24 szep 28, 15:14:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 828420 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4260 Dátum: 14 nov 05, 17:15:59 »

Eddig úgy néz ki, megérte szuggerálni Kishimotót ennyi éven át.  Nevet

Alaposan megnézve Hinatát, kicsit olyannak tűnik, mint aki a harmadik ramenpusztítót várja.  Mosolyog

A szerelmi szálakról meg annyit, hogy gondolom ezek megmagyarázását majd a movie-ra, vagy valamilyen spin-offra szánják majd.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4261 Dátum: 14 nov 05, 17:17:29 »

sasuke sorsára is kíváncsi leszek, főleg az öltözéke miatt. gondolom járja a világot , meg sakurát teherbe ejtette és ennyi.
Nem tudom elképzelni hogy drágám haza jöttem címen meg csókolja.


Kb .. es .a kepeken lathato homlokpockolessel megfogant az a szemuveges kislany... Mosolyog) ekezeteker sry.telefonrol irok Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #4262 Dátum: 14 nov 05, 17:19:07 »

Mi történt a szerencsétlen Ino-Shika-Chou gyerekkel  ikszdé ikszdé ! Ezektől rémálmaim lesznek!

sasuke sorsára is kíváncsi leszek, főleg az öltözéke miatt. gondolom járja a világot , meg sakurát teherbe ejtette és ennyi.
Nem tudom elképzelni hogy drágám haza jöttem címen meg csókolja.

Ő belőle lesz majd az új Batman aki a sötétségben él majd, és védi a falut  ikszdé  Nevet!
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4263 Dátum: 14 nov 05, 17:20:25 »

Na már csak rock lee-re vagyok kíváncsi... ha chouji becsajozott és ha neki nem sikerült akkor vagy homár vagy esetleg elmegy edzeni hogy a 8. kapu negatív hatásait eltörölje.Végülis illene hozzá hogy a mestere miatt edz meg ugye hogy a következő generáció mindíg felül mulja a régit.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4264 Dátum: 14 nov 05, 17:20:44 »

Fanartnak nagyon necces lenne, mármint ennyit szórakozni valótlan dolgok készítésével? És ráadásul ilyen gyorsan összedobni valamit ami ennyire rettentően az eredeti szerző stílusát adja vissza? Ez van ezt kaptuk. Részemről én csak a Sasuke-Sakura dologra húzom fel az orrom olyan valószínűtlen... de hát mégiscsak egy kitalált történetről beszélünk Mosolyog
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4265 Dátum: 14 nov 05, 17:21:09 »

Én is nagyon remélem, hogy fanart. Ne már, hogy ez legyen a valódi, mert akkor nagyon gagyi lett (a részemről). Neeem Nemyóó

Pedig mivel minden hivatalos oldal megerősítette hogy ez nem fake vagy fanart így kénytelen leszel elfogadni. Nevet
Pláne hogy azóta már Megerősített tény az is hogy jövő tavasszal indul a Naruto The New Generation vgay valami ilyesmi a címe Spinoff manga a gyerekekkel. Nevet Chouji gyereke egyébként igen érdekes olyan mint valami cukormázas csoki baba. Nevet

a néger és a narancs hajú kinek lehet a gyereke?

Karui + Chouji
Ino + Sai

Azon az oldalon az új Ino-Shika-Chou van elvileg.

Na nekem pl Karui a büdös életbe nem jutott volna róla eszembe de most hogy mondod. Nem igazán értem egyébként ők ketten hogy kerültek össze. Nevet Ino és Sai egyértelmű ja. Ahogy Shikamaru és Temari is. Az ö fiúk kb semmit se változott csak megkapta Temari ívelt szemét. Így az új Shikamaru még lazább lett. Nevet

Sakura lánya meg tök olyan mint Karin. Egyébként remélem vele is lesz valami mert a képeken nem láttam. Lehet ezért is van a kislányon piros szemüveg? hmmm. Nevet

Narutoék gyerekei meg viszik a pálmát. Bár tényleg nincs egyiknek sem Byakuganja, ha csak nem később ébred fel vagy hasonló mivel ugye keverékek. Fene se tudja. Elvégre Tonerinek sincs a moziból pedig Kaguya leszármazottja.

Viszont Tsunade még mindig él. A közös képen Kakashiékkal ott van a bal oldalon.
Kakashi és Gai kb semmit se öregedett. Nevet

Viszont így a mozi már kevésbé várós hisz tudjuk mi lesz a vége. Ha már itt tartunk Sakuráék lánya jóval idősebbnek tűnik mint Narutoéké Elég hamar összehozhatták. Khmm khmm. Nevet  ikszdé

Eddig úgy néz ki, megérte szuggerálni Kishimotót ennyi éven át.  Nevet

Alaposan megnézve Hinatát, kicsit olyannak tűnik, mint aki a harmadik ramenpusztítót várja.  Mosolyog

A szerelmi szálakról meg annyit, hogy gondolom ezek megmagyarázását majd a movie-ra, vagy valamilyen spin-offra szánják majd.

Igen ez most már 100% hogy a mozi ezt fogja taglalni. A köztes időt. Amit kicsit azért sajnálok.
Hinata szerintem nem terhes a 3. Ramenzabálóval. Nevet Csak nagyok a mellei és ugye behajol így megtévesztő. Nevet

sasuke sorsára is kíváncsi leszek, főleg az öltözéke miatt. gondolom járja a világot , meg sakurát teherbe ejtette és ennyi.
Nem tudom elképzelni hogy drágám haza jöttem címen meg csókolja.


Kb .. es .a kepeken lathato homlokpockolessel megfogant az a szemuveges kislany... Mosolyog) ekezeteker sry.telefonrol irok Mosolyog

Na jó ezen most meghaltam. Nevet  ikszdé Egyébként én se tudom őt így elképzelni de pont ettől lesz jó ha így látjuk. Anno Vegitát se tudtuk elképzelni minta apának mégis jó fater lett. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 17:23:31 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4266 Dátum: 14 nov 05, 17:26:41 »

Az meg inkább Karin és Suigetsu kölykéne tűnik mint Sakura és Sóska utódjának. Rossz helyre írtam bocs.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4267 Dátum: 14 nov 05, 17:27:10 »

A time skipes párok nem mindig olyan egyértelműek és nem is ritkák.

Aki még nem olvasta a Hoshi no Samidarét az szégyelje magát és olvassa el, de ezt semmiképp ne nyissa meg
http://naruto-kun.hu/manga/Hoshi_no_Samidare/65/21

De ez is egy hasonló.

Az meg inkább Karin és Suigetsu kölykéne tűnik mint Sakura és Sóska utódjának. Rossz helyre írtam bocs.

Talán de abból a kettőből egyik se fekete hajú.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 17:27:51 írta Exkirion » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4268 Dátum: 14 nov 05, 17:33:58 »

Se anyám se apám haja nem szőkés barna. Nekem még is az van. A postát csinált vagy mi?xD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4269 Dátum: 14 nov 05, 17:35:54 »

Igen ez most már 100% hogy a mozi ezt fogja taglalni. A köztes időt. Amit kicsit azért sajnálok.
Hinata szerintem nem terhes a 3. Ramenzabálóval. Nevet Csak nagyok a mellei és ugye behajol így megtévesztő. Nevet

Én a ruhája alapján gyanakodtam a várandóságra. Eléggé emlékeztet egy kismama ruhácskára, Kushinának is hasonló volt (katt) meg Kurenainak is hasonló volt (katt) a cucca.

Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4270 Dátum: 14 nov 05, 17:36:09 »

Se anyám se apám haja nem szőkés barna. Nekem még is az van. A postát csinált vagy mi?xD

Najó igen, de ez a legtöbb magában nem így működik Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4271 Dátum: 14 nov 05, 17:49:17 »

Ugye tudjuk hogy karin néha néha kényeztette sasukét. Mivan ha valahogy lett egy op uzumaki és uchiha kölök?
sasukénak ez is mint terve volt a kufirc hogy a vérvonala tovább menyen.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4272 Dátum: 14 nov 05, 17:54:23 »

Meglehet Nevet Majd kiderül holnap.
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4273 Dátum: 14 nov 05, 17:56:25 »

Ugye tudjuk hogy karin néha néha kényeztette sasukét. Mivan ha valahogy lett egy op uzumaki és uchiha kölök?
sasukénak ez is mint terve volt a kufirc hogy a vérvonala tovább menyen.

Pont ezt akartam írni, de mekkora genyaság már Sakurával felneveltetni a Karinnal alkotott közös csemetét? Ez trollság ezerrel Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4274 Dátum: 14 nov 05, 17:57:43 »

Eléggé az lenne , és sasukéra is illene -  Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!