24 jún 01, 22:49:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 65227 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #45 Dátum: 09 aug 20, 16:11:37 »

Hát ez eléggé nagy izgalmakat kelt bárkiben.Meghalnak megvakulnak stb...Amikor arra gondolt hogy Sakurának is felkell nőnie hm ezalatt Tsunade meghal ennyi biztos bár lehet hogy tévedek.Vki meghal a csapatból ez a 08 as jump feszkón volt hátt Kakashi meghalt és visszajött tiszta sor asszem ez ennyi.a megvakulás hát gondolni lehet Sasukéra attól függetlenül hogy hogyan kerül oda  a Sharingantól megvakul ez 1 lehetőség, de nemvalószínű.a másik narutó vérvonal képességei.Neki van ijen?hát télleg elég poénos lene hogyha ő is tudna telportálgatni esetleg ő lenne konoha új sárga villámja bár ez kicsit abszrud..
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #46 Dátum: 09 aug 20, 17:18:03 »

Ez a 3 új Akatsuki tag nekem is kicsit gyanúsan hangzik. Vhogy szerintem már késő lenne új tagokat behozni. Gondolkozik De persze nagyon örülnék neki. Nevet

Nucklear: Zetsunak egy kicsit megszorongatta a nyakát a Raikage, majd átpréselte a falon a tőle jól mexokott módon. De kb 130%, h semmi baja Zetsunak.-.-"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #47 Dátum: 09 aug 20, 20:45:01 »

3 új aka tag, de azt ne felejtsétek , hogy a fordítás szerint az egyik a hokage "testvére" ? hm?

orochimaru-> deidara
sasori-> tobi  (<- hokage testvére?)
x-> taka

hmm?

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #48 Dátum: 09 aug 20, 20:57:59 »

... Amikor arra gondolt hogy Sakurának is felkell nőnie hm ezalatt Tsunade meghal ennyi biztos bár lehet hogy tévedek. ...

De az is lehet, hogy Sakura felnövése alatt azt érti, hogy felhagy Sasuke imádatával és kicsit reálisabb szemekkel kezdni nézni. És ugyanez Naruto felé is, csak éppen fordítva. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #49 Dátum: 09 aug 20, 21:38:04 »

"Egyik Hokage tesója". Hmm.. 1-2 kizárva. Marad Tsunade Danzou?? nos.. Tsunade is kizárt szerintem, mivel 1 öccse volt aki megpatkolt. Bár Kisi behozhat még 1 tesót de valahogy kétlem... Danzou van akire nagy az esély. ÉÉÉS igen!! még van valaki akire senki nem gondolt eddig a 4 hokage. SImán eltudom képzelni h van tesója. Ezzel betudná Kisi szőni Naruto vérvonalképeségét is. Én tökre bírnám ha feltüne egy nagybácsi Narutónak, a negatív oldalon.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #50 Dátum: 09 aug 21, 09:07:10 »

 Lehet de én mindig ijen pesszimista vagyok má nemazért de lehet mindenki észrevette hogy konoha lerombolása alatt Sakura  max tsunadéval foglalkozott na és a szülei?Lehet  azok halnakmeg? vagy az már túl morbidlenne?
Mellesleg az hogy Sakura felhagy Sasuke imádatával? köhhm... má felhagyott vele legalábbis én igyvágtam le már jópár résztől.
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #51 Dátum: 09 aug 21, 09:23:15 »

Nah ja, az tényleg jó lenne ha a 4ik hokagének lenne testvére.  Szerintem sem kakashi, sem jiraya nem tudta h van a yondinak kekkei genkaija. Ha tudták volna, akkor lehet h a rasengan meg ezek helyett inkább a vérvonalra gondoltak volna, és azt fejlesztik. Baromira érdekel h mi lesz az ő képessége.
Szegény Naru lassan olyan lesz mint szöcsi, megismeri a családját, majd meg kell ölnie őket,  mert gonoszak.

Se az is lehet h nem a 4iknak van kg-je, hanem az anyjának. Igy érthető h a kakashiék miért nem azt fejlesztették, mert ők is olyanok mint mi, nem tudnak semmiről semmit ikszdé
Naplózva







Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #52 Dátum: 09 aug 21, 17:30:01 »

3 új aka tag, de azt ne felejtsétek , hogy a fordítás szerint az egyik a hokage "testvére" ? hm?

orochimaru-> deidara
sasori-> tobi  (<- hokage testvére?)
x-> taka

hmm?


Deidara nem új tag! Tobi se számít új tagnak hisz ő a leader! A Taka max. de ők 4-en vannak. És ez az 3 úl AKA tag dolog az 09-es interjús ( ha igaz) De most mér lenne késő beszervezni? Hisz most ha lezajlalank a kage talis események...akkor utána 60% h kitör a háború és akor bele lehet szőni az új tagokat... Ördögi
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #53 Dátum: 09 aug 24, 07:14:56 »

Kumiko!

Ne húzd fel magad egy ilyen miatt.Nem éri meg!Én örülök,hogy van ilyen,még ha a fele,vagy semmi sem igaz belőle.Van min elgondolkodni.Remélem még lesz interjú.

Egyébként szerintem az első,második hogake illetve Tsunade testvére lesz majd Akatsuki tag kizárva.Még a harmadikról (bár vén lehet mint az ország út),a negyedikről (Naruto a padlón lenne) és még Danzouról eltudom képzelni,hogy van egy testvére,és eesetleg azt,hogy a testvére Akatsukis legyen.
Pl. ha Yondaime-nak van testvére,az esetleg még be is rághat Naruto,hogy a testvére miatta halt meg (régen úgy sokan egyesítették Narutot Kyuubival).
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #54 Dátum: 09 aug 24, 08:42:24 »

Kumiko:

Egyetértek az előttem szólókkal. NE huzd fel magad ilyesmin. Szerintem annyira nem sértő a HSZ, inkább öndicsérő egy cseppet, de mind1.

Sevanna: Miből lehetett sejteni, h az AKATSUKI VEZÉR, aki megölte a sensei-jét, összepajtazik az egyik jinchurikivel, amit ősszekéne gyüjtenie?

Nuttika: Szerintem a 4iket is kilehet zárni. Ha lenne testvére, akkor nyilván tudtak volna róla, tudott volna róla kakashi. Biztos elmondaná narutonak h van egy Nagybácsija. Danzouból se nézem ki, h testvére van. Őszintén szólva ezt az egy kérdést tartom fake nek.
Naplózva







ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #55 Dátum: 09 aug 24, 09:00:59 »

Kumiko: Az ilyenek miatt irok én is csak hébe- hóba fórumra ,de akkor is mindig van valaki aki csak úgy lepiszmog és csak a saját akaratát ,nézeteit fújja ,de engem nem érdekel mert a háészet sem szoktam az olyannak elolvasni :'DDD
Én Danzouból nézném ki ,hogy van tesója most ,hogy kiderült a Shisui-os dolog (úgy félig- meddig) tán az öreg valami védelmi pontot keres ,egy támaszt a lázadók ,Kagek meg a többi elől ,a 4. meg a 3.-nak ,hogy lenne tesója és belép az aka-ba nem ,nem hinném.
Naplózva

vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #56 Dátum: 09 aug 24, 09:01:59 »

Szerintem érdekes és logikus ötlet hogy a 4. nek ven testvére, és így beleszőni a vérvonalképességet, persze csak akkor, ha Naruto valóban az apjától örökölt volna vérvonalképességet. Ne feledjük, hogy Kushináról semmit sem tudunk, nem elképzelhetetlen, hogy volt vérvonalképessége. szerintem az lesz inkább, hogy Kushináról infókat tudunk meg és ezzel kapcsolatban alakul ki Naruto vérvonalképessége.

Viszont ha Kakashi tudta volna, hogy Narutonak van egy nagybátya, attól még nem hiszem, hogy elmondta volna neki. Hiszen azt sem mondta el, hogy a 4. az apja pedig Kakashi-Naruto sátras beszélgetéséből egyértelműen leszűrhető, hogy Kakashi tudta ki Naruto apja.

Egy gonosz nagybácsi azonban igen érdekes lenne. ^^"
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #57 Dátum: 09 aug 24, 09:41:21 »

Igen az lenne. De jiraya se mondta meg neki, h ki az apja. Azért mert ezt direkt kikötötte a yondi. Azért nem lenne gy kicsit igazságtalan a sorstól h az egyetlen csaláttag az is gonosz  Ördögi

Szerintem is Kushinának van kekkei genkai -ja.
Naplózva







Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #58 Dátum: 09 aug 24, 09:51:39 »

Lehet missing-ninja,és nem szeretik emlegetni a fekete bárányt...Tehát elképzelhető,hogy Yondaime-nak van tesója.
Egyébként miért feltételezi mindenki,hogy ha van Yondaime-nak tesója,az fiú?Nem lehet lány?Vagy esetleg valahol le volt írva,és csak én nem vettem észre?
És istenigazából én ezt tartanám igazán jónak.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #59 Dátum: 09 aug 24, 12:27:54 »

Én az egész interjúból ezt a Naruto vérvonal képessége dolgot tartom a legérdekesebbnek Nevet Én mindig azon a véleményen voltam, ha Naruto le akarja győzni Madarát akkor neki is kell tudni valami tér/idő jutsut...És ha Yonditól örökölte a vérvonalképességét akkor csak a teleportálás vagy valami ilyesmi lehet az...Ha viszont Kushinától örökölt volna valamit arról sejtelmünk sincs Mosolyog És ha az egyik új Aka tag a Hokage testvére lesz a legvalószinübb h Yondi testvéréről van szó, csak ahogy előttem is irták vagy ő is valami missing-nin vagy senki nem is tudott róla h van neki.... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!