24 szep 23, 21:12:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826990 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #3720 Dátum: 11 aug 03, 14:18:14 »

Megtudnátok mondani, hol tudtáktok elolvasni már az uj mangát?? sehol sem találtam még... :/
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3721 Dátum: 11 aug 03, 14:19:22 »

Shisui halálával aktiválódott Itachi MS-e, mert amikor az apjára nézett csúnyán, akkor már benne volt a szemében a MS. Ezek a szemek egyre rejtélyesebbek, hogy kinek honnan vannak szemei. Kakashi MS-e rejtély, Danzou Shisui-féle szeme rejtély, hogy szerezte meg... nem kell sok harcnak lenni, hogy a manga felcsigázza az embert Nevet

ui: pár hsz-szel feljebb olvashatod  a linket.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 14:19:54 írta tocika12 » Naplózva
Sakkosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #3722 Dátum: 11 aug 03, 14:27:43 »

Hmmm... Nagyon érdekes fejezet azon gondolkodom amúgy hogy már az elöttünk 1 oldalal már beszélgettek róla hogy mit csinál nagato hogy kihúzza naruto lelkét... Ők vajon hol nézhették; vmi spoileroldalon?? Mind1... Akkor most itachi visszatért az életbe;hogy megtörte az edo tensei-t? Vagy addig "él" amíg van chakrája ?? Vagy véglegesen életben marad?
Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #3723 Dátum: 11 aug 03, 14:29:05 »

Köszi, sajnos figyelmetlen voltam, mire beirtam a kérdést, már meg is találtam a linket  smirksweat
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3724 Dátum: 11 aug 03, 14:31:08 »

Pein az emberi birodalmat használta naruton, tehát vagy az ő lelkét vagy a kyuubi-t szívja most ki belőle.  Ohh My God Mert ugye méhnek csak a chakráját nyelte el.. Érdekes mi lesz itt! Amúgy a susanoot miért nem használja itachi? Simán lepecsételhetné vele nagatot.
Naplózva
Xtoon
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #3725 Dátum: 11 aug 03, 16:04:44 »

Végre Mosolyog Ezt már szeressük Mosolyog Az nagyon ott volt.
Kíváncsi leszek az MS valódi mivoltára Mosolyog Bár én még mindig azt mondom, hogy az MS-t Kakashi esetében Obitonak kellett volna aktiválnia. Hiszen az övé.
De ez most végre olyan volt mint az elején, izgalmak, stb... Ez volt a csatákban idáig a legjobb. (Azért várom majd a magyart is, bár angolul is értettem, de azért mindig elolvasom magyarul is Nevet)
Azt hogy Pein, hogy éled fel azt nem nagyon vágom.  Gondolkozik
A többit majd a manga topicba ha már itt is megjelent hivatalosan.  ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3726 Dátum: 11 aug 03, 16:16:32 »

A Naruto manga 550. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 551. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3727 Dátum: 11 aug 09, 08:51:26 »

Hát ha kiskakas spoiler-e igaz akkor ez még durvább lesz mint eddig!  Ördögi Naruto meg tud pecsételni?Oké, hogy Uzumaki de eddig semmi ilyet nem mutatott.Mondjuk én örülnék neki ha tudna ilyen technikákat, nekem nagyon bejönnek.És a végén Kabuto-t meglátogatja Sasuke, aztaqvaaaa!!! Nevet (nem csúnya szó)
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3728 Dátum: 11 aug 09, 08:55:25 »

Jaja, ha a fele is igaz akkor is jó résznek nézünk elébe! MosolyogMosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3729 Dátum: 11 aug 09, 09:10:27 »

Jaj ez durva lenne, de remélem nem igaz, mert akkor Kabuto bajban lenne. Nem örülnék, hogyha az a gyökér Sasuke győzné le őt. Bár ha minden igaz, Kabuto erősebb nála.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 09:26:15 írta Zer0 » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #3730 Dátum: 11 aug 09, 09:27:43 »

Egyetértek Kabuto jobbat érdemel mint egy szaros sasuke legyőzze. Érdekesnek tűnnek a dolgok.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3731 Dátum: 11 aug 09, 10:01:01 »

Itara, egyetértünk. Egyébként, a poén az egészben az, hogy Kabuto tojik a háborúra, 2 célja van, hogy megszerezze Sasukét, és leverje Madarát. Az egyik célja, lehet, hogy most ideiglenesen teljesül? Mosolyog Am szerencsére Nagato megmaradt még, ha jól értettem a szöveget, de Itachi sincs biztonságban, mert Ha a kardja kell a koporsó távoltartásához, az nem a legbiztonságosabb. Sőt mondta is, hogy "for now" azaz "mostanra". Meg pár dolog hibádzik. Sasuke egyik oldalon veszekszik Zetsuval, aztán nemsokárra már rá is talál Kabutóra? Nehezen hihető. Ez a rész Fake gyanús. Bár azt sem szívlelem, hogy hát most 10 shuriken, meg csinál hat rasenshurikent stb... Ma délutánra valszeg kiderül. Izgulok Kabutóért.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #3732 Dátum: 11 aug 09, 10:29:13 »

Egyre csak jobbak és jobbak a fejezetek, ahogy haladunk előre a háborúval. Ördögi
Ééés Sasuke se mostanában volt látótérben szóval épp ideje volt már, hogy előkerüljön...persze ha a spoiler tényleg nem fake... Mosolyog Nagyon várom már *-*
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3733 Dátum: 11 aug 09, 10:30:36 »

Túl kerek, részletes és kicsit hosszú leírás, főleg, hogy még se japán szöveg, se kép nincs kint.
És mi az a "Banshou Tensei"? ikszdé
Mangahelpersen sincs még nyitva a spoiler téma.

Szerintem kamu... (Aztán majd meglátjuk.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3734 Dátum: 11 aug 09, 10:38:56 »

Hát én nem szeretném, ha így lenne, mint ahogy a spoiler írja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!