24 ápr 30, 13:50:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 154272 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #810 Dátum: 13 máj 10, 20:20:45 »

"Am Tsunade nem valami erős a harcban"

( Spoiler )

Ilyent nem illik mondani arról a nőről, aki öt  EMS-t és Rinnegan-t használó Susanoo ellen jobban teljesített, mint a Mizukage és a Raikage együttvéve.

Hokage meg azért lett, mert Jiraiya és a falu tanácsadói is egyaránt alkalmasnak találták a pozíció betöltésére.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #811 Dátum: 13 szep 01, 23:09:49 »

Tsunade nagyon erős és ez mostanra még inkább bebizonyosodott. Leginkább Sakurán át ismertük meg, milyen is az igazi Tsunade. Miben rejlik az igazi ereje, és lehet hogy gyógyító ninja, mégis, ha kell oda tud vágni és nem is kicsit.
Nem azért lett Hokage, mert a két szép szemével pislogott párat. -.-

Spoiler kép, ha még nem olvastad a mangát, ne nézd meg.
Viszont ebben a fejezetben láthatjuk, kicsit megviselve és ráncosan. Bármennyire is szeretem, hogy megtartja a "fiatalos" kinézetét, megnéztem volna egyben, hogy hogyan is néz ki ... nem túl fiatalon. Meg igazából, akkor emlékeztettem magam, hogy "jé tényleg, ő nem is olyan fiatal".

Orochimaru-t én nem nagyon szíveltem igazából, most se. Viszont a sima Naruto-ban, mikor jelen volt, mindig az egyik kedvenc számomat adták, amiért máig oda vagyok.
Orochimaru's Full Theme
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #812 Dátum: 13 okt 17, 08:28:18 »

Eszembe jutott vmi ahogy nem rég a mangát olvastam és nekem feltűnt vmi turpisság Orochimaruval kapcsolatban.
Bocsánat ha tévedek, de az idézés (bármi is legyen a megidézett) ninjutsu technika, kyuubi naruto és orochimaru harcánál láttunk orochimarutól egy idézést a Rashoumont, majd ugyebár később meg Sasukéval kiszabadította a halálistenből a karjait hogy tudjon újra ninjutsut használni ezt mondta ezért kutatta az uzumaki klán technikáit, most akkor hogy is van? Azért oldotta fel a Shiki Fuujint hogy újra tudjon ninjutsut használni a kezével, pedig már előtte is használta, de érdekes módon mikor a sannin harc volt akkor meg kabuto hajtotta végre még az idézést is. Gondolkozik

Vélemény?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 17, 08:28:51 írta Morause » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #813 Dátum: 13 okt 17, 09:17:30 »

Lehet csak belemagyarázás, de a Sannin harcnál ugye Orochimaru még a karjait sem tudta mozgatni. De a karján ott volt az idézéses pecsét, csak egy kis vér és egy idéző kellett.
A négyfarkú Kyuubi Naruto elleni harcnál még rág megvolt a testcsere, akkor már elvileg tudta használni a karjait, és ugyanúgy idézhetett pecséttel, amihez talán nem kellenek külön kézpecsétek.

És egy apróság: Sarutobi azzal, hogy lepecsételte Oro karjainak "lelkét" nem azt akadályozta meg, hogy ninjutsut használjon, hanem hogy kézpecséteket csináljon, ami ugye kell a jutsukhoz. Már amelyikhez. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #814 Dátum: 13 okt 17, 09:49:55 »

Szerintem szimplán nem stimmel így..
Oro azért (is) akarta sóska testét, hogy visszakapja a karjait.
Le akarta orgyilkolni Sasorit ami ninjutsu nélkül nem vastagon ment volna neki...idézésekhez is kell kézpecsét, ha jól emlékszem..
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #815 Dátum: 13 okt 17, 09:54:42 »

A "karjait" akkor sem kapta volna vissza. Sasuke teste neki a Sharingan miatt kellett.

Nem azt mondtam, hogy az idézéshez nem kell kézpecsét, hanem hogy ha van valamilyen pecsét a bőrén, papíron, akkor nem feltétlen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #816 Dátum: 14 márc 07, 10:40:40 »

orochimaru volt a legjobb gonosz... a chunin vizsgákon jelent meg és kifejezetten jól szerepelt:) onnantól fogva bírom őt, az utána következő gonosz karik már nem voltak jók.
ő volt az akatsukisok között is legjobb.

de amúgy tsunade is jó kari:) jiraiyaért meg nagy kár volt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!