24 szep 22, 23:18:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 70997 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #225 Dátum: 08 aug 07, 14:38:41 »

Te hajnali egykor olvastad a sztorimat?? Jaaaaaaaaaj.... Pirul
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #226 Dátum: 08 aug 07, 16:24:51 »

Nem...(bár naon jó történetek de akkora már mindíg elolvasom) csak akkor még nem tudtam aludni az ágyban és gondolkoztam vajon gaara mé nem volt ott és eszembe jutott hogy:
naruto mondta mikor másnaposan felkelt hogy 17 éves és akkor Gaara má a Kazekage volt... Nevet...de am naon jó történet az én fejezeteim sokkal rövidebbek... :/
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 21:51:25 írta Kageko » Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #227 Dátum: 08 aug 07, 22:41:41 »

Kössz:D ha beindulnak a fejemben a képek, akkor egyhuzamban jó sokat írok. Aztán, mire észreveszem, már hat oldalt írtam... meg hát, én minden nap írom a saját könyvemet is. Szóval volt alkalmam gyakorolni ikszdé
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #228 Dátum: 08 aug 08, 08:30:43 »

Hát velem is ez van csak az a gond hogy nekem annyi kép nem jelenik meg bár az első fejezetem az csak ien bevezető Kúl...nos saját könyvet tervezek én is de csak majd ha befejeztem ezt... Nevet
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #229 Dátum: 08 aug 11, 09:31:29 »

Moderátor:
Áthelyezve a Minden ami Anime/Manga> Képek, fanartok, fanmangák, érdekességek c. témába.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 11, 21:11:57 írta Chakra » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #230 Dátum: 08 aug 13, 19:00:03 »

Örömömre szolgál leírni, hogy végre frissítettem AFS-en (nem is egy történetet! :o ), de ami ezek közül ide tartozik, az a Kokoro no Hi, még pedig a 9. fejezettel: Az első küldetés kezdete

Végre megoldottam, hogy rendesen jelenítse meg AFS a formázásaimat is; szóval jó szórakozást/olvasgatást kívánok hozzá!^^ Magamnak meg néhány véleményt, mert erre a fejezetre még semmit se kaptam, pedig nagyon érdekelne^^"""" Oda is tudtok írni, meg itt is elolvashatom Mosolyog
Előre is köszi!^^
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #231 Dátum: 08 aug 13, 20:08:30 »

Neee-chaaan!  Be van tépve Véégre! Már hiányoltalak!  Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #232 Dátum: 08 aug 17, 16:06:21 »

Ééééés megszületett Arvaellel közös ficink, a "Naruto Shippuuden Movie 3 - Világok útvesztõje" kezdete Nevet

A leírás kedvcsinálónak:
"Egy animefan, egy metafizikus, és egy katona. Semmi jó nem sülhet ki ebből, ha Naruto világába jutnak. Főleg, ha ráadásul még eddig ismeretlen gépek roncsait is megtalálják a Tűz Országában - véletlen? Tsunade nem hisz a véletlenekben..."

És a történet^^: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=10912

Első közös sztorink, reméljük, tetszeni fog majd nektek Nevet
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #233 Dátum: 08 aug 21, 17:10:32 »

Nahát itt vagyok megint, elnézést a hosszúúúú szünetért, de egy hihetetlen jó színi táborban töltöttem az elmúlt napokat, úgyhogy egy ideig eltart, amíg újra Narutora hangolódom, és hát kezdődik a színi képzésem is, úgyhogy meglehet, inkább a saját projektjeim felé fogok orientálódni, de azért tőlem telhetően megpróbálom úgy kikerekíteni a megkezdett sztorimat, ami szintén FILM jellegű (és belátom, kevésbé kiaknázható ötlet, mint Moonie-chanék ötlete, amihez tapsolok)... szóval, nemsokára érkezik A Csakramágus - Küldetés a Dzsungel Országába című regényemnek harramadik fejezete. Addig is belekukkantok Moonie-chanéékba. kacsint
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #234 Dátum: 08 aug 23, 22:06:33 »

Köszi, igazából Arvaelé volt az alapötletXD Amint hazajön, szerintem elkezdünk dolgozni az 1. fejezeten Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #235 Dátum: 08 aug 26, 19:24:32 »

Haku-hugimnak és Teminek ajánlva, megszületett SasuNaru boy's love fanfictionom, a Connected következő, szám szerint 18. része Nevet

Jó olvasgatást kacsint  http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=8561&textsize=0&chapter=18
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #236 Dátum: 09 feb 18, 21:54:32 »

Ésésésés igaz, valahogy azóta se jutottunk el az első fejezet végéig a Világok Útvesztőjéből (héééj, Hugicááám!!! >>.<<), dedededede remélem, azért örömmel fogadjátok a Kokoro no Hi 11. fejezetét: Bajtársak, amit ma frissítettem^^ Jó olvasást kívánok! Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #237 Dátum: 09 feb 19, 10:15:00 »

Nee-chan! Ideje volt már!  Be van tépve Ezer köszönet hogy végre megérkezett kedvenc olvasmányom!  Mosolyog
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #238 Dátum: 09 márc 04, 11:38:18 »

Haha, köszi Nevet Örülök, hogy így tetszik Pirul
Ésésésés épp most tettem fel a következőt is! Vagyis: 12. fejezet: A "másfeledik" küldetés
Jó szórakozást hozzá!^^
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #239 Dátum: 09 márc 04, 23:48:32 »

Zsír!  Nevet Köcce! A "Naruto Shippuuden Movie 3 - Világok útvesztõje" című ficet be tudjátok tenni újból? Mert a jelenlegi linken NOT FOUND... >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!