24 szep 23, 01:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 71035 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #180 Dátum: 08 ápr 05, 22:20:19 »

Ezzel a kritika dologgal kapcsolatban olyan jó felvonást tettem fel tegnap a How to write írásomhoz =DD (AFS) És az a legpoénosabb, hogy miután lebrummogtam az eszes kritika írókat/kérőket, csak négy embernek volt mersze kritikát írni... xD
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #181 Dátum: 08 ápr 05, 22:46:54 »

Naon faxa lett FireCat, minél előbb folytasd!  Nevet Nevet Mellesleg ténleg jó, és írtam egy kicsit bővebb kritikát is. kacsint
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #182 Dátum: 08 ápr 05, 23:38:45 »

Nekem is tetszett, nagyon hasznos tanácsokat adtál a leendő íróknak/kritizálóknak Nevet És szintén megtoldottam a kritikák sorát Mosolyog
Naplózva
WildWorld
Vendég
« Válasz #183 Dátum: 08 ápr 06, 11:52:31 »

A kritikákról: szerintem olyan szörnyű, hogy alig hajlandóak az emberek kritikát írni.  Szomorú Én személy szerint azért hozom nyilvánosságra az irományaimat, hogy meghallgassam mások véleményét... de hát ha nem írnak kritikát, akkor nem tudom, mit gondolnak. Amúgy én azért írtam ki ezt az ,,öt kritika után folytatás dolgot" mert már kész voltam az egyik ficem és valahogy magamnak is meg kellett szabni, hogy milyen gyakran töltsek föl... aztán nem bírtam kivárni, hogy legyen annyi kritika.  Nevet

Nekem, amikor elhatározom, hogy most írni fogok, akkor mindig megy, csak, ha van ihlet, akkor gyorsabban haladok. Mosolyog

Jah igen, felraktam az AFS-re a következő narutos fanfictionöm első fejezetét. A történet a következő linken érhető el: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6723 A sztori úgy húsz évvel a Shipuuden után játszódik és elsősorban a Narutoék utáni ninjagenerációról szól. És... hát igen, azért szeretnék kritikát is kapni, ha már vetted a fáradságot és elolvastad.  :'X

(Valaki nálam tájékozottabb meg tudja mondani, hogy mit jelent, amikor az AFS csak annyit ír ki, hogy ,,Site Maintenance", és ez a probléma mennyi ideig szokott tartani?)
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 09, 18:33:33 írta WildWorld » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #184 Dátum: 08 ápr 10, 11:24:40 »

Hát nem tudom merjem-e említeni... Nekem az ikertestvéremmel ( Sam ) van egy honlapunk, és mi is elkezdtünk egy ficet. Ill Sorozat Fic. Természetesen Narutohoz kapcsolódik. Illetve a Shippuuden utáni időszahoz.  A címe: Hurrikán Krónikák 
És én is szeretnék kritikát kérni. Főleg mert nagyon szeretném tudni, min is kéne változtatni. Ja! És nem Naruto a főszereplő.
Megemlítettem, mert igazán büszke vagyok rá, hogy eddig 14 rész van kész.  Pirul
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #185 Dátum: 08 ápr 10, 21:13:07 »

Majd holnap megnézem Nevet

Én meg sajna nem jutottam be Sakuracon fanfic versenyének elődöntőjébe, így hát felraktam AFS-re a művemet, remélem tetszeni fog nektek Mosolyog Sasuke-Naruto, de nem yaoi. Sasuke hegedül, Naruto hallgatja.

http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6814

Szerk: És eddig nem feküdtem le, h meg nem írtam ezt a ficemetXD Ezúttal YAOI, NC-17es kategória, aki nem bírja, ne olvassa. Én szóltam kacsint (SasuNaru a párosítás, mi más?ikszdé)

http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6817&warning=4
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 22:32:05 írta Moonie-chan » Naplózva
WildWorld
Vendég
« Válasz #186 Dátum: 08 ápr 17, 14:22:36 »

Szóval... felkerült AFS-re a folytatásos fanfictionömnek, a Kötelékeknek a második fejezete... Itt egy idézet kedvcsinálónak:
,,- Te jó ég, az a szegény nővér az előbb, majdnem eltörted az orrát, amikor fellökted!

- Bocsánatot kértem! Egyébként is, nem kellett volna annyira rohannia azzal a tálcával…

- Apropó tálca… nem irigylem azokat a betegeket, akiktől most újra vért kell venni, mert összetörtek a kémcsövek.

- Értem nem is aggódsz? Mi van, ha valami fertőző betegségük van?!

- Örülj, hogy a szike nem állt beléd, mert akkor beteg helyett mehetnél orvost látogatni…

- Legyetek egy kicsit csöndesebben, ez mégiscsak egy kórház…"
A történet ezen a címen érhető el: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=6723&chapter=2

Ja igen... én lennék a világ egyik legboldogabb embere, ha valaki végre szíveskedne kritikát írni... erre az új fejezetre még egyet sem kaptam. Neeem Így honnét tudjam, hogy egyáltalán érdekel-e valakit, amit összehordok?
Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #187 Dátum: 08 máj 02, 16:04:56 »

Egy kérdésem lenne az anime-fanfiction.animehq.hu-val kapcsolatban. Hogy lehet beállítani, hogy a történet egy sorozathoz se tartozzon? Mert mikor előnézetbe nézem, akkor mindig kirak hozzá egy csomó sorozatot.

Szerk.: Már rájöttem.

Szerk2.: A művem: http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=7412
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 02, 16:17:32 írta Uzumaki Naruto » Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #188 Dátum: 08 máj 03, 18:39:47 »

Nah ez is régen volt már, végre befejeztem és felkerült AFS-re a Kuro to Akai következő, 7. része, ha akarjátok olvassátok el, kritikának mindig örülök Mosolyog
http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=5507&textsize=0&chapter=7

Ez pedig egy új shounen-ai (később yaoiXD), SasuNaru fanfic 1. fejezete, egy doujinshi alapján:
http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=7420

szerk: És mostmár a 2. fejezet is kész van Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 06, 17:11:44 írta Moonie-chan » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #189 Dátum: 08 máj 24, 16:24:37 »

Nem nevezhető éppen fanfictionnak, de szerintem sok fórumozó jót nevetne rajta Nevet

http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfic/viewstory.php?sid=8159

Nincsen címe sorryyyyy, avagy hogyan írjunk Naruto ficet? című nagy adag szarkazmus.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #190 Dátum: 08 máj 31, 17:51:15 »

http://www.fanfiction.net/s/3118420/1/Hinatas_Darkened_Desires

Nagyon jó!!!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ichigo Enma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


« Válasz #191 Dátum: 08 jún 30, 14:34:42 »

nekem öt írásom fennvan az AFS-en ^^ [már négyéve írok] és tényleg egyesek nemtudnak krititírni, esküszöm  :'X beírják hogy tökjó folytazsd!  és én ezzel mit kezdjek?? így nemtudom hogy mitrontottam el benne  :/
Naplózva

UTÁLJA, GYŰLÖLI SAKURVÁT DE TÉNYLEG!!  ikszdé

GAC - Gödöllői Anime Clubb tag
         S.E.Sz alapító (Sakura Ellenes Szervezet)
                        Ichigo Clan alapító
                          N.E.Sz alapító
                        Ichigo Enma/Vuk
2007 - őszi animecon 
          - Sailor Moon S - Healer
2008 tavaszi animecon
         - Naruto- boxeres Naruto
         - NGE - Ayanami Rei (harciruha)
2008 -Őszi AnimeCon -
         - Di Gi Charet - Puchiko
         -Titok
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #192 Dátum: 08 júl 26, 14:29:00 »

Hát ja... a kritika... az én történetemnél is van, aki vagy azt írja, hogy "Folytasd!" vagy hogy "nagyon jo folytasd! A másik meg, akik tele helyesírási hibákkal írnak nekem kritikát, pl. a folytasd j-vel, vagy a muszájt ly-nal. A harmadik meg amikor a "Remek" szót valahogy így írják le: "RRRRRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKK!!!" Ezt tudom a legeslegjobban utálni. De azt tényleg nem értem, hogy mért nem tudnak, akár pár sort is írni, hogy milyen...

De vannak nagyon lelkes, és bőbeszédű kritikaírok, akik tényleg mindig azt mondják, amit gondolnak. És nekik hálás is vagyok... Amúgy... én is gondolkodom egy-két Narutos történeten... ^^ Pirul
Naplózva


Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #193 Dátum: 08 júl 26, 20:49:30 »

Hát akkor hajrá! Nevet

Nem tudom, ki ismeri Aislint AFS-ről... mondjuk SasuNaru yaoikat ír, igaz, ő kezdőnek mondja magát, de rohadtul nem azXD 13 fejezetre eddig vmi 400 kritikája van, szal elég népszerű, és nem a semmiért! Nevet De az nagyon meghatott, h én vagyok a kedvenc fanfic írója... Pirul Irtó jó érzés, mikor a námbör ván fanfic íródnak te vagy a kedvence! Nevet

Kritikáknál meg: ha valaki hosszat ír, akkor én is úgy szoktam válaszolni, tehát barátian és kifejtve, ha valaki ilyen "kritikával" dob meg, akkor ált. berakok egy Köszi-t vagy hasonlót, nehogymár oldalakon keresztül ecseteljem, h örök hálám kiscsillagom, h megtiszteltél a kritiddelXD
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #194 Dátum: 08 júl 30, 20:16:15 »

Nos, én nem írtam eleddig egy Naruto-fanfictiont se, de az írást én magam is fanfiction-kkel kezdtem (éppenséggel Harry Potteresekkel - írtam... kb hét novellát, két harmincakárhányfejezetes nagy regényt, meg egy kicsit, amit végül nem fejeztem be... mire írtam belőle vagy hatszáz oldalnyit, rájöttem, hogy írással szeretnék foglalkozni. Azóta meg is jelent regényem, és továbbiakat írok). Annak ellenére, hogy nem igen tervezek ilyesmit írni, mivel a saját projektemre koncentrálok, már régóta érlelődik a fejemben egy karakter, amit most meg is osztok véletek^^

Név: Mehayo Hekate (nem véletlen ez a nevem is), másnéven a Csakramágus
Nem: alapvetően nő, de ezt nála sosem lehet tudni, mindig más alakot ölt magára
Kor: harmincas évei derekán jár
Származás: Rejtett Eső

Hekate kedvenc alakja egy magas, elegáns, vörös hajú női forma, ami kényelmes nadrágot, cipőt és szoros fűzővel hordott inget visel. A szeme nagyrészt zöld, de előszerettel vesz fel bármilyen férfialakot. Már gyermekkorában elhagyta a Rejtett Esőt, szülei meghaltak, azóta rója az országutat, éli az életét a maga ütemében. Megfordult mind az öt shinobi nemzetnél, mindenhonnan felcsipegette a tudást. Nagyon intelligens, a csakrával pedig úgy képes bánni, mint egy bármilyen formájúra gyúrható agyagdarabbal. Ha harcba keveredik valakivel, elsőre meglehetősen ügyetlennek tűnhet, de pár perc elég neki ahhoz, hogy helyben kifejlesszen egy jutsut, ami minden tekintetben üti az ellenfélét. Mivel a Rejtett Esőben sokáig polgárháború dúlt, Hekate utál harcolni, ha rákényszerül, szeret gyors és egyszerű megoldásokat használni: innen terjedt el a Csakramágus neve. Tevékenysége általában minden országban más jellegű - van, hogy betölt egy tisztséget, vagy tanítást vállal. Minden téren képes alkalmazni kivételes csakraformáló képességét, technikái többségei nem is harci jellegűek.

Személyisége: nagyon barátságos, ugyanakkor eleme a cinizmus. Mindenkinek fura, de találó beceneveket ad, aztán csak azokat használja. Képes használni a föld és tűz elemeket, és ezek a tulajdonságok keverednek benne is. Fellépése méltóságteljes, ugyanakkor hajlamos durva és figyelmetlen lenni. Jellemző rá a kínos precizitás, behatóan ismeri a Káma Szútrát. Gyakran szellemi sérülések gyógyításaként alkalmazza, ezért van egy másik beceneve is, amit csak akkor mernek kimondani, ha tíz kilométernél messzebb jár. Nem kifejezetten hiú, anyai érzelmek nem nagyon vannak benne, viszont mivel könnyen kiismeri az embereket, könnyen köt barátságokat és haragít magára másokat. Pszihológiai tudása révén mindenkit kínos pontossággal elemez, és meg is találja a "bajra" az ellenszert. Kapzsi a szentem, minden szolgálatáért pénzt kér - ebből él meg. Ha valaki a régi otthonáról kérdezi, percek alatt becsukódik, mint egy kagyló. Nagy beszélő, szinte mindenről tud hablatyolni, képtelenségektől kezdve a kivételesen okos észrevételekig. Sehol sem marad két évnél tovább, magának való ember, furcsa szokásokkal - pl. szereti kigúnyolni az ellenség jutsuját. Ki nem állhatja, ha valamit nem szerezhet meg, gyerekes módon hisztizik egy sort, majd elvonul duzzogni. A szorult helyzetekből mindig lát kiutat, életszemlélete az általa átélt nehézségek ellenére optimista, még ha ezt jól el is rejti a cinizmusa mögé. Csak akkor viselkedik normálisan, ha ő is úgy akarja. Taijutsu mozdulatai inkább táncra hasonlítanak, mint harcművészetre. Emellett folyamatosan foglalkoztatja őt a világ folyása, néha képtelen vagy félelmetesen igaz bölcsességekkel áll elő. Kreativitása nagy tapasztalatán és gyakorlatiasságán alapszik.

Még egy kis fűszer a karakteréhez: a Rejtett Eső egy ideje, mióta híre ment a képességeinek, igényt tart a szolgálataira, így néhány nindzsa folyton a nyomában van, akiket a faluja bízott meg, illetve akadnak jounninok a saját országából is. A nő azonban a legkevésbé sem akar visszamenni, így ezek elől rejtőzködik, esetleg visszafordítja őket valamilyen Jutsuval. Ezentúl Hekate képes szarvasokat és harci gilisztákat megidézni - a szarvasok félrevezetik az ellenséget, majd felöklelik, képesek azt a benyomást kelteni, hogy az ellenség elveszett egy labirintusban, míg a giliszták meglazítják a talajt az ellenfél lába alatt, majd behatolnak a testébe és elrekeszelik a szív két főerét, azonnali halált okozva. Hekate mindezt csak akkor használja, ha felbosszantották, és nem akarja hamar lezárni a harcot. Egy új jutsu fejlesztése sok energiájába telik, harci jutsut meg kifejezetten utál csinálni. A legtöbbet a létrehozása után gyorsan el is felejti.

No, hát kb. ennyi. Akinek megtetszett, vigye;)
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!