24 máj 29, 09:25:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 560
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 618468 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6330 Dátum: 11 máj 24, 07:21:17 »

Ez most mi akar lenni:
http://www.ninjamanager.com/teams/126977
http://www.ninjamanager.com/teams/157495

Nekem ~2 hónap alatt esett 2 LW (igazából 3, de a 3. küldi közbe esett ki), ezek meg annyit prémiumoznak, hogy 1 nap alatt beszereztek ~5-öt (az egyk 4-et, a másik 6-ot).
Ha FH részt vesz az eventen megnézném, hogy hogy kerül be top10-be prémium nélkül.
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #6331 Dátum: 11 máj 24, 08:54:07 »

LOL, hát ez elég gáz. Main hetek óta nem kapott 1 lwt sem, pedig 475 if-el tolom,de mindegy. Ha valakinek ez jól esik hát csinálja bátran. Az mondjuk furcsa volt, hogy az egyik belinkelt csapat csak 15 sneak attackot nyomott, de akkor hogy lettek lvl10+ ninjái? Mondjuk 1000+ sima csata, de ott jóval kevesebb xp jön.
Aréna kitolva, most wind 2. küldetésénél vagyok, WE mindjárt tölt, utána próbálom tovább. Egyébként FH még mindig esélyes lenne top10-be, mert szól a spanoknak és napi 100 csata lefixálva, bár mostanra már talán szólnia sem kell, mert csak a neve miatt sokan hívnák ki. Ez a svájci játékos (genjiarmor) volt előző eventen is aki elöl végzett nem? Szerintem akkor is hasonlóan sok premiumozással vitte és top3-ban volt, nem emlékszem hogy ki nyerte.

Hát ez nem jött össze, event team ismét elakadt. Kéne szintezni őket, de deidarára is kéne gyűjteni és lenyomni a tax-ot. Ez az event csak nekem nem tetszik, vagy ti is hasonlóan vélekedtek? Szerintem ez csak azért van, mert mint mondta Udon utána jöhet egy hardos event.(korábban, mint tervezte) Neki jön a lé a premiumosoktól, nekik jön az lw a nép meg kapja a fng-ket.(ha nem unják meg ezt a tökölést és hagyják a fenébe a szenvedést) Lw-k nélkül 1 fng-vel eléggé handicapes a kezdés, és nem érdekel mennyi ryo jön, mire költsem, ha nem is tudom legyőzni azokat, akiket akarok a csapatba? Szóval ismét megkérdezem mitől is lesz ez gyorsabb, mint a korábbi eventek? Erősebb ellenfelek, kevesebb chakra bár csak 1-el, mert easyn nem volt chakra+ upgrade, kevesebb fng és nagyobb elemental disadv.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 09:09:02 írta dexter6 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
werytas
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 712

... Bang!


WWW
« Válasz #6332 Dátum: 11 máj 24, 13:40:09 »

Eventen várható volt minden normál játékos megakad hiszen nem easy vagy beginer szint Nevet Amúgy én is a wind country 2. küldetésnél akadtam el :S
Érdekes van akinek tök sok pénze van és nem tudja mire költeni... Adják nekem! Úgy is szeretnék egy xbox 360at : D
Amúgy ha valakit érdekel FH tolja eventet! BWAFK néven van. Thunderhydrant az acc tulaj és az ő.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #6333 Dátum: 11 máj 24, 14:32:23 »

most nem értem teljesen akkk ezekszerint a napi 100at felvátotta a 2 óránkénti 20 ryo, vagy mind2 megmaradt? am FH megint csítelni fog me az egóját nem hagyja nyugodni, h képtelen rá, akárcsak legutobb Nevet kiváncsi vok, h most is olyan gyorsan kiszúrod-e a csapatomat werytas  Hümm-hümm ez az akasztás nagyon nem akar összejönni  Neeem minde WE-t arra költök de semmi, nemsoká fejlődik az SD akko leszek 2,1% esélynél, de utána nagy megrekedés várható me nem nagyon fejlődnek má az emberkék...
és igen TW2 rohadtul epic, megéri előtte gubbasztani egésznap Nevet most fable van csak a poén kedvéért, de má mennék Dirt3-zni  Nyelvesít
Naplózva

werytas
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 712

... Bang!


WWW
« Válasz #6334 Dátum: 11 máj 24, 14:49:08 »

Fh biztos fog prémiumot nyomatni... Nem sok esélye lesz most alapból sztem...
Dante néztem nem tom meik lehet a tied vagy nem magyar zászlós az accod vagy csináltál újat mert nem ismerős nekem egyik acc tulaj név se Nevet Ha tippelni kell azt mondanám a DIE off vagy a dont call me out lehet.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6335 Dátum: 11 máj 24, 15:16:10 »

Adják nekem! Úgy is szeretnék egy xbox 360at : D
Nem olyan drága az Nevet . Én is mostanság fogok venni, mert a régi tönkre ment (vagy ezt megjavíttatom, ha megtudják).

AT-ben Zetsu-ig jutottam csak elfogyott a WE. Mivel villám elem 100%, hogy elsőre menni fog és még a Pein-eknél is jól jövök ki: első kettő tűz és szél, nekem víz és tűz.
Ha ezt átvittem befér majd mindenki + még kell 1,5 800-as ab-ra való ryo, utána már csak a +statok vétele és fejlesztés van hátra.
Gobi nemsokára szintet lép.

Ja és valaki betudná linkelni FH event team-jét?
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 15:17:08 írta laci1005 » Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #6336 Dátum: 11 máj 24, 16:08:10 »

Hát kijöttem vizsgáról, erre úgy beindultak a dolgok hogy csak na. Alt team arany ragra lépett, ebizoura gyűjtök most egy darabig. Kéne még egy szint madárkának, és akkor 3 ryo jönne a vereségekből. Gyengébb guardiant ütöttem velük, mert nem akarok lwzni, csak murasamet szedem ki, max ha nem haladok akkor tornado edge vagy valami rerollos LS ninjáknak.
Main átlépett deidarán, naru team végre gond nélkül ütötte az erősebb guardiant, így gigas gloves is elérhető lesz, de WE pont elfogyott ,mielőtt arany rang lenne ott is. Még 2 óra töltésig, de utána irány 400as abok. Nevet
Eventen nem történ sok minden, várok és gyűjtögetek.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6337 Dátum: 11 máj 24, 16:46:44 »

aztarohatt Oo még nm vagyuk hozzászokva ehhez a ladderhez Ohh My God de ennyit már xd láttam egy csomótoknak kb. ennyi jött ki de nekem ez az első ikszdé ladderezni fogok Nevet

am Dex láttalak most benyomtam pár támadást hátha kell ryo Mosolyog
am most nekem is megy a gyűjtés: Jiraiya 800asára. 2 nap alatt meglesz, talán majd Narunak is veszek egy Rasen Shurikent ha nem esik a tornado edge.

Am nem igazán jön be nekem ez az 1T Naru :S nem tud valaki egy sokkal erősebb jounint? idegesít hogy a sebzés el sem éri a 100at -.-
én egy Itachira vagy egy Hidanra gondoltam majd megnézem a chakrát.
Hida simán Itachi épp hogy befér Nevet inkább akkor Itachi Nevet nha akkor Jiraiya 800asa várhat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 17:02:49 írta ^^ » Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #6338 Dátum: 11 máj 24, 17:02:51 »

Köszi, de kb a main az egyetlen csapat, ahol van éppen elég ryom, mert hát elég sokat időztem már ezüst rangon. Csodálkoztam is ,hogy 4 kihívást küldtél, de hát ahogy néztem eljutottál a kagemig mindig. Jött rendesen az xp? Nevet Ha kell kihívás szólj, alt teammel küldök majd én is.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6339 Dátum: 11 máj 24, 17:31:29 »

hehh Nevet mindegyiknél -2 xp-t kaptam ikszdé téll eljutottam a kagedig? Ohh My God ezt meg kell néznem Oo
am most ladderen vagyok még mindig ikszdé most 120 meccsnél tartok és van a best loserbe a csapatom a 3. (a többi helyen a 10es helyen van kivéve 1et 2őt) ikszdé meg ilyen egyénikbe is vagyok pár helyen első Mosolyog
jelenlegi állásom xd



kicsit nagy a kép sry Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 17:40:30 írta ^^ » Naplózva

werytas
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 712

... Bang!


WWW
« Válasz #6340 Dátum: 11 máj 24, 18:21:30 »

Dex végülis hol tartasz a main teammel? Én az uccsó country 2. küldijénél várok rád ikszdé
^^ mindig kifogom, hogy nincs fenn a csapatod pedig ma már többször néztem, hogy meghívjalak a klánba Nevet
Dante az uccsó tippem, hogy meik a csapatod ez: Getsuga Tenshou 4th Event. Most vettem észre a listán. Nekem úgy rémlike szereted a Bleachet csak azért tippeltem rá Nevet
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #6341 Dátum: 11 máj 24, 18:54:41 »

egyformán haladunk eventen, werytas de csak akk mondom meg h meik a csapatom ha kitaláltad, most figyeltem h ne legyen ien egyértelmű a névválasztásom, és igen szeretem a bleachet de sztem ez béna csapatnév ezé nállam felejtős Nevet az első magyar én leszek majd a 30 listán aki megjelenik :DDD
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #6342 Dátum: 11 máj 24, 19:20:34 »

Alt teamem egy rampage nevű klánban van, akkor ha van hely kilépek onnan. Nevet Main végül túljutott winden, szóval itt vagyok arany rangon. Nevet Be is újítottam a 400as abokat, csak beenek nem jutott, de zerintem később se  veszem meg, inkább szerzek lwt critical damage-el. Mivel earth nálam az uccsó, így bepróbálkozom azzal, amit te is tettél, kisame fnjt elővettem, leporoltam kapott 2 lwt és egy exp spheret. Villám elementje épp kapóra jött. Danzou is megy villámra, ha lesz elég ryom. Gobit én is lenyomtam naru csapattal, de nem próbáltam meg. Ha nálad felesleges, akkor nálam is az még.
Akkor dexter696-tal kilépek és várom a meghívót. Nevet Küldtem én requestet, ha valaki van fent aki el tudja fogadni csak klikk és már itt is vagyok. Nevet Én nem tudom elfogadni, csak azért írom.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 19:27:26 írta dexter6 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6343 Dátum: 11 máj 24, 19:47:52 »

werytas: holnap 6tól 8ig megpróbálok online lenni remélem elkapsz ikszdé
on: ladderen tartom a helyem meg most majd megyek fejleszteni mert nem megy az otherworld Szomorú de inkább előtte LWzek mer nemigaz hogy még egy sincs xd
Naplózva

werytas
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 712

... Bang!


WWW
« Válasz #6344 Dátum: 11 máj 24, 21:45:26 »

^^: Sztem egyszerübb lesz így: http://www.ninjamanager.com/clans/115 ez a klán linkje és regelhetsz rá amikor fen vagy bármikor.
Dex: Láttam a jelentkezést elfogadtam. Amúgy sztem te is tudsz fel venni. Vagy nem tom.
Dante: Event Resurection ez? ikszdé Ezt nem tudtam úgy beazonosítani még Nevet Gondolom nem a tied a little lilly vagy hogy is van. : D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 560
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!