24 szep 28, 13:05:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 828392 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #4215 Dátum: 14 ápr 13, 17:59:18 »

már a címe is megvan a fejezetnek:  With Us…!!
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4216 Dátum: 14 ápr 13, 18:10:58 »

Szerintem sem fanmade, de tényleg picit korai Gondolkozik

Nekem ez a láva elemes RS nagyon tetszik. Nagyon remélem, hogy nem fake. Akkor már lesz egy kis boldogságom.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #4217 Dátum: 14 ápr 13, 18:16:02 »

Sztem is jól néz ki,de eléggé hiányzik az elszíneződés Naruto szeme körül,pedig pont az volt benne a legjobb.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #4218 Dátum: 14 ápr 13, 18:50:22 »

Szerintem is! Mire Szöcske oda ér, Narcsi már atomjaira szedi szét Madárkát! ikszdé
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #4219 Dátum: 14 ápr 13, 18:54:40 »

ha már szóba kerül hogy atomjaira,ha Naruto a szél tipusát hozzákeverné a föld,meg a tüz tipusával kész lenne a Por tipus Nevet bár az már túlzás lenne,am Madara sztem a láva tipusu rasenshurikent is elszivja ahogy anno a széltipusut a rinnegannal
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4220 Dátum: 14 ápr 13, 19:14:53 »

Hát, szerintem annyira valódi mint, ez: www.mangajoy.com/Naruto/669/24/
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 19:15:39 írta LeViiKee » Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #4221 Dátum: 14 ápr 13, 19:43:58 »

Ezen azért látszik hogy Kishimoto munkája, eléggé hasonlít rá és nem értem miért lepődtök meg ezen. Amióta nézem a mangát (ezen kívül) kétszer is elő fordult hogy vasárnap, esetleg hétfőn jelent meg a rész valami miatt(általában ünnep) ami ugye azt eredményezte hogy a következő héten nem lesz manga...
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 19:47:30 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4222 Dátum: 14 ápr 13, 21:14:46 »

Azon amit linkeltél elsőre látszik, hogy hamis. Ezen nem. Lehet, hogy fake, de ezt szerdáig nem tudjuk meg. Ha valami rajongói alkotás, akkor zseniális. De erre látom a kisebb esélyt.
Arra azért ne vegyél mérget, hogy mire Sasuke odaér, Madarából por sem marad. Épp a rinbót veti be a negyedik oldalon Naruto ellen, ami legutóbb elfújta a bijuukat.
Amúgy Naruto Son chakráját használja, azért néz így ki a rasen shuriken. Állatul néz ki.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4223 Dátum: 14 ápr 13, 21:37:40 »

Akkor most ez a Rinbo = Shinra Tensei?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4224 Dátum: 14 ápr 14, 13:55:05 »

Hát valami hasonló lehet. De sokkal nagyobb hatásfokkal, hiszen a  shinra tenseit a 6 farkas kyubi megtörte, ez meg szétfújta a kilenc bijuut.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 13:56:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4225 Dátum: 14 ápr 21, 10:32:21 »

Hát ez érdekes. Majdnem az egész fejezet kijött volna? Ez mondjuk neccesebbnek tűnik, mint az előző, de simán hihető.
Komolyan mondom, ha ilyen mértékben fognak jönni a spoilerek a mangára, akkor nem fogom elolvasni őket... nincs meg a hangulata.
De ha ez lesz tényleg a köv. fejezetben, akkor nagyon jó lesz, egy csomó új technika, variálva Nevet mondtam, hogy istenek harca is lehet nagyon érdekes Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4226 Dátum: 14 ápr 21, 11:16:08 »

A leírás szerint a Limbo létrehoz egy klónt vmi alternatív világban, amit csak rinnegannal lehet látni
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4227 Dátum: 14 ápr 21, 11:21:38 »

Ha őszinte akarok lenni, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy nem sokat értek belőle. De nem is baj, megvárom a szerdát.
Attól függetlenül, hogy nem mindent értek, attól nagyon jónak néz ki Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4228 Dátum: 14 ápr 21, 11:42:51 »

http://naruto.wikia.com/wiki/Rinbo:_Hengoku

Itt egy angol leírás.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4229 Dátum: 14 ápr 21, 14:31:45 »

Ó így már értem mért hívják azt a technikát Limbo-nak.

A Limbo ugye a pokol tornáca, szóval ha ez a képesség madara egy részért ilyen éteri alakban másolja és ebben a fura árnyék világban tud vele rohangálni, akkor az tényleg olyan, mintha nem is a földön lenne.
Elég jól passzol ez a név.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!