elsajátíthatnád ha úgy érzed' ikszdé
Naplózva

szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2133 Dátum: 10 ápr 13, 18:06:45 »

Apuci jutsuja valszeg csak az utolsó pillanatban fog előjönni meglepetésként ... mondjuk nem semmi lesz .. összeszámolva mire lesz képes naruto:  chakra: testi, eszme, természeti, róka   +  apuci jutsu = IMMORTAAAL Nevet:D:D ütni fog rendesen Nevet ja plussz hiper super túl turbózott rasen-shuriken Nevet végén egy kacsintással lerombol egy fél várost komolyan Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 13, 18:10:39 írta szlsz » Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2134 Dátum: 10 ápr 13, 23:03:07 »

Moderátor:

Jópár hozzászólás törölve. Úgy látom, itt sokan már professzionális szinten űzik az ON-nak tűnő OFF-ot és és a kötözködést is. Nevet De azért egyet ne feledjünk: Mindig van okosabb és mindig van valaki, aki másképpen látja a dolgokat. És a "másképpen látás" nem feltétlenül jelent tévedést. kacsint

Igen, moderátorként írtam. Igen, nem várok rá kommentárt. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2135 Dátum: 10 ápr 14, 12:13:57 »

most h elzárják 2 flúgost a külvilágtól így lesz ideje narutonak eltanulnia a kontrollt, így már nem is fog ellenkezni h nem engedik harcolni Gondolkozik
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2136 Dátum: 10 ápr 14, 13:43:12 »

Megnéztem gyors a raw-ot bár a szövegből semmit nem értettem Nevet

Viszont kívéncsi vagyok, hogy Tsunade min akadhatott ki, hogy ordibálni láttam, elég szép Bee belépője Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2137 Dátum: 10 ápr 14, 13:55:58 »

Hát Bee nagyon gizda volt!  Kúl Ahogy ott lefogja az a gigantikus tintahalat az nagyon komoly.Tsunade meg azon akadt ki, hogy a többi Kage nem akarja, hogy a maradék két Jinchuuriki harcoljon.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2138 Dátum: 10 ápr 14, 14:34:40 »

mondjuk igen ebben a helyzetben mind a két félnek igazat kell hogy adjak, mert míg Tsunade így erősebbé tudná tenni a haderőket Bee-vel és Narutoval de a másik fél meg meg akarja őket védeni, hogy nehogy Tobi és majdnm tisztességes barátai elkapják és kiszedjék belőlük a bijuukat
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2139 Dátum: 10 ápr 14, 15:48:23 »

9Igazad van inkább találják meg őket kettesben és ne egy hadsereg társaságában.
Naplózva


 
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2140 Dátum: 10 ápr 14, 17:18:58 »

Kábé mindegy hol vannak, mert Madara ezt csinálja: hopp eléjük a semmiből, teleport be Tetrisland-be (ahol Sóska is volt míg gyógyult), huss el, egyiket előszedi, ő vagy Kabuchimaru és bandája leveri, szívás majd ugyanez a másikkal.

Mellesleg azért tartják távol őket a harctól mert egyikük sem a taktikai érzékéről nevezetes és pillanatok alatt káosz keletkezhet, ami az ellenfélnek legalább olyan kedvező, mint nekik.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2141 Dátum: 10 ápr 14, 17:32:45 »

Off: elöször is beköszönök új vagyok a forumon , csáó Nevet

On: Nemtudom hogy Raikage és társaival mi a helyzet de Konoha katonai erejének közel ( ha nem több ) 50 %-át magában Naruto alkotja szóval érdekes lesz ez az elzárás Nevet
Naplózva


Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2142 Dátum: 10 ápr 14, 17:54:48 »

Én is nagyon remélem, hogy a kis Naruto azért most elles valamit Bee-től, és úgy fog visszatérni a harcok közepére, hogy képes lesz használni a róka erejét. Az pedig, hogy a tanulás közben láthatunk majd valami kis harcot tőlük, az már csak hab lenne a tortán.
Az, hogy elvileg Kakashi éve lesz az idei, szerintem pont illik a képbe. Annak idején ugyanis ő is fontos szerepet játszott a harmadik háború befejezésében. A negyedikben talán ő vezényli majd a csapatokat a harcmezőn. Remek lenne, Kakashi, mint a Konohai erők parancsnoka.  Nevet
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2143 Dátum: 10 ápr 14, 22:39:25 »

Na fent az új rész.
gyorsan át lehet nyálazni  Nyelvesít
A 3 nap ugrás felemelő érzés volt , Kishi nem húzta mint a rétes tésztát.
Naruto mekkora majom , kész ott számolgatja csápokat... Pojén
Kezdödik akkor a várva várt edzés , nem gondoltam volna h ilyen nyugisan találkoznak majd.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2144 Dátum: 10 ápr 14, 22:52:05 »

érdekes, hogy most csak egy szálon futott az egész (vagyis kettő, de egymáshoz tartozik a kettő).

több újat nem nagyon tudok írni Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!