24 szep 25, 12:09:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 169314 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #120 Dátum: 07 aug 10, 00:56:12 »

Mert Tsunadeet meg Jiraiyaet tudja valaki ? Mosolyog
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #121 Dátum: 07 aug 10, 17:05:15 »

Tsunadénak pontosan ugyanaz a vezetékneve mint az Első és a Második Hokagénak, lévén, hogy az Első a nagyapja (persze ahhez az is kell, hogy az Elsőnek fia legyen). Ja, hogy az ő nevüket sem tudjuk...?  Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #122 Dátum: 07 aug 11, 15:22:45 »

 :-[... Orora az ágyában támadt rá Sasuke... Nevet (gondoltam van aki még nem tudja, esetleg)
Csak most olvasgatom...
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 11, 15:24:35 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #123 Dátum: 07 aug 11, 19:28:24 »

gyááá rossz az aki rosszra gondol ikszdé
miért van ez az Oro Sasuke össze boronálás soha nem értettem...ikszdé
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #124 Dátum: 07 aug 11, 19:39:47 »

Neeeeem??? :-[
Vannak ilyen fura emberek... de én nem szeretem a kicsi Sasukét... csak most épp elértem erre a részre és feltűnt a dolog... nekem vhogy mindig feltűnnek az ilyenek Nevet :-X
Oro olyan védtelen volt akkor, ez annyira gonosz volt attól a pökhendi kölyöktől...grr!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #125 Dátum: 07 aug 11, 19:59:31 »

Védtelen... ja... Nevet
Ha Sóskának nincs a Sharingan, akkor Orochimaru még félholtan is a földbe döngöli. Végüli még a 4 farkas Kyuubi-Naruto ellen is állta a sarat, sőt kifejezetten mulatságosnak tartotta... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 11, 20:00:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #126 Dátum: 07 aug 11, 20:21:45 »

Imádtam:D:D:D:D:D Az a rész:D:D:D:D Istenem:D:D:D:D
Egyébként az még remek volt, amikor beszólt a fekete gömb izénél ebben a harcban, hogy "Öregem, ebből tényleg baj lesz." hihi:D
(Nekem egyre viccesebbnek tűnik a shippu... meg... szomorúbbnak is egyszerre. Olyan minden van benne.)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #127 Dátum: 07 aug 14, 23:04:42 »

Ez gyilkos, úgyhogy be kell linkelnem:
http://www.animecloseout.com/ebayimages/ochimarupl_1.jpg
Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #128 Dátum: 07 aug 14, 23:10:20 »

Vááá ez ilyen hand made cucc? Lehet,h én is csinálhatnék ilyet:P
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #129 Dátum: 07 aug 14, 23:11:30 »

Ez kész!! Nagyon eltalálták... főleg a nyelvét!!! Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #130 Dátum: 07 aug 16, 16:29:28 »

hát ez télleg gyilkos.Főleg a nyelve naon jó.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #131 Dátum: 07 aug 16, 21:46:28 »

Ez ugyanaz a plüss amit arultak a nyakonon nem, ja meg az egyik csajnak is ienje volt a taborban ha jol emlexem, vagy nem Chakra ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #132 Dátum: 07 aug 16, 22:15:43 »

Igen, a Nyacon-os Orochimaru is valami ilyesmi volt. Mosolyog
De a Cosplay Táborban én nem emlékszem, hogy valaki is Oro-val a hóna alatt szaladgált volna...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #133 Dátum: 07 aug 16, 22:18:40 »

Kerdezd majd meg vvicat de szerintem tuti volt Mosolyog.
Egyebkent meg Jiraiyas nincsen ? Az inkabb kéne Nyelvesít Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #134 Dátum: 07 aug 16, 22:28:28 »

Egy plüss Jiraiya rendel:
http://fc04.deviantart.com/fs16/f/2007/192/9/7/Plushie__Jiraiya___NARUTO_by_Serenity_Sama.png
Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!