24 jún 01, 02:58:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169202 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1365 Dátum: 10 feb 18, 19:34:51 »

Karin nem hinném h. túl sok új infót tud mondani Sakurának na meg Karin nem lesz áruló ő ennél  keményebb csaj...De ha esetleg mondana is vmit nem tud annyita a dolgokról mint ahogy azt Kakashi képzeli...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 18, 19:36:02 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
koli1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1366 Dátum: 10 feb 18, 19:41:13 »

Kakasi meg hal  Hmm? és Tobinak meg lesz az uj szeme  Gondolkozik
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #1367 Dátum: 10 feb 18, 19:44:23 »

OFF: Renningan pajtás Nevet Mi bajod ennyire a női ninjákkal ? xD Őkis kellenek különben nem lesz kövi generáció aki leelőzi a mostanit  Nyelvesít Pojén
EZ a fejezet nagyon bejövős volt, azok az elvetemült fejek , imádom ikszdé Szerintem most nem lesz semmi különös mert már Sasuke a 4-5., ki számolja már.. xD csatájába kezd bele ÉS nemcsak a szemei vannak kihasználva rendesen de chakrája se lehet sok. Egy másfél fejezetig tartó csihi-puhi lesz talán aztán betoppan valaki és vége kb szerintem.Amúgy Sasunak már durván oda fog száradni a  vér a szeme alá smirksweat
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1368 Dátum: 10 feb 18, 19:44:34 »

Kakashi még biztos nem mostanában fog meghalni.
-Az apja azt mondja neki a beszélgetésük során: "Még sok dolgod van.."
-Kishi' szerint ez az ő éve lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #1369 Dátum: 10 feb 18, 19:46:26 »

Karin nem hinném h. túl sok új infót tud mondani Sakurának na meg Karin nem lesz áruló ő ennél  keményebb csaj...De ha esetleg mondana is vmit nem tud annyita a dolgokról mint ahogy azt Kakashi képzeli...


infógyűjtés helyett, sakura és karin, majd jól kibeszélik sasukét Nevet
Naplózva
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #1370 Dátum: 10 feb 18, 19:47:21 »

Én sem hiszem hogy meghalna Kakashi de szerintem Sasuke sem fog egyhamar :S
És a ,,jóslatom" beigazolódott tényleg Sakura fogja Karint meggyógyítani ikszdé
Bár van egy olyan érzésem hogy nem fogja Sasukét elárulni :S
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1371 Dátum: 10 feb 18, 19:55:23 »

Az is lehet hogy Kakashi elveszíti a Sharinganját, Madara elveszi tőle mivel Shizui szeme semmivé lett, így már csak Obitoé maradt.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1372 Dátum: 10 feb 18, 19:58:06 »

OFF: Renningan pajtás Nevet Mi bajod ennyire a női ninjákkal ? xD Őkis kellenek különben nem lesz kövi generáció aki leelőzi a mostanit  Nyelvesít Pojén

Őszintén semmi. Ha olyanok lennének mint pl Temari, vagy a Mizukage, akkor nem lenne semmi bajom. Irritálóak, haszontalanok, jelentéktelenek, szánalmasak és unalmasak. De még sakura is, még ha meglepő is amit csinál, akkor is szánalmas Mosolyog

Érdekes, h ki fog majd közbelépni, ha 2v1 ben lesznek a srácok.
Naplózva







kaloz86
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1373 Dátum: 10 feb 18, 20:11:54 »

Sziasztok!!
Ennek a Sasuke gyereknek tényleg elgurult a gyógyszere!!!Belőle már nem lesz jó szereplő.Szerintem tuti hogy az egész sorozat végén meg fog halni!!!Hajrá Kakashi mutasd meg neki mit tudsz,bár úgy is közbelép Naruto vagy Tobi.Nekem nagyon nem szimpi Sasuke,őt már tényleg tönkre tette a  bosszúvágya.Pedig a sorozat elején még tetszett is.De hát ez van.
Kíváncsi vagyok mi lesz ennek a harcnak a vége!!!
Szio
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1374 Dátum: 10 feb 18, 20:12:01 »

Ehh ilyenkor, mikor ezt a topicot olvasom hálát adok azért, hogy Kishimoto sensei a saját belátása szerint vezeti a manga eseményeit és nem hallgat senkire. xD

Jó kis fejezet volt ez, a vége meg nagyon ütött, pont így képzeltem el Kakashi és Sasuke találkozóját.
Teljesen nyilvánvaló volt, hogy nem fognak egymás nyakába borulni és jópofizni és az is, hogy Sasuke olyan mélyre süllyedt, hogy már semmit sem számít neki az egykori csapata és az egykori mestere, viszont az tetszett, hogy Kakashi rögtön felismerte, hogy mi az oka annak, hogy Sasuke így viselkedik és meg is nevezte. Mosolyog

Am ironikus az amit Kakashi a végén mondott a 3.-ról, mert ez tényleg egy ugyanolyan felállás, mint Oro és a 3. közt, de nem hiszem, hogy nagy fight lesz belőle, mert Sasu jóformán alig áll a lábán és a szemei tropák, szóval hacsak nem menekül el, akkor nem húzza sokáig Kakashi ellen.  

Renningan san ne válogass már, arra jók amire kellenek nem? Nevet
Naplózva

gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #1375 Dátum: 10 feb 18, 20:13:57 »

Am szerintem is
De szerintem jó szokásához híven kivárja míg sasuke már nem tud moccanni sem, és eközben élvezi a látványt:D
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1376 Dátum: 10 feb 18, 20:17:54 »

Azért én remélem, hogy Karin át áll a másik oldalra, és végleg elszakad Sasuke-tól, ez az egyetlen amit nem bírok benne. Nevet

Tobi-nak kakashi szeme kell? Szerintem ez egy eléggé értelmetlen gondolat. Van neki elég szeme, és ha Kakashi tudott MS-t csinálni, neki is menne.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1377 Dátum: 10 feb 18, 20:20:51 »

Van azért egy furcsa mondat Kakashitól (mosta  amagyar verzió elolvasása utánXD) azt mondja Kkaashi h. ő is arra az elhatározásra jutott mint Sakura. Azaz habár kijelentette az elején h. nem szeretné megölni Sasukét miután végig nézte a nevetését meg azt h. ő ugyna nem mond le  abosszúról azt hiszem Kakashi is mindent bele fog adi és ha tényleg nincs más opció megpróbálja megöldni Sasukét...Jó nem fog sikerülni ez egyértelmű de ez egy kemény harc lesz remélem tényleg ki lesz dolgozvaXDXD Sasuke ugyan alig álla a lábán de sztema  gyűlölet ad neki szuflát Kakashinak meg ügye nincs túl sok chakrája de azért sztem ebből még jó harc kerekedhetXD Naruto nem hinném h. találkozni fog most Sasukéval ahhoz Sasuke tulságosan fáradt az egy nagyobb csata lezs a történet legvégén s sztem mindketten kipihenten teljes erővel fognak összecsapni. Most Narutot az én elképzelésim szerint leginkább Madara fogja feltartoztatni vagy vki más...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 18, 20:23:04 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1378 Dátum: 10 feb 18, 20:23:14 »

Minden M.S egyedi képességel rendelkezik. Madara ezért fog rá majd igényt tartani.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1379 Dátum: 10 feb 18, 20:27:37 »

Karin mit mondana el? Madara már mindent elmondott Kakashiéknak, még többet a kage talin. Karin információ tudása kb 0.
Karin és Sakura élete továbbra se érdekel. Felőlem minden mellék szereplő meghalhat csak idegesítő arcok akikel húzzák az idegeimet xD engem csak Kakashi Madara Sasuke Naruto meg a Kagék érdekelnek. Kisi dobja be őket egy nagy terembe, azt zúzás.  Zenekar
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!