24 szep 23, 06:20:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826381 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3030 Dátum: 10 aug 25, 16:47:11 »

Na nem akartam írni többet,de akkor is xD
Nem az hogy megsértettél,csak kétértelműen fogalmaztál akkor:D nekem az jött le,mitha azt hinnéd hogy azt írtam hogy Kisame a legerősebb(ezt jól megaszontam xD) Csak az ilyen animékben úgy szoktak lenni a dolgok hogy a legerősebbek maradnak utoljára(erre számtalan példát fel tudnék hozni) Hogy nézne már ki hogy a főgonoszt kinyírják az első 10 részben és utána a csicskáit?xD Itt is Pein azért halhatott meg ilyen "korán" mert igazából Tobi a fő rosszfiú,különben még most is életben lenne Mosolyog
Ebből következtettem én arra hogy Kisame valami nagyon nagy durranás lesz,és ezért csalódás nekem hogy egy sima Jounin egy fejezet alatt kinyírja:)(legyőzi ha pontosan akarok fogalmazni,de a véderedmény ugyanaz)
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3031 Dátum: 10 aug 25, 16:51:25 »

Lótusz és a chakrakapuk között azért van egy kis különbség. A kapukat csak Lee-nek tanította meg. És nagyon sokat kellett edzeni...ő is mondja, hogy keméyn munka árán béna legyőzheti a zsenit stb... Szóval, ha Lee megtanulta...akkor szerintem másoknak is menni fog.
És igen az az idegesítő, hogy egy dolog, hogy Kisame Gai fölött van, de istenem 1 fejezet alatt leveri Gai??!
Kakashi meg télleg maradjon a seggén, ha Kakuzut sem tudta volna megölni Nevet (De nem tartom gyengének sőt bírom Kakashit.)
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3032 Dátum: 10 aug 25, 16:55:13 »

A lótusz alapkövetelménye és kulcspontja az első kapu kinyitása.. nem azért nem ment NEjinek, vagy Tentennek, emrt nem bírtak betanulni egy mozdulatsort...
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #3033 Dátum: 10 aug 25, 17:03:07 »

Szerintem van értelme a dolognak. Elvégre Gait korábban Kakashival azonos erejű szereplőnek állították be. (Legalábbis mielőtt Kakashi felébresztette a saját Mangekyo Sharinganját, addig biztosan.) És valaki írta azt is, hogy Sasori is kikapott Chiyotól és Sakurától, még ha ott érzelmi okok is belejátszottak a vereségbe.
Ami pedig a spoilert illeti, én a következőképpen értelmezem a helyzetet:
1. Gai legyőzi Kisamét. Közben Yamato el van ájulva Gai jutsujától, Naruto pedig értetlenkedik, hogy lehet ilyen hülye nevet adni egy jutsunak, mint "Délutáni Tigris". (Megjegyzés: az a tüzes ököl jutsu, amit Gai öt kapu kinyitása után mutatott be, a "Reggeli Páva" névre hallgatott. Ha kinyitotta volna a 8. kaput, talán láthattuk volna az "Éjjeli Mókust", vagy valami hasonlót. Nevet)
2. Kisame elájul. Aoba (napszemüveges Konohai jonin) megpróbálja kikérdezni őt, és közben hasonló jutsut használ mint Inoichi (Ino apja). Látunk néhány emlékképet Kisaméról: A barátai meg akarják hívni ebédelni, de nem ül le közéjük. Utánna egy küldetésen valahogy belefutnak Ibikibe, és Kisame megöli a társait az akció sikere érdekében. (Egy jelszót kellett volna célba juttatniuk.) Újabb flashback: Kisame találkozik a Yondaime Mizukagéval, és Madarával.
3. Kisame felébred, és annak érdekében, hogy a küldetése ne legyen teljes kudarc, leharapja a saját nyelvét, hogy ne tudjon beszélni és meghal.
(Csak azért fordítottam le nagyjából mert páran panaszkodtak, hogy nem értik. Remélem nem gond.)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 17:04:01 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3034 Dátum: 10 aug 25, 17:22:44 »

Na, ha a lótusz alapkövetelménye az első chakra kapu akkor Sasuke megtanulta ^^ És pedig csak lemásolta a Sharingannal aztán edzett picit (jóval kevesebbet, mint Lee) és megcsinálta. Szóval akkor mégis bárki megtanulhatja?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3035 Dátum: 10 aug 25, 17:29:17 »

Sasuke mikor csinált Lótuszt?  smirksweat
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3036 Dátum: 10 aug 25, 17:29:49 »

Csak az ilyen animékben úgy szoktak lenni a dolgok hogy a legerősebbek maradnak utoljára(erre számtalan példát fel tudnék hozni) Hogy nézne már ki hogy a főgonoszt kinyírják az első 10 részben és utána a csicskáit?xD Itt is Pein azért halhatott meg ilyen "korán" mert igazából Tobi a fő rosszfiú,különben még most is életben lenne Mosolyog
Ebből következtettem én arra hogy Kisame valami nagyon nagy durranás lesz,és ezért csalódás nekem hogy egy sima Jounin egy fejezet alatt kinyírja:)(legyőzi ha pontosan akarok fogalmazni,de a véderedmény ugyanaz)

Sok példa van arra, hogy az erősek maradnak utoljára de ez ebben a mangában máshogy van... Sasori és Itachi is kimult elég korán pedig ők erősebbek stat alapján Kisaménél. Itt a történet a karakterek személye(fejlődése) jobban dominál mint máshol (Bleachben Ichigo semmit se fejlődött..) és nézzünk szembe a dolgokkal, Kisame eddig azért élt, mert tudott valamit Tobirol amit most fogunk megtudni(remélem Nevet)

Saske nem tudja a Lotuszt... mert ő valamit módosított a Leetől látottakon, mert azt nem tudta megcsinálni.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3037 Dátum: 10 aug 25, 17:36:54 »

Az véletlenül nem a Táncoló Levélárnyék volt? Az a modulat sor, ahhoz viszont nem kell semmilyen kapu.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #3038 Dátum: 10 aug 25, 17:41:17 »

Szerintem még benne volt az az ütés amit Naruto adott neki. Plusz kishi el is mondta valahol, hogy nem szán hatalmas fejezeteket kishamenak, csak a kiado(vagy talán a rajongók miatt.Nem emlékszem pontosan) hatására hagyta életben.
Amugy nem tudom mit kell kiakadni, hogy leverte kisamet ilyen gyorsan. Egyszerüen Gainak más a stílusa.
Ha Gai szembe kerül egy erős ellenféllel akkor kapunyitással oldja meg, rövid időre irtózatosan erős lesz, de nagyon hamar ki is fárad. Minél több kaput nyit ki, annál kevesebb ideig bírja szuflával, ezért ha a 7. kaput kinyitja nyilvánvalo, hogy nem szórakozhat sokáig. Gai esetében egy akatsuki tag ellen 2 választása van, vagy hamar leveri vagy hamar leverik. Ezért sem húzhatta kishi sokáig a harcot.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 17:47:43 írta Kakashi87 » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3039 Dátum: 10 aug 25, 17:45:50 »


nem tudom, mennyire hiteles ez a spoiler, de engem érdekelne Kisame múltja. De az, hogy leharapja a saját nyelvét, az elég durva lehet. >.<#  Animékben / mangákban nagyon gyakran használják. És nem is hiszem el, hogy így érne véget Kisame élete.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3040 Dátum: 10 aug 25, 17:52:44 »

Még a part1ben csinált Sasuke lótuszt.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3041 Dátum: 10 aug 25, 18:37:22 »

Elolvashattad volna  a Tusnade hossza után következőket is...  Szomorú
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3042 Dátum: 10 aug 25, 18:40:11 »

Lótuszt csinált ^^ Meg nem keresem azt a részt. De az Xbox-os Narutoban is "Primary Lotus-t" tud Sasuke Nevet
És az pedig a manga alapján készült.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3043 Dátum: 10 aug 25, 18:42:47 »

Igen, mindenféle szerencsétlen játékkal kapcsolatos emlékekkel érvelni szerintem is racionálisabb, mint a mangával foglalkozni. Amúgy tudtátok, hoyg az Edo Tensei nem csak halottidézésre alkalmas, de ilyen fura fekete csápokkal el is nyelhet élőket egy ilyen koporsó?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3044 Dátum: 10 aug 25, 18:56:56 »

Traavis ne már xD . Az Ultimate Ninja 3ban is lehet a Secondary skilleket cserélgetni. Mégse tud az animében Naruto Chidorit ^^ Ohh pedig a játék a Manga és a Ova 3 eseményeit/folytatást elemez. X'D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!