24 okt 06, 23:34:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487854 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1410 Dátum: 10 feb 19, 19:00:28 »

A kamui szerintem nem megoldás az amaterasura hiába használja a láng úgy is megégeti, mert ott jelenik meg ahova Saske néz.(a másik meg ha elszúrja Kakashi akkor a saját testét is beszippantja...)
Ha viszont a sharinganjával látja, hogy Saske tölti a szemét és készül az Ms-t hassználni nyomhat egy kawarimi jutsut.

Saske önbizalma nem jelent semmit attól még koppanhat nagyot ha a mangaka úgy akarja.

STM vagy ha beszólnak neki hogy: -Banyek te ölted le Itachit...  Na ettől tuti eszét vesztené Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #1411 Dátum: 10 feb 19, 19:00:32 »

Na megnéztem a mangát,hát én azt mondom hogy elég érdekes harcnak nézünk elébe,bár énis azzokal értek egyet akik azt mondják hogy meg fog szakadni a harc,mivel Sasuke már nagyon tropa,Danzou-samát is nyögve nyelősen győzte le,az meg kész vicc lenne ha ilyen álapotban legyőzné Kakashit.De ha teszem azt valahogy megölné,akkor konohában kit neveznének ki Hokagének?Rajta kívül akkor csak Naruto maradna számbavehetőnek,de ez még korai lenne sztem.Bár a Kishi interjuban valami olyasmi van hogy Sasuke megöli Kakashit,tehát teljesen tanácstalan vagyok >.<#
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1412 Dátum: 10 feb 19, 19:07:13 »

Lehet az lesz mint a Star Warsban >.<# Naruto akkor érkezik meg mikor Sasuke, Kakashit lefejezi >.<# Bár erre semmi esély és remélem Kakas lenyomja Saslikot.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1413 Dátum: 10 feb 19, 19:16:41 »

Vagy lezúzzák Sasukét. Otthagyák haldokolni mint Star warsban  anakint a vulkánnál. Madara visszamegy mint SW ben sötét nagy úr. Otthon összekovácsolja a spajzolt sharinganokból talán még ő is kap olyan menő maszkot mint  Anakin. Azt kész a Darth Vader-Uchiha verziója.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1414 Dátum: 10 feb 19, 19:32:51 »

Sztem meg Kakashi arca szépen ki lesz cifrázva. Talán le is szakad róla a maszk.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1415 Dátum: 10 feb 19, 19:56:14 »

Az jó poén lenne Sasuke leszakítja a maszkot és elkezdene vele ugrálni h. hahaha tudom mi van amaszk alatt mire Naruto betoppana és elfeledkeznének erről az egész bosszúállósdiról:smirksweat: smirksweat smirksweat smirksweat
De persze nem ez fog történniXD Kakashi nem fog meghalni most, hiszen ez az ő éve de az elképzlehető h. a atörténet végén csinál vmi önfeláldozást ahogyan Yodaime, Sarutobi, Jireya tette bár az is lehet h. a legvégén Naruto mellett fog vigyorogni ki tudja? Egy biztos most még sokat fog itt kavarnia a végső harc előtt az interjúkban én nem láttam olyasmit h. Sasuke megölné Kakashit enm hinném h. ilyesmit elárulna az író (de ha tényleg benne volt csak én nem láttam megdobhat valaki egy linkkel PÜben)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1416 Dátum: 10 feb 19, 20:40:25 »

Ahogy gondolkozom a dolgok állásáról, egyre jobban illik a képbe a halál motívuma. Mindenki szereti a megrendítő, drámai pillanatokat. Amikor Naruto és Sasuke először harcolt igazán, vagy amikor Sasuke végre szembenéz Itachival, és mikor Jiraya-sensei hősiesen állja a sarat Pein ellen.

Én, de csakis ÉN, nem látom a jövőt, ha arra gondolok, hogy Kakashi hokage lesz, és visszatérve Konohába rendet tesz az asztalon. Kakashi nem az a fajta, aki ilyesmikkel törődne, nem tudom elképzelni az asztal mögött.
A rossz gondolat pedig sajnos még gonoszabb gondolatok felé sodorják az ember fiát. Az, hogy Sasuke legyőzőtt számos negatív szereplőt, köztük Orochimaru-t, Deidarát, Itachi-t, és Danzou-t, felemelő volt látni. Látni azt, hogy túlszárnyalja a régmúlt korok harcosait, és előtűnik mint valami fekete palástba burkolózott angyal. A halál angyala.

Megrontatott. Bevégeztetett. És ha most valami olyasmit látunk tőle, amit eddig elképzelni sem tudtunk, akkor Hatake Kakashi meghal.

A sensei, az örök mester, a harcos átlép a másvilágra. Találkozik szeretteivel, Obitoval, az apjával, Rinnel, Jirayával, Hiruzennel. A harcot, a névtelennel, az arctalannal pedig másra hagyja. Talán Naruto-ra.
És mikor Kakashi eldől, szeme találkozik Narutoéval, aki meglepődik, elszörnyed, a félelem vegyes keverékével nézi, ahogy mestere elátávozik, AKKOR!! Akkor láthatnánk valami mélységeset, és megindítót, kiszámíthatatlant.



Furcsa, hogy Kishi ennyire úgy gondolkozik, ahogy az átlag ember. Nem szeretnék kliséket látni. Ezredszerre nem mentheti meg Sasuke-t Madara. Olyat lássunk, amire elképzelni sem tudunk, és soha nem is leszünk rá képesek. Ezt kívánom.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1417 Dátum: 10 feb 19, 20:47:37 »

Tényleg, Kakashi meghal, átkerül a túlvilágra és ott egy ugyanolyan tornán vesz részt mint Songoku!  Nevet Nevet Nevet Egyébként nem szeretném ha meghalna Kakashi de azért kíváncsi lennék mi történne ha az amit írtál Couthbert megtörténne.
" s mikor Kakashi eldől, szeme találkozik Narutoéval, aki meglepődik, elszörnyed, a félelem vegyes keverékével nézi, ahogy mestere elátávozik, AKKOR!! Akkor láthatnánk valami mélységeset, és megindítót, kiszámíthatatlant. "
Na egy ilyenre kíváncsi lennék nagyon, hogy ekkor még Naruto mindig megmentené-e Sasuke-t a sötét oldaltól.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1418 Dátum: 10 feb 19, 21:15:03 »

Coutbert jól sejtem h. amit írtál az egy Kishi interjú? Mert nem egészen egyértelmű számomra...

Mondjuk az igaz h. Kakashi már tulajdonképpen egyzser meghalt már...Csak utána Pain meggondolta magát. Hát Kakashi már tuti nem féla a haláltól azok után amin kerezstülment...Na meg igen eddiga a Narutoban egy-egy karakter halála az esemény előremozdítását segítetette valami mondanivalót hordozott magában. Kishi brilliánsul vezeti a szálakat... bow
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 19, 21:17:42 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1419 Dátum: 10 feb 19, 22:20:09 »

Max azt tudom elképzelni, hogy felajánl vkit maga helyett, viszont azt mindenki elfelejti, hogy Danzou halálával megeredhet Sai nyelve, és ott van  a sok gyökér is, akikkel nem tudjuk mi van, mi lesz... Arról nem beszélve, hogy Tsunade-ról sem tudunk semmit. Egyszóval sok-sok szál van jelenleg is a háttérben, amit a harc miatt nem mutatnak nekünk...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1420 Dátum: 10 feb 19, 22:26:48 »

Azt te felejted el, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a pescét megtört Danzou halálával... Akkor nem sok értelme lenne és Sai érezte volna nemde?
Naplózva


 
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1421 Dátum: 10 feb 19, 22:36:11 »

Nem felejtettem el, azért a feltételes mód.  Mosolyog  Viszont nem változtat azon, hogy sokminden meg fog változni, és még csak az előszelét érezzük...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1422 Dátum: 10 feb 19, 23:21:54 »

Ahogy gondolkozom a dolgok állásáról, egyre jobban illik a képbe a halál motívuma. Mindenki szereti a megrendítő, drámai pillanatokat. Amikor Naruto és Sasuke először harcolt igazán, vagy amikor Sasuke végre szembenéz Itachival, és mikor Jiraya-sensei hősiesen állja a sarat Pein ellen.

Én, de csakis ÉN, nem látom a jövőt, ha arra gondolok, hogy Kakashi hokage lesz, és visszatérve Konohába rendet tesz az asztalon. Kakashi nem az a fajta, aki ilyesmikkel törődne, nem tudom elképzelni az asztal mögött.
A rossz gondolat pedig sajnos még gonoszabb gondolatok felé sodorják az ember fiát. Az, hogy Sasuke legyőzőtt számos negatív szereplőt, köztük Orochimaru-t, Deidarát, Itachi-t, és Danzou-t, felemelő volt látni. Látni azt, hogy túlszárnyalja a régmúlt korok harcosait, és előtűnik mint valami fekete palástba burkolózott angyal. A halál angyala.

Megrontatott. Bevégeztetett. És ha most valami olyasmit látunk tőle, amit eddig elképzelni sem tudtunk, akkor Hatake Kakashi meghal.

A sensei, az örök mester, a harcos átlép a másvilágra. Találkozik szeretteivel, Obitoval, az apjával, Rinnel, Jirayával, Hiruzennel. A harcot, a névtelennel, az arctalannal pedig másra hagyja. Talán Naruto-ra.
És mikor Kakashi eldől, szeme találkozik Narutoéval, aki meglepődik, elszörnyed, a félelem vegyes keverékével nézi, ahogy mestere elátávozik, AKKOR!! Akkor láthatnánk valami mélységeset, és megindítót, kiszámíthatatlant.



Furcsa, hogy Kishi ennyire úgy gondolkozik, ahogy az átlag ember. Nem szeretnék kliséket látni. Ezredszerre nem mentheti meg Sasuke-t Madara. Olyat lássunk, amire elképzelni sem tudunk, és soha nem is leszünk rá képesek. Ezt kívánom.

Ezt átgondolva nem is lenne hülyeség. A manga forduló pontja lehetne, szerintem Naruto szempontjából. Csak sajnos nem tudom elképzelni, hogy Kakashi most halljon meg. Esetleg később. De átgondolva most ezzel szimpatizálok, még ha nagyon is bírom fehérkét. Végülis a csapatán kívűl + GaiXD más nem maradt neki. Az biztos, hogy sok embert összetörne a halála, de a manga szempontjából talán a legjobb húzás lenne...
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1423 Dátum: 10 feb 19, 23:56:59 »

Ezt  a verziót jobban "elfogadnám", mint ha Kakashi +murdelne.  Gondolkozik
Az igaz h drámai lenne, és Naruto talán elérné azt a pontot h már nemakarja +menteni Saskét mert menthetetlen, de ha Kakasi +halna akk kilenne a hokage?
Danzou: hulla  Kiüt
Tsunade: kómás (nemhiszem h felébredne mostanában)  >.<#
Jiraya: már régen hulla
Naruto: Kishi aztmondta az interjúban h ha az lesz valaha akk csak a végén.  Gondolkozik
A többiek + esélytelenek (ilyenek mint Kibáék akiket sakura simán bealtatott?  Technikai KO)
Talán még Shikamarunak lenen is esélye, de kétlem h Kishi most Hokagét csinálna belőle.  smirksweat
De sztem nem Naruto fogja "félbevágni" ezt a harcot hanem Madara...  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #1424 Dátum: 10 feb 20, 00:11:18 »

sztem Madara még anyázza Danzout mert megsemmisítette a szemet .. nem hinném h ő közbe lépne ...
esetleg Naruto, de tuti nem lenne belőle Sasuke vs Naruto fight mivel az elég sors döntő csata lenne és az max a végén lehetne ... + Sasuke is ki van merülve akár milyen gonosz kacaja van és akármennyire meg van zakkanva attól még most nyomott le egy elég kemény alakot
véleményem szerint itt nem lesz vmi nagy fight max sasuke kakashi vagy esetleg naruto senin formba bevágtat akkor sasuke meglepődik és elhúz a véreresbe ... minden esetre érdekes lesz
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!