24 szep 22, 23:26:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 71002 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #195 Dátum: 08 júl 30, 20:51:34 »

Igen, Csakra, tudom, hogy nem tanácsos kettős hozzászólást írni, de sajnos ezt nem kerülhetem el, mert elolvastam WildWord művének első fejezetét, és valamiért az adott oldalon nem tudom elküldeni neki a kritikámat...

Kedves WildWord! Szerintem ígéretes írói tehetség vagy. A stílusodban nem fedeztem fel semmiféle olyan hibát, amit a kezdő írók el szoktak követni - a leírások pontosak, az érzések taglalása se nem túl sok, se nem túl kevés, bevezető fejezetnek éppen megfelel. Amit hiányolok innen, az a főszereplő külsejének a leírása, és néha, amikor humoros akarsz lenni, a dolog kissé erőltetetté válik. Személy szerint ebből a nagyon precíz alkotásból a legjobban az árnyalatokat, a hasonlatokat hiányolom. Ezek tennék igazán élővé a jeleneteket. Ha viszont ez a szereplő rendszerető természete miatt hiányzik, akkor nem él a dolog. A párbeszédek kellően élethűek... a környezet talán egy kicsit kevésbé "narutós", hiányzik belőle néhány tipikus elem... a hangulat megteremtésére lehet tájleírást vagy egy kis anekdotát alkalmazni. Mindenesetre én csak az első fejezetet olvastam, szóval a többiről nem tudok mit mondani - lehetséges, hogy a hangulatteremtést és a leírást későbbre hagytad, hogy a többi fejezetet is elolvassák, ami azt jelenti, hogy a szerkesztésed tudatos - még egy jó pont. Csak így tovább.Mosolyog
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #196 Dátum: 08 júl 31, 21:24:10 »

Mehayo Hekate karakterének leírása nagyon penge. Látszik, hogy egy író írta. ^^
Csak én hiányolok valami gyenge pontot... ^^" Igazából, a jellembeli torzulásai és az új jutsuk megalkotásának nehézsége nem tekinthető gyenge pontnak.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #197 Dátum: 08 aug 01, 16:18:05 »

Azt mondod...? Én is erre gondoltam, amikor visszaolvastam. Csapjunk hozzá valamit...! Hmmm, hmm... Gyengepontja legyen az, hogy... lassú! Teszem azt egy Sasuke vagy Rock Lee secperc alatt kiütné. Elvégre azt írtam, hogy a taijutsuja táncos elemeket tartalmaz, ez jelentheti azt, hogy túl sok benne a díszítés, és a reakcióideje lassú. Túl sokad ad a mozgási stílusra.

Amúgy kösz:D Most, hogy így leírtam, még kedvet is kaptam hozzá, hogy írjak vele egy novellát. Ha már így összehoztam, igazán megérdemelné...
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #198 Dátum: 08 aug 01, 16:41:02 »

Szerintem is írj egyet^^ Bár igaz, első olvasatra nekem is kiscit túl tökéletesnek tűnik, és nem láttam benne sok gyenge pontot. Nem csak a harcstílusára, a jellemére is gondoltam.

Ha elkezded, szerintem bele fogok olvasni kacsint
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #199 Dátum: 08 aug 01, 21:18:37 »

Dolgozunk még rajta egy kicsit, aztán, ha megvan a novella, majd feltöltöm valahova, vagy elküldöm annak, aki el szeretné olvasni;) Igyekszem majd kellően Narutosra és kellően életszerűre megalkotni.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #200 Dátum: 08 aug 01, 21:39:08 »

Ha fel akarod tenni valahová, akkor elsősorban magunkat javaslom (önreklám ^^). Elküldöd e-mailban a kuldemeny@naruto-kun.hu címre és majd Cart-dono kipakolja a' oldalra. (A Naruto-kun v4-ben majd rajongói történet beküldő űrlap is lesz.)

Másodsorban a http://anime-fanfiction.animehq.hu oldalt is javaslom, ami igen tekintélyes rajongói történet gyűjtemény, persze nem csak anime/manga témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #201 Dátum: 08 aug 02, 21:15:47 »

Na, elkezdtem a kis aranyost. Címe: A Csakramágus - Küldetés a Dzsungel Országában. Jó lesz, ha egyszer majd befejezem... ikszdé
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #202 Dátum: 08 aug 03, 16:38:35 »

Már el is küldtem Chakra-samának az első fejezetet. Ide egy kis ízelítő:

"Hirtelen lépteket hallott a háta mögül, de úgy gondolta, a sensei az, meg sem fordult, ráadásul annyira el volt merülve a saját felháborodásában, hogy Sakura gyanakvóan döbbent arckifejezését sem vette észre. Csak akkor ugrott talpra, mikor egy mély női hang csendült fel Kakashi szokványos altja helyett.
- Az a műanyag bigyó, amit említesz, megmentheti milliók életét.
   A hang tulajdonosa egy magas, izmos kunoichi volt, akit láthatóan egyáltalán nem zavart az, hogy hideg van és zuhog az eső. Bő, derékon megkötött nadrágot és fűzővel nőiesre megszorított inget viselt, homlokvédőjén öt kis függőleges vonal jelezte a származását, melyeket felül is, alul is egy hosszú, vízszintes vonal zárt. Naruto megzavarodva kapott elő egy kunait, szeme sarkából látta, hogy Sakura hasonlóképp tett.
- Nyugalom – Kakashi kilépett a nő árnyékából. – Hekate-sama nem az ellenségünk.
- Hát igen, nem vagyok az – hagyta rá az említett, kezével csapkodva a hulló esőt. – Szóval tegyétek el azokat a pengéket…
   Sakura és Naruto vonakodva engedelmeskedtek, és a fiú szemében maradt is némi gyanakvás. A szürke félhomályban alig lehetett látni, de a nő, akit Hekate néven említett a csapatkapitánya, zöld szemű volt, dús, göndör vörös hajjal. Az arcán pöttyökből és vonalakból álló tetoválás díszelgett – ha alaposabban megnézte, a furcsa vonalak gomolygó felhőket és vízcseppeket ábrázoltak.
- Mehayo Hekate vagyok – mutatkozott be egy csalfa, de barátságos mosollyal. – Dzsungel Ország jelenlegi követe. Sajnálom, hogy késtem, de nem találtunk alkalmas parkolóhelyet a tengeralattjárónak.
   Fürkész szemei végigsiklottak a két fiatal ninján, fáslival és finoman mívelt páncéllal védett kézfejét az állához emelte, s mintha megrándultak volna arcizmai, ahogy Naruto meglepettségtől bamba arcát észrevette.
- Tengeralattjáró…? – visszhangozta értetlenül Sakura. – Sosem hallottam még róla.
- Hála istennek! – sóhajtotta kissé tettetett megkönnyebbüléssel Hekate, arcára tapadt haját hanyagul rendezgetve. – Még csak az kéne, hogy ninjákkal teli tengeralattjárók száguldozzanak a tengereken. Brr, még a hideg is kiráz, ha rágondolok.
- Már elnézést, de te egyáltalán nem úgy viselkedsz, mint egy nagykövet! – Naruto egyenesen Hekatére szegezte a mutatóujját, aminek következtében a mellette álló Sakura azonnal belekönyökölt a veséjébe.
- Maradj már csöndben, te idióta! – rivallt rá elfojtott hangon. – Hogy lehetsz ilyen bunkó?!
- Ejnye, ejnye, ne bántsd – Hekate mindkét kezét felemelve csitította a dulakodó párost. – Teljesen igaza van, én nem vagyok egy nagy diplomata. De csak ezt a munkát ajánlották fel.
  Erre aztán a konohai shinobik képe még jobban megnyúlt a meglepetéstől, és értetlenül bámultak a különös kijelentés tévő hölgyeményt, aki láthatóan elégedetten sütkérezett az általános megrökönyödés fényében. Egy pillanatig az értetlen csendet betöltötte a zuhogó eső szaga és az esőben is vadászó kósza sirályok vijjogása, aztán a nagykövet összecsapta a tenyerét."

A többi hamarosan felkerül a főoldalra ^^
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #203 Dátum: 08 aug 03, 22:25:33 »

Sztem tök jó kis ízelítő... Nevet én is tervezek hogy írok eggyet Kageko-ról de mivel szánalmasan fogalmazok nem nagyon siettetem... :/ :/ :/
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #204 Dátum: 08 aug 04, 09:44:06 »

Hm, azért ebben is volt egy-két szóismétlés.. azóta át is néztem, javítgattam. Ma talán megírom a második részt, van is egy jó elképzelésem. Jam, és a fanartok között az igazi nevem alatt lesz, ami Szalay Petra. Ha lesz időm, csinálok neki borítót is ^^

Ami meg a fogalmazást illeti, sok-sok olvasás és gyakorlás kérdése. Valahol mindig el kell kezdeni, szóval ne add fel!
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #205 Dátum: 08 aug 04, 12:08:55 »

Tom csak nem igazán szeretek olvasni csak 1-2 könyvet.... :/ am nem adom fel (nem szokásom bármit is feladni) megírom de csak szép lassan, előbb kitalálom teljesen a karimat... Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 04, 12:10:41 írta Kageko » Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #206 Dátum: 08 aug 04, 12:16:26 »

Hát, hajrá, Kageko. Majd kíváncsian várom a sztoridat^^
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #207 Dátum: 08 aug 04, 13:45:55 »

Köszi hát a karim lassan kész is és akkor elkedem a törit... Nevet

U.I. A karim leírását majd a törivel eggyüt publikálom... Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #208 Dátum: 08 aug 04, 14:24:52 »

Húh, én mindjárt befejezem az egyik ficimet.  Pojén Asszem 3 fejezet van hátra belőle. Bár nemtom mikorra lesz kész, mert sajna már elég régen kezdtem el, és azóta egy újabbat is elkezdtem és most az vana  fejemben, de próbálok azzal is haladni, mert még sosem fejeztem be egy hosszabb ficimet sem. xD És ezt jó lenne. Meg amit mostanában írogatok.  Hümm-hümm Amm AFS-en Handy néven vok, ha vkit érdekelnek a ficijeim.  Mosolyog Amm szinte csak Bleaches van. xD És ott van egy karakterleíró "ficim" is a 2 kitalált karimról minden érdekességükkel együtt.  Hümm-hümm
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #209 Dátum: 08 aug 04, 17:24:16 »

Nos leirtam Kageko életrajzát röviden a blogomba: http://kageko.b13.hu/   valószínüleg a történetemet is ide fogom feltölteni.Ha valaki elolvassa kérem irjon véleményt róla ha nem gondd... Nyelvesít
Az első rész hétvégére várható
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 04, 17:25:59 írta Kageko » Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!