24 szep 24, 09:29:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170634 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #345 Dátum: 08 aug 08, 08:18:27 »

Kicsi OFF: az én nevem magyar jelentése kőszikla...Nevet De amúgy nem vagyok annyira megdöbbenve, inkább csak tetszik a különössége. Meg aztán sokszor érdemes beszédes nevet adni a szereplőnek.. meg előfordul, hogy csak megtetszik a hangzása... aztán, mire észbekapunk, a Minato Minato lesz, és nem kikötő kacsint
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #346 Dátum: 08 aug 08, 11:59:32 »

Amugy nem tudom honnan veszitek hogy az 1. és a második 2. erőszakos halálban halt meg, mert nem tudjuk. Az elsőről elképzelhető de én inkább hiszem azt hogy a sok harc és háború kimerítette a Chakrajat és valszeg korán meghalt, ekkor lett a második Hokage, nost Sarutobi ekkor kb 15 éves, még halálakor kb 80 éves, eltelt 67 év és a második is kiöregedett, esetleg hasonlóan járt mint az első, nem tudni.

Lássuk csak... Az Oro vs Sarutobi harcnál megidézték az 1. és a 2.-at... Ahogy láttuk, egyik sem néz ki öregnek... És egy halottidéző technikával felélesztünk valakit, az az ember olyan idősnek néz ki, amilyen idősen elhunyt...
Az meg tény és való, hogy egyik halála sem volt benne a mangában... De következtethetünk...
Másodszor peddig... A chakrája valakinek kimerül harc közben, akkor az ellenfél egyszerűen beleállít egy kunajt->erőszakos halál...
Nem utolsó sorban a chakra használatkor elhasznált chakra vissza termelődik, de ez már más topic...
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #347 Dátum: 08 aug 08, 12:23:03 »

Hát a negyediked minimum 45nek nézem, a másodikatm eg 38 körülinek amikor feléldedtek, ésha olyan ról van szó mitn bijuu kontrol meg mokuton, mint Shodainál ki tudja menynire rövidíti meg az életét. Nindaime az egyetlen akire nem tudok semmi jobba kitalálni. De nekem Nindaime úgy ahogy van kész rejtély. Az elsőről elég sokat megtudunk de Nindaimeről annyit tudunk hogy perfe Suiton használó volt és hogy a shodai öccse, az hogy mikor és meddig volt Hokage minden úgy ahogy vnan me illik bele a képbe.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #348 Dátum: 08 aug 08, 21:36:46 »

60 évvel ezelött az első... Mondjuk húszévesen lett Kage. Meghalt 40 évesen talán az húsz év. A II. ennél kevesebb ideig mondjuk 5-10. Sarutobi sokáig. Minato talán pár hónapig aztán megint sarutobi a többit tudjuk... Szerintem nem hibádzik  Nyelvesít
Naplózva


 
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #349 Dátum: 08 aug 11, 10:51:20 »

ezcsak amolyan megjegyzés de amerikában az elnökök fejét vésték kőbe Konohában pedig a Hokagekét nem hiszem h sok közük lenne talán Kisi élt v ját amerikában Mosolyog
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #350 Dátum: 08 aug 14, 20:44:25 »

Úgy látszik mégiscsak van valami haszna a JetX-nek. Odakapcsolom a TV-t, erre Jiraiya épp azt magyarázza Tsunade-nek, hogy a korábbi Hokagek nem voltak bolondok, és mindent feláldoztak a faluért. Ez már több mint utalás arra, hogy mindannyian erőszakos halált haltak.
Naplózva

Tomi is a good boy.
b.l.52
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #351 Dátum: 08 aug 19, 11:06:00 »

ki lesz a 6. 7. stb , hokage?
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #352 Dátum: 08 aug 19, 11:08:17 »

Hát ez majd idővel kiderül...még csak az 5.-nél tartunk. Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #353 Dátum: 08 aug 27, 13:39:00 »

Hello! Tudtok adni egy jó linekt ahol yondi képességet leírják??kösz.Lehet angol is
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #354 Dátum: 08 aug 27, 14:46:04 »

Szerintem el tudjuk mondani azt mi is... ha valamit kihagytam, szóljatok:

Először is Namikaze Minato-t csak úgy emlegették a nagy háború idején, mint "Konoha Sárga Villanása", mert képes volt villanásnyi gyorsasággal egyik helyről a másikra "teleportálni" magát. Ezen kívül képes volt az elhajított kunaiokat irányítani a levegőben, ami által nagy erőfölénnyel szemben is képes volt győzedelmeskedni. Intelligens volt, kiváló stratéga. Ő fejlesztette ki a jól ismert, A-szintű taijutsu technikát, a Rasengan-t , amit majd később a fia fejez be Széltermészetű csakrával rendelkezett. Képes volt ezenkívül végrehajtani egy magas szintű pecsételő technikát, amellyel kiszipolyozta az ellenfele lelkét és elzárta egy adott testbe. Ezt a technikát rajta kívül csak Sarutobi használta a sorozatban, és a dolog veszélye, hogy aki megidézi a Halál Királyát, annak a lelkével kell fizetnie érte (ami elég húzós ár).

Hát, röviden ennyi. Remélem, nem hagytam ki semmit^^
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
vera15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Rikaaah^^


« Válasz #355 Dátum: 08 aug 28, 10:24:06 »

hát igen,Minato elég fiatal volt...Sarutobi 68 vagy mennyi volt..nekem akkoris a 4.ik a kedvenc^^
Naplózva

Aki fél az alkoholmérgezéstől, ne igyon mérgezett alkoholt...
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #356 Dátum: 08 aug 28, 10:29:42 »

nekem Sarutobi volt a kedvenc hokagém, mert bölcs volt.
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #357 Dátum: 08 aug 28, 10:44:14 »

Mért Yondinak kellet meghalnia? Szomorú Johhny Depi Sír Byebög Hát igen Yondi jobbnak látta,hogy ha a saját fiába zárja a Kyuubit,hogy mások ne gondoljanak rá úgy,hogy a franc enné meg a Yondit,hogy az én fiamba zárta.és tudta,hogy ha a fiába zárja a Kyuubit akkor megmentheti a falut de az az életébe fog kerülni. Szomorú De tudják egyáltalán a Konohaiak,hogy naruto Minato fia? Hmm? Mert hát Yondi nem tom mért nem akarta,hogy megtudják.Ugyanis Uzumaki Kushina volt a felesége és azért kapta meg Naruto az Uzumaki nevet,hogy ne tudja meg senki?Habár Namikaze Naruto se hangzik olyan jól,de azért kár,hogy nem tudják. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 11:16:56 írta Chakra » Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #358 Dátum: 08 aug 28, 10:49:36 »

szerintem Yodi csak narutot akarta megvédeni olyanoktól akkik a kyuubi erejére pályáznak(akatsuki) de sarutobi tudta h benne van
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 11:21:32 írta gyori54 » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #359 Dátum: 08 aug 28, 10:53:16 »

Igaz, de Yondi azt remélte, hogy fiát hősként fogják ünnepelni a faluba egyszer, majd mikor megtudják, hogy az ő teste tartja fogságba a démont, de tévedett
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 11:22:59 írta Szellem Lovas » Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!