24 szep 27, 19:09:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 68648 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #60 Dátum: 09 aug 24, 13:56:36 »

Az interjúból többen ki emeltétek Naruto vérvonal képességét. De ha jól emlékszem ott vérvonal képességei-ről volt szó, nem csak simán képességről. Ilyes formán vagy az van, hogy Minatonak is és Kushinának is van és akkor mindegyiket örökölte, vagy csak az egyiknek van vérvonal képessége de nem csak 1. Gondolkozik Nevet

Szerintem is Minato tesója lesz aka tag.
Naplózva
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #61 Dátum: 09 aug 24, 14:04:12 »

 Ohh My God Tényleg! Először föl sem tűnt, de most, hogy megnéztem újból! Tényleg Naruto vérvonalképességeIről volt szó. HÚ! Már jobban várom a következő manga részeket, mint eddig! Ez nagyot fog szólni!
Am a "hokage tesója lesz az egyik akatsuki tag " dologgal kapcsolatban, sztem is a negyediknek tűnik fel vmi tesója, VAGY pedig Danzou meghal, és új hokagét választanak, és annak a tesója lesz. Nekem így logikus...
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #62 Dátum: 09 aug 24, 14:46:57 »

vagy: kakashit választják meg hokagének, és visszajön a tobi=obito elmélet, hiszen kakashinak a végére már szinte testvére lett obito  Ördögi
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #63 Dátum: 09 aug 24, 18:26:29 »

3 új aka lesz érdekes és az egyik valamelyik hokage tesója akkor elemezni kéne: az 1.hokagénak testvére a 2. hokage ugyan ez fordítva ezek kilőve. 3. hokagénaknem volt testvére úgy tudom ő sem lehet. 4. hokage annak lehetséges hogy van testvére de ezt pontosan nem tudjuk ő szerintem olyan idős lehet mint a 4 hokage.Most tsunade jön, ő 100% hogy az öccse meghalt és az volt az egyetlen testvére ő sem lehet.Akkor most Danzou ő, én szerintem neki nincs testvére habár nem lehet tudni. MInato vagy Danzounak lehet testvérük szerintem
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #64 Dátum: 09 aug 24, 23:11:26 »

Ez már fentebb ki lett elemezve,olvass vissza Nevet
Naplózva

shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #65 Dátum: 09 aug 25, 09:01:34 »

Azta 3 új aka ez ám a fordulat.  :bounce:Lehet hogy narutó is vmi klánból származik?uzumaki klán?Mert az meg magyarázná a kekkei genkait.Szerintem yondaime a kövi részekben többet lesz felemlegetve.  Mosolyog
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #66 Dátum: 09 aug 31, 12:20:23 »

Hát majd meglátlyuk de szerintem poénos lenne ha ezekután Naruto Rasenganokkal teleportálgatna össze-vissza azt ha nemteccik neki a forma arca akkor pwnedre vágja.Bár ha Kushinától van vagyis lessz képessége akkor remélem vmi nagyon penge vérvonal képességei lesznek..
A 3 új aka tagról meg csak annyit hogy az eggyik a hokage tesója hm.. oké na de akkor kilessz a másik 2? biztos valami félisten csávók...




"Sose tulajdonítsd rosszindulatúnak azt amit ostobasággal is kielégítően indokolhatsz."
"Mentes vagyok minden előíélettől, mindenkit egyformán utálok."


Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #67 Dátum: 09 aug 31, 14:54:58 »

Erősebbek mint Hidan, Kakuzu és Deidara. Hidan megölte Asumát, Kakuzu 200 éves volt, Dei meg elfogta Gaarat... na és ezeknél erősebbek Nevet De azért ne csak a hokage testvére dolgot nézzétek, über erős a másik két leendő tag is. De ahogy elnézem ideje új tagokat toborozni az Akatsukiba.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #68 Dátum: 09 aug 31, 16:54:20 »

Kakuzu "csak" 91 éves volt.
De amúgy tény, hogy érdekes húzás ez Kishitől, már ha eredeti mindegyik interjóú, és Kishimito sem csak a levegőbe beszélt.
Mondjuk, Hidan nem volt olyan nagy szám, tulajdonképpen. Főleg, ha avlaki ismerte is a képességét.
A másik két tg. Ez az a mi érdekes. Kishgi' most vagy elküldi Tobit rendbe rakni az akatsukit, és viszsaállít velük, vagy már ismertt karakterek állnak be az aakatsukiba.
Bevallom, kíváncsi lennpék az új karakterekre, de azért a második változatban több a lehetőség.

A hokage testvére dolog nbem lehet fordítási hiba? Mármint, tudom, hogy az angolban is így volt, de mi van, ha már az ius hibás volt, és csak egy kage testvéréről van szó? KillerBee, ha a Raikage most meghal, akár csatlakozhat (mondjuk érdekes lenne egy jinchuriki az akatsukiban). Ráadásul, ha lerohanja konohát, az azt is jelenti, valószínüleg, hogy Kisame meghal, tehát még egy hely megüresedik.
Naplózva
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #69 Dátum: 09 szep 03, 18:11:24 »

De ha végig olvastad az interjút akkor tudnod kellene , hogy Kishi azt nyilatkozta, hogy Kisame nem mostanában fog távozni. Pontosan
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #70 Dátum: 09 szep 03, 18:22:51 »

Ha a méhecske életben marad, hogy lerohanja Konohát, Kisame valószínüleg meghal. Ez tény.
"De ha végig olvastad az interjút akkor tudnod kellene , hogy Kishi azt nyilatkozta, hogy a hachabi jinchuurikije egyedül megtámadja a falut. Pontosan"
Az, hogy Kishi' sacc másfél éve (mert az interjú, ahol erről van szó, tavaly márciusi) azt mondta, Kisame nem mostanában hal meg, szerintem nem frltétlenól jelnti, hogy idén karácsonykor még élni fog.
Persze az is elképzelhető, hogy a most majd j sok minden kiderül Kisaméról, elveszti a harcot, de életben marad, a hachabi pedig előle is megszökik, de két ilyen karakter harca serintem halálos kimenetelü lesz.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 03, 18:32:25 írta STM » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #71 Dátum: 09 szep 05, 11:17:27 »

Gyerekek mióta elolvastam azon töröm a fejem, hogy Narutónak Vérvonal képességei mi lehetnek és hogy mikor derül vagy derült rá fény. Először azt hittem nagyon szomorúan, hogy Kishi elintézte ezt az egészet a Senninmóddal és Remere művészettel, de 1 kijelentés szemet szúrt, és talán még nem mutatta meg nekünk ezeket.

"A Sasuke vs. Itachi harc nagy vízválasztó lesz, és információk derülnek majd ki Naruto családjáról és vérvonal képességeiről is."

Ez alapján volt a félelmem, hogy az a 2 techinka a képessége, de ennek a szövegnek a második feléről még 1 szó sem esett (sem család sem vérvonal képesség)

"A negyedik titka, és a vérvonali képességei be lesznek mutatva."

Ez adja nekem a meg nyugvást, hogy még mi nem tudjuk ezeket és ha nem tudjuk az apa képességeit akkor a gyerekét sem tudhatjuk.
És ráadásul Jiraya semien rokoni kapcsolatban nem állt Minatóval (tudomásunk szerint) és mégis ment neki a sennin (ez elvileg bárki elsajátíthassa akinek sok chakrája van.)

Renningan nem kötekedni akarok de Narutónak azt sem mondták meg, hogy a 4. az Apja és amióta tudja azóta nem volt idő, hogy megtanítsák neki az Apja technikáit. Abban viszont igazad, van, hogy Kakashi segítségére lehet a tanulásban, sokszor látta harcolni a 4.et és biztos figyelte a Sharingannal és el tudja majd mondani a lényeget Narutónak. De lehet, hogy tényleg az Anyától örököl majd, de sajnos lehet, hogy sok idő telik el mire kiderül majd.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 05, 12:10:31 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #72 Dátum: 09 szep 05, 12:01:27 »


"A negyedik titka, és a vérvonali képességei be lesznek mutatva."

szinte 100%, h a Kushinától van a kekkeigenkai, már ha van neki. Azért vagy jiraya vagy kakashi biztos tudták volna, ha van a yondinak ilyen, és akkor azzal fárasztották volna narut. Most h Naru tudja ki mi fán terem, jogos elvárás lenne ha többiek ezt megosztották volna vele.
Naplózva







renato
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 09 szep 05, 16:37:33 »

Az netán nem Kekei genkai, h a 4. tudta a levegőben irányítani a kunai-okat? Ezt már régóta hiányoltam Naruto-tól is  Gondolkozik
Am csak én érzem úgy, vagy más szerint is van vmi turpisság ebben az elhalálozós dologban? A Tobi vs Naruto-snál gondoltam, h talán Naruto-nak 1 segítője "dobná fel a talpát", mivel non nem hiszem h Naruto meghalna, az meg hogy nézne már ki, h a főszereplő nem tud harcolni...
Naplózva
gyore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #74 Dátum: 09 szep 05, 19:54:43 »

Sztem a 3 ú aka tag közül az egyik sasuke lesz és vhogy kiderül hogy Danzounak jogosan van sharinganja és sasuke a testvére ikszdé
renato:sztem igazad lehet de az is lehet hogy csak chakra szál volt a kunaiokon
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!