24 jún 01, 09:53:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 156985 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #630 Dátum: 09 okt 24, 19:14:18 »

Az igaz hogy chakrából vannak de mégis mind1iknek saját személyisége,"lelke"van.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #631 Dátum: 09 okt 24, 19:16:29 »

Részlet kérdés, ha a chakrában vana  tudatuk, náluk logikus, hogy a cahkrával együtt marad az elméjük is.
Viszont, ha a Juubit nézzük, akinek volt fizikai teste, amiből a chakrát magába pecsételte rikudou-sennin, már kicsit más a helyzet, mivel ebből a lélekből/chakrából lettek a bijuuk....    mondjuk még ez sem sokkal meggyőzőbb.

Talán jobb példa a NAruto elméjében megjelenő Yondaime hokage? Gondolkozik
Naplózva
kitti0116
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #632 Dátum: 09 nov 01, 15:58:33 »

Csak egy kérdés

Néhány helyen olvastam h Jiraiya tanitotta az unokahugát vagy kit. Ez benne van a mangába, vagy csak kitalálták???
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #633 Dátum: 09 nov 01, 16:01:58 »

Kinek az unokahugát? És nincs ilyen Mosolyog
Naplózva







Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #634 Dátum: 09 nov 01, 17:46:27 »

Mivan??????
már bocsi


Amúgy jiraiya Minatot és fiát Narutot tanította
Naplózva
kitti0116
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #635 Dátum: 09 nov 04, 20:22:57 »

igen erre én is rájöttem de voltak oldalak ahol ,,kicsit kiegészitették'' és én is nagyot néztem ikszdé
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #636 Dátum: 09 nov 08, 16:09:34 »

Csak egy kérdés

Néhány helyen olvastam h Jiraiya tanitotta az unokahugát vagy kit. Ez benne van a mangába, vagy csak kitalálták???

Jiraiya tanítványai: Konan, Nagato, Yahiko, Minato és Naruto. A "Jiraiya csapatot", aminek geninként Minato is a tagja volt, az amagakurei kiruccanás után vette a kézbe. Az erről a csapatról készült képen még van két ismeretlen gyerek shinobi, akiket nem azonosítottak be név szerint, és így már valószínűleg nem is fognak. Több tanítványa nem volt neki, de ez az 5+2 sem olyan kevés. A vér szerinti rokonságáról sem tudunk semmit. Tsunade viszont tanította a halott kedvese (Dan) unokahúgát, Shizunét. Lehet itt keverte össze valaki a dolgokat.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 08, 16:15:18 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #637 Dátum: 09 nov 25, 20:36:59 »

Remélem ide tartozik, mert nem találtam jobb helyet.
Sasuke megölte Orochimaru-t és Oro meghalt. De később Narutoék találkoztak Kabutoval aki, ha jól értettem magába szívta Oro lelkét, ezért most Kabuto félig Oro félig önmaga, és Oro harcol azért hogy ő irányitsa Kabuto testét.
Jól értettem?? Technikai KO
Naplózva

....................................................................................................................
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #638 Dátum: 09 nov 25, 20:38:53 »

Jól ,mivel Kabuto nagy tisztelője lett Oro-nak és nem akarta a halálát ,ezen felül túl akara szárnyalni Narutot azzal ,hogy ő is kéeps elfolytani Oro-t csak úgy mint Naruto a Kyuubit.Csak ,hogy ez neki nem fog menni ,mert már így is elég komolyan átvette a hatalmat a teste felett.Szóval én azt mondom ,hogy a főfő gonosz Orochimaru ,aki még később visza fog térni.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #639 Dátum: 09 nov 25, 20:42:48 »

Köszi. most már akkor világos...
De ha visszatér Oro akkor tuti ellátja Sasuke baját mivel mostmár van új hordozója. Bár még mindig jól jönne neki a Sharingan...
Naplózva

....................................................................................................................
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #640 Dátum: 09 nov 25, 20:45:00 »

...
Tévedtek, Kabuto csak Orochimaru szöveteiből, és chakrájából ültetett magába valamennyit. Csakhogy ez is éppen elég volt, ugyanis Orochimaru chakrája és "húsa" terjedni kezdett Kabutoban, hogy ennek késöbb mi lezs a hatása, csak találgathatunk.

 De erről sokat vitázunk már itt, a fórumon is, az, hogy a tényleges Orochimaru visszatér így, valószínűtlen.

Orochimaru lelke (az anime mostani állása szerint) Sasukében van, elfolytva, ahogy korábban ő is elnyomta a rtégi gazdatestei elméjét.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 25, 20:46:16 írta STM » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #641 Dátum: 09 nov 25, 20:49:00 »

De Oro biztos vissza tér valamilyen formában. Ha Kishi nem akarná hogy visszatérjen akkor csak simán meghalt volna és nem lett volna ez a Kabuto-s "közjáték".
Naplózva

....................................................................................................................
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #642 Dátum: 09 nov 25, 20:52:07 »

Nah msot STm bezavart ,de szerintem is igaza van ,mivel Oro lelke lelett pecsételve Itachi által.Bár ,ha a Charkának és a léleknek van köze egymáshoz ,talán még vissza jöhet kabutoban.Az biztos ,hogy vissza fog térni ,mert kishi tényleg nem tette volna be ,csak azért ,h oda adjon 1 könyvet az akatsukiról.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #643 Dátum: 09 nov 28, 10:53:48 »

Miért lenne biztos, hogy visszatér Orochimaru? Én mondjuk nem bánnám, mert hiteles negatív szereplő volt. De miért nem lehetséges az, hogy Kabuto ha kicsit megzakkanva is, de győztesen jön ki a dologból, megszerzi Orochimaru teljes erejét és vele lesz majd gond egy pár fejezeten keresztül? Vagy együtt lesznek jelen abban a testben mint hordozó és hordozott, amolyan kettős személyiség formájában. (Kishit egyébként is izgatja ez a téma, lásd: Sakon-Ukon és Zetsu.) Elméletileg ez a három lehetőség van. Vagy Orochimaru születik újjá valamilyen formában, vagy az őrült Kabuto szerzi meg az erejét vagy kettős személyiség egy testben. Hogy melyik valósul meg, az majd kiderül.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #644 Dátum: 09 dec 06, 12:44:46 »

... Tsunadétől egyszer látunk természet manipulációt az is villám elemű volt ...

Ööö... ezt mikor és hol láttuk? Tudsz adni egy manga rész és oldalszámot?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!