24 szep 24, 09:20:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119816 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #285 Dátum: 08 aug 07, 20:19:39 »

Kishi egy interjúba qazt mondta a vége  már tisztán megvan a fejében
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #286 Dátum: 08 aug 07, 22:48:06 »

Heh... az nem jelenti azt, hogy az odavezető út is... Nyelvesít
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #287 Dátum: 08 aug 07, 23:26:02 »

Azt biztos nem főleg hogy Shounen jump beleszól sokat hogy ép kit kéne szerepeltetni >.<#
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #288 Dátum: 08 aug 08, 07:20:16 »

;)a halál nem zárja ám ki a hokage címet.
A naruto világában nem osztogatnak posztomusz rangokat, címeket... Amit eléggé nagy hülyeségnek tartok a való életben is...  :/

Merem állítani, még Kishi sensei se tudja mi lesz a Naruto manga vége... Akkor mi csak a HSZ-számot szaporítjuk a találgatásokkal csak...  >.<#

A sima Narutoban Naruto hajtogatta hogy Hokage lesz így, meg úgy...
A Shippuudenben mások mondják hogy talán jó hokage lesz egyszer Narutoból, de ahhoz még sok idő kell...
De itt már Naruto nem hajt a hokage címre... Legalábbis nem annyira...

Kúl és ha tovább olvastad volna a mondatot, rájöttél volna hogy ilyen hülyeséget én se mondtam.  >.<# posztomusz hokage... lol ikszdé ez jó...

talán azért mert elöbb szöszkét kell begyüjtenie...  :/ vagy valami hasonló mondatot mondot mikor elöször találkozott vele a shippudenben. meg nem kell most már mindenki fülébe bele ordítania hogy elhidjék neki.
Hogy az lessz vgy nem, az a jövő zenéje...
Naplózva

Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #289 Dátum: 08 aug 08, 07:35:45 »

"Egy ember, aki a barátját sem tudja megmenteni, nem érdemli meg, hogy Hokage legyen. Nem igaz, Sasuke?"  - szó szerint ezt mondta. Ez kicsit beleégett az emlékezetembe ikszdé... Szóval a lényeg a lényeg, Naruto nem mondott le az álmáról, de úgy gondolja, addig nem érheti el, amíg a hozzá legközelebb álló embert meg nem "váltja".
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #290 Dátum: 08 aug 08, 07:41:49 »

Megnyugtatlak végigolvastam a HSZ-ed!  Mosolyog És igen hülyeséget írtál! "A halál nem zárja ki a hokage címet..." O.o ez a mondat az jeleni, hogy igaz hogy mgpurcan, de hokagénak választják! Kúl
Legalább fogalmazhattál volna úgy hogy hokage lessz de később elpatkol... Nem hogy kizár, meg nem zár ki...

A mondatod foytatása szerint meg hokage lesz, de később valami háborúban megpurcan... Na mit is nem olvastam el?


Naruto kezdi már felfogni, hogy Saskét nem tudja megmenteni... Bár igazság szerint nem tom kitől is kéne megmenteni? Saját magától?  :/
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #291 Dátum: 08 aug 08, 07:46:12 »

Valahogy úgy, Gabesz... valahogy úgy...
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #292 Dátum: 08 aug 08, 08:03:33 »

ikszdé akkor bocs. azt akkartam avval mondani hogy miután megkapta a hokage címet, utánna simán meg halhat.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #293 Dátum: 08 aug 08, 08:20:21 »

Erre meg annyit, hogy a Hokageség nem jár halhatatlansággal... Minato sem volt sokáig Hokage... + Az összes Hokage erőszakos halállal dobta fel a csuszit...
Az 1. és a 2. i fiatalon halt meg, a 3. at megölte Oro, igaz hogy már öreg volt, a 4. is fiatalon feláldozta magát...
Tsunadét nem tudjuk még meddig húzza...
Szóval Narutonak sincs sok esélye öregen végelgyengülésben kimúlni, főleg ha megkapja a Hokage címet...  Mosolyog
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #294 Dátum: 08 aug 08, 08:31:23 »

 >.<# ebben egyetértünk. szerintem se éli meg az idős kort.
Naplózva

Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #295 Dátum: 08 aug 08, 10:00:40 »

Nincs kizárva hogy Hokage lesz Naruto , ha sikeresen megtanulja a Senjutsu-t akkor talán egy kicsit közelebb kerül a Hokage címhez . Ha jól emlékszem a Mangában a Pein vs. Jiraiya előtt amikor Jiraiya és Tsunade beszélget , Tsunade arról beszél hogy Naruto vagy Kakashi lehetne a Hokage , és van rá egy kevéske esély hogy Tsunade kinevezi Narutot Hokagénak . De van még egy esély arra is hogy Tsunade Kakashit nevezi  ki Hokagénak  de Kakashi elutasítja és átadja Narutonak  a Hokage Rangot , és még arra is van esély hogy Tsunade Kakashit nevezi ki Hokagénak és egy jó pár év múlva Kakashi majd Narutot nevezi ki  Hokagénak . Úgy hogy elég sok lehetőség van .
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #296 Dátum: 08 aug 08, 10:17:21 »

Úgy van, elég sok lehetőség van, habár én kétlem, hogy Kakashi valaha is Hokage legyen. Valahogy nem passzol hozzá a dolog, még ha a képzettsége s a döntéshozatali képessége meg is van hozzá.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #297 Dátum: 08 aug 08, 10:39:58 »

Ezt már egy másik topicba leírtam hogy hogy lehetne a legjobban kihozni a végét úgy hogy Sasuke szerepe is meglegyen és Naruto is Hokage legyen( http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=530.msg226945#msg226945 ). Illetve Sztem Tsunade túl fogja élni a legtöbb Konohait.  Kakashiból se lehet Hokage, Hekate ahogy mondta nem illik rá. Az hogy meg Narutoból Hokage lesz az is biztos ez elkerülhetetlen. Még ha jelenleg Naruto nem is Hokage szintű erővel rendelkezik, a jelleme már meg van hozzá amikor komoly, Konohaba bíznak benne és tisztelik Sunaba is és még sok más helyen. Egy vezető szerepe nem csak az hogy erős legyen, hanem hogy meg legyen benne a will of fire.
Sarutobi mondta hogy az ő ereje nem a jutsukba van hanem mindenkibe Konohaban, a will of fire.

Amugy nem tudom honnan veszitek hogy az 1. és a második 2. erőszakos halálban halt meg, mert nem tudjuk. Az elsőről elképzelhető de én inkább hiszem azt hogy a sok harc és háború kimerítette a Chakrajat és valszeg korán meghalt, ekkor lett a második Hokage, nost Sarutobi ekkor kb 15 éves, még halálakor kb 80 éves, eltelt 67 év és a második is kiöregedett, esetleg hasonlóan járt mint az első, nem tudni.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 08, 10:41:48 írta Crusnik » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #298 Dátum: 08 aug 08, 12:02:08 »

Crusnik... Összeeszkábált válaszom itt: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=30.345
Mert itt már OFF...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #299 Dátum: 08 aug 08, 12:13:55 »

Az az érzédsem hogy Naruto Hokage lesz.  A jelleme a kiállása Will of fire minden meg van hozzá és még csak15-16 éves miért ne lehetne?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!