24 szep 23, 05:25:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fanfiction  (Megtekintve 71084 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
WildWorld
Vendég
« Válasz #135 Dátum: 08 márc 05, 15:42:37 »

FireCat: Nah, elolvastam a Mahout... eddig jó, izgalmas, nem is nagyon tudtam letenni.  Nevet
Eredetileg az AFS-re akartam írni a kritikámat, de mivel pont most krepált be, amikor van időm lezuhanni a gép elé, ezért ide írom (ha valaki nem olvasta még, akkor melegen ajánlom... és a kritikát ne olvassa el, mert enyhén spoileres lesz. Mosolyog). Szóval:

A prológusnál csak néztem, hogy mi lesz ez, fogalmam sem volt, hogy innét, hogy fogsz a Narutohoz kilyukadni, aztán a második fejezetnél megnyugodtam.  Mosolyog Eleinte nagyon sok szereplőt mozgattál egyszerre és ez (legalábbis nekem) kicsit áttekinthetetlenné tette az egészet, de aztán, amikor már rendesen szétvált szálakra a történet, jó volt. Időnként voltak kisebb hlelyesírási/nyelvhelyességi gubancok, de nem volt belőlük vészesen sok... azért, ha egyszer lesz időd, akkor én átolvasnám a helyedben a ficet, főleg az elejét. Hátha akkor sikerül újra ráhangolódni.
Jah igen és én arra számítottam, hogy tovább tart kiszedni a Kazekaget Nobuyukiból... mondjuk addig, amíg a levél geninek teljesen összezavarodnak és/vagy szétszedik a fél falut...  Nevet Kíváncsian várom a folytatást.

gaara_fan: Persze, hogy nem olyan rossz.  Mosolyog Majd, ha összekapja magát az oldal, akkor azt is elolvasom.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #136 Dátum: 08 márc 05, 19:29:16 »

Hú, ezer köszi Nevet Pirul Akkor most válaszolok is egyúttal (nálam is FATALERROR_NOTCONNECTED az AFS, egész nap az volt, mi van vele? =S)
Igen, most már bánom, hogy annyi szereplőt beleraktam, már nem is tudom miért. Talán mert még magamhoz képest is kezdő író voltam, ezért voltak hibák és összevisszaságok benne... Nevet A fic többi részét, főleg a harmadikat,  már sokkal jobban átgondoltam és megterveztem az agyamban, szerintem azok sokkal élvezhetőbbek is lesznek a Mahou-nál (egó X3), de majd meglátjuk. Kazefater kiűzését így is sokáig halogattam, meg is említette valaki, hogy Sho is túl elnéző volt, és elég későn tűnt fel nekik a szellem ügy xD
Nomeg, ha a geninek szétvernék a falut, akkor értelmetlen lenne a második rész! Nevet
Köszönöm hogy írtál ^^
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
WildWorld
Vendég
« Válasz #137 Dátum: 08 márc 06, 16:40:39 »

Ahh, szóval ez trilógia lesz?  Nevet
Kíváncsian várom, hogy mi sül ki a dologból... Mosolyog
Remélem az AFS hamar megjavul, mert elhatároztam, hogy odai is felpakolom az írásaimat... meg egyébként is, olvasni akarok!  >.<#
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #138 Dátum: 08 márc 06, 17:23:41 »

Igazából négy részesre tervezem... Nevet Ördögi
Nekem ma jó volt az AFS két egész percig! aztán megint eltűnt =S
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #139 Dátum: 08 márc 06, 18:22:35 »

Köszi WildWorld, előre is   :'X
Nem t'om, hogy mi a baj AFS-nek  Hmm?  pedig feltölteném az utolsó fejezetet a firkálmányomhoz  Hümm-hümm
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #140 Dátum: 08 márc 07, 11:36:10 »

Köhöm,köhöm. >.<# Nekem kicsit ecchi ficonjaim vannak. ikszdé Enyén szólva,ecchik.... X"D Akinek kell,inkább privibe írjon,majd ott elküldöm a linkeket. Nyelvesít Hümm-hümm
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
WildWorld
Vendég
« Válasz #141 Dátum: 08 márc 07, 21:07:06 »

Öhh... elmagyarázná nekem valaki, mit jelent az, hogy ,,ecchi"?
Nem vagyok túl tájékozott a szlengekben...  Pirul
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #142 Dátum: 08 márc 07, 21:22:51 »

Ez nem szleng ez az animék egy műfaja,amiben,hogy finoman fogalmazzak vannak félre érhetetlen jelenetek Nevet kacsint
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #143 Dátum: 08 márc 07, 21:58:58 »

Kivillan ez, kivillan az, mindenféle félreérthető helyzetek, de mégsem történik/látszik konkrétan semmi  << Arvael-féle ecchi-meghatározás
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #144 Dátum: 08 márc 07, 22:02:41 »

Nővérkém,ennél jobban nem is tudtam volna én se meghatározni Nevet Na ez így konkrétan a lényeg Nevet
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #145 Dátum: 08 márc 07, 22:41:11 »

Röviden szólva,az ecchi perverzet jelent. Nyelvesít Fogalmazzunk akkor inkább úgy,hogy hentaikat írok. ikszdé
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #146 Dátum: 08 márc 09, 18:11:09 »

Ácsi. A hentaiban részletesen (vagy nem - az író stílusától függ) leírják a dolgokat... az ecchiben semmi ilyesmiről szó sincs...

Ui.: kérve-könyörgöm, írhatnál vlmi más színnel? jojózik a szemem :'X
Naplózva

WildWorld
Vendég
« Válasz #147 Dátum: 08 márc 10, 15:00:15 »

Aha...köszönöm, ez elég kimerítő válasz volt.  Nevet

(Öhm... aki már régebb óta töltöget az AFS-re el tud látni valami bölcs tanáccsal olyan téren, hogy pl.: milyen karaktereket nem hoz ki normálisan a konvertálás után? Milyen hosszú fejezetet lehet egybe fölrakni? Milyen formátumból érdemes vele átkonvertáltatni? Lehet utólag szerkeszteni egy írást?... előre is köszönök minden segítséget.)
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 10, 15:07:15 írta WildWorld » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #148 Dátum: 08 márc 13, 15:55:12 »

Kokoro no Hi 8. fejezet! Nevet
Toriko felébred, a titokzatos fiola tartalmára fény derül (?), aztán vagy új dolgokra jöttök rá, vagy még jobban összezavarodtok, mint Kakashi >.<# Mindenesetre jó olvasást kívánok hozzá... bővebb infó, ha hazaértem oroszról^^"
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #149 Dátum: 08 márc 13, 19:22:50 »

Ismét jó lett! Kár hogy nem animálod, mert az a kergetőzés biztos érdekes lenne. Nyelvesít
Na de, izé.. a.. linket lehagytad :'X
Naplózva

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!