24 okt 06, 23:38:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487865 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1395 Dátum: 10 feb 19, 13:03:41 »

Az meg, hogy Sasuke átlátott Saukra tervén szerintem megint kicsit túlzás. Semmi jele nem volt annak, hogy Sakura ne tenne meg bármit a hőn áhított Sasuke kegyeiért. Egy puszta gondolatot láthattunk ami arra irányul, hogy Sakura gondolt rá, mi lenne ha esetleg megölné, de ha komolyan gondolta volna, akkor akármennyire is lehet szidni Sakura-t, azért annyira figyelt volna, hogy ne tudják hátulról megtámadni.[/b]

Lehet. Viszont Sasuke fejében lehet meg se fordult az hogy Sakura igazat mond. Innentől kezdve tökmind1 h Sakura mit akart, mire gondolt. Lehet hülye példa de ha a sarokba szorított kutyához étellel a kezedben közelítesz, akkor is nagy esélyel megharap. Nem tudhatja hogy azért közelítesz, h elkapd, vagy azért h ételt adj neki. Mindenféleképpen megmar. Annak ellenére hogy nem volt ártó szándékod. Max csak gondoltál rá. De akkor is, ha ő ezt fenyegetésnek veszi akkor véged. Nem tudom miért várja mindenki hogy Sakura oda megy Sasukéhoz és "persze gyere csak Sakurácska." Utána Sakura  ott hebegett habogott dadogott, meg késlekedett, elég volt ahoz hogy Sasuke gyorsan döntést hozzon. Ahogy azt Danzou-Karinnál is megtette.

Kakashi és Sasuke összehasonlításban egyet értek Mansonnal.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1396 Dátum: 10 feb 19, 13:21:31 »

Kakashi sztem több olyan hibát vétett ami mondjuk kezdő Senseiként nem csoda. Egyrészt amit ti is írtatok Sasukét nagyon hasonlónak gondolta magához amiben igaza is van és megtanított neki egy olyan technikát amit nem kellett volna. Sasuke azért hagyta el a afalut mert erősebbé akart válnia a bosszúért s Kakashi akkor nem ismerte fel h. ennyire csaka a bosszú hajtja  akis srácot el volt ájulva attól h. mennyire tehetséges és hasonló hozzá na és erre jött h. Naruto nem kicsit hanem látványosan megerősődött(egyébként annak idején kakashitól nem volt szép h. Sasukéval elvonult kitanította s a másik kettőt pedig elhanyagolta nem együtt fejlődtek így). Lehet h. nem is Kakashi hibája az egész hanem a csapatalkotással volt  agond. Lehet h. nem kellett volna Narutot is Sasukét egy csapatba tenni. Mindenestre Kakashi mindig is egy nagyon okos és tehetséges ninja volt és most is tisztelem h. belátta h. hibázott sőt rengeteget fejlődött és azóta Narutot is a csúcsra segítette.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1397 Dátum: 10 feb 19, 14:42:47 »

Most olvastam el az új részt...háát én a 2010-es év legjobb mangájának tartom. Kakashi nagyon ott van a szeren..és az a utolsó oldal...piff...nagyon üt...nah meg a kakashi belépője is...Grat Kishi...újra tetszik a manga...bár a harcok mangán sajna sohasem jók...( uncsik, mert kevés a tartalma)
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1398 Dátum: 10 feb 19, 15:30:30 »

Ez csak most tűnt fel, de Sasuke teljesen megbuggyant!Azt mondja, hozd vissza Itachit, a szüleimet, a klánom. Nem akarom elrontani a kedvét, de Itachi-t ő ölte meg.
Kakashi nem tehet róla, hogy ilyen lett, de valahol magát hibáztatja, amit részben megértek. Hiszen úgy gondolta képes olyan jó sensei lenni mint Yondi volt, de Sasuke gyerekkora óta a bosszúra készült.
Az egyetlen olyan MS jutsu ami gondot jelent az Amaterasu, a többit egy tapasztalt sinobi ki tudja kerülni, plusz Sasuke genjutsuja sehol sincs Itachiéhoz képest!
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1399 Dátum: 10 feb 19, 15:47:12 »

LoL, lehet igazatok volt és Sasuke szeme tényleg ép?! Most h jobban megfigyeltem az utolsó képen mintha nem csak Kakashi sharinganozna Nevet de mintha Sasuke is elvillantotta volna az MS-t Nevet legalábbis nekem úgy tűnik...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1400 Dátum: 10 feb 19, 15:54:11 »

az a "mangekyou-t" én is ésszre vettem ezért nem hiném hogy nagyon rossz bőrben lenne. (hála Karinnak= maradj életbenn Nevet)
És ha tényleg MK akkor pápá kakashi ha nem zavarják meg.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1401 Dátum: 10 feb 19, 15:58:06 »

Valószínűleg Sasuke a saját tévedése miatt is másokat próbál okolni, most pl. Kakashi-t.

Amúgy az Amaterasu-val egyet értek, és én igazából nem is nagyon tudok elképzelni olyan technikát, aminek segítségével Kakashi kivédhetné. Viszont azt meg nehezen tudnám elképzelni, hogy ne tudná alkalmazni Sasuke az MS jutsu-it, mert annyira magabiztosan reagált egykori sensei-ére, és annyira egyértelműen kijelentette, hogy megöli, hogy szerintem azért az irtó nagy szégyen lenne, ha most meg hirtelen benyögné, hogy nincs elég chakra-m.
Habár Kakashi minden bizonnyal felkészült arra, hogy szembe találja magát az Amaterasu-val, szóval szerintem/remélem van valami trükk a tarsolyában.

Amúgy szerintem csak annyit lehet látni, hogy nem teljesen fekete a szeme, ha abból valaki kiveszi az MS mintáját...
Naplózva

Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1402 Dátum: 10 feb 19, 15:59:01 »

Szerintem minden Sensei próbálja az egyik diákjának (legalább) továbbadni amit tud. Kakashi ezt a személyt Sasuke-ben találta meg még anno,hiszen ő volt akkoriban a szuper zseni. Ezért egyértelmű,hogy őt tanította akkor. Naruto meg sem tudta volna tanulni pl: Chidorit.Minden Sensei-nek van egy legkedvesebb diákja. Értitek mit akarok  Mosolyog
Akkor,ha Kakashi Narutot tanítja lehet nem is találkozott volna Jiray-val.
Naruto persze mindent Jiraya-tól tanult. Naruto támadásai amúgy visszavezethetők az apjáéra. Szerintem valami úton-módon még lesz ilyen Yondaime-Naruto beszélgetés. Valahogy megtanulhatná tőle a rókát irányítani.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1403 Dátum: 10 feb 19, 15:59:55 »

Valószínűleg Sasuke a saját tévedése miatt is másokat próbál okolni, most pl. Kakashi-t.

Amúgy az Amaterasu-val egyet értek, és én igazából nem is nagyon tudok elképzelni olyan technikát, aminek segítségével Kakashi kivédhetné. Viszont azt meg nehezen tudnám elképzelni, hogy ne tudná alkalmazni Sasuke az MS jutsu-it, mert annyira magabiztosan reagált egykori sensei-ére, és annyira egyértelműen kijelentette, hogy megöli, hogy szerintem azért az irtó nagy szégyen lenne, ha most meg hirtelen benyögné, hogy nincs elég chakra-m.
Habár Kakashi minden bizonnyal felkészült arra, hogy szembe találja magát az Amaterasu-val, szóval szerintem/remélem van valami trükk a tarsolyában.

Amúgy szerintem csak annyit lehet látni, hogy nem teljesen fekete a szeme, ha abból valaki kiveszi az MS mintáját...


ez csak egy feltételezésem, de lehet hogy kitudja esetleg védeni a kakashi MS sharingannal illetve eloltani vhogy a lángot, nem?: )feltételezés!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Popes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1404 Dátum: 10 feb 19, 16:05:23 »

Sasuke kitudta oltani a langot es Madara is tulelte komolyabb serulesek nelkul, szoval Kakashinak sem lehet lehetetlen kivedenie. es hajra Kakashi!!!!!
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1405 Dátum: 10 feb 19, 16:23:04 »

Sima sharingan az látható. Nem értem mit púposkodik Sasuke, itt most tényleg nem sok esélye van, ha még valahogy le is tudná nyomni Kakashi-t, azt a szeme már nem birná ki, nem hiszem hogy Madara ok nélkül mondta amit mondott! Kakashi most valami nagyon önfeláldozó dolgot akar tenni, olyasmit mint Jiraya.
Tegyük fel Sasuke felé kerekedik, a végső csapás előtt úgyis befut Naruto! Vagy ami méginkább valószínű, hogy Madara visszajön és véget vet a dolognak
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1406 Dátum: 10 feb 19, 16:30:48 »

Kumori Kakashi pont az a személy, aki védekezni tud az amaterasuval szemben, igaz ő is csak MS-el, de a lényeg, hogy semlegesíteni tudja végső esetben, ám Sasuke szemei tropák és Madara is figyelmeztette, hogy ha nem pihenteti őket, akkor rövid úton meg fog vakulni és nem olyan hülye, hogy nyomorékká tegye magát az előtt, hogy elérné a célját, szóval ez a lehetőség kilőve.

Viszont ha most mégis elkezd teljes erőbedobással Fightolni Kakashi ellen, akkor én is kérek abból az energiaitalból, ami ekkora löketet ad neki. xDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 19, 16:31:20 írta Csibe19 » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1407 Dátum: 10 feb 19, 16:48:11 »

Én úgy gondolom Sasuke az Amatreasu szemmel oltotta el a fekete lángokat, nem hinném, hogy erre Kakashi képes, és azt se, hogy ha igen, akkor egy szempillantás alatt végre tudná hajtani.
A Kamui jutsu-ra magam is gondoltam, végül is már a Pein ellen vívott rövidke harcának végén is kiderült, hogy nagyot fejlődött benne, és sokkal rövidebb idő alatt képes használni. Viszont szerintem ha még képes is lenne ugyanolyan gyorsan alkalmazni mint Sasuke az Amaterasu-t, kétlem, hogy ugyanolyan rendszerességgel tudná ezt tenni. Mert ugye azt láthattuk, hogy Sasuke-nek nem okoz gondot egymás után ellőni az Amaterasu-kat.
Mindennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy még is képes hárítani ezt a jutsu-t is. Végül is Kakashi mégis csak egy zseni, és láttunk már tőle meglepetést.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1408 Dátum: 10 feb 19, 16:57:08 »

Ez csak most tűnt fel, de Sasuke teljesen megbuggyant!Azt mondja, hozd vissza Itachit, a szüleimet, a klánom. Nem akarom elrontani a kedvét, de Itachi-t ő ölte meg.

Nem Sasuke-t akarom védeni, de ha jól emlékszem, akkor Itachi-nak szinte tök mindegy volt már, mert a betegségébe ígyis-úgyis belehalt volna. Mintha olyasmit mondott volna Madara, hogy éppenhogy kibírta eddig is, vagy valami ilyesmi. A lényeg az, hogyha nem harcolt volna Öcsikével, akkor sem hiszem, hogy túl sokáig bírta volna már szegény Ita. Neeem

Persze javítsatok ki, ha tévedek. Mosolyog


Kakashi meg szerintem is simán (?) ki tudja védeni az MS technikájával az Amaterasu-t, csak nem sokszor. Nevet 3 alkalomra tippelek, utána szerintem kidőlne szegény. :"D
(Most elgondolkodtam, hogy Obito milyen erős ninja lenne, ha még élne. Itachi-n kívül a másik normális Uchiha.) Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1409 Dátum: 10 feb 19, 18:58:26 »

Csak szerintem durranna el Szöcsi agya a kis "hozzátok vissza a családomat, és leállok!!!" szöveg után, ha valaki szólna neki, hogy Orochimaru (aki miatta halott, és akivel éveket töltött el) jó eséllyel képes lett volna rá? Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!