24 szep 25, 12:08:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 169307 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #150 Dátum: 07 okt 11, 14:51:08 »

Olvasom, de miféle gyilkos palira gondolsz ? Azaz MS nem olyan erös mint amiennek hiszed, és a megidézés technika megint elég durva mert nem hiszem hogy pl. Pein legyürné Gammabuntat max ugy hogyha használna ö is idézést. Nem értem mire alapozod hogy gyenge, masrészt az a béka olajat köp technika az erős technika hiába egyszerü... ezen kivül rengeteg féle technikat ismer Jiraiya hiaba nem mutatott még sokat de pl tudjuk rola hogy pecsételö technikakat is ismer meg hogy rövid idö alatt ala idéz bárkinek egy igen nagy mocsarat. Tsunade pedig attol még hogy lassu nem gyenge.. neki a lassusaga a gyengepotnja az igaz, de ha nem tudjak azt kihasznalni akkor szopás van Mosolyog. Na szal majd köövi mangaban mar valszeg lathatod ho Jiraiya nem gyenge, mert szerintem ugyse tudlak meggyözni, de en senkire se mondanam azt hogy nem erös mar mert kb mar csak az erösek szerepelgetnek, mellesleg Tsunaderol még annyit hogy ö ám elég hamar megtudja magát is gyogyitani + ha feloldja a pecsétjét akkor lesz csak igazan veszélyes..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #151 Dátum: 07 okt 11, 14:55:02 »

Arra a palira gondoltam aki elnevezte őket Sannin-nak...3ójukat egyszerre győzte le, Pein meg egyedül gyűrte le azt az illetőt Amúgy meg csak arra tudok alapozni amit eddig láttunk
De ha abból indulsz ki hogy: Orochimaru saját maga mondta h Itachi erősebb mint ő...Jiraiya meg anno nem tudta megállítani Oro-t mert gyengébb volt mint ő és az animeban is Tsunadeval együtt harcol a "hátrányos helyzetű" oro ellen.
És ha nincs semmi gondja a kezének akkor elég érdekesen is alakulhatott volna a dolog. Na de arra akartam célozni hogy ha Jiraiya gyengébb mint Oro(részben gondolom a tiltott jutsuk miatt) akkor Itachiékkal sem tudna elbánni...
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #152 Dátum: 07 okt 11, 15:07:05 »

Szerintem sem gyengék, sőt! De szerintem a korukat is nézni kell, és ahhoz képest is nagyon erősek.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #153 Dátum: 07 okt 11, 15:08:17 »

Nem úgy értettem hogy általánosságban gyengék...hanem az Akatsukisokhoz képest azok(és ezt továbbra is így látom Mosolyog )
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #154 Dátum: 07 okt 11, 15:16:52 »

Mindig van valaki aki erősebb nalád. Ez mondjuk igaz a Narutora. Én nem akarom hogy Jiraija meghaljon. Ő nagyon jó fej. jiraiya
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #155 Dátum: 07 okt 11, 15:18:32 »

Ebben viszont egyetértek, nem lenne ugyanolyan a story Jiraiya nélkül   Mosolyog
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #156 Dátum: 07 okt 11, 15:22:47 »

Héj de az oros fight-nal Jiraiya is sérült volt plusz Tsunade meg véres volt. Illetve Jiraiya meg volt mérgezve.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #157 Dátum: 07 okt 11, 15:25:18 »

A legendás sanninok egy kicsit le voltak robbanva...Mint egy nyugdíjas harc. ááááNem is, az volt az egyik kedvencem. De az erősségre vall, ha valaki legyőzi egy fóbiáját.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #158 Dátum: 07 okt 11, 15:26:03 »

De a végén Tsunade legyőzte a félelmét, meg azért ha összevetjük azt h Jiraiya kapott 1 kis mérget oronak meg nem üzemelt 1ik keze se akkor nem is volt ő olyan gyenge:) (amúgy volt valami régebbi bejátszás amikor Jiraiya elment Oro után hogy visszahozza vagy valami ilyesmi és neki se jött össze)
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #159 Dátum: 07 okt 11, 15:28:07 »

Oh, volt ilyen?? Akkor a történelem tényleg megismétli önmagát...
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #160 Dátum: 07 okt 11, 15:30:44 »

Meg nem mondanám neked hogy melyik részben volt ez(de emlékszek rá-->Oro jött is a : hülyeségnek is van 1 határa dumával-lehet nem pontosan így mondta de ez volt a lényege  Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #161 Dátum: 07 okt 11, 15:36:27 »

Amikor az Amagaruke (Rejtett Eső) volt vezetője (Salamander Hanzou) a Sannin nevet adta nekik, az azért elég régen volt. Úgyhogy az akkori erejük nem képez összehasonlítási tényezőt, azóta erősödtek, kitaláltak új jutsukat, stb...
Amikor pedig Jiraiya Ororchimaru után ment és nem tudta visszahozni, akkor azért az is ott volt (ahogy Narutonál is), hogy nem akart neki ártani - bár tagadhatatlan, hogy Oro erősebbnek tűnt.

Oh, volt ilyen?? Akkor a történelem tényleg megismétli önmagát...

135. rész az animében. Amikor Naruto a kórházban lábadozik, Jiraiya maglátogatja és akkor emlékszik vissza a vén perverz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 11, 15:38:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #162 Dátum: 07 okt 11, 15:38:36 »

Hát az hogy azóta eltelt egy kis idő nem feltétlenül jelenti azt hogy azóta rengeteget fejlődtek, de lehet hogy sokkal erősebbek mint voltak...akkor meg ottvan az hogy mostanra meg már öregnek is mondhatók( a többi ninjahoz képest meg főleg)
Naplózva

R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #163 Dátum: 07 okt 11, 16:18:00 »

Feo: amikor Oro Tsunade + Jiraiya ellen harcolt, akkor Jiraiya nem tudta megfelelően használni a skilljeit a méreg miatt, szal ezt a csatát nézzük el Jiraiyanak.
Másik meg az, hogy nem tudta visszahozni Orot. De abban a csatában nem megölni akarta Orochimarut (ez hasonlíthatott sztem a Sasuke vs Naruto harcra, ahol Naruto Sasuke fejpántját érinti meg, míg Sasuke hasba vágja Narutot), így nem kontrolláltan kellett harcolnia, míg szerintem Orochimarunak mindegy volt, hogy Jiraiya túléli azt a csatát vagy nem.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #164 Dátum: 07 okt 11, 16:22:59 »

Hát végülis el lehet nézni neki de akkor is  Nevet : Jiraiya a chakráját nem tudta irányítani rendesen(amikor elindultak asszem 30%os volt, legalábbis ezt mondta) de azért Orochimaru nem tudta használni a kezét, szegény nem hogy megfelelően de egyáltalán nem tudott jutsukat használni csak kabuto segítségével. De a végén Jiraiya meg Tsunade együtt harcoltak(és az hogy Jiraiya meg tudta idézni Bunta-t szerintem azt is jelentheti h erősen javuló félben volt).
De ha ettől a kettőtől eltekintünk szerintem Oro akkor is erősebb 1-2 fokkal mint Jiraiya, mivel ő tiltott Jutsukat is használ azok gondolom meg nem rózsaszín szivárványokat hoznak létre^^ (edo tensei is eléggé ütős tud lenni).
Naplózva

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!