24 szep 23, 15:30:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826798 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3810 Dátum: 11 aug 31, 21:56:45 »

A Naruto manga 553. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 554. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3811 Dátum: 11 szep 07, 14:48:26 »

Yupi megelőzött és linkelte a raw-ot. Nyelvesít Nem semmi ez a 3. raikage, semmilyen jutsu sem üti át a bőrét, a FRS konkrétan semmit nem ért ellene. Ohh My God
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3812 Dátum: 11 szep 07, 14:58:21 »

Én most csalódtam a fejezetben. Sasukét vártam Szomorú Technikai KO
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #3813 Dátum: 11 szep 07, 14:59:37 »

Biztosra vettem hogy nem fog megjelenni azonban ilyen fightra nem számitottam amint meglesz az angol forditás többet megtudunk Nevet Faceg
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3814 Dátum: 11 szep 07, 15:17:18 »

Én is biztos voltam benne, hogy Sasukének köze nem lesz a fejezethez, azonban azt nem gondoltam volna, hogy kizárólag a Raikage szálát fogja magába foglalni. Totálisan nem érdekel, egy az egyben ugyanaz, mint "A". Muu és a Niidaime Mizukage sokkal inkább le tudott volna kötni..

Azonban a Rasenshurikenezés szép volt. Mosolyog Azzal jó is lett volna zárni ezt a konfrontációt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #3815 Dátum: 11 szep 07, 16:47:51 »

Nekem is egy kis csalódás okozott ez a rész. Eddig nagyon ott volt, most meg mintha megint vissza vettünk volna a tempóból. :S (Persze ez nem azt jelenti hogy ne szeretném a mangát.) Igazából ez a gyorsan átpörgetős rész volt. Nem igazán kell rajta elmélkedni, egyszer elég is volt átnézni. (Persze azért a fordítást is elolvasom, ha már annyi ember munkája benne van Mosolyog) De inkább várom már a jövőhetit Nevet:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3816 Dátum: 11 szep 08, 06:28:42 »

A Naruto manga 554. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 555. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3817 Dátum: 11 szep 13, 21:27:31 »

A Naruto manga 555. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 556. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3818 Dátum: 11 szep 21, 10:40:37 »

A Niidaime Mizukage úgy néz ki a Houzuki klánból származik. Ez az információ számomra még szimpatikusabbá tette a karakterét. Kiváncsi vagyok, van e valami kapocs közte és Suigetsu / Mangetsu között.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3819 Dátum: 11 szep 21, 13:42:40 »

Hát ha azt vesszük, hogy Önoki még fiatal volt amikor a Mizukage és Muu duble KO val távoztak az élők sorából, akkor ha van köztük kapcsolat akkor legjobb esetben is Suigetsu dédapja lehet a tag. Mondjuk nem tudni, hogy a Houzuki klán az olyan pre-mészárlás Uchiha méretű vagy ilyen Nara klán méretű-e. Ha az utóbbi akkor jó eséllyel rokonok.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3820 Dátum: 11 szep 21, 15:00:14 »

Tud valamit ez a Mizukage.....Mi lenne ha komolyan venné a harcot és nem árulna el ennyi mindent, elég kemény a csávó.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3821 Dátum: 11 szep 21, 21:28:42 »

A Naruto manga 556. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 557. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3822 Dátum: 11 okt 04, 14:16:39 »

Érdekes lesz ez a fejezet, mert ha Kabuchimaru az ütőkártyáját a Kage hadszíntérre megidézteti Muu-val, akkor ki fog harcolni Itachival? Úgy érzem jó részek következnek  Nevet
Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #3823 Dátum: 11 okt 04, 14:44:04 »

Ezek szerint muut kiszabadítják bow Nevet Ha ez megtörténik én nem tudom mit csinálok jahooo!
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3824 Dátum: 11 okt 04, 18:07:09 »

Na azért kiderült, hogy Muu-t sem kell félteni. Elég komoly menekülési módszere van. Ez tetszett. Az viszont eléggé túlzó, hogy egy Naruto Kagebunshin elintézte a Raikagét és majdnem Muu-t. A lényeg, hogy a következő fejezet érdekes lesz mert lehet hogy kiderül ki is van Kabuto utolsó koporsójában. Ohh My God
Naplózva

Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!